TB

Pochlubte se...
Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

TB

Příspěvek od visitor » 28 kvě 2009 11:45

taky nějaký kousky už mám .Foto zde :http://zahradasvetla.blogspot.com/
ted se chystám koupit formu na muffiny..co jsem vyrobil je pracný a piplačka..Ještědský vrchol to bude potřebovat :idea: ale nenápadně. Od Ondřeje mám už hnědý prášek ,to tam bude ideální...

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Hox » 28 kvě 2009 12:16

nice kousky :)

teď sem taky řešil formy, a našel sem tohle:

http://www.skladove-vyprodeje.cz/detaily.php?id=1249

btw by mě zajímalo, jak funguje ta orgonitová lebka + hnáty, jestli to nebude spíš DORgonit :D

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od visitor » 28 kvě 2009 15:45

No zrovna jsem se vrátil od vietnamců a koupil jsem tam podobný za 69kč... ale jen 2 řady ,škoda.
Tu lebku jsem zvolil,protože moji starší bratři jsou motorkáři... drsný chlapi :D a lépe se to do těchto řad dostává .Lebka je v klidu ,točí jako blázen POR.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: TB

Příspěvek od bionflow » 28 kvě 2009 17:26

Ty formy s teflonem se časem ošoupou a nejde to vyloupnout ani kladivem, navíc to musíte mazat a to strašně páchne jak se to peče. Taky jsem dlouho dělal do Tescoma silikonových forem na mufiny, vyloupnout to jde super i bez oleje, ale časem se roztrhaly taky a navíc jeden kus formy na 12 TB stojí asi 450,- což je pecka. Poslední dobou úspěšně používám plastové hrnečky
z Ikei (6ks 36,-) viz. foto, nic nemažu, vyklopit to jde bez použití síly, můžu dělat větší i menší podle velikosti kamene a kousky jsou to parádní. Na jednu dávku dělám 60 TB ať to má smysl 8-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od visitor » 28 kvě 2009 21:00

jo dobrej nápad,mám doma takový 2 a stejně je mažu.to mně nenapadlo zkusit to bez oleje :idea:
asi si nějaký ještě koupím...

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Sunny:-) » 28 kvě 2009 22:39

Mám takový malý dotaz, čím vymazáváte ty teflonové "pekáče"?

Já jsem to ze začátku vzal mylně silikonovým olejem (kladivo mělo co dělat), a poté našel na orgonetu, že jsou fajn čajové svíčky.. tak jsem to příště zkusil rozehřát a povoskovat a už to bylo sice lepší.. ale pořád žádná sláva. (nešlo to tak lehce a čistě, jako ze skla vystříkaném silikonem).

Co se vám osvědčilo nejlépe? :-)

Děkuju za tipy :)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Hox » 29 kvě 2009 06:14

u ocelové formy s nátěrem (ale ne nepřilnavým, obyč. jakoby plech na pečení) sem to nemazal vůbec ničím, stačí dát o trochu víc tužidla (ale potom opravdu pořádně rozmíchat směs, kvůli prasklinám),
a po vytvrzení se ten kousek vždycky o kousek změnšil, takže tam většinou vůbec nedržel.. kdyby to obrátil vzhůru nohama, tak jich půlka vypadne ssama od sebe :D . Když sem to potom jednou moc uvařil, tak se začala odlupovat ta barva a drží to tam o trochu víc, ale stačí trošku zapáčit nožem a je po problému. U silikonové formy jsem to nemazal taky vůbec ničím a taky to víceméně vypadávalo samo..

Uživatelský avatar
Komodor
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2009 09:40

Re: TB

Příspěvek od Komodor » 24 čer 2009 11:23

Tady pár mejch kousku , doplnene o zajimave kulisy.
Jinak brzo pribyde HHG, sklenicku mam, krystaly dosli, jedu koupit nejakej jaspis a ametyst

http://orgonit.blogspot.com/search/label/Fotogalerie
Jestli orgon není, není třeba ho popírat.

S pravdou se musí ven a to nejlépe hned. Je třeba třeba rychle a nekompromisně pochopit, že pravda a konec nevědomosti je jediné východisko jak "zlepšit" Svět.

www.myslichvost.info / www.nwoo.org

Sun777
Příspěvky: 15
Registrován: 08 čer 2009 14:05

Re: TB

Příspěvek od Sun777 » 24 čer 2009 11:43

No ty jsou krasny!!!!
Ja ted v nedeli delala muj 1.orgonit - 6x TB a 3x HHG a teda musim rict, ze nic osklivejsiho jsem jeste nevidela :lol:
Pryckyrice, ktera mi prisla ma totiz sedo-kramovou nepruhlednou barvu - no tak si asi dovedete predstavit, jak to vypada. Fotky sem radsi davat nebudu, at nekomu neberu odvahu do prace ;)
TB sly z formicek v pohode (pouzila jsem mufiny z AL folie jednotlivy) a 2 HHG jsem delala do plastovych sklenicek a to treti do sklenene. Ty plastovy pomalu nozem oloupavam, ale to v ty sklenici drzi jako cert - a to vyrobce psal, ze se vymazavat nic nemusi :roll: :?
Kyvadlem jsem to jeste nemerila, asi dneska a pak dam vedet, jak jsem dopadla. Muj milovany se me snazil potesit, ze ty nejosklivejsi veci vetsinou fungujou nejlip ;) :lol: je zlatej ;)

Sun777
Příspěvky: 15
Registrován: 08 čer 2009 14:05

Re: TB

Příspěvek od Sun777 » 25 čer 2009 11:00

Tak jsem to zmerila - TB nevysilaji zadnou energii :?: , ale HHG jsou dobry 8-) Dostala jsem ven ten ze sklenicky a je z nich nejsilnejsi - taky jsem tam dala 3 jednohrotovy krystaly omotany medenym dratkem ;)
No tak to byl prvni pokus a ted jen zlepsovat a zlepsovat ;) :lol:
Preji vsem pozitivni mysl ;)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Stisko » 29 bře 2010 14:09

Kamarádka Verča dělá tyto krásné orgonity:
Obrázek

další jsou na:
http://sklad.obrazku.cz/obr351598_fotky ... ity124.jpg
http://sklad.obrazku.cz/obr351599_fotky ... ity126.jpg
http://sklad.obrazku.cz/t351600_fotkyVe ... ity128.jpg
http://sklad.obrazku.cz/obr351601_fotky ... ity131.jpg

(dávám je sem já pouze z technických důvodů, jinak by se pochlubila sama :P )

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od hajcman » 29 bře 2010 14:44

Stisko píše:Kamarádka Verča dělá tyto krásné orgonity:
Obrázek
Jak docílila, že jsou tak různobarevné? Pokud přimíchává nějakou barvu tak napiš výrobce, případně internetovou adresu. Díky
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Stisko » 01 dub 2010 23:56

Jsou tam rozmíchané třpytky GLITTERS z papírnictví, musí se jich dát více, zhruba 4x zmačknout lahvičku na půl litru. Jedno balení vyjde přes 50,-Kč a vydrží tak na 1,5kg pryskyřice.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Stisko » 09 dub 2010 09:03

Ahojky, toto je můj nový výrobek - osobní orgonit.

Obrázek
Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: TB

Příspěvek od Ondřej » 11 dub 2010 11:33

Hnědé - super, v septiku je nikdo nenajde :lol: Co v nich máš za šutřík? On leží na dně? A co teda, funguje to? :mrgreen:

Odpovědět