Nové hračky do nové doby

Pochlubte se...
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 02 lis 2010 17:02

nj, ale tady není řeč o orgonitech, ale o nějakém přístroji který nemá s orgonity nic společného, a který jak to chápu není ani Ondřejův

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od vlady » 02 lis 2010 17:09

No podle názvu bych uvažoval o spektrálním analyzátoru. Používá se pro měření spektrální kvality vysilačů. Spíše bych viděl problém ve způsobu měření.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od kocour » 02 lis 2010 17:25

Hox píše:nj, ale tady není řeč o orgonitech, ale o nějakém přístroji který nemá s orgonity nic společného, a který jak to chápu není ani Ondřejův
Přečti si jeho výrok celý a pochopíš, že "zákaz" se týká know-how výroby orgonitu.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 02 lis 2010 18:06

kocour píše:
Hox píše:nj, ale tady není řeč o orgonitech, ale o nějakém přístroji který nemá s orgonity nic společného, a který jak to chápu není ani Ondřejův
Přečti si jeho výrok celý a pochopíš, že "zákaz" se týká know-how výroby orgonitu.
to sis asi nějak splet, ten výrok se právě týká toho přístroje...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od kocour » 02 lis 2010 18:20

Hox píše:
kocour píše:
Hox píše:nj, ale tady není řeč o orgonitech, ale o nějakém přístroji který nemá s orgonity nic společného, a který jak to chápu není ani Ondřejův
Přečti si jeho výrok celý a pochopíš, že "zákaz" se týká know-how výroby orgonitu.
to sis asi nějak splet, ten výrok se právě týká toho přístroje...
"Můj úplně obyčejnej fuj klasickej orgonit byl TECHNICKY měřen přístrojema o který nezavadíte ani náhodou a majitelé byli překvapení a dle jejich slov tam snad lepší orgonit zatím neměli. Bohužel mám zakázáno říkat víc, ale kdo si umí zjistit jestli říkám pravdu, ať tak klidně udělá. "

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 02 lis 2010 19:55

kocour píše:Proč? A kým? Jsi svobodná bytost nebo jen čísi loutka?
Mluvit o tom mi zakázal můj otec a pán... Darth Vader :lol:
Pokud chceš diskutovat, nauč se prvně chápat napsané, moc ti to nejde. Například sophia dal hloupou otázku, ale alespoň pochopil mou odpověď, narozdíl od prskajícího kocourka :mrgreen: A například i Hox správně pochopil, že jsem mlčení někomu slíbíl. Nově přijdeš s tím, že zadržuju nějaký znalosti o orgonitu i když těsně předtím se vyptáváš na ty přístroje. Nejsi nějaký zmatený?? Zákaz mluvit mám samozřejmě o technice.

Vlady: zkus ochutnat čerstvě rozmraženou vodu...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od kocour » 02 lis 2010 20:48

Ondřej píše:
kocour píše:Proč? A kým? Jsi svobodná bytost nebo jen čísi loutka?
Mluvit o tom mi zakázal můj otec a pán... Darth Vader :lol:
Pokud chceš diskutovat, nauč se prvně chápat napsané, moc ti to nejde. Například sophia dal hloupou otázku, ale alespoň pochopil mou odpověď, narozdíl od prskajícího kocourka :mrgreen: A například i Hox správně pochopil, že jsem mlčení někomu slíbíl. Nově přijdeš s tím, že zadržuju nějaký znalosti o orgonitu i když těsně předtím se vyptáváš na ty přístroje. Nejsi nějaký zmatený?? Zákaz mluvit mám samozřejmě o technice.

Vlady: zkus ochutnat čerstvě rozmraženou vodu...
Podívej, Ondřeji, zas tak blbej, abych nepochopil psaný text, nejsem - co jsi napsal (viz. Tvá citace uvedená v mém posledním příspěvku) je zjevně vztaženo ke kvalitě orgonitu, ne k měřidlu či měření. "Těsně předtím" jsem se ptal na zjevný rozpor, který máš ve svém sdělení ohledně měření - takže tu laskavě nemotej koše s baňama. Zjevně mateš a kličkuješ - proč, to já nevím, ale tupce ze mne opravdu nedělej. Evidentně Ti nejde o spolupráci nebo slušnou komunikaci, to bys psal jinak a hlavně k věci; Ty ale místo toho napadáš druhé a ze sebe děláš mistra světa. Pamatuj ale, že pýcha předchází pád.
Z mé strany je toto poslední příspěvek v této diskusi, plkej si a zesměšňuj jak chceš, mne už k další reakci nevyprovokuješ.
Myslím, že soudný člověk si z této přestřelky udělá názor sám.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od sophia » 02 lis 2010 22:08

on je Ondřej takovej trochu nevrlej jak má na něco odpovědět :lol:

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od orwa » 03 lis 2010 11:18

:D Ahojte všichni ! To teda nestačím koukat, jaká se tu rozjela hádanice :lol: . A očekávaně tu vede Ondřej :lol: .
Pokusím se teda vysvětlit některé dotazy : "klasika" - to je to, co jsme převzali od různých cizojazyčných tvůrců orgonitů a Ondřeje , "vyšší frekvence" to je to, co Ondřej a většina lidí (zatím) nevníma. Termín "frekvence" není zcela přesný, ale bohužel zatím nebyly ujednoceny žádné veličiny u OE :lol: . Takže nevím, co chcete měřit těmi dokonalými přístroji ? Jakou veličinu ?
Při mých bádáních se kromě jiného(?) opírám hlavně o zpětnou vazbu u vysoce citlivých lidí, kteří vlastní orgonity a jsou schopni mi interpretovat své vnímáni. Jelikož se zde můžeme pochlubit svými "hračkami" a poznatky, tak tak činím a proto nechápu proč by to mělo být komentováno jako nesmysly :lol: .
A ještě přidám takový malý poznatek (k termínu "nejlepší orgonit"): nejlepší orgonitek je ten, který si upatláte sami pro sebe ! Je jedno, zda není hezký, jestli obsahuje spirálu či ne, zda z něj čouhají špony, či je odlit do pivní flašky . Hlavní je, že je to váš výtvor a je v něm nakupena vaše energie a plně s váma "frekvenčně" souzní ! :D

A nakonec ještě malá rada pro Ondru (můžu ti tak říkat viď,mám tě docela rád a proto ta rada) : pořiď si nějaký dobrý orgonitek a otevře se ti spousta nových obzorů a taky se změní ráz tvých příspěvků a mnohem více lidí tě bude mít rádo !
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Mike.Jt » 03 lis 2010 14:35

a neřekne jak to vyrobit a neřekne .... :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 03 lis 2010 17:29

kocour píše:
Ondřej píše:
kocour píše:Proč? A kým? Jsi svobodná bytost nebo jen čísi loutka?
Mluvit o tom mi zakázal můj otec a pán... Darth Vader :lol:
Pokud chceš diskutovat, nauč se prvně chápat napsané, moc ti to nejde. Například sophia dal hloupou otázku, ale alespoň pochopil mou odpověď, narozdíl od prskajícího kocourka :mrgreen: A například i Hox správně pochopil, že jsem mlčení někomu slíbíl. Nově přijdeš s tím, že zadržuju nějaký znalosti o orgonitu i když těsně předtím se vyptáváš na ty přístroje. Nejsi nějaký zmatený?? Zákaz mluvit mám samozřejmě o technice.

Vlady: zkus ochutnat čerstvě rozmraženou vodu...
Podívej, Ondřeji, zas tak blbej, abych nepochopil psaný text, nejsem - co jsi napsal (viz. Tvá citace uvedená v mém posledním příspěvku) je zjevně vztaženo ke kvalitě orgonitu, ne k měřidlu či měření. "Těsně předtím" jsem se ptal na zjevný rozpor, který máš ve svém sdělení ohledně měření - takže tu laskavě nemotej koše s baňama. Zjevně mateš a kličkuješ - proč, to já nevím, ale tupce ze mne opravdu nedělej. Evidentně Ti nejde o spolupráci nebo slušnou komunikaci, to bys psal jinak a hlavně k věci; Ty ale místo toho napadáš druhé a ze sebe děláš mistra světa. Pamatuj ale, že pýcha předchází pád.
Z mé strany je toto poslední příspěvek v této diskusi, plkej si a zesměšňuj jak chceš, mne už k další reakci nevyprovokuješ.
Myslím, že soudný člověk si z této přestřelky udělá názor sám.
no teďs to teda rozsek. Když si tu diskusi chronologicky přečtu, tak vidím že tam Ondřej mluví o svém "úplně obyčejném fuj orgonitu ;) ", a pak dál zmiňuje to meření, co na tom není jasné? Jaké informace o orgonitu zadržuje? Embargo na informace se zjevně týká toho přístroje, jak i dále potvrdil, jestli ti tohle nedochází tak fakt už nechápu...

zadalší tam vidím akorát to, že to byla normální pohodová výměna názorů, ažs přišel ty s podpásovkou, nesmyslným osobním výpadem na Ondřeje...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Aien » 03 lis 2010 18:30

Tak dost kluci! Nezajímá kdo začal! Od sebe a každý do jiného kouta.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od am2 » 03 lis 2010 19:05

Kocouri se zřejmě nelíbilo, že Ondřej nedokázal vysvětlit konkrétně, co je špatně, pouze víceméně napsal, že je Orwův experiment "mimo".
Hodnotit tento přístup nechci, Ondřeje neznám, a dovedu si to představit i jen jako povahovou vlastnost, která může u dotyčného zajistit, aby nezkysnul vysvětlováním na fórech, ale aby se soustředil na reálný výzkum.
Ale tak jako tak se takový přístup může přirozeně spoustě lidí nelíbit.

Pravdu má Kocour v tom, že není jasné, jestli byl tedy Ondřejův orgonit měřen technicky přístrojem nebo channelingem.

Ondřej hovořil v souvislosti s mlčením o měřicí technologii, ne o orgonitech.
Je časté, že znovu-objevitelé alternativních přístrojů dělají tajnosti. Někdy je to sice kvůli touze po zbohatnutí, ale často jsou důvody jiné (vynálezce k tomu někdy vede ta samá intuice, co jim vynález vnukla (http://orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=535&p=5540#p5540), někdy mají vynálezci přirozeně strach před režimem, který free-energy nechce, a vyčkávají; někdy vynálezci tajnůstkaří třeba jen proto, že už nechtějí neustále od okolí slyšet řeči o bláznech apod.).

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 03 lis 2010 19:22

Aien píše:Tak dost kluci! Nezajímá kdo začal! Od sebe a každý do jiného kouta.
:D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 03 lis 2010 19:23

Víš kocoure, já normálně nemám potřebu tahat někoho za ocásek :lol: , ale fakt si nemůžu pomoct nedělat si srandu z někoho, kdo je úplně mimo, poněvadž neumí číst. Nebo číst možná jo, ale je afektovaně zaujatý či co a čte tam něco jinýho nebo nechápe.
Taky předpokládám, že si ostatní udělají svůj názor a doufám, že ho i napíší. Například jestli mlžím.
Na další tvé výtvory snad ani nelze nic napsat. Anebo možná jo -zkus jít k Alue a podobně jako další jí napsat, že tam ze sebe dělá mistra světa (píše o věcech, kterým "rozumí víc"). Ta s tebou tak zamete, že z tebe budou chlupy lítat :lol: Jinak o orgonu vím asi tak 0,5% toho co bych vědět mohl a jsem na to určitě pyšný :mrgreen: Existují lidi, kteří věci rozumí podstatně víc.
A dál, už jsem tady navykládal tolik špičkovýho know-how, že bys na tom mohl postavit živnost, takže s podobnýma prskama už na mě nechoď.

Odpovědět