Hošťálkovice

Zajímavá místa...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Hošťálkovice

Příspěvek od sophia » 19 zář 2009 19:38


Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Hošťálkovice

Příspěvek od Zenko.Idane » 19 zář 2009 20:03

Fakt duležité ? ! Budeme vás digitálně manipulovat :shock: :roll:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Hošťálkovice

Příspěvek od ercecko » 20 zář 2009 13:53

v Praze delali to same.. no bude to hnus jak se to hodi na plny vykon

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: Hošťálkovice

Příspěvek od haluzakfest » 09 čer 2012 23:35

Zdravím ostraváky.. Vposlední době se mi zdá jakobych se jednu noc neprobudil a snil až doteď ovšem jsou to sny velice děsivé, vposlední době jsem dostal takový kopanec do mého silného logicismu a skepticismu, že jsem měl co dělat abych to ustál ! Byl jsem vždycky nohama nazemi.. a uměl rozlišit coje realita a co fikce.. Mno ale to co pozorojuji mě dostává každý den taktéž toco zišťuji.. Mno každopádně nejsem hysterka kerá byse zbláznila.. ani nepatřím mezi ty zvás co to ví přihlíží tomu a jejim to uprd... jsem ten co toto bude tak dlouho prověřovat a takdlouho šířit dookolí dokud se něco nestane. Jako zatvrzelý skeptik jsem jednoho dne ráno vykoukl z okna a to cojsem uviděl jsem si snažil jakkoli vysvětlit ale pokud bych sito vysvětlil jinak lhal bych sám sobě ! zcela detailně sem viděl celý proces CHEMTRAILS od 7:00 ráno do snad 2h jsem to dokumentoval a nevěřil svým očím a drzostí těch sprejerů ! Viděl jsem ten den i contrail :) jakoby mi názorně detailně dokázali že se nejedná o konspiraci. Co chemtrails dělají všichni dobře víme.. ale jde mi oto prostě ty mrchy zastavit '!! Příde vám to normální to co se děje ?? Mi ne . Mi to příde jako vyhlášení války občanům, a tudíž mě zaráží postoj obyvatel k tomuto fiasku !! Já mám vsobě od té doby neskutečné nutkání bez přemýšlení se vyzbrojit a jít je zlikvidovat... mimo zákony... tady se už nato dávno nehraje lidi ste lidske bytosti !! máte práva... a zákony nejsou součásti planety. součástí planety je možnost naní žít... oni nás oni den co den připravují !! továm nevadí ?? Kolik se nás najde v ostravě ?? aspon v 10částech města rozšířit informaci otom cose děje ... a aspon 100 lidí vyzbrojených jít doboje vlítnout na úřad práce třeba nebo na jinou nestřeženou instituci a celou ji zničit zevnitř během 5ti min a rozprchnout se nechat jasné informace proč a cose stalo a že pokud seto nedostane do média bude seto opakovat.. nebo bezohledu nejradši bych vzal nože tyče a šel okamžitě do nejbližšího média a rozšířit toto.... toto se neda !! nemůžu tomu přihlížet a taky mě nebaví nic nedělat proti jejich otravám mého těla !! Jsem ztoho vytočen a píšu o vysvětlení kde se dá... absolutně nemám strach ... právě naopak toto napravit je mým klidně celoživotním cílem... nehodlám zakládat rodinu ani se rozvíjet do něčeho takového včem žiju ani nahodou

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Hošťálkovice

Příspěvek od juhele2009 » 10 čer 2012 14:10

Ne ne ne , to je HOAX jako kráva ... :) Tak za prvé - pojem digitální kvalita je blbost, to vám poví každej technik, který do problematiky vidí. Na Nově sou debilové, takže ty zblitiny co šířej upravujou dle svého pokleslého vkusu. ZAPOMENTE NA TELEVIZI NOVA, JE TO HNUS. Dálší ptákovina je nadpis - Na Ostravsku vyměnili anténu vysílače za digitální- to má znamenat co?? Opět velmi zavádějící, ale pro masy (blbce) to bude stačit. Anténa může šířit jakýkoliv signál, jak analog., tak číslicový, aby pracovala efektivně, je vyrobená pro nějaké pásmo. Tečka. Anténa není pouze digitální, kristepane ... :roll:

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: Hošťálkovice

Příspěvek od haluzakfest » 28 čer 2012 14:00

jo a cotakhle se stímto hnusem přestat srát a jít tu hnusnou blikající anténu vybulit ? :D Oni na nás útočí téměř den co den a my budem fňukat ? HEJ SME OSTRAVÁCI !! TAK SE TAK ZACHOVEJME ... ! NENECHEJME SI SRÁT NA HLAVU A POĎME SE SNAŽIT LIKVIDOVAT TYTO SVINSTVA ALE OPATRNĚ TAK AŤ NIKOHO NECHYTÍ... CHYTŘE !

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Hošťálkovice

Příspěvek od sviccc » 29 čer 2012 16:45

haluzakfest píše:jo a cotakhle se stímto hnusem přestat srát a jít tu hnusnou blikající anténu vybulit ? :D Oni na nás útočí téměř den co den a my budem fňukat ? HEJ SME OSTRAVÁCI !! TAK SE TAK ZACHOVEJME ... ! NENECHEJME SI SRÁT NA HLAVU A POĎME SE SNAŽIT LIKVIDOVAT TYTO SVINSTVA ALE OPATRNĚ TAK AŤ NIKOHO NECHYTÍ... CHYTŘE !
Tak jak si pokročil?
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Odpovědět