Chebsko

Zajímavá místa...
Odpovědět
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Chebsko

Příspěvek od kozma » 29 črc 2010 13:19

Včera jsem si udělal takovej gifterskej výlet do Slavkovského lesa, samozřejmě kromě obligátního nožíku a košíčku na nějaký ty růžovky, i jedna earthpipe a tbčko. Kvůli earthpipe jsem si za pásek nacpal půlkilový kladivo a jsem rád, že jsem nepotkal nějaký houbaře, páč potkat v lese týpka s košíkem na houby a pořádným kladivem za pasem... :D
Obrázek
Moje první kroky směřovaly k vodojemu..., infiltrace k objektu proběhla uspěšně a pěkně do písečku jsem tam ,,ztratil" to své TB...
Obrázek
http://i.nyx.cz/files/00/00/04/48/44891 ... f71bfd.jpg

a pak hezky dál, do kopce, kde jsem zase ,,ztratil" pod starým stromem v poli earthpipe:
Obrázek

Všechno v pohodě, jen ty houby ne a ne vylézt :(

Měl jsem pak hezkej výhled na ogiftovanou Jesenickou přehradu.
Dopoledne jsem vhodil do Jesenické přehrady 5té TB, čímžto se završil můj plánovaný TB prstenec. Zajímavé je,
jak se to hezky nad přehradou vyčistilo. Podívejte na ten západ slunce. Ta nazlátlá díra v nebi kopíruje přesně tvar přehrady. Jako by se tím pátým TBčkem aktivovaly všechny najednou. Giftování vody je paráda....
Obrázek

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Chebsko

Příspěvek od Michael » 29 črc 2010 19:34

mám rád tyhle výlety a jejich popisy ;)

btw. za poslední 2 dny byl ježíšek asi u 40 potvor na Moravě,
nechápu jak neuvěřitelně dobře funguje při hledání cest k nim intuice :P

tady mrkněte jak na to jdou v německu
:arrow: http://translate.googleusercontent.com/ ... UpNsLWPrVQ

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Chebsko

Příspěvek od kozma » 06 srp 2010 15:51

takže tohle je jedna z beneficí, když se namlátí kladivem earthpipe na vyšší kopec :
Obrázek

jak jsem opisoval o něco výš... tohle je o pár dnů později.. když nám zkoušeli zasvinit nebe.. ;)

Odpovědět