Pracují orgonity pro Matrix?

Hlavní pojmy...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sysel » 18 pro 2011 09:50

Jo na tomto bude hodně :-), i podvedomí si tak nezaneřádíme. Je to, jak se udržet v plusu. Kamera chválí.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 18 pro 2011 11:25

Nebuďme oběti podvědomí

Měl jsem možnost shlédnout video, ve kterém biolog Bruce Lipton popisuje výsledky svých výzkumů v oblasti medicíny. Dozvěděl jsem se několik inspirujících věcí, o které bych se s vámi rád podělil.
Bruce se desítky let věnoval výzkumu kmenových buněk a zaujalo ho, jaký vliv má na buňky okolní prostředí. Zjistil, že buňka se stejnou genetickou výbavou je schopna provádět nespočet různých úkonů v závislosti na okolí. To ho tolik fascinovalo, že se pustil do výzkumu, jaký vliv to může mít na medicínu. Zkoumal, proč se třetina pacientů vyléčí, když dostane tabletku cukru (placebo). Zajímalo ho, proč se stav mnohých lidí zlepší už na cestě k doktoru, třebaže ještě nedostali žádný lék. Zaměřil se i na to, proč tolik doporučované pozitivní myšlení, často nevede k pozitivním výsledkům.
Odpovědi leží v našem podvědomí. Většinu času totiž právě podvědomí určuje, co děláme a jak se chováme. Video uvádí příklad v dívence Mary, o které kamarád říká, že se podobá svojí matce, ale ona se naštve, protože si myslí, že to není pravda. Ve skutečnosti si ani neuvědomuje, že v mnoha ohledech jedná právě jako její matka, protože jedná podvědomě a ani o tom neví. Chování, které vychází z podvědomí, totiž většinou ani nevnímáme.
A právě první roky života mají obrovský vliv na formování podvědomí, které pak řídí celé naše tělesné pochody, ale i naše jednání. Jako děti totiž intenzivně zkoumáme svět a často se nacházíme ve stavu podobném hypnóze, kdy vstřebáváme informace přímo do podvědomí.
Biolog přirovnává podvědomí k takovému kazeťáku, který neustále dokola hraje naučenou písničku. My myslíme pozitivně a mezitím tento kazeťák dál vyhrává negativní naučené myšlenky. Když myslíme na zdraví, kazeťák přehrává nešťastné chvíle, kdy nám umíral příbuzný. A hlavně pokud v myšlenkách mluvíme na kazeťák pozitivně, nemá to vůbec žádný vliv na to, jakou hraje písničku.
Bruce Lipton ale věří, že je možné změnit kazetu, kterou tento náš kazeťák neustále hraje. Pomoci nám má online video kurz, který začíná 21. února 2011 na stránce tapping world summit, ze kterého tu určitě najdete recenzi.
A do té doby nám nezbývá, než si každý sami vyzkoušet, jak na kazeťák vyzrát. Můžeme začít tak, že zkusíme věnovat našemu jednání větší pozornost, abychom zjistili, jestli naše podvědomí jedná v souladu s našimi přáními. Pokud ne, můžeme to zkusit změnit. Já věřím, že to jde.
zdroj: http://inspirujici.blogspot.com/2011/02 ... edomi.html

tak a to byl tenhle rok posledni prispevek, takze zelam jiz dnes vesele vanoce a stastny novy rok!
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od am2 » 18 pro 2011 12:50

to desatero co sem postnul kocour, je dobré a souladí s mými životními zkušenostmi
když jsem to nenaplňoval, byl jsem v problémech

můj život se začal otáčet do šťastné polohy po realizaci pozitivního myšlení
po nechtěném opuštění pozitivního myšlení šel můj život opět do háje


hltání informací má cenu jen tehdy, když s nimi pak člověk dál dokáže nějak pracovat či je dále využít
počet přečtených knih ale neznamená automaticky moudrost

během 10 let čtení všelijakých knih (duchovno, zednáři, ufoni, čipy, konspirace aj.) jsem skončil akorát ve vnitřním zmatku, žádný vnitřní skutečný posun se však u mně neudál

naopak vše co u mně může někdo považovat za projev nějaké moudrosti, jsem získal během pár let, kdy jsem intenzivně žil podle duchovních zákonů (jsou naznačeny ve většině tradičních duchovních nauk).
tyto zákony jsou vytvořeny tak, že pokud podle nich člověk dlouhodoběji a opravdově žije, nastaví to jeho vnitřní energie do jednoho směru namísto původního obvyklého chaosu vytvořeného životem v současné materialistické společnosti.
po nastavení energií těl do shodného směru je pak člověk schope přijímat moudrosta poznání přímo, pouhým životem.
(bohužel to není pro každého, je to náročné, je to cesta proti proudu společnosti, a je to cesta práce spíše na sobě samém než nějaké zlepšování okolního světa (zlepšování okolního světa bývá, ale je to pak jen pomůcka pro snadnější sebezměnu).
já vydržet na této cestě nedokázal; neposlouchal jsem své srdce, a namísto toho jsem uvěřil lidem, kteří se zdáli být znalí..., a přesvědčili mě, že mé usilování o sebezměnu je zbytečné...
a pokud člověk na této cestě padne, může se dostat na delší dobu do bodu, kdy nebude schopen jít dál ani se vrátit zpět...)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 18 pro 2011 14:04

Všichni padáme. A zase vstáváme. Protože se tak učíme.

Vše je přesně tak, jak má být :)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od anton2 » 18 pro 2011 23:05

Kocour, dakujem za odkaz na film Kvantovy aktivista. Pomohol mi.
Prajem pekny vecer

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 14 led 2012 00:09

nezlobte se, ale vidim tu par tvdych zavislaku. bojite se stratit svoji drogu, kterou sou vase dogmy. ignorujete viditelne fakta, ktere ten cely new age blud vyvraceji. pisete o vecech kterym rozumite jen castecne a vubec si neuvedomujete co to spusobuje. vase "vedomosti" mate od lidi, kteri temhle vecem take moc nerozumi a spolehaji se jen na svou "intuici". fakta jako napriklad, ze takzvana synchronizace nebo prechod do souhvezdi vodnare se nebude konat ted, radsi ignorujete. jak ten datum vznikl a co znamena new age, jak vznika nas hlograficky vesmir (podvedomi) take. at zije iluze v iluzi :idea: :!: :cry: .


nic se nezmeni, pokud to nezmenime my, nez to vse, ale pochopite bude pozde a prave tenhle fakt me dostava do zoufalstvi. (vlastne uz je pozde, obama ten zakon uz podepsal, je jen otazka casu nez se dostane do eu)

@kocour: pises ze zivot je hra, ale zapominas, ze kazda hra ma svoje pravidla. jedno nejhlavnejsi je nepodvadet. tvoje "povzneseni do vyssich realit" by presne takovyhle podvod znamenal. bez prace nejsu kolace nebot uceny z nebe nespad.

ps@kocour: uz si slysel neco o netikete (sice sem posledni co by to mel spominat :oops: ) ? prosim te nezapominej neustale davat odkazy na clanky, ktere kopirujes od druhych a nechas se tu oslavovat jako borec. a mas pravdu: vse je tak ja ma byt, zapominas ale, ze kazda mince ma dve strany ;)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 14 led 2012 09:13

1. nevím, co je špatného na tom, že sem házím odkazy na zajímavé a inspirující videa nebo články. dělám to proto, aby se dostaly mezi lidi, nic víc v tom není. zas takový chudák, abych si tím honil své ego, nejsem.
2. ano, život je hra - a my jsme tu proto, abychom se naučili základní pravidla (jak správně píšeš) a hráli! není na tom nic špatného - naopak: má to tak být.
3. já se ta pravidla učil leta tady v této, a vím, že i v jiným paralaelních existencích mého já. nemůžu se nikomu omlouvat za to, že nehraju jeho hru, jen proto, abych mu udělal radost. chci hrát hru proto, abych měl radost já sám a skrze mne se radoval celý Vesmír! cesta, kdy jsem chtěl všechny a všechno spasit a přitom jsem byl tak nešťastný a oddělený, že jsem jen upadal do víru ještě většího zoufalství a opuštěnosti už mám naštěstí za sebou a poučil jsem se z ní. bylo to drsné, bylo to dlouhé, ale poučilo mě to. kdyby mi to někdo jenom říkal nebo bych to někde četl, nechápal bych stejně ty teď ty, takže vlastně není co říct - je to, že za tuto zkušenost děkuju.
4. kolosjackosi, těžko ti něco radit, protože si k poznání pro svou duši budeš muset taky dojít jen ty sám. jak a kudy, je na tobě. uvědom si ale, že rozkřikováním sraček o tom, co kde kdo a jak nás ovládá, svět lepším neuděláš. tím méně sám sebe. pracuj na sobě, cest je mnoho. pracuj třeba s kameny. vnímej jejich energie, poslouchej své čakry, prodýchávej je, poslouchej krásnou hudbu, medituj, čti duchovní literaturu, odpočívej. hlavně ale odvrať svou pozornost od toho, co není tebou samým - protože tě to strhává od tebe samotného.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 14 led 2012 20:16

@kocour davej si odkazu kolik chces jen ale sem tam udej i jechich zdroj. o nic jine my neslo.
zas mluvis o paralelni existenci a vubec nevis jak to cele funguje. si to buhuzel ty ale i tady ostatni co si vytvorili iluzi a ochranuji ji jako narkoman svoji drogu, jen aby nahodou nemusel prezit abstak, coz znamena bolest pro ego.
myslis si ze uz vse vis a znas co vedet "musis" a uz si skoncil svuj vyvoj? :idea: este pred rokem sem si myslel to co ty, veril sem na zvyseni frekvence nebo vstupu do vyssisch realit. jenze na rozdil od vetsiny z vas sem se nezastavil a neoprel do kresla. neustale patram dal. ty naopak znas hodne veci az moc povrchne a hlavne si nakrmeny desinformacemi, ktere si spajis jak se ti to prave hodi.

tvoje ego ti zabranuje si tyhle veci poradne objasnit. nejsi ani schopny nad tim co pisu logicky pouvazuvat. ignorujes fakta. ja pisu o faktach na rozdil ty popisujes hypotezy, hlavne co se tyce "prechod do vyssich realit". pokud by ses tomu hologramu trochu podrobneji venoval, prisel by si na to, co tu placas za chlopotiny, anebo proc neco takoveho jako paraleni svet vubec existuje, anebo co je vubec "chaneling" a pod.

je to vseobecny problem nasi doby. zednari nas oducili pouzivat vlastni rozum a kriticky uvazovat. skoro kazdy prebira hotove predzvykane (des)informace. informace, ktere se mu nelibi, ktere se do jeho iluze nehodi, proste ignruje.
uz sem psal vicekrat: neduvera je prvni krok k pravde, hlavne ve svete, kde se nachazi urcita skupinka lidi, ktera chce ovladat cely svet.

ignorance vitezi. ja to vzdavam, cim ale vlastne jen ukazuji svuj egoismus.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sviccc » 15 led 2012 06:19

si vytvorili iluzi a ochranuji ji jako narkoman svoji drogu
a hned pár vět pod tím zase zednáři :-D
Vyšší reality jsou samozřejmě pravdivé a zkusit si to může naprosto každý.Koneckonců i M-teorie je o realitách ;-)
Melu o tom, protože s tím mám zkušenosti, ale těžko probouzet zazděného slepce...Omlouvám se za to, trošku mi to ujelo...Taky tě to čeká, nejsi vyjímka a projdeš si tím též.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 15 led 2012 10:52

@svicc: psal sem nekde ze jine reality anebo dokonce povzneseni do jine dimenze neexistuje :?: :roll: (zas jen potvrzujes moji teorii o egu)

neni to spojene s urcitym datumem a uz vubec ne s dnem ktery, je podlozeny omylem s majskym kalendarem! svita uz konecne? lidi si maji myslet, ze se bez zadneho docineni dostatonou nekam vys a hlavne ze tenhle fasismus, proti kteremu nic nedelame a ktery nabira stale vetsich rozmeru, sam od sebe skonci. to je ten velikansky omyl, za kterym se tu vase ega honi a nechcou si ho pripustit. uz sem vicekrat psal ze esoterika je "nabozenstvi" zednaru. na to aby ste pochopili, co to znamena by ste museli ale preskocit svuj stin a trosku se se zednarmi zabyvat.

kdyby sem tu psal jinou reci ktere nerozumite, tak by sem vase ignoranici mozna chapal.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 15 led 2012 12:44

jsme tu proto, abychom si prokazovali dobro, ne abychom s něčím nebo někým bojovali.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sviccc » 15 led 2012 12:52

ze se bez zadneho docineni dostatonou nekam vys
Možná sem něco přehlédl, ale já pro to nic nedělal.Přibývá nespočet mladých lidí, kteří začínají mít zkušenosti s vyššíma realitama a sami neví co to je, natož aby pro to něco museli dělat.Je to přirozený vývoj a naopak tvrdit, že kvůli tomu musíš podstoupit bůhvíco je akorát odrazování od skrytého potenciálu.Příprava je samozřejmě obrovskou výhodou, ale lidi jsme všichni ;-)
O egu by si mohl vyprávět ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 15 led 2012 17:42

kocour píše:jsme tu proto, abychom si prokazovali dobro, ne abychom s něčím nebo někým bojovali.
principne s tebou souhlasim. ma to ale maly hacek: zednari chcou dobro jen a jen pro sebe. podle tebe napr. slovenske narodni povstani bylo zbytecne a moji stary rodice pujdou do pekla, stejne tak jako jini lide co dali zivot za slobodu, i TVOJI :?:
sezral si jim to i s navijakem, nepouzivas vubec vlastni rozum :( .
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 15 led 2012 22:48

kolosjackosi, lehce přitvrdím:
víš úplné hovno. resp. motáš se v kruhu - vyčtených názorů, myšlenek, postojů někoho jiného. ale v tom, co jsem doposud od tebe vyčetl, jsem nikdy nevypozoroval tvůj osobní přístup. jasně, přes anonymní psaní na webu se hodně nesdělitelných poznatků nejen že pozmění, ale taky úplně smaže, resp. zůstane nevyřčena. takže tě ani nebudu plísnit za tvoji ubohou češtinu nebo sloh. byly by to podpásovky.

nicméně!

je skutečně nejvyšší čas, abys ses ze svého bludu konečně probral. jak už jsem psal, je mi patrně dvakrát tolik co tobě (což není výhoda nebo argument, ale pouhé srovnání měřítek) a mám už něco za sebou. nejen v tom, co jsem načetl nebo nasál jiným způsobem (TV, internet, ale taky meditace a modlitby, někdy - spíše řídce - paranormální stavy, které nemá smysl tady popisovat - nicméně i díky nim jsem došel mnoha poznáním, o kterých vím, že šly "odjinud"). čili mě nějakým odkazováním na fomenka apod. neohromíš. toho pána sice neznám, ale zato vím o mnoha jiných, kteří píšou o svém vhledu do "reality". v pořádku, každý máme právo na svůj názor. a to respektuju, byť si můžu myslet, že dotyčný není úplně při smyslech - má na to právo, stejně jako jsem na to měl právo já, když jsem si svou mozaiku poznání po střípcích skládal a přesto neměl povědomí o celkovém obrazu, jehož jsem (jsme!) nedělitelnou součástí. v tom smyslu tě chápu a uznávám tvé právo na omyly, stejně jako jsem měl i já, nicméně vážně tě upozorňuji na to, co jsem už naznačil jinde zde na fóru: pohybuješ se v kruhu vlastní oddělenosti od Celku, který je determinovaný tvým, věřím že jen momentálním, "znalostním" vývojem, který považuješ za vrchol, což tě "opravňuje" k tomu, abys rozhazoval soudy o druhých. hrubě se mýlíš, stejně jako se hrubě mýlí kdokoli, kdo si myslí, že na "to" přišel a má potřebu všechny kastovat a rozdělovat na hochy a děvčata správňáky a zloduchy. je to hrubý omyl - Vesmír je mnohem složitější a dokonalejší, než jakýsi kolosjackos nebo kocour. ba co víc, je neskonale soucitnější a laskavější, než si oba dohromady myslíme.

pokora je to, to je oč tu jde.

a taky jde o to, abychom pochopili, že 1.A, ve které se momentálně svým fokusem pozornosti nacházíme, je tu proto, abychom se v ní něco naučili. a naučíme-li se, pak půjdem do 2.A. nebo 2.B či Cé. Vesmír je totiž geniální trenažer Vědomí, ve kterém se toto Vědomí zapomíná a zpětně rozpomíná na Sebe Samo. a my jsme součástí tohoto Vědomí. nikdo není horší nebo lepší jen proto, že patří do jiné třídy, že má jiný stupeň poznání - protože všichni Jedno jsme: ty i já.
že je možné, že mě nepochopíšm je v pořádku, asi to tak má být: jen ty sám můžeš dojít poznání. svou jedinečnou cestou, svým příběhem, který si píšeš ty sám. já už na hodně věcí došel, trvalo mi to x-životů a v tomto životě x-let, abych došel do stavu, kdy vím, co vím. a taky že vím, že vím úplný prd, protože na vyšších řádech Vědomí se hraje úplně jiná liga, o které nemám ani páru - tady, v 1.A možná budu jedničkářem, tam, v 2.F budu koulařem. ale o známky přece vůbec nejde, jde o vývoj Vědomí - jako Celku i jako jediného, egem determinovaného "já", které si tu říká nickem "kolosjaskos".
dnes, při jízdě autem, mě napadla (ale já vím, že nenapadla, stejně jako mnoho jiných), myšlenka, která v geniální zkratce vyjádřila to, oč tady, v 1.A tříde Vesmírné Školy, jde: jsme tu proto, abychom si navzájem prokazovali dobro :)

já se tím budu řídit. alespoň někdy, když nezapomenu. ale slibuju, že nezapomenu! jakože zapomenu. jako každý z nás zapomíná. ale i přesto to nikdy nevzdám, a budu na toto dnešní vnuknutí pamatovat a připomínat si ho. protože to potřebuju si připomínat: kdybych nepotřeboval, nebyl bych v této 1.A třídě...

jo a na závěr, nejen pro tebe, kolosjaskosi, dávám odkaz nejen ke stažení, ale především k poslechu: http://www.uloz.to/12514990/smerem-k-pa ... s-brno-zip
opět můj oblíbený tonda baudyš, člověk který hodně ví a zná, ale má taky dobré srdce a snahu a především má dar oslovit lidi srozumitelným způsobem :)
došel svou cestou k poznání, o které se se dělí, stejně jako já jsem dospěl svou cestou k poznání, o které se tu s vámi dělím - ve velké části zdrojů se shodujeme - i já četl kavasillase, studoval problematiku sirianské agendy, četl marciniakovou a další plejádské zdroje, stejně jako bradena, ickeho nebo bergiera s pauwelsem či drunvalo melchizedecha. je to úplně fuk, co kdo načetl. včetně mne. protože po těch letech nakonec musím říct, že to jediné, k čemu mě to dovedlo, je právě to jediné poznání, které se mi zjevilo dnes dopoledne: "jsme tu proto, abychom si konali navzájem dobro". jedno jak, jedno komu. je ale nutné na dobro myslet, v dobro doufat, dobro konat, dobrým se stát.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 16 led 2012 19:51


Odpovědět