Pracují orgonity pro Matrix?

Hlavní pojmy...
Odpovědět
elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od elekta » 20 čer 2010 15:16

Dlouho jsem na fóru nebyla a toto téma jsem slupla najednou. Ani nevím, na co dříve odpovědět.

Prvotní myšlenka, jež mi vyskočila, byla, že jste skvělí, otevření a jaksi zralejší. Při čtení některých vašich příspěvků mi naskakovala husí kůže, jak máte srdce na dlani. Tohle vane v tomto tématu prioritně, kolektivní vědomí, v němž to jednotně žije, i když sdělené názory se různí. A přitom téma zní, zda pracují orgonity pro Matrix?

Mnohdy mi přijde, že dané téma není až tak důležité, jak to, co si sdělujeme, protože většinou od uvedeného tématu odbíháme do jiných prostorů, časů, událostí, poznatků a pocitů.

Než jsem začla číst článek od p. Nováka, čekala jsem s radostným překvapením, co mi „Nové duchovní cesty“ sdělí o orgonitech. Pro neznalého práce s orgonity by p. Novák jistě rozproudil nechuť se o nich vůbec co dozvědět. Jenže…když p. Novák si v článku tak protiřečí, že nelze jeho slova brát vážně. A jeho postoj k magii a dalšímu v tom jen utvrzuje. Proč má mluvčí Nových duchovních cest strach, proč na mě z něj působí, že nejlepší je, izolovat se od všeho špatného a raději to ještě odsoudit, a proč mi to zavání starými postupy? Mnoho jste již napsali. Tak jsem na p. Nováka pomyslela neutrálně, co mi sdělí. Je to v jádru hodný člověk, chce i pomoci…jenže, dále jsem už nepátrala, nebylo to pro mne důležité. Toto zjištění mi stačilo. Má přeci svou vlastní cestu, jako každý my jeden.

Nutno podotknout, že Menhiry jsou mystérium sami o sobě. S orgonity se podle mě v tuto chvíli nedá srovnávat, orgonity jsou pro mne novodobý nástroj. Jednoho dne budou přežity, protože nás jakoby „povedou“ za ruku tam, kam sami nejsme nyní schopni dojít a propojují nás k jistému dílčímu cíli. Nedovedu si zatím představit, jak k nám budou promlouvat po mnoha, mnoha letech a v jakém stavu (fyzicky) přežijí. Je v nich otisk tvůrců, který je nesmrtelný. Ovšem ta hmota, nevím. Připomenu moudrý příspěvek od Stisko : „Uvidíme“.

Víte že, Matrix v latině znamená děloha, zárodečná půda? Nechám vám volně plynout myšlenky.

Nic samo o sobě neexistuje vně, co se odehrává v našem nitru, promítáme do našich životů, vytváříme vnímanou realitu. Ráj, po kterém vnitřně toužíme je stav naší mysli, nelze jej najít nikde na Zemi ani ve vesmíru.

A sophia položil stěžejní otázku, proč někomu vadí výroba orgonitů? Je to snad zárodek ohrožení pro jiné, jež nemají na srdci obecné blaho? (v řečtině znamená KATHOLIKOS – obecný, povšechný) Je-li, velmi jednoduše řečeno, orgonit náš učitel o Universální životní energii, mohl by se v budoucnu státi pohromou? Pro nás orgoniťáky jistě ne.

Jak to myslel Kocour s tou pilou, že na ni tlačí? Bodejť, když má mlhu před očima. Já taky vnímám některé dříve jasné věci mlžně. A není to slabozrakostí, která s přibývajícími lety přichází. Když mi přijde otázka anebo se něco rapidně změní, ani vnitřním zrakem, jež je jemnější, nevidím obrysy, natož barvy. Ale vnímám, že to co chci znát, pulzuje, má tendenci mi vytvořit formu obrazu, jen to ještě pro mne není důležité. I vyčištění mozkového disku od balastu je vhodné. Takže neboj, neocitáš se v mlze sám. Chce to jen protřídit nedůležitá data. V poznání tě totiž dále či výše neposune kvantum informací, to ti napsal am2 dostatečně obsáhle. A ten kdo ví, nepotřebuje slova.

Všichni máme stále větší hlad po poznání, to je i tou dobou, tak se napapejme. Dobrou chuť!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Ondřej » 20 čer 2010 15:54

"orgonity jsou pro mne novodobý nástroj. Jednoho dne budou přežity" -přesně tak.
Matrix bych spíš vnímal jako syntetickou šablonu/matrici, ve které tady musíme žít. Od významu dělohy má současná situace dost daleko.
Pro odmlžení je nejúčinnější koukat do Slunka (východ, západ) a chodit do lesa. Obojí dodává do těla/mozku druhy energií, který nikde jinde nejsou a rozšiřují vědomí. Proto se reptoši a spol snaží upoutat pozornost lidstva ke všem možným pitomostem včetně bulváru a technologií, hlavně dál od přírody. A nezapomeňte si koupit sluneční brejle, budete víc IN. To ví přece každý kdo konzumuje bulvár, módu a TV sračkomet.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 20 čer 2010 17:45

Elekto, trochu jsi mě minula: přirovnání s tlačením na pilu - tedy že nechci zbytečně tlačit, se týkalo členů tohoto fóra, čili, abych byl úplně přesný, nezavařil druhé či přímo je nenasíral... Hmla, o které píšeš, se v mém případě týká otázek kolem orgonitu a jeho vztahu k matrixu. Nicméně i tohle je oblast, kterou jsem si sám v sobě vidlemi zpřeházel odspoda nahoru a zpět už mockrát a jistý názor na to mám. Jen jej nechci ventilovat ven napřímo, protože a) - je to pouze moje pravda a nemusí platit pro kohokoliv jiného, b) jsme v přechodném stavu, kdy se mění vše téměř před očima (ikdyž jde především o věci ducha a duše - čili o věci neviditelné...)
Abych to zkrátil a uzavřel - i tady se projevují omezení internetu a psaného slova vůbec, které neumí nijak obsáhnout skutečnou míru sdělení a často spíš věci komplikuje a mate. Myslím, že písmo a jeho uvedení v život je právě tou jednou z "vymožeností", které mohou fungovat právě jen v matrixu (v podstatě jako jeho výtvor, který mu dokonale slouží). Oč jednodušší by bylo používání telepatie! (už aby to bylo...) :)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od hajcman » 21 čer 2010 07:55

Pracují orgonity pro Matrix? Pokud by to tak bylo, tak by tolik lidí investovalo svůj čas a peníze do něčeho tak abstraktního jako jsou orgoníky :)
Že by tolik senzitivních lidí jako je tady na foru (v takové koncentraci asi jinde nenajdeš) žilo taky v bludu?
Copak by tahle činnost tak duševně uspokojovala, kdyby jsme nahrávali matrixu?
Ukájíme tím své ego, nebo nějakou potřebu?
Pochybnosti nikdy nezmizí. Nikdy nebudeme vědět co je za rohem pokud k němu nedojdeme.
Je pravda, že je kolem orgonu je hodně dohadů a důkazy žádné. A důkazy to my materialisti potřebujeme :) Těm duchovně založeným těm je hej, ti mají svou víru :D což nám obyčejným plebejcům nic neříká
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 15 říj 2010 09:15

materie (hmota) je energeticky vir, na rozdil od myslenek a a svetla coz sou energeticke vlny. aby se tahle energie dokazala manifestovat a prenaset potrebuje nejakou latku v ktere se muze pohybovat.
tahle latka je orgon a je absolutne v celem vesmiru. materie bez ducha nemuze existovat.
cely vesmir je vlastne obycejny hologram v nasem kolektivnim vedomi. aj proto se rika, ze clovek vidi jen to co chce videt. je omezen (vetsina z nas) svojima myslema. to co nase oko vidi je predtim, nez se ten obraz dostane do mozku asi o 50% vyfiltrovano.

od malicka sme uceni co se da a co se neda. sou nam staveny zdi a hranice, ktere nesmi byt prekroceny. je to ochrana systemu ktera se pomalinku ale rozpada. (hlavne materialismus a darvinismus).
nektery lidi si dokonce mysli, ze neco co nepoznaji anebo cemu nerozumi automaticky neni mozne.
este co nas od malicka uci je egoismus, materialismus a hlavne soutezeni.
vsichni vime co nas od sebe rozlisuje (aj nam to dennodenne tlaci do hlavy media a spol. kdyz sem byl maly tak sem nikdy nerozumel proc te bedne rikaji debilizator :lol: ) a malo lidi si uvedomuje co nas vlastne spaji ba dokonce nekteri schvalne tyhle rozdili hledaji. predsudky a ignorance sou naprogramovane a pokud nepochopime co znamena tolerance, nikdy nedosahneme jednotu organu menem lidstvo.

v jednote je sila a to nwo moc dobre vi, proto si vymeslelo moc "peknych" veci jak nas rozhazet at je to znackou auta, fotbaloveho ci hokejoveho kluby, nabozenstvim, politickym presvedcenim a pod. a hlavne strach.
illuminati sou mistri bludu.

lidi co delaji orgonit se ktomu dostali pres intuici. intuice je prime spojeni s "pramenem" na ktery se muzeme spolehnout.

hledani pravdy souvisi s tuozbou po slobode. pravda cloveka oslobozuje.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sophia » 15 říj 2010 19:42

:o :idea: :!:

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od uzenypes » 12 úno 2011 02:32

kolosjackos píše:materie (hmota) je energeticky vir, na rozdil od myslenek a a svetla coz sou energeticke vlny. aby se tahle energie dokazala manifestovat a prenaset potrebuje nejakou latku v ktere se muze pohybovat.
tahle latka je orgon a je absolutne v celem vesmiru. materie bez ducha nemuze existovat.
cely vesmir je vlastne obycejny hologram v nasem kolektivnim vedomi. aj proto se rika, ze clovek vidi jen to co chce videt. je omezen (vetsina z nas) svojima myslema. to co nase oko vidi je predtim, nez se ten obraz dostane do mozku asi o 50% vyfiltrovano.

od malicka sme uceni co se da a co se neda. sou nam staveny zdi a hranice, ktere nesmi byt prekroceny. je to ochrana systemu ktera se pomalinku ale rozpada. (hlavne materialismus a darvinismus).
nektery lidi si dokonce mysli, ze neco co nepoznaji anebo cemu nerozumi automaticky neni mozne.
este co nas od malicka uci je egoismus, materialismus a hlavne soutezeni.
vsichni vime co nas od sebe rozlisuje (aj nam to dennodenne tlaci do hlavy media a spol. kdyz sem byl maly tak sem nikdy nerozumel proc te bedne rikaji debilizator :lol: ) a malo lidi si uvedomuje co nas vlastne spaji ba dokonce nekteri schvalne tyhle rozdili hledaji. predsudky a ignorance sou naprogramovane a pokud nepochopime co znamena tolerance, nikdy nedosahneme jednotu organu menem lidstvo.

v jednote je sila a to nwo moc dobre vi, proto si vymeslelo moc "peknych" veci jak nas rozhazet at je to znackou auta, fotbaloveho ci hokejoveho kluby, nabozenstvim, politickym presvedcenim a pod. a hlavne strach.
illuminati sou mistri bludu.

lidi co delaji orgonit se ktomu dostali pres intuici. intuice je prime spojeni s "pramenem" na ktery se muzeme spolehnout.

hledani pravdy souvisi s tuozbou po slobode. pravda cloveka oslobozuje.
adu hitlovyho prej taky vedla prozretelnost... si taky myslel ze jedna ve jmenu svetla, ze je potreba svet ocistit od zidu...

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 15 úno 2011 23:22

ot
@uzenypes
bohuzel dejiny pisou vzdy vitezi a sou v skutecnosti uplne jine ;)
piklad 2.svetova:

* atomove bomby zhozene na japonce byli nemecke vyroby. amici slohli nemcou nejmin deset a. bomb v thüringen. mimochodem se akce na japonce menovala "trinity" (jedna bomba jim nevybuchla).
* pruskumne lety nad konzentracnim taborem auschwitz neukazuju kour z takzvanych krematorii, ktere udajne byli v neustale v provozu.
plynove komory fungovali bezpecne jen pod podlakem jiz v v 1918 a zyklon b je vysoko horlavy plyn (narazka na dozorce v koncentraku, kteri behali pry se zapalenou cigaretou tesne po uplynovqani)
* nemalo deti se narodilo v koncetravnich taborech
* ufo nemecke vyroby hanebu a vril, sestavene podle planu ze slunecne soustavy aldebaran (maria ortisch)
* vyspela tesla technologie prevzana hlavne ruskem
atd.

doufam ze to neberes jako obhajobu adika, ktery byl potomek pana rothschilda. pouvazuj o tom co dela izrael a cim to obhajuje :idea: . takle hra uz bezi nekolik tisicroci a pomalu se blizi ke konci.
mrkni se na "esoterik agenda" a "kymatica"
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Lugar » 02 črc 2011 00:08

Chvála Kocourovi,

a Vám všem děkuji za příspěvky v tomto vláknu. Jsem vděčný Kocourovi že se přidal do tohota fóra a napsal zde věci které jste číst nechtěli. Ale přesto se s nimi někteří snažíte bojovat, no rozdíl od jiných kteří si tvrdohlavě stojí za svým. Chápu obě strany, kdybych těch orgonitů vyrobil a rozházel víc. Taky bych si asi tvrdošíjně stál za svým a jen je chválil a chválil. Těžko bych si přiznal že jsem mohl udělat něco nedobře....Já jsem jich vyrobil asi 10, protože mě přemluvili. Většinu jsem rozdal všichni byli spokojení, já také. Anergie vnímám, orgonity fungují. Ty mé pěkně svítí, energie je silná čistá. Až jsem jeden hodil do staré vrby. Po čase jsem znejistěl a chtěl jsem ho z ní vyndat a on už tam nebyl. Nevím co jsem s ním stalo, asi ho tam našly děti a někam ho odnesly. O té doby přemýšlim kdo a kam ho odnesl a nemám z toho klidné spaní. Co když leží u někoho doma a oni ani neví co tam mají? Co když jim nedělá dobře a oni neví co se u nich doma změnilo. Já vím řeknete že pokud jsem ho udělal dobře a naprogramoval vibracema lásky tak nemůže nikdy nikomu škodit! Ale v podstatě jsem možná ovlivnil život někoho bez jeho vědomí a z mého rozmaru. Zase můžete říct že se takhle lidé přece ovlivnůjí běžně. Ale cítím tohle trochu jinak. Vyrobil jsem v podstatě předmět za pomoci magického rituálu a ztratil jsem nad ním kontrolu!
Myslím si že nikdo nemá právo někoho ovliňovat a energeticky působit i když si myslí že je to pro dotyčného dobré. Tohle se nevyplácí ani v léčitelství! Ani prozřetelnost a vedení intuicí neberu jako vhodnou obhajobu. Natož argumet když to dělaj všichni, musí to být dobrý! Tak jako neschvaluju fanatické rozlévání Diamantové vody, neschvaluju ani nadšené rozhazování orgonitů. Kdo máte dům s velkou zahradou, tak si jich pár doma klidně mějte, ale prosím nezachraňujte Zemi za každou cenu!!
Pokud mi někdo chcete tvrdit že to je proto abychom tu netrpěli suchem a argumentovat tím že orgonity vysílají elektrony nahoru. Rozpouští umělé mraky a vytváří přirozené. Tak Vás musím zklamat orgonit elektrony stahuje dolů.Čímž zabraňují tvorbě děštových mraků na jednom místě a vytváří v krajině nerovnováhu bouřky a vychřice které tuto nerovnováhu vyrovnávají. Nebo mi chcete tvrdit že všichni tvůrci jsou tak skvěle napojení a Bohem koordinovaní, aby věděli kolk toho kam zakopat? Navíc když si uděláte řadu orgonitů a do prvního z nich zalejete budící cívku připojeno (zjednodušeně řečeno) k vašemu CDpřehrávači s oblíbenou techno skladbou, budete otřásat podvědomím všech sousedů okolo. A až někoho napadne ten první připojit na Temelín, tak pak budeme skákat všich jak nám budou pískat. Tolik můj příspěvek do Matrixu. Ujasněte si na jaké straně stojíte a chcete stát!!!
S pozdravem a přání Míru Lugar

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Alfa » 02 črc 2011 09:52

Ahoj Lugare,
k tomu ztracenému orgonitu, osobně to vidím takto:
Žádná náhoda neexistuje, všechno je tak, jak má být.
Měj se hezky.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od truthseeker » 02 črc 2011 11:55

Kritického myšlení si hrozně vážím, lidi musí vytrvat v sebereflexi ať dělají cokoliv. Čím "vznešenější" se zdá být cíl, kterému se věnují, tím snadněji přestanou myslet a jedou strojově... a takoví jsou lehce manipulovatelní a myslím, že jsou manipulovaní dost často.

Dobře je to vidět třeba na Reiki, které je na první pohled neškodné a pomáhající, energie plují a fungují, stejně jako s orgonitama. Ale jak víte, množí se hlasy, které říkají, že ty energie mají často jiný původ, než se udává. A podobně to může být za 5-10 let s orgonitama - popravdě, kdo může tvrdit s naprostou jistotou, že nemůžou i škodit?

Tady nejde o negativní myšlení nebo malování čerta na zeď, ale o využívání rozumu, který nám nebyl dán jen tak pro legraci.

Tohle vlákno by mělo být jedno z nejdůležitějších a mělo by se v něm pravidelně diskutovat, jinak se z giftování stanou orgonity pro orgonity a to asi nebyla původní myšlenka.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Lugar » 02 črc 2011 15:21

Alfa píše:Ahoj Lugare,
k tomu ztracenému orgonitu, osobně to vidím takto:
Žádná náhoda neexistuje, všechno je tak, jak má být.
Měj se hezky.
Tohle většinou říkám já......:-) ale....

Když vystřelím do davu nepřátel na druhé straně fronty, nebude náhoda koho má kulka trefí. Když si ji zasloužil v rámci karmy a tak, já nebudu vrahem? Orgonit jsem vyrobil s láskou a pozitivním myšlením. Ale neznalost neomlouvá....

Kéž Vás napňuje hluboký Mír a Bohové provázejí!!!! :-) L.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Alfa » 02 črc 2011 16:32

Ahoj Lugare,
pokud nevystřelíš, tak neuvidíš, jestli se tvůj předpoklad naplnil :D
Nojo, neznalost neomlouvá, ale pouze podle pozemských zákonů. Podle Božích omlouvá. Nejsou ti bohové úžasní?

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Luce » 02 črc 2011 17:44

Lugar píše:
Alfa píše:Ahoj Lugare,
k tomu ztracenému orgonitu, osobně to vidím takto:
Žádná náhoda neexistuje, všechno je tak, jak má být.
Měj se hezky.
Tohle většinou říkám já......:-) ale....

Když vystřelím do davu nepřátel na druhé straně fronty, nebude náhoda koho má kulka trefí. Když si ji zasloužil v rámci karmy a tak, já nebudu vrahem? Orgonit jsem vyrobil s láskou a pozitivním myšlením. Ale neznalost neomlouvá....

Kéž Vás napňuje hluboký Mír a Bohové provázejí!!!! :-) L.
pokud se naplni 4 podminky,nasledek je 100% 8-)
Znam situaci .
Zamer-chci to udelat.(strelit nekoho)
Udelam to,nebo to necham udelat (vystrelim,nebo necham vystrelit)
Mam z toho radost (ze jsem trefil a zabil)

Ted si to vztahni na tvoji vyrobu orgonitu a hned budes vedet "co te v pekle karmy ceka" :lol:

A nedej "boze" aby jsi nekde zapomel nůž,protože co kdyby ho nekdo nasel a.......
A nebo autem v lese vecer v lete zabil musky a jiny letajici hmyz...brrr ani pomyslet :lol: :lol:
Jeste ze jsou tu bohove,ze 10 otcenasu a jeden zdravas to vyresi uf :D

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 02 črc 2011 22:58

Jen taková poznámka na okraj:
je dobré vědět a znát následky činů, které konám: jedno s čím jsou prováděny a jak. V poslední době, kdy se objevili spasitelé světa za každým rožkem a cpou nám své recepty, které jako ovce následujeme ve snaze osvobodit jiné ovce, dělá spousta z nás jednu podstatnou chybu: neptáme se proč - v čí prospěch a jak vlastně konáme.
Vím sice hodně, ale přesto narážím na limity v poznání, které mi naznačují, že nevím dost na to, abych konal na sto procent zodpovědně, s vědomím, že konám přesně tak, jak chci a hlavně tak, jak chtějí ostatní: Kam tím mířím? Třeba právě k tomu, co tu naznačil Lugar: je naším právem měnit skutečnost druhým bez jejich vědomí? Jasně, já bych to zas tak dramaticky neviděl, myslím, že žijeme ve světě, kde každý ovlivňuje každého - úplně nevědomě, ale přesto s účinkem, čili není se v prvním plánu čeho bát - moc extra škod asi napáchat nelze(?).
Ale ve druhém plánu, pokud pracuji s něčím vědomě - ve snaze něco změnit (ideálně pozitivním směrem), měl bych mimo znalosti účinků (a vážně si nemyslím, že bych CBčkem sestřeloval UFO...) dobrovolně přijmout zodpovědnost za VŠECHNY následky s mou činností spojené - jedno zda pozitivní (ty se spíš přičítají ve prospěch toho, v jehož prospěch konám - a je úplně jedno, zda s jeho svolením nebo ne), či negativní (ty vidím jako karmickou zátěž své vlastní osoby).
Vyplývá z toho pro mě jasné poučení: VŽDY MUSÍM PŘESNĚ VĚDĚT, CO DĚLÁM, nemůžu se spoléhat na to, co kde vyčtu - praxe a její trvalé ověřování je základ. Kdo z nás to v případě orgonitů dělá?
A za druhé: při hledání možností, jak pomoci druhým v jejich uzdravení od nemocí, které je sužují, jsem přišel pro mě na nepřekročitelné poznání: LÉČBA BEZ SOUHLASU PACIENTA NENÍ ÚČINNÁ. Proč? Protože nemoc má především své sdělení vůči samotnému pacientovi - má jej na něco (nevyrovnanou momentální energii, několikavěkovou karmu, nebo dlouhodobé jednání v tomto životě) upozornit a přimět jej k VĚDOMÉ ZMĚNĚ JEDNÁNÍ. Jak k takovému poznání má dojít někdo, kdo pasivně přijme léčbu od jiného, formou "spolknu pilulku (nebo si nechám udělat takovou či onakou terapii) a bude mi fajn"? Krátkodobě to možná pomůže, ale dlouhodobě určitě ne - nezmění-li se návyky, nezmění se myšlení, nemoc se vrátí, často s větší silou. Má pak někdo právo měnit osudy druhého (byť sebezázračněji), pokud ten druhý pouze pasivně přijímá (v lepším případě) nebo přijímá jen podvědomě, jako ten, na něhož je působeno bez jeho přímého souhlasu nebo bez jeho vědomí (v horším případě)?
Ježíž řekl :"víra Tvá Tě uzdravila" - šlo o stvrzení vědomého přijetí Božské pomoci - o snahu býz vyléčen a uzdraven - o přímý a VĚDOMÝ kontakt mezi léčitelem a pacientem. Tam to vidím 100% správně. U ostatních způsobů si ponechávám právo na pochyby. Dost možná mi někdo z vás napíše něco, čím mě zviklá. Zatím jsem ale na nic lepšího nepřišel.

Jediné, zač na sto procent zodpovídám, jsem jenom já sám, do cizích osudů nemám právo vstupovat, pokud o to nejsem požádán.

Odpovědět