silové kabely u veže

Zajímavá místa...
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od sophia » 12 srp 2009 14:35

to je nic, napostuju sem později větší lahůdky :lol: :arrow: :? :evil:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od ercecko » 12 srp 2009 16:48

myslim ze jich tam bylo vic tech anten..
sophia: myslis majak? tam mam v planu velkou nadilku :) patri to tam primo ČHU ale rekl bych ze uz tam od nekoho par kousku bude je to taky svine plna anten.. http://www.gsmweb.cz/foto.php?op=ufon&c ... 1&okres=ZL
je toho v kazdem meste dost, ale to se zvladne

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od orwa » 12 srp 2009 19:00

Koukněte na tohle video http://www.ceskatelevize.cz/program/por ... vln/video/
Ti by asi měli vědět co u nás proudí vzduchem. Chtělo by to kontakt na někoho z oddělení, které monitoruje měřené údaje. Samozřejmě "mimo záznam" !
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Eduard Šindler
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2009 09:57

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Eduard Šindler » 13 zář 2009 12:55

Hox píše:Tak jsem dneska neplánovaně jel někam dále, směrem OV - > Bruntál, a kolem Vítkova jsem zpozoroval dvě nové věže, asi 5km od sebe, takový zajímavý styl, elektronika ukrytá v dřevěné "hájence" velikosti tak 2x3 metry a 3m na výšku.

Druhou sem si prohlíd zblízka, asi ze čtyř metrů, a nahoru na stožár ke třem panelům vedlo asi 5-6 silnoproudých černých kablů, každý tak 2cm v průměru. řek bych, že kdyby tím někdo hnal megawaty, tak to přes ty kable protlačí. Kolik že je údajně jmenovitý výkon těchhle vysílačů ? :?: :evil: ... oba samozřejmě měly vánoce, z taktických zásob v autě :D
Zdravím Vás,
prosím Vás jak budete mít cestu přes Opavu zavolejte mi rád bych s Váma hodil slovo o spolupráci.
Edasin

dasopi
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2009 09:25

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od dasopi » 17 zář 2009 10:48

Ahoj, jsem z Hořovic u Berouna a včera večer jsem se dozvěděla z www.wahlgrenis.cz o orgonitu. Nejdřív mi to přišlo trochu "šílené", ale po prostudování odkazů a zjištění dat je mi z toho špatně. Info jsem zaslala i ostatním kamarádkám. Nemůžu být hluchá a slepá dál ke zdraví všech i planety. Nejdřív, ale začnu od sebe a rodiny, pak bych se chtěla dál šířit. Pevně věřím a přeji si, aby se dál ozývali ostatní lidé s nabídkou pomoci slovem, finančně, vznikaly organizované skupiny, aby měly v ruce podrobné mapy o stanicích a čerpaly finance z fondu na výrobu, distribuci a instalaci. Je to jen na nás...Držím palce!Dasopi

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Michael » 17 zář 2009 15:07

No ony zdroje nás všech jsou omezené, pokud by to někdo chtěl sponzorovat by to byla jiná velkovýrobna a hukot...
Věřím, že existují lidi, kterým by to neublížilo dát nějaký sponzorský dar, který si odečtou z daní. :idea:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Galliano » 22 zář 2009 20:51

mám - vyrobím - daruju
nemám - nevyrobím - poradím - máš - vyrobíš - daruješ
nemáš - nevyrobíš - poradíš - má - vyrobí - daruje...

a tak by to mělo geometrickou řadou narůstat...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Saila » 22 zář 2009 22:13

galliano: no melo ale vem si ze mas neskutecne penezne zalozenou populaci lidi takze proc bych zbytecne utracel kdy sam mam malo mluvim o vydelku treba 20 000 (je zajimavy ze cim vic ma clovek penez tak si ztezuje ze ma malo...)
vem si kolik lidi kdybys jim tohle rekl by si pri nejlepsim poklepali na celo...myslim o chemtrails apod...
pak mas lidi ktery si reknou no treba ma pravdu ale jinak sedej doma a cumej na tva stezujou si ze ve vkvcku marcela nedala erikovi...
no a pak mas sortu lidi ktera tomu fakt veri a ty se delej na chydy studenty co to muzou maximalne predavat dal a nebo lidi co na to nejaky penize maj bud na par prcku za rok (kdyz si vsechen matros kupujes)
no a tech co maj trochu penez a jedou trochu vetsi vyrobu je opravdu pomalo a ty jedou na plny obratky...

ale muzes si zxkusit napsat grant kdyz to treba chytre napises tak proc ne...:-D
treba vliv orgonu na zdravi populace...:-D trochu si to propracujes a pokud ti to vyjde tak hned muzes mit penez na ogiftovani pomalu cely evropy:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od mufin » 05 pro 2009 23:37

Jedna možnost je využít na orgonity tento zdroj: http://internetový obchod - oni je používají spíš na neutralizaci patogenních zón a elektrosmogu obecně, ale na gifting dokonce začali odlejvat z palmovýho vosku větší a levnější kusy o tvaru kužele asi 6 x 15 cm, kterej se šikovně zašlápne do země. Nabízej sérii 10 ks za 550,-. Na webu to ještě nemaj ale stačí tam zavolat na kontakty a dá se to objednat. Já jsem hlavně s tvarem na to zašlápnutí spokojenej a šlape to dobře...

Obrázek

Odpovědět