silové kabely u veže

Zajímavá místa...
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

silové kabely u veže

Příspěvek od Hox » 26 črc 2009 13:58

Tak jsem dneska neplánovaně jel někam dále, směrem OV - > Bruntál, a kolem Vítkova jsem zpozoroval dvě nové věže, asi 5km od sebe, takový zajímavý styl, elektronika ukrytá v dřevěné "hájence" velikosti tak 2x3 metry a 3m na výšku.

Druhou sem si prohlíd zblízka, asi ze čtyř metrů, a nahoru na stožár ke třem panelům vedlo asi 5-6 silnoproudých černých kablů, každý tak 2cm v průměru. řek bych, že kdyby tím někdo hnal megawaty, tak to přes ty kable protlačí. Kolik že je údajně jmenovitý výkon těchhle vysílačů ? :?: :evil: ... oba samozřejmě měly vánoce, z taktických zásob v autě :D

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od sophia » 26 črc 2009 22:39

good work 8-)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od ercecko » 26 črc 2009 23:05

Hajenka s klimatizaci? :-D jeste sem tady v cr nevidel tu maskovanou elektroniku u vezi jako je treba v usa (stromky,domecky,hodiny...)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Hox » 26 črc 2009 23:41

jenom fotka z mobilu, takhle to vypdalo:

Obrázek

to černé na straně toho stožáru je ten kabelový svazek. všechno to vonělo novotou, prevíti

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od ercecko » 26 črc 2009 23:45

Tak to si hezky pohrali smejdi,i takovej krasnej plotek,no rekli byste ze to ma skodit? :evil: tady kolem to neresi vali to do plastovejch budek priblizne stejne velikosti jak tamten domek... ale vyrustaji furt nove veze nestiham to sledovat :roll: cim novejsi veze, tim davejte vice orgonitu ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Ondřej » 10 srp 2009 20:59

Ty "silnoproudý kabely" jak je možno číst na EN netu jsou nesmysl. Ten drát je tlustý protože je to koaxiální vodič provlečený celkem tlustým stíněním. Mám to vyfocený. Tam žádný extra proudy nejdou.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Hox » 11 srp 2009 08:44

nepsals o nich náhodou taky v tom tvém článku na osudu? pokud si dobře pamatuju tak si tam zmiňoval i to,
že některé nemají trafa a kabely, ale zdroj free-energy uvnitř, takže tohle nepotřebují...

jinak samozřejmě s jistotou nevím, co v těch kabelech bylo, ale divná věc je, že ke třem panelům vedlo tak 5-6 kabelů ve svazku.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od ercecko » 11 srp 2009 10:51

no nejake extra napeti urcite ne, ale treba nad mym domem jsou mensi veze a jeste pred par lety nebyly ani chlazene ani napajene a je to par let co se tam tahlo vedeni z obce a delala klimatizace.. a to k tem panelum co jsou jakoby nahnute vice k nebi

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od sophia » 11 srp 2009 13:53

třeba není potřeba pro běžný provoz nějaký extra proud, ale když kluci potřebují vařit ionosféru tak by to neutáhlo :lol:

nevím, možná je to trojský kůň do budoucna :cry:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od Ondřej » 11 srp 2009 21:05

Hox píše:nepsals o nich náhodou taky v tom tvém článku na osudu? pokud si dobře pamatuju tak si tam zmiňoval i to,
že některé nemají trafa a kabely, ale zdroj free-energy uvnitř, takže tohle nepotřebují...

jinak samozřejmě s jistotou nevím, co v těch kabelech bylo, ale divná věc je, že ke třem panelům vedlo tak 5-6 kabelů ve svazku.
Jo to jsem psal. Teď mám ale na mysli dráty co šplhají nahoru. U některých to provlečení stíněním není vidět (vedou přímo z kadibudky), takže nemůžu říct, že tam jde třeba 50W. Taky jsem vycházel hodně z EW a toho co zjistili oni. Taky vím, že DOR technika bývá hlavně na budovách, kde se možná dá tlustý vedení nebo něco divnýho líp zamaskovat, protože na střechy veřejnost přístup nemá. Ale hlavně mě zaráží ta hučící klimatizace u věžičky se čtyřma tyčkama. Co se tam tak hřeje probůh?:) Ten vysílací člen má ztrátu 98%?:)
Kdo vidíte energie, zaměřte se na ty tyčky. Nad některýma bývá černý vír...
Ano, k jednomu panelu vedou někdy dva dráty. Víc o tom nevím...

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od ercecko » 11 srp 2009 23:14

ve zline sou na 100% na jednom vetsim hotylku :) ta strecha je uplne plna anten a nektere jsou i na bocich baraku na strechu se uz nevlezli.. celkem dost je nahnutych k obloze.. minulou stredu jsem byl ve zline a v kapse sem mel jeden orgonit, mel sem hodinu cas a byla mi zima, foukal vitr a nade mnou vsude mraky, ale neprselo z nich.. tak sem si sel schvalne sednout na lavku pred ten hotylek a tb vytahl ven.. temer ihned se zacala objevovat modra obloha a do pul hodiny se mraky uplne stahly pryc z hodne velke casti oblohy a bylo vedro.. byla sranda pozorovat lidi jak sundavaji bundy.. tb sem tam schoval a planuju tam jeste dat par darecku

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od sophia » 11 srp 2009 23:23

hotel Moskva? Pokud je to pravda co píšeš - a není důvod ti snad nevěřít, jelikož jsem to taky zažil se 4ma tb v jedné ultra dor zóně - tak si vem, že to je práce jednoho málého tb... Pak si představ co potom dokáží velké 40kg cb :lol: :idea:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od ercecko » 12 srp 2009 12:43

je to Moskva, sem to mohl napsat hned zejo :-D je to pravda, jakmile mel tb na dohled ty anteny, hned se to zacalo trhat, a bylo poznat na kterou cast oblohy ty anteny miri, bylo to celkem pravidelne rozmistene ta mista kde byla prvni modra obloha, ale necekal sem ze to pak ty mraky rozezene nad tak velkym uzemim..

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od sophia » 12 srp 2009 13:43

tak aspoň hned uvidíš výsledky své práce ;)
a nezapomeň na tu velkou svini nahoře u hřbitova (snad si to pamatuju dobře)

georgo
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2009 21:07

Re: silové kabely u veže

Příspěvek od georgo » 12 srp 2009 13:57

:D Tá strieška je fakt naprataná. Dali si záležať. :)
Obrázek
Obrázek

Odpovědět