ATA-moje hračky :)

Pochlubte se...
Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 25 kvě 2009 22:03

Generátor už asi 3 roky si stavim takovej menši radionickej generator už mam tak 5 verzi hodne se za tu dobu zmenil driv sem jeste neznal orgoit tak tam byli použity fluidycky kondenzátory pask nejak prvni verze z nečim podobnym orgonitu kovovy piliny a křemeny zality rostlinym olejem sise fungovalo ale vyvoj de dal.V aktualni verzi sou 3 orgonitovy piramidy 2 maj možnost i aktivniho modu sou v nich zality moebiovy cifky a propojeny pres zesilovač z PC dal nejky repraky,žarovky,ultrazvukovej mlhovač a zatim nedodelanej ladici a zamrovaci okruh zatim to jednu jen myšlenkou nebo přes PC.

verze 1
Obrázek

verze 2
Obrázek

Obrázek

verze 3
Obrázek

verze 4
Obrázek

verze 5
Obrázek

Obrázek

Obrázek

dalši fotky:
http://picasaweb.google.cz/havranpetr1
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 25 kvě 2009 22:08

Hulky
-vetšina už rozebraná ztracená a podobně

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od bionflow » 25 kvě 2009 22:30

wow, od té 3tí fotky zvrchu to vypadá jak někde v perníkové chaloupce hračky čarodejnice :lol: Ne vážně, k čemu to slouží přesně?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 25 kvě 2009 22:38

Tak to bych taky rad vědel :)
Teoreticky je to možny použit temer na všechno melo by to programovat energiji z orgonitu a smerovat ji tam kam potřebuju zatim sem s tim zkousel hlavne ovldani počasi a par expedimentu z pročistenm energetickyho sistemu nova verze zatim netestovana jeste sem tam musi par věci předelat.

K jedne z piramid je ukotvena umela bytost co sem vytvořil je tak napojena na zdroj energie bytost by pak ela sloužit na pomoc třeba z lečenim nbeo z čimkoliv co ma pozitivni zamer
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od Tarvos » 26 kvě 2009 12:55

Paráda. To jsou vlastně takové PW jak o nich píše orgonet. Jeden jsem si objednal na orgoniseafrica.com a je to moc zajímavá věcička. Minimálně když je mi třeba blbě tak cítím při použítí okamžitě úlevu. Díky za fotky.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 11 čer 2009 21:07

Tak dnes dalšich par kousku http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/Orgonit#
jeste em netestoval jak sou na tom z energiji suroviny dost iprovizace z toho co se našlo kolem kov sou vetšinou opaleny a nastrihany mědeny dratky problem je že s oho orgonitu trči ven


Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od sophia » 11 čer 2009 21:16

podle fotek oblohy evidentně fungují :) sylf plno :o

Sun777
Příspěvky: 15
Registrován: 08 čer 2009 14:05

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od Sun777 » 12 čer 2009 15:32

Panejo, tak to je teda nadhera! :shock:
Ja mam zatim jen par koupenych kousku, ale vcera jsem si objednala nejaky veci na HHG, tak se snad brzo budu moct dat do dila ;) Pekne me to chytlo, zvlast po tom, co tu vidim :P Diky moc lidicky ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 17 čer 2009 18:58

Dnešni vyroba
Konečne sem se dotoho mohl pořadne pustit tentokrat sem na vizualni stranku ž tam moc nehledel stejnak prijde vetšina zakopat.Skoda že kyvadlo pořad nejde tentokrat sem vyrabel ze železnejch pilin a hodilo by se porovnani oproto mědenejm.
Obrázek
Obrázek

další fotky:http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/Orgonit#
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od sophia » 17 čer 2009 21:18

;) vypadá to sice trochu jinak, než orgonit jaký běžně vídáme, ale proč ne pokud funguje... tento je takový víc nature :o
Naposledy upravil(a) sophia dne 17 čer 2009 21:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 17 čer 2009 21:25

Skoro uplně přirodni teda ža na ty piliny kdybch chtel 100% přirodni tak bych to oho asi muslel drtit nejkou rudu :D
probem že většina kovu v rudach je ve sloučeninach a neni to čistej kov.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 24 zář 2009 18:25

Včerejši vyroba
(grr osekalo to fotky už se mi to nechce predlavat originaly sou tu http://orlin.rajce.idnes.cz/orgonit_23.9/
už sem zaplnil celej prostor na picassa :) )

kameny na orgonit
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

troška pilin nejak mosaz
Obrázek

Prvni pokusy z polyesterou pryskyřici vymejšlel sem nejakej material na formy
1 pokus asi pred mesicem v male skleničce dopadl tak že sem musl musel použit kladivoa ze skledinčky moc nezustalo a to byla predem vimazana silikonovym olejem

takže skledničky sem prozatim odložil stejnak sem potreboval by kristly trčely z odlitku ven a to ve skleničce nejde

2 pokus pisek zkoušel sem to piskustejnym postupem jak delm z prirodni prskyřice ale dopadlo to dodt strašne
vzniklo z toho neco podvnyho o konzistenci houby pokryte piskem problem byl ve vizkozite ketrea je u polyesterove prsykřice o hodne nižši proste ten pisek tim nasakl

3. pokus cukr s tim by to teoreticky šlo ale strašne blbe se s nim pracuje a bylo bylo ho potreba hodne
sul sem nezkoušel ale nejspiš by byl podobnej probelm s tim že by to nasaklo

4.pokus proč to delat složite jdyž to de jednoduše tentohkrat sem zvolil ten nejlevnejši material hlinu :)
v prvi varce byli 2 pokusy zkusel sem ruznou hrobost častic a zjisštoval jak moc to bude nasakavy a kolik toho zustane na povrchu a jak bude povrch vypdat

a)Obrázek
jmnej pisek porad nasakavy

b)takovy bahno superjemnej pisek chova se to jak jil
Obrázek

to už bylo docela vpohode bylo tam po stenachjete trochu silokonovyho oleje by se tam žastečky nelepily ale ukazalo se to spiš naškodu ta dira navrchu u kristalu

jinak povrch je dodttečne hladkej na fotkach je tam ejtse bordel musi se to poradne umit


c) zbytek prskyřice rychle sem ho potreboval nekam nalit tak sem jen udelal dulek rukou nakonc se ukazalo že je to nejlepši a vlchci povch je lepši než olej Obrázek
asi tem dal obracene kristal v te chlosti vyzařuje ze spodu

dalši varka když sem prišelna tohle tak dalši faze testovani byli kristaly zjistit jak je tam narvat aby držely
Obrázek

ty stredni sou v pohode ale ty krajni upadly a vršek nejak nechce stuhnout taky mi nevišel spodni kristal čouhal asi 2sm ze spodu tak sem tam dal kovovej valeček aby to mohlo stat ale udelao to bordel ve vyzařovani erngie

b) dalši kousek
zase jen dulek rukou a zaboženy kristyl drži tam dobře jen na to designu chce strochu zaprcovat
Obrázek

Obrázek

priste chci tesnout nejkej pokus z barvenim a vylepšit formy at to tky trochu vypada ale pozitivni je že nebudou potreba dreahy formy a da se udelat skoro jakejkoly tvar z troškou hliny dlao by se i na velkovyroku TBproste jen udelat dulky do zeme a tam to nalit :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od Galliano » 24 zář 2009 19:59

teď už chápu význam slov "raw material"
Máš to takový přírodní! ;)
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od Michael » 24 zář 2009 22:26

to množství kamenů :o - z toho musíš udělat tisíce orgonitů. Je to na gift všechno?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA-moje hračky :)

Příspěvek od ATA » 24 zář 2009 23:59

většina jete ted možna pojedu na křistaly do jeseniku by se hodilo vykopat nejaky 2hroty zatim sem tam našel jen 1
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Odpovědět