Nabídka

Pochlubte se...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Nabídka

Příspěvek od Aerosmith » 21 lis 2009 19:51

Pokud je tady někdo z okolí Žatce, tak bych měl pro něj takovou nabídku. Nakupuju u Minas Gerais (jako mnozí jiní) a dostal jsem za každý nákup dárkový poukaz k odběru jednoho kila drahých kamenů. Podmínka je jen to, že stačí se jít podívat na stálou expozici do Trnovan č. 14. Mám 5 poukazů platných do konce roku (jeden do května 2010). Píšou na tom, že se nemusí nic kupovat. Stačí jen předložit. Klidně to někomu pošlu v dopise. Pokud je možno vzít na každý poukaz jedno kilo a na jednu osobu (nic bližšího nepíšou, tak si myslím, že to jde) tak 5 kg šutrů se hodí, ne? Já tam jet nemůžu, neb to mám přes celou republiku. Šáde... :D
PS: Už jste toho někdo, kdo tam nakupujete, využil?

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka

Příspěvek od Sunny:-) » 22 lis 2009 00:00

Jop. :) Někdy před létem jsem taky objednával trochu víc a potom nás to v rámci léta zaneslo až do Žatce, tak jsem využil. Dostaneš už předem nabalíčkovaný mix. všech možných tromlovaných kamenů, stačí předložit a hned je dostaneš. :)
Něco takového jen 1kg http://www.minasgerais.cz/drahe-kameny- ... g-8371.php
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Nabídka

Příspěvek od Aerosmith » 22 lis 2009 00:41

No to by bylo sqělé. Sem tam jich pár prskout do TB nebo HG pro osvěžení... Ale ta dálka.

Uživatelský avatar
Komodor
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2009 09:40

Re: Nabídka

Příspěvek od Komodor » 28 lis 2009 20:52

jo taky jsem to už využil..taky jsem dostal balení mix1kg. Ale co mě překvapilo, tak si tam nelze nakoupit zboží které mají na stránkách...to vám prostě prodaj jedině když si to objednáte pře e-shop.
Taky mam jednu karticku do kvetna 2010, letos uz to tam nestiham.
pokud mi to poslat chces mili Aerosmithe, klidne posli..neodmitnu..muj mail orgonit@email.cz
Jestli orgon není, není třeba ho popírat.

S pravdou se musí ven a to nejlépe hned. Je třeba třeba rychle a nekompromisně pochopit, že pravda a konec nevědomosti je jediné východisko jak "zlepšit" Svět.

www.myslichvost.info / www.nwoo.org

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Nabídka

Příspěvek od Aerosmith » 29 lis 2009 00:11

OK, pošlu ti tu co je platná do května, pokud už tam letos nepojedeš (zítra si napíšu o adresu, teď jdu spat :-). Mám tedy 4 ks platné do konce roku. Kdo má další zájem?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Nabídka

Příspěvek od Aerosmith » 03 pro 2009 22:12

Aerosmith píše:OK, pošlu ti tu co je platná do května, pokud už tam letos nepojedeš (zítra si napíšu o adresu, teď jdu spat :-). Mám tedy 4 ks platné do konce roku. Kdo má další zájem?
Zájem projeven - jen pro info ostatním :D

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Nabídka

Příspěvek od petra » 17 srp 2010 15:42

Ahoj všichni, pokud byste někdo, z okolí Brna, měli zájem o větší železné špóny (šířka 3-4 mm, délka 5 - 10 cm) a nebo drobnější z hliníku, napište mi (pedask@seznam.cz). Je mi to líto vyhodit a nemám nástroje na rozstříhání.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nabídka

Příspěvek od sophia » 17 srp 2010 18:17

to zalej do CB :P :idea:

CB není nikdy dost

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Nabídka

Příspěvek od petra » 17 srp 2010 19:53

sophia píše:to zalej do CB :P :idea:

CB není nikdy dost
To bych ráda, vypadají pěkně, ale zdájí se mi moc velké.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Nabídka

Příspěvek od Michael » 17 srp 2010 21:36

roztlouct kladivem na menší? třeba v hadře?

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Nabídka

Příspěvek od petra » 17 srp 2010 23:01

Michael píše:roztlouct kladivem na menší? třeba v hadře?
Díky, zkusím.
A ještě se chci zeptat – je nutné špony prát ? Hliník a měď jsou v pohodě, ale železo mi rezaví i když postupuji velmi rychle - po proprání vyždímám v prostěradle a dám na plech vysušit do trouby. Zkoušela jsem sušit taky na slunku, ale je to stejné. Někde jsem tady četla, že se můžou použít i rezavé, ale víc by se mi hodil ten odstín do modra – jenže zas je v tom ta mastnota, když se to nepropere a to asi nebude dobré. Poraďte prosím.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nabídka

Příspěvek od pepr » 18 srp 2010 07:27

Ty železné by se daly oprat v něčem jiném než ve vodě. Třeba v benzínu? Ale bude to smrdět a co pak taky s tím benzínem. Jedině snad do sekačky.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka

Příspěvek od vlady » 18 srp 2010 07:56

Železo je problem. Rezaví ne proto že se vypere ve vodě ale že se mu odebere ochranná vrstva v tomto případě olej. Železo rezaví přístupem vzduchu na jeho povrch pokud není použit nějaký ochranný prostředek. Na druhou stranu je fakt že vhkost vzduchu rezivění podporuje.

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: Nabídka

Příspěvek od Linuxak » 21 srp 2010 21:48

Rez = oxid železitý. Někteří lidé dávají přímo do orgonitů prášek Fe2O3, aby chytli hnědou barvu. Proč vám teda najednou ta rez (= Fe2O3) vadí?
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Odpovědět