Nové hračky do nové doby

Pochlubte se...
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od kocour » 31 říj 2010 18:33

Ondřej píše:
sophia píše:a jak to měří? myslím technicky přístrojem nebo třeba kyvadlem?
Channellingem.
...z galaktického středu???
Můj úplně obyčejnej fuj klasickej orgonit byl TECHNICKY měřen přístrojema o který nezavadíte ani náhodou a majitelé byli překvapení a dle jejich slov tam snad lepší orgonit zatím neměli.
...takže jak?
Bohužel mám zakázáno říkat víc
Proč? A kým? Jsi svobodná bytost nebo jen čísi loutka?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od sophia » 31 říj 2010 18:35

Ještě zkoumám můj první odkaz a někdo tam píše, že se dá jednoduše změřit orgonem nabitá voda proti nenabité vodě přístrojem na výrobu koloidního stříbra, který měří napětí mezi elektrodami. Protože ho mám někde doma, tak to taky vyzkouším, jestli je jiná vodivost nabité vody. Dám vědět jak to dopadlo. ;)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 31 říj 2010 23:41

sophia píše:Ještě zkoumám můj první odkaz a někdo tam píše, že se dá jednoduše změřit orgonem nabitá voda proti nenabité vodě přístrojem na výrobu koloidního stříbra, který měří napětí mezi elektrodami. Protože ho mám někde doma, tak to taky vyzkouším, jestli je jiná vodivost nabité vody. Dám vědět jak to dopadlo. ;)
tedy nic proti, ale nač tu vodu nějak měřit? stačí ochunat :D

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od vlady » 01 lis 2010 07:21

Pokud se změní chuť vody musí se změnit její chemické složení. Chemické složení vody ovlivňuje její vodivost která se dá dostupnými přístroji měřit.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 01 lis 2010 08:01

vlady píše:Pokud se změní chuť vody musí se změnit její chemické složení. Chemické složení vody ovlivňuje její vodivost která se dá dostupnými přístroji měřit.
heh, to tedy opravdu takhle není :). Viz třeba masaru emoto. Voda má spoustu roztodivných vlastností, třeba pamět, které věTci teprve teď začínájí chápat. Není to o chemickém složení, ale o tom, jake informace do sebe voda "nasaje" a taky o velikosti clusterů vodních molekul

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od vlady » 01 lis 2010 09:26

Zajímavá teorie, to by pak znamenalo že z destilované vody se může udělat jakákoli chuť.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od pepr » 01 lis 2010 10:05

vlady píše:Zajímavá teorie, to by pak znamenalo že z destilované vody se může udělat jakákoli chuť.
Coca-cola to jistě nikdy nebude (naštěstí). Ale on i diamant a tuha představují jen jiné uspořádání téhož prvku. Naše těla (i smysl pro chuť) jsou asi dokonalejší, než jsme se učili (chuťové pohárky, chemie a tak). Takže za vědecké považuji především nevyzvedávat svůj vlastní "názor" (tedy vyjádření vlastní víry), pokud to není velmi dobře podložené. Za vědecké považuji říct "zatím nevím, budu to zkoumat".

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 01 lis 2010 10:55

vlady píše:Zajímavá teorie, to by pak znamenalo že z destilované vody se může udělat jakákoli chuť.
no to jistě ne, ale já taky nemluvím o tom dělat z vody pomerančový džus, ale o situaci natočím si vodu z kohoutku - je hnusná, dám ji odstát 2 hodiny vedle orgonitu - je skvělá

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od vlady » 01 lis 2010 11:29

No to je to co mi vrtá hlavou. Co se může v tý vodě změnit že je rozdíl chuti. Já dělám pokusy s dešťovou vodou, nějaké výsledky zatím mám i když ne vědecké.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od petra » 01 lis 2010 18:50

Hox píše:
vlady píše:Zajímavá teorie, to by pak znamenalo že z destilované vody se může udělat jakákoli chuť.
no to jistě ne, ale já taky nemluvím o tom dělat z vody pomerančový džus, ale o situaci natočím si vodu z kohoutku - je hnusná, dám ji odstát 2 hodiny vedle orgonitu - je skvělá
Taky mám vedle orgonity a do džbánu s vodou ještě dávám pár křišťálů - v noci načepuju, přes den popíjím.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Mike.Jt » 01 lis 2010 19:34

to zní dobře. Bejt ten džáb z křištálového skla tak už snad ani envim jak to víc vylepšit. :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od am2 » 02 lis 2010 00:45

nedávno jsem četl nějakou diskusi, kde kdosi psal, že umí "začarovávat" věci, např. cigarety.
ne komerčně, jen tak v rámci hrátek s duchovnem.
jedna z diskutujících tam říkala, že po začarování cigarety neměla na ni pak chuť
a nebo naopak - když byla cigareta začarovaná "na božství", tak ta dotyčná paní při kouření cítila vůni santalového dřeva (zrovna byla "začarována" na jedno indické božství Ganéša)
je zajímavé, že tuto vůni cítili i ostatní okolní lidé.
(to slovo "začarování" nebrat negativně, je to podobné jako programování orgonitu).
chtěl jsem tím jen naznačit, že když může být toto, tak klidně může být různá chuť energeticky upravené vody.
nehledě na pokusy s hypnózou, kdy člověk kouše do cibule a přitom cítí, že jí jablko.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od vlady » 02 lis 2010 01:02

No smysly jsou zrádné když si zacpete nos tak můžete jíst cibuli a nevíte co jíte. Vyzkoušeno ověřeno.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Hox » 02 lis 2010 09:54

kocour píše:
Bohužel mám zakázáno říkat víc
Proč? A kým? Jsi svobodná bytost nebo jen čísi loutka?
to je teda pěkně manipulační reakce... co třeba že Ondřej někomu dal slovo, že o tom přístroji nebude mluvit? ;)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od kocour » 02 lis 2010 16:51

Hox píše:
kocour píše:
Bohužel mám zakázáno říkat víc
Proč? A kým? Jsi svobodná bytost nebo jen čísi loutka?
to je teda pěkně manipulační reakce... co třeba že Ondřej někomu dal slovo, že o tom přístroji nebude mluvit? ;)
Naopak! Demanipulační otázka to je, protože vycházím z předpokladu, že orgonity jako takové rozpouštějí tmu manipulace a zatajování. A pokud jde o jejich konstrukci, tak by se ti, kteří se v tom angažují a mají dary, měli o své poznatky volně dělit - čili tak jako v případě open-source projektů, jako je tomu u software apod. Zatajování mi smrdí z principu ve všem, v případě orgonitu mi to dokonce silně vadí. Jaký by to mělo účel? Proč tajit prostředky, které mají prospívat? A komu to utajování má sloužit? Napadá mě jediný důvod: majitel "patentu" si jej žárlivě hlídá proto, aby si buď hojil své ego anebo na tom vydělal. Je to obecná poznámka, k Ondřejovi to, prosím, nikdo nevztahujte. Proto se ptám přímo jej, ať své důvody osvětlí - třeba se ve svém úsudku pletu a on bude mít vysvětlení, před kterým sklopím uši. Anebo taky ne.

Odpovědět