TB

Pochlubte se...
Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: TB

Příspěvek od rastoo » 11 dub 2010 19:27

Poradite mi ,kde sa da kupit ten kovovy prasok.dakujem.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: TB

Příspěvek od Michael » 11 dub 2010 21:03

rastoo píše:Poradite mi ,kde sa da kupit ten kovovy prasok.dakujem.
:arrow: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t= ... 1kov%C3%BD

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Stisko » 12 dub 2010 13:27

Ondřeji,
ty mi dáváš kapky :), do septiku jo? Tyhle orgonity (mám jich víc kusů) jsem dělala na 3x a aspoň 6hodin dohromady. Musela jsem u toho furt sedět aby nepraskly. Vršek je z průhledné pryskyřice, další vrstva je kámen zalitý napůl do průhledné pryskyřice a zbytek je pryskyřice s tvojím práškem + samozřejmě křišťál. Kameny tromlované různé, tady je tygří oko. Jinak jsem zjistila, že dobarvované kameny se do pryskyřice nehodí, ta barva se jakoby rozpustí a poničí ten kamen (samozřejmě vizuálně). Stejně nakonec za několik dní některé popraskaly, nevím proč, chladila jsem je, byly krásné hladké a pak .... A co se týká energie? Co z něj cítíš Elekto? Nebo někdo jiný kdo se dokáže napojit?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: TB

Příspěvek od Ondřej » 12 dub 2010 20:37

a proč praskaly?? Mě praskají jen když dám hodně peroxidu. Na spodní vrstvu u taktických tak 1,5% a na zbytek 0,8%. Prasknou tak 3%.
Na focení to chce víc světla, nic moc není vidět. A víc zblízka, 80% fotky jsou gauč a zeď:)

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: TB

Příspěvek od levi » 12 dub 2010 20:59

Ahojky, Štístko,
energie pro mě příjemná, krásně hřeje u srdce, není extrémně silná, ale je cítit, že je to orgonitek vymazlený, dělaný s láskou. Možná je v něm na můj vkus trochu moc "chtění" - aby byl dokonalý, aby byl co nejsilnější, jemně spojené se strachem "co když se mi takový nepovede". Zbytečně, nemusíš se tolik bát, víc si věř :-)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Hox » 13 dub 2010 08:03

tyhle jsou z mojí první letošní tvorby, mohl by se mi na ně někdo kdo "cítí" "kouknout"? díky :)

tenhle je takový kapesní, asi s mosazí
Obrázek

tenhle je hliník + krystal + šungit, trochu větší ;)
Obrázek

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: TB

Příspěvek od levi » 13 dub 2010 08:21

Ahojky Hox
To je zvláštní, co tvůrce, to jiná energie.
Jako první mi jemně brnknul o žaludek strach, ale nesouvisí se strachem o ně, spíš mi to přijde, že z tebe ten strach trošku vytáhly, když jsi je vyráběl. Ale je to opravdu jemně. Oba dva cítím krásně funkční, energii z nich vnímám jako "čistící" - brní mě ruce a vytahuje mi to z nich chlad. Ten menší by mohl dobře čistit i nějaké nemoci v těle. Emoce v nich nejsou tak silně cítit, jako v tom od Štístka, spíš by mohly být dané na nejaké hodně zaneřáděné místo, to by se teprve krásně rozjely ;) Jojo, dobrý, čím víc se ne ně dívám, tím mám z nich lepší pocit, možná trochu strachu na dálku vytáhly i ze mě :lol: Díky.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Stisko » 13 dub 2010 10:18

ahoj Levi,
myslím, že jsi to vystihla naprosto přesně. Od včerejška si to porovnávám v hlavě, lecos jsem si ujasnila a taky to trochu bude o čase a praxi. Uvědomila jsem si, že to všechno moc hlídám, a ani nemám čas na to abych si to užívala a to je tam cítit. Jinak děkuju za procítění jsi moc hodná.
Ondřeji,
dělám to tak jak píšeš, posílal jsi mi i ten návod na ty z prášku. Dodržela jsem postup, ale hodně mi praskají, do přírody to neva, tak jsem to neřešila, ale u těch osobních.. Nafotila jsem Ti je znovu, jenže mi ten co jsem fotila předtím popraskal (sám od sebe a až za 2 dny po vytvrdnutí), tak aspoň uvidíš o čem mluvím.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

co ty na to? Líp to už nafotit nešlo.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Hox » 13 dub 2010 10:52

levi píše:Ahojky Hox
To je zvláštní, co tvůrce, to jiná energie.
Jako první mi jemně brnknul o žaludek strach, ale nesouvisí se strachem o ně, spíš mi to přijde, že z tebe ten strach trošku vytáhly, když jsi je vyráběl. Ale je to opravdu jemně. Oba dva cítím krásně funkční, energii z nich vnímám jako "čistící" - brní mě ruce a vytahuje mi to z nich chlad. Ten menší by mohl dobře čistit i nějaké nemoci v těle. Emoce v nich nejsou tak silně cítit, jako v tom od Štístka, spíš by mohly být dané na nejaké hodně zaneřáděné místo, to by se teprve krásně rozjely ;) Jojo, dobrý, čím víc se ne ně dívám, tím mám z nich lepší pocit, možná trochu strachu na dálku vytáhly i ze mě :lol: Díky.
díky moc za analýzu :). Tyhle menší ještě nikdo moc nezkoušel, ale vyráběl sem předtím podobné malé "knoflíky" z hliníkových třísek, a na ty mi lidi hlásili celkem hodně pozitivní reakce, byly hned pryč ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: TB

Příspěvek od sophia » 13 dub 2010 19:27

někdy stačí aby byl špičatej nebo třeba i mastnej nebo mokrej kámen a praskne to od něj...

Levi co tyhle hhg, cítíš z nich něco?

Obrázek
Obrázek
Obrázek

více zde: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=220

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: TB

Příspěvek od Ondřej » 13 dub 2010 23:39

Jo, to je vlastně havelpol 4. Používám jen 2 kapky kobaltu na deci a to dno bych udělal tlustčí...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: TB

Příspěvek od Aien » 14 dub 2010 13:40

Sophia: neumím až tak cítit a popsat energie, ale zase vím, kde udělá tenkterý orgoš nejvíc práce-kam patří:Podle toho odkazu číslováno shora:1,4-voda, 2,5-zahrada, 6-les, 7-byt, 3,8-věž.Mějte se !

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Stisko » 14 dub 2010 21:43

Děkuju za rady :)

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: TB

Příspěvek od levi » 15 dub 2010 08:19

Ahoj, Sophia,
cítím, jsou hodně silný, ale takový "kulatý" - ta energie z nich není ostrá. To není špatně, přijde mi, že mají velký potenciál a nepotřebují ho v této chvíli uplatnit. Jako kdyby nejely "až do špiček", nebo "nehrotily to", nevím, jak to lépe popsat. Nejde mi úplně dobře se na ně napojit, poprvé jsem to zkusila, když jsem byla hodně unavená a udělalo se mi zle od žaludku, tak se tomu asi bráním (z toho prvního). Ale spíš je to mnou, než orgonitem. Ten s ametystem (úplně dole) mi jde (po chvíli) krásně jemně do srdce, cítím z něj lásku, určitě bychom se spolu uměli skamarádit.
to Aien: to je paráda, to mě takhle nikdy nenapadlo!

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TB

Příspěvek od Hox » 17 dub 2010 11:22

Levi, můžeš se mi prosímtě podívat na tenhle, jak ho cítíš?

Obrázek

díky ;)

Odpovědět