Nové hračky do nové doby

Pochlubte se...
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nové hračky do nové doby

Příspěvek od orwa » 26 říj 2010 20:12

Zdravím a pozdravuji všechny správné orgonauty :lol: .
Od našeho srazu na Kuňce se mi dostává spousta nových informací, což mně vede k dalším experimentům s OE a hlavně s její mnohem vyšší frekvencí!!! Klasika již nestíhá, lépe řečeno nedokáže transformovat tyto vysoké frekvence, kterýma jsme doslova zasypáváni. Je to jako by jste na starou černobílou televizi chtěli chytit signál v barvě a v digitální kvalitě. Tak jsem vyrobil několik prototypů, které nejsou nijak složením moc odlišné, ale jsou obohaceny o měděnou "anténu" a trošku mají vypiplaný rozměr !
No a jelikož jsem asi absolutně blbej a nejsem schopen zde vložit žádnou fotku (furt mi to s politováním sděluje, že byla dosažena maximální velikost příloh), tak se musíte mrknout ke mně domů na stůl :lol: . Zde je má adresa http://www.orwa.wbs.cz/Novinky.html
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Mike.Jt » 26 říj 2010 20:17

Mooc pěkné !! když sem viděl že si online na fóře tak sem větřil že z toho bude zase "něco" A taky že jo !

Jinak snad nezůstane u obrázků ale dáš sem i nějakej popis a nákresy jak to vypadá uvntiř a nějaký ty rozměry.

jinak obrázky je dobré uploadnout a pak to sem vložit do . mám dobré zkušenosti s www.2i.cz stačí pak překliknotu na BBC forum a zkopírovat to sem. Udělá se tady pak pěknej náhled.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od levi » 26 říj 2010 22:02

Nádhera, Orwo :)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od junak » 27 říj 2010 10:47

Nemôžem si odpustiť a musím pochváliť.Krásne. ;)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Aerosmith » 27 říj 2010 18:42

Jako vždy, precizní práce ;) (ahoj orwo). Bude i "komentář" elekty? Taky pozdravuju.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 28 říj 2010 14:10

orwa píše:se mi dostává spousta nových informací, což mně vede k dalším experimentům s OE a hlavně s její mnohem vyšší frekvencí!!! Klasika již nestíhá, lépe řečeno nedokáže transformovat tyto vysoké frekvence, kterýma jsme doslova zasypáváni.
dobrý nesmysl Orwo. Doporučuji používat víc kritickýho myšlení, nic ve zlým. Eště bych rád věděl, kdo podobný
in-formace šíří. Pozdravuj soustruh a Ninju :mrgreen:

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od kocour » 28 říj 2010 16:16

Ondřej píše:
orwa píše:se mi dostává spousta nových informací, což mně vede k dalším experimentům s OE a hlavně s její mnohem vyšší frekvencí!!! Klasika již nestíhá, lépe řečeno nedokáže transformovat tyto vysoké frekvence, kterýma jsme doslova zasypáváni.
dobrý nesmysl Orwo. Doporučuji používat víc kritickýho myšlení, nic ve zlým. Eště bych rád věděl, kdo podobný
in-formace šíří. Pozdravuj soustruh a Ninju :mrgreen:
Zdůvodni proč.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Stisko » 28 říj 2010 21:12

Orwo jsou krásný, poděl se o víc informací ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Mike.Jt » 28 říj 2010 21:37

víte co bude potvrzení roku 2012 ? Prostě až se Ondřej a Orwa dohodnout jak stavět orgonity :D To už bude harmonie po celém světě :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 30 říj 2010 16:32

kocour píše:
Ondřej píše:
orwa píše:se mi dostává spousta nových informací, což mně vede k dalším experimentům s OE a hlavně s její mnohem vyšší frekvencí!!! Klasika již nestíhá, lépe řečeno nedokáže transformovat tyto vysoké frekvence, kterýma jsme doslova zasypáváni.
dobrý nesmysl Orwo. Doporučuji používat víc kritickýho myšlení, nic ve zlým. Eště bych rád věděl, kdo podobný
in-formace šíří. Pozdravuj soustruh a Ninju :mrgreen:
Zdůvodni proč.
Až orwa vysvětlí co je to:
klasika
vysoké frekvence

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od kocour » 30 říj 2010 18:39

Až orwa vysvětlí co je to:
klasika
vysoké frekvence
Já se ptal Tebe. Je úplně fuk co Orwa myslel nebo ne. Pokud máš názor, zcela jistě jej dokážeš vyargumentovat sám, bez berliček a vytáček. A pokud ne, bude lépe, když pomlčíš...
Osobně můžu Orwovy experimenty jenom doporučit, protože energie vyššího řádu zjevně působí, mám s nimi osobní zkušenost. A směr jeho bádání je mi velmi sympatický, nevím, v čem přesně jeho fígl je, ale osobně mě to do této oblasti taky směřuje, cítím, že je třeba víc zapracovat na cívkách nebo něčem podobném, kde zatím u svých orgonitů vidím mezery...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 31 říj 2010 17:14

kocour píše:Já se ptal Tebe. Je úplně fuk co Orwa myslel nebo ne. Pokud máš názor, zcela jistě jej dokážeš vyargumentovat sám, bez berliček a vytáček. A pokud ne, bude lépe, když pomlčíš...
-píšeš úplně nějaký nesmysly.
Orwa ať si experimentuje jak chce, já si taky experimentuju, ale ta druhá věta kterou jsem vypích je podle mě úplně nesmyslná. Orwa ať ji líp rozvede, abych vůbec věděl co má na mysli. Ty to víš? Silně pochybuju.

Že by jsme se tu taky, podobně jako Croft kolem 2004, dočkali jedinců tvrdících, že obyčejný orgonit už nestačí a je třeba dělat něco extra super lepšího a složitějšího? Můj úplně obyčejnej fuj klasickej orgonit byl TECHNICKY měřen přístrojema o který nezavadíte ani náhodou a majitelé byli překvapení a dle jejich slov tam snad lepší orgonit zatím neměli. Bohužel mám zakázáno říkat víc, ale kdo si umí zjistit jestli říkám pravdu, ať tak klidně udělá. Měli tam TB a HHG 3 dekorační. Spirálama zlepšíš dynamiku, výkon a neunavitelnost a né nějaký extra vyšší frekvence, zřejmě z galaktického středu :lol: , ale pokud máš potřebu mít něco überextra, klidně motej spirálky jak chceš, nejlépe podle Loohana :lol:

Jo, tímto bych chtěl požádat někoho, kdo má větší voskový orgonit od o...y.cz a půjčil by mi ho na tyhle technický měření... Klidně i za nějakou záruku.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od sophia » 31 říj 2010 17:51

a jak to měří? myslím technicky přístrojem nebo třeba kyvadlem?

? http://orgoneforum.co.uk/viewtopic.php?f=15&t=19
? http://www.warriormatrix.com/about4529. ... e0790ca2dc

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 31 říj 2010 18:16

sophia píše:a jak to měří? myslím technicky přístrojem nebo třeba kyvadlem?
Channellingem.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od sophia » 31 říj 2010 18:30


Odpovědět