Popularizace orgonitu a giftingu.

Zajímavá místa...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Popularizace orgonitu a giftingu.

Příspěvek od Aerosmith » 01 srp 2009 14:08

Oslovil mě jeden osvícený človíček, který před několika dny přelouskal info na interfernetu o orgonitu a spol., zda bych v nejmenovaném městě nespáchal přednášku na toto thema. Moc rád jsem mu to slíbil, takže si to začínám důsledně připravovat včetně nějkých demonstračních videí a fotek. Doufám , že se chytne hodně lidí co nejsou lhostejní, když už ne k sobě, tak aspoň ke svým potomkům a Zemi. A jsem zvědav na ohlasy popř. nějaké akce zlounů, kterým to nebude vonět. Nevím jestli nemám vystoupit v masce :mrgreen:

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Popularizace orgonitu a giftingu.

Příspěvek od Hox » 01 srp 2009 14:53

drzim palce, tomu se rika jit s kuzi na trh :) ... myslim ze vzit sebou preventivne PW a nechat po celou dobu zapnuty, by nemusel byt spatny napad ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Popularizace orgonitu a giftingu.

Příspěvek od sophia » 01 srp 2009 16:00

není se čeho bát, orgonit není ilegální nebo tak něco i když jistým lidem příliš nevoní

v nejhorším případě dopadneš jako Reich - zabijou tě v kriminále :cry: :? (joke)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Popularizace orgonitu a giftingu.

Příspěvek od Saila » 01 srp 2009 17:17

no ale lidi nejsou na tohle pripraveny myslim ty normalni lidi ja taky kdyz jsem se nejdriv prihlasila na AC forum tak samozrejme pod jinym nickem protoze z predchoziho fora mam blby zkusenosti s lidma a tematem energie vseobecne tak aby nikdo nevedel ze to jsem ja jinak by si tam ze me delali nehoraznou prdel... a ono to neni moc prijemny kdyz se snazil lidem neco osvetlit a je tak nejakej s prominutim kreten kterej se porad posmiva a nici tu prednasku...

jinak hodne drzim pesti ;) hlavne se priprav na lidi ktery ti do toho budou hodne rejt a nebudou tomu verit protoze ty te tak rozhodej ze si neskrtnes a navic ty lidi od toho jeste odradis.. takze se na to fakt priprav... ;)
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Popularizace orgonitu a giftingu.

Příspěvek od rosa » 01 srp 2009 21:51

Možná říct zatím diplomaticky to nejdůležitější, nechat je atˇ to ztráví, někdy méně je více. A když tak počkat na otázky atˇ si to směřují případní návštěvníci sami. A ten, co Tě požádal se asi taky zapojí, hlavně aby se moc nesnažil. Stačila mi počáteční reakce v mojí rodině, když jsem to na ně vybalila. Tedˇ už sledují jak stříkají, nebo nestříkají a chystáme se vyrábět. Zatím ale máme pár dobrých od Hoxe. Jinak ten PW minimálně 1metr velký/jestli to má vliv, možná píšu koniny, ale je to pokus o humor a moc držím palce a poreferuj o vývoji/

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Popularizace orgonitu a giftingu.

Příspěvek od elekta » 02 srp 2009 22:13

Pokud tě oslovila "osvícená" osoba, mám za to, že na přednášku sesbírá podobné. Přijdou i zvědavci. Myslím, že důlžeité je zasít informaci do povědomí lidí. Informace bude pracovat dále...přeji hodně štěstí a lidičky s otevřenýma ušima, očima a srdcem.

Díky za všechny

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Popularizace orgonitu a giftingu.

Příspěvek od Aerosmith » 02 srp 2009 22:33

elekta píše:Pokud tě oslovila "osvícená" osoba, mám za to, že na přednášku sesbírá podobné. Přijdou i zvědavci. Myslím, že důlžeité je zasít informaci do povědomí lidí. Informace bude pracovat dále...přeji hodně štěstí a lidičky s otevřenýma ušima, očima a srdcem.

Díky za všechny
Taky děkuju všem co mě přejí úspěch s "otvíráním očí" nevědoucích, nevidících a neslyšících. Citát už nevím koho: " Opravdové zlo spočívá spíše v nevědomosti než v nedůvěře".

Odpovědět