vláda/parlament

Zajímavá místa...
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

vláda/parlament

Příspěvek od Hox » 28 kvě 2009 07:22

jednoznačně sídla vlády / parlamentu / sněmovny atd, tam bude určitě vysoká koncentrace DOR, ne li přímo nejvyšší :D

potom nemocnice - nevím jak vy, ale mě se udělá blbě, jen co do nemocnice vejdu, obzvlášt lůžkové oddělení a takové .. tam by se nějaký orgonit
určitě hodil.. udajně existuje spešl receptura pro giftování nemocnic, možná by se to dalo někde najít

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: vláda/parlament

Příspěvek od bionflow » 28 kvě 2009 07:51

jj, jen centra měst tam se giftuje špatně - není to moc kam dávat a musíš za tmy aby tě nikdo neviděl ;)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vláda/parlament

Příspěvek od mufin » 05 pro 2009 22:40

chtělo by to využít�ůzných �volání: �m�ík by m�l orgonity dávat na �řechy, do�kapů, na okra� komínů nebo je�c�zápatí, a c�tak�e zaháknout orgonit � kovové roury komínu?[�] Přesto ž�z orgonit�nebud�trčet ven křišťál (neb�to tak o�e���i tak to bude asi fungovat jako CB, protože: orgonit funguje. Rour�komínu taky funguje jako duti�vý rezonátor a hlaveň určují� směr �sobení orgo�tu �ej� �ko �CB.� �kže nadchnout k�iníky? Podobnou varia�ou je možná využí�hliníkových trubek třeba na �s�vkác��bo u p�tů �spustit do �ch menší or�ni�.... Nebo mi někdo vysvětlí, že je to ��pej nápad nefunkční? Ne�ůjme tot� n�do�atech, že ve smys� CB musí k�s�ly trč� ven z m�y orgonitu do t�bky... a nápadů � se asi našl�více...

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: vláda/parlament

Příspěvek od ergo » 06 pro 2009 12:12

mufin píše:chtělo by to (neb�to tak o�e��� k�s�ly trč� ven z m�y
chtělo by to vhodný překladač aby nedošlo k nějakým zásadním omylům :lol:
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: vláda/parlament

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2009 23:55

Mno, už jsem viděl zdařilejší šifry... :mrgreen: Tohle BIS rozluští.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: vláda/parlament

Příspěvek od Aien » 07 pro 2009 12:49

Zdravím vás pánové a dámy!Teď čtu knihu od Ivo Wiesnera Předpeklí ráje a tam píše, že je porušena terestrická síť Země(Země emituje energii-orgon-životní energii-vzniklá nějakou fúzí těžkych jader či co)-tvořily ji různé megalitické stavby po zeměkouli-distribuce té energie se zakuckává a někde je jí moc-zemětřesení, vulkanická činnost atd., někde málo-lidi jsou nemocní, neprospívá příroda.Zamyslete se nad tím, jestli se dá nějak použít orgonit k její opravě, kde jsou u nás megalitické stavby/spíš byly) keltská kněžiště (stavěli je v energetických místech).Církev tam většinou postavila svoje stavby.Vím , že je to dost fantasmagorie, ale když něco neteče, je potřeba to prošťouchnout.Zatím je hodně práce s věžemi atd., ale možná by to byla trefa přímo do černého a Země by si s tím líp poradila sama. Mějte se a jsem zvědavá na vaše reakce!

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: vláda/parlament

Příspěvek od Michael » 07 pro 2009 19:11

Přehled megalitických památek v čr

http://www.kpufo.cz/oblasti/meg/album/album.htm

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: vláda/parlament

Příspěvek od Ondřej » 09 pro 2009 00:16

Aien: není to žádná fatasmagorie, ale realita. Už v tom hlavním článku na osudu je odkaz na to co dělá orgonit v přírodě s ucpanýma vírama...

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: vláda/parlament

Příspěvek od levi » 09 úno 2010 16:22

Ahoj všichni,
jsem tady nováček, ale nedá mi to: o pár takových místech ("ucpaných vírech") vím. U jednoho dokonce žiju - pokud to dobře cítím, tak centrum Hradce Králové je velice silné místo, které momentálně nemá možnost se projevit, jakoby spalo, nedostalo se napovrch. Pokud by to někoho zajímalo, pokud je tu třeba někdo z mého okolí, ráda se podělím o moje dosavadní poznatky a ráda přijmu na oplátku podněty od vás. Každopádně když jsem s tím chtěla něco dělat, moc mi to nešlo a pořád mám pocit, že je potřeba to udělat VELICE OPATRNĚ. Nevím...
Zatím orgonit nemám, pro začátek jsem si ho objednala a časem určitě zkusím i sama vyrobit. Tak uvidím, jestli to půjde... dám vědět :-)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: vláda/parlament

Příspěvek od Aien » 10 úno 2010 11:12

Nevím, jestli je na toto orgonit to pravé.Doporučila bych knihy od Marko Pogačnika,tam by se to dalo najít, případně s ním konzultovat (adresa nebo kontakt by se dal sehnat v redakci časopisu REGENERACE), říká té metodě litopunktura ( jako akupunktura Země kamenama - čili staví kameny jako dřív stavěli megality).Dělal to v Praze a občas tam jezdí.Stálo by za to spojit jeho metodu vyhledávání potřebných míst s giftováním,třeba orgoš funguje líp než kámen,hlavně je menší a míň nápadný.Jestli jsi na to citlivá je to velký dar, znám taky jednu citlivku, stálo by za to se někdy sejít, až se země probudí a bude jaro bude to mnohem snadnější najít víry.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: vláda/parlament

Příspěvek od levi » 10 úno 2010 12:25

Ahoj, díky za reakci :) Právě že díky Pogačnikovým knížkám jsem na něj přišla.
Zkusila jsem se spojit s panem Janem Tajbošem, který s Pogačnikem dělal tuším v roce 2003 litopunkturní projekt v Praze a dělá další akce po republice. Částečně mi potvrdil to, co tu vnímám, a doporučil mi, ať dám dokromady skupinu lidí a začneme na tom pracovat. A to se mi zatím nepovedlo, tak bádám sama, respektive se snažím šířit co vím na všechny strany a doufám, že se někdo drápkem uchytí...
Z nějakého důvodu je celý Hradec spící nebo až mrtvý. Projevuje se to různě, od takových drobností jako sportovní aktivity (kdo znáte hradecký fotbal a hokej, dáte mi za pravdu), přes složité získávání zakázek v HK (manžel má firmu, dělá prakticky po celé republice - kromě HK) a obecně z mojí zkušenosti jakoukoliv činnost v Hradci rozjet stojí obrovskou energii.
Já na to citlivá jsem, takže i cítím, jak mě ten Hradec postupně uspává, když se odněkud vrátím plná elánu.
Kontakt s jakoukoliv citlivkou (nebo citlivcem) vítám... ve vší počestnosti samozřejmě :lol:
Jo a mimochodem, je tu někdo z HK nebo od HK?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: vláda/parlament

Příspěvek od Ondřej » 11 úno 2010 13:34

Chce to najít body v městě a ve 2h v noci tam zakopat HHG. Pokud to samozřejmě je nějakou zatuhlou energií...

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: vláda/parlament

Příspěvek od levi » 11 úno 2010 18:16

První bod mám, HHG ještě ne...
Je tam dlažba.
Čím jiným si myslíš, že to je?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: vláda/parlament

Příspěvek od sophia » 11 úno 2010 21:12

Pokud vím, měl by být v HK CB. Co jsem viděl nedávno když jsem projížděl, CT se trhá, takže to jen potvrzuje.
Ovšem samotné CB všechno nezvládne, pokud nejsou odrušené zdroje DOR. Velká města jako je HK potřebují tisíce orgonitů, tak jako jsou tisíce DOR zdrojů. (vysvětlení zkratek najdeš na fóru) :)

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vláda/parlament

Příspěvek od Lugar » 13 úno 2010 15:05

Přidám svoji zkušenost, kromě jiných je v OV jeden kostel v který se mi moc líbí ale nenašel jsem v nem žádnou energii tak jsem jej chtěl zprovoznit. A tak jsem meditoval a prosil o napojení na energií tak jak mají být. Po měsísi občasného působení. Se začalo něco dít. Začali se propadat vstupní schody a trhlina se táhla přes vstupní předsíň až dovnitř,ale ta už tam snad byla dlouho. Pozitivní energie by měla vysušovat, možná se stalo to že vysušila podloží v místech zony a došlo k propadu. Ale možná stím nemám nic společného........?

Odpovědět