Moravskoslezský kraj

Zajímavá místa...
Odpovědět
Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Tarvos » 25 kvě 2009 11:46

Obrázek
Moravskoslezský kraj (od ledna 2000 do května 2001 Ostravský kraj) je jedním ze 14 vyšších územních samosprávných celků v Česku. Z větší části leží v Českém Slezsku, zbývající část zabírá severní Morava. Na jihu sousedí se Zlínským krajem, na západě s Olomouckým krajem, na severu s polskými vojvodstvími Opolským a Slezským, na jihovýchodě s Žilinským krajem na Slovensku. Na území kraje se nacházejí čtyři euroregiony – Beskydy, Praděd, Silesia a Těšínské Slezsko.

Tak už i zde se děje aktivní gifting !
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
Fortepsai
Příspěvky: 32
Registrován: 04 srp 2009 02:02

Re: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Fortepsai » 11 srp 2009 20:43

Tento týden jdu spustit velkou výrobu darků a tak se ptám jestli má někdo zájem jít tento kraj pořadně obdarovat ???

Tsignotschka
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2009 16:59

Re: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Tsignotschka » 12 pro 2009 17:56

Dobrý den, orgonity mě zajimají, tak bych se rád spojil s někým v okolí kdo tomu rozumí. Bydlím na půl cesty mezi Koprem a F-M. Prosím ozvěte se mi na Tsignotschka@seznam.cz

díky a držím Vám palce

Criters
Příspěvky: 6
Registrován: 06 pro 2009 00:34
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Criters » 06 led 2010 16:34

Zdravím všechny giftery, rád bych se k vám přidal. Jsem na tom podobně jako Tsignotschka. Bydlím v Havířově a kontaktovat mě můžete na R.Criters@seznam.cz

Tsignotschka
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2009 16:59

Re: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Tsignotschka » 07 led 2010 11:23

Criters píše:Zdravím všechny giftery, rád bych se k vám přidal. Jsem na tom podobně jako Tsignotschka. Bydlím v Havířově a kontaktovat mě můžete na R.Criters@seznam.cz
dobrý den, mě se na email zatím nikdo neozval, ale zkuste nekomu napsat SZ, ja uz si s jednim gifterem pisu a snad i setkam.

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Tarvos » 08 led 2010 08:41

Zdravím. Je mi líto, ale rodinné, pracovní a soukromé aktivity mi vymezují minimální prostor pro setkávání s orgo-příznivci a společný gifting. Zvláště v tomto období prožívám v této oblasti určitý útlum a čekám vlastně na jaro. Zatím cítím, že v případě orgonitu a giftingu budu provádět solitérní anonymní akce. Nicméně do budoucna nezavrhuji možnost přidat se k někomu nebo zajet na nějaké setkání příznivců orgonitu. Děkuji tímto především Hoxovi , protože jeho činnost je dle mého skromného pozorování pořádně vidět a dělá pro SMK dost podstatnou práci v této oblasti. Mějte se a přeji sílu, zdraví a nadšení.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od sophia » 22 led 2010 18:24

v zimě se hodně blbě odlévá, pokud nemáš např. samostatnou odvětrávanou gáráž :cry:

březen je tady za chvilku ;)

Odpovědět