nase hracky

Pochlubte se...
levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: nase hracky

Příspěvek od levi » 25 bře 2010 21:23

Já se taky pochlubím se svojí troškou :)
http://picasaweb.google.cz/101511496986 ... 7909278962
První pokus, z nějakého důvodu mi nejdou vyklopit (a to jsem mazala jako divá), takže výsledkem je: jeden květináč s orgonitem na dně (přijde mi líto to celé zakopat, asi osázím bylinkama) Jedna skoropyramidka (taktéž nevyklopitelná, naštěstí ve skle, takže je aspoň něco vidět, asi ji buď zakopu i se sklem nebo sklo vyčistím a nechám si ji doma). A jedno pouzdro na mobil. Pokud budete chtít podobné, postup byl: obalit mobil potravinářskou fólií - plácnout s tím do něčeho jako modelína, modurit apod (já použila tuhé těsto jako na knedlík) - nalít sádru a nechat ztuhnout - sádrový odlitek zalít do pryskyřice. Postup má spoustu slabin, doporučuju hodně odlitek podložit (kovem, krystaly) aby se neutopil v pryskyřici jako ten můj a taky ho asi něčím obalit, abyste ho nemuseli z pryskyřice vysekávat jako já :lol: :lol: :lol: Trošku jsem u toho nadávala, dole mi zůstala sádra a má to zborcený jeden okraj (nepovedlo se mi ho usadit doprostřed). Pocitově mi ale z toho jde příjemná energie, tak si ho asi nechám.

Odpovědět