Pracují orgonity pro Matrix?

Hlavní pojmy...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Stisko » 07 čer 2010 13:06

Levi hezky popsané :)

-- Velice starý Taoistický příběh vypráví o farmáři žijícím v malé, chudé vesničce. Farmář byl považován za jednoho z majetnějších, jelikož vlastnil koně, kterého používal k tahání a transportu. Jednoho dne mu kůň utekl.. Všichni sousedé mu vyjádřili svoji účast nad touto zničující událostí, ale farmář jednoduše odpověděl - "uvidíme."

O několik dní později se kůň vrátil nazpět a přivedl s sebou další dva divoké koně. Farmářovi sousedé opět ohodnotili tuto situaci a poblahopřáli farmářovi k nečekanému štěstí, ale on odvětil - "uvidíme."

Další den se farmářův syn pokoušel osedlat a zkrotit jednoho z divokých koní. Kůň ho shodil ze sedla a on si zlomil nohu. Sousedé opět vyjádřili svoji účast nad nešťastnou událostí, farmář, ale znovu odpověděl - "uvidíme."

Příští týden přišli do vesnice verbíři a odvedli všechny mladé muže do armády. Odmítli ovšem farmářova syna kvůli jeho zlomené noze. Když mu sousedé řekli jaké veliké šťestí to má, farmář odpověděl - "uvidíme."

takže: UVIDÍME

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od hajcman » 08 čer 2010 06:06

Aien píše:Dovolte, abych se taky přidala:svým dotazem J.Novákovi jsem vyvolala tuto diskuzi a tříbila si názor na orgonit.Ptala jsem se J.Nováka jestli je možné použít orgonit místo menhirů na obnovení terestrické sítě Země.Jeho odpověď byla ne a částečně s ním souhlasím, ještě váhám jak to vlastně je.Pro duchovní růst člověka je orgonit berlička a nepoužívat.Považuji orgonit za technické zařízení, rušičku , proč magie?, to, že přesně nevíme jak funguje neznamená, že to nejde vysvětlit, prostě to nevíme.Věděli to alchymisti a možná by se to našlo ve starých alchymictických knihách, ale kdo by na to měl čas!? To že myšlenka mění krystalickou strukturu je už jasné , proto je nutné dělat orgonit v dobré náladě a dobrým úmyslem.Zase žádná magie.Když se někdo zraní a já mu budu obvazovat ránu a při tom si myslet na uzdravení tak je to magie? Orgonit je takový obvaz na zranění, která přírodě způsobili jiní lidé, tak zase lidé to musí napravit.
PS.Když člověk udělá chybu, měl by to odpustit sobě a druhé poprosit o odpuštění a jít dál.Stát a nedělat chyby znamená neučit se ve škole života.
Podle p. Nováka pokud u toho ošetřování si budeš představovat jak se rána hojí a zaceluje tak to už je magie. Jakákoli představa proudění energie a podobně je magie a to je špatně....podle něj!

Podle mě je pan Novák příliš radikální tak jak mnoho jiných náboženství.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Aien » 08 čer 2010 08:22

Dobré ráno!O Heidrichovi jsem nedávno četla Národ v lénu bohů (Wiesner).Odsoudil se sám, když sáhl na korunovační klenoty.Atentát byl zoufalý čin, myslím že spíš k užitku nacistů, měli důvod decimovat náš národ.Ale myslím, že by se to stejně stalo, Heirdich by zahynul jinak, nacisti by si našli jiný důvod.Pro náš národ to byla zkouška ohněm, tréning v posílení soudržnosti.
Pan Novák je radikální, ale cítím za tím něco neidentifikovaného (zatím), něco jako sobectví , ego, ale zatím nevím kde, pomáhá lidem , píše, s přírodou si rozumí.Možná je to shovívavost "moudřejšího otce k chybám dětí",že by duchovní ego? Mějte se krásně!

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Tarvos » 08 čer 2010 13:24

Přiznám se, že jsem na typy jako pan Novák dost vysazený. Vytvoří dogmatický systém víry, který je velmi přesvědčivý a svou autoritativností osloví pár lidí. To je mi do jisté míry jedno. Nicméně jakmile se začne do některých věcí míchat duchovno , které je vlastně spicifické pro každou bytost a začnou se vytvářet kategorizace a hodnocení tak už to s duchovnem podle mne nemá nic společného.
Osobně mám pocit , tím že je orgonit komerčně tak neuchopitelný a nekontrolovatelný štve některé jedince, kteří by si ho nejraději patentovali a rýžovali na něm prachy. Ta spontánost a nadšení, se kterou člověk začne dělat orgonit je přesně to co roštiluje autority všeho druhu (komerční a duchovní). Je to ta svoboda , neuchopitelnost a kreativita co doprovází pečení těchto buchet. A to že tam každý přidá kousek víry (programu) to je ta užasná různorodost. Takže ponechte si především svobodu v tom co děláte a řiďte se svým nitrem. Přeji slunečné dny.
Možnosti jsou otevřené dveře.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 14 čer 2010 22:17

Díky všem za názory. Hodně jich sice není přímo reakcí na můj dotaz, ale neva, samy o sobě jsou některé z nich pro mě zajímavé a inspirující. Co bych tak řekl po několikadenním odstupu? Že vím ještě míň, než jsem si doposud myslel, že vím. Za prvé - to, že se nám Moravou prohánějí nacucané bouřkové mraky už několik týdnů a ne a ne přestat, nevidím jako náhodu. Proč zrovna tady a ne jinde, kde je obdobné prostředí (třeba jižní nebo severní Čechy)? Proč, když je na Moravě tolik gifterů (alespoň podle toho, co jsem získal přehled odsud) a měla by být příroda ogiftovaná určitě nepochybně víc než třeba jinde? Napadlo mě - v souvislosti probíhající transformací - zda není naopak dobře, že zde hodně prší, protože česká kotlina má v tomto procesu zvláštní poslání jako iniciátor pozitivní transformace a voda, jak známo je skvělý nosič informací: co když to, že zde tak prší, a dále do celé Evropy odtéká našimi řekami, je kvůli distribuci těchto informací shora - z kosmu, vzduchem, vodou, - dolů - do země, nás lidí a spíše pomáhá než škodí? Je povodeň špatná, pokud splachuje a oplachuje staré a dává příležitost k novému začátku?
Dále: zatím jsem nedostal přesvědčivou (nebo alespoň uspokojivou) odpověď na otázku, zda se distributory PORu nepřitahují k orgonitům - tzn. zda nejde o vzájemnou synergii, ne jednostranný proces, kdy orgonitem se "zachraňuje" zamořený svět. Nijak nechci nic napadat či shazovat, ale opravdu v tom nemám vůbec jasno! Zpočátku vše vypadá jednoduše - každý básní o transformaci DOR na POR, dírách do nebe, sylfách nebo dokonce o odpuzování různých "parazitů", ale to, co je o orgonu tady: http://www.orwa.wbs.cz/Orgonova-energie.html mluví dost jinak (přinejmenším není tak přímočaře pozitivistické): Stačí pozorněji pročíst stať o pokusech oranur a s počasím, kde mi to laicky vychází tak, že orgonit násobí vzorce tvoření a násobí efekt původního vzorce (radioaktivní materiál se násobně rozšiřuje - logicky by se podle teorie DOR -> POR měl minimalizovat anebo alespoň nešířit - tady ale ne), u počasí to je zase tak, že CB deště vyrábí - má to souvislost s Moravou, jak jsem psal výše?
V uvedeném popisu orgonu, jak vychází z Reichových poznatků, je spousta nejednoznačností - když už nic, tak rozhodně nejde o tak jednoduché definice, jak se běžně tradují a často i propagují. Vážně si myslím, že pokud s něčím pracuji, musím znám alespoň základní princip a důsledky použití, tím tedy i záměr (který sám dle své svobodné vůle provádím). Ale v tomto případě, po několika měsících, zjišťuju, že není vše tak, jak jsem dříve vnímal. Nevím, kde je chyba, pokud vůbec nějaká je, ale opravdu mě začínají některé jevy znepokojovat - ne ve smyslu, že bych blbnul a propadal panice či beznaději, ale proto, že z původně černobílého, stalo se pro mne toto téma tak mlhavě šedé, jak jen může být. No a protože jsem v této mlze sám a rád bych informace, které mě popostrčí v poznání dál, obracím se na vás :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 22:30

řekl by jsem že čechy budou asi ogiftovány víc. Za 1) šumava je poměrně neobydlená a když tak je příroda poměrně čistá. 2) hory tvoři přirozenou hradbu proti mrakům. Myslim si, že důvod slabších srážek v čechách může být připisován orgonitu, ale nemusí. Nidko neví jak by to vypadalo bez nich.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 18 čer 2010 22:51

Mike.Jt píše:řekl by jsem že čechy budou asi ogiftovány víc. Za 1) šumava je poměrně neobydlená a když tak je příroda poměrně čistá. 2) hory tvoři přirozenou hradbu proti mrakům. Myslim si, že důvod slabších srážek v čechách může být připisován orgonitu, ale nemusí. Nidko neví jak by to vypadalo bez nich.
No pokud bych to hodně přepálil, tak nejvíc gifterů je v amazonských pralesech, zatímco na Sahaře je asi stříleli na potkání... Bude to nejspíš nějak jinak...

V každém případě mě "těší", že se tu našlo tolik skvělých diskutérů, kteří když se někdo ptá, zalezou do děr a mlčí jak zařezaní. Čím to?

A abych to tu úplně nepohřbil, přiložím alespoň jedno - podle mě velmi inspirativní - videjko, ve kterém se nemluví jen o orgonu, ale i o principech, které by ti, kteří tvoří (a praxe s orgonity tvořením je!), měli když už ne znát, tak mít o nich přinejmenším potuchy... - http://www.cestyksobe.cz/novinky/nejnov ... y/646.html

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Mike.Jt » 18 čer 2010 22:59

http://www.vtm.cz/clanek/ztracene-svety
Husté osídlení umožnil dávným indiánům jeden z nejúžasnějších vynálezů, jakým se mohou jihoamerické kultury pyšnit. Vynalezli výrobu černozemě. Úrodnou půdu získávali tak, že pokácené stromy pálili na dřevěné uhlí a to nechali na vyklučených pozemcích. Uhlí na sebe vázalo živiny a vytvářelo substrát pro nové druhy půdních bakterií. Indiáni nosili po celé generace na políčka veškerý organický odpad a tím je zúrodňovali. V některých místech vytvořili až několik metrů silné vrstvy černozemě. Dnes se této půdě říká „terra preta do indio“ čili „černá půda indiánů“. Dá se na ní sklízet několik úrod do roka a nehrozí, že by se vyčerpaly živiny a zemědělci museli putovat jinam.
mno o orgonitech a amazonii sem už párkrát přemejšlel. Rád bych tu půdu někdy prozkoumal. Např Šungit je také podobný orgonitu a je to vlastně uhlík. Pokud by při pálení uhlí byl podíl "uhlí" a nespálenejch zbytků cca vyrovnanej tak by tereticky mohlo vzniknout něco podobné orgonitu. A třeba taky ne....

Je dobré že jsou takoví lidé jako ty kocoure, člověk musí přisutpovat s chladnou hlavou
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od levi » 19 čer 2010 01:37

Kocoure, se zahanbením přiznávám, že možná máš s tím Matrixem pravdu. Každopádně něco kolem orgonitů není úplně v pořádku, alespoň pro mě ne. Je to ještě velice čerstvé a velice silné, napojila jsem se na jeden křišťál v orgonitu a on tam NEBYL DOBROVOLNĚ, byl tam uzavřený, smutný a chtěl ven. Podnítilo mě to k dalšímu zkoumání a musím říct, že se pro mě stalo osobně nepřijatelné zalít křišťál do pryskyřice.
Přišlo mi to původně jako dobrá cesta, teď už mi to nepřijde jako dobrá cesta.
Neříkám, že je tohle rozhodnutí definitivní, jen je to teď prostě tak.
Hodně jsem váhala, zda to sem mám napsat, asi tři hodiny už tady (docela smutně) sedím před monitorem...
Vzhledem k mojí náladě se mi teď ani nechce psát o tom víc, zkusím si to v hlavě sesumírovat a dát to sem později.
Dobrou noc všem.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od am2 » 19 čer 2010 11:13

Dešťové srážky čechy vs morava nevnimam nijak moc rozdilne... nektery rok jsou vytopene cechy, nektery rok morava, ty mraky nad moravou tu byly i jine roky


jestli je orgonit dobry nebo ne, to asi nelze ani říci.
zalezi na čistotě záměrů
záleží na pozici na duchovní cestě (pro ježíše by bylo odlévání orgonů patrně cesta zpět, nebot on pozitivní energie vyzařoval neustále již vnitřním uzpůsobením).

jsou počítače a internet spíše dobré nebo spíše špatné? užitečné nebo ne? více pomáhají nebo ještě více poškozují lidstvo? anebo obojí dohromady?
pomáhají transformaci a sjednocení lidstva?
kvůli tantalové rudě do počítačů a mobilů jsou pod tichým souhlasem brutálně vybíjeny celé národy v africe...
a nebo je to už tak, že vše tady na zemi má svůj rub i líc, a lze se jen snažit posoudit, zdali konečný užitek stojí za to přijmout zodpovednost i za případné negativní vedlejší efekty?


ano, cim vic informaci clovek cte, bez toho, aniz by je zaroven uplatnoval v praxi, tak tim vice ziskava pocit, ze vlastne nic nevi, a ze "vse je mozne"

snad i proto vetsina velkych duchovnich cest jsou o to "dostat se za mysl". At uz vůlí soustavným dlouhotrvající potlačování (ne násilně, ale jemně) myšlenek, nebo naopak jejich pozorování (myslenka prijde, vnimam ji, ale nijak se ji nechytat a nechat ji zase odplynout).
Nebo dlouhodobe a atrvale udrzovanim jedne pozitivni myslenky (at jsou vsechny bytosti stastny), coz zpusobi omezeni ostatnich myslenek. Pak je za nejakou dobu tohoto praktikování metody jedné myšlenky jednodussi potlacit/stopnout tu jednu zbyvajici myslenku, nez zastavit celou mysl.

Na skutecnost se neda prijit myslením, ale právě naopak dostáním se ZA mysl. Tim nerikam, ze je mysl spatna, muze dobre slouzit orientovat se ve svete, ale nesmi ziskat nadvladu.

I já jsem se stal obětí mysli. Schroustal jsem min. desetisíce stran knih a článků při hledání pravdy o světě i duchovnu, a moudrejsi kvuli tomu nejsem téměř ani o píď (pouze mám víc znalostí, které ale stejne neumim uplatnit, protoze pri tom kvantu informací jdou proti sobě).
Moudrost mi prineslo pouze praktikování, tj. naplnovani moralnich doporuceni obsazene ve většině nauk, naplnovani téhož v mentální a citové oblasti (tj. napr. to neustálé "přání všeho dobra všem bytostem")
... a také nesouzení, to jest bdělé a pečlivé pozorování dějů ve světě, ale s potlačování dojmů, které se ihned vynořují v mysli (souzení, okamžité hodnocení).
A je ještě třeba upozornit na omyl, že cesta do duchovna by nemela být cestou do tělesné pasivity. Ale toto se neodvažuji vysvětlovat, detaily lze nalezt napr v knize Přímá stezka v kapitole Karmajoga a Bhaktijoga.

Výše uvedené skutečné praktikování jsem dělal cca dva roky a přineslo mi to velmi mnoho.
Poté jsem nechtěně "spadl" a pak cca 10 let toto nedělal a hrnul to JEN myšlením (čtením článků, knih apod.), ... a neziskal jsem za tech 10 let v podstate nic (max. zmatek v hlavě).
Však už Vivekananda říkal, že "Unce praxe je víc než tuna teorie".

V podstatě i toto rádobychytré psaní do for vnímám i jako určitou snahu vyhnout se skutečné praxi (sedet shrbený za komplem a cpát se u toho dobrotami není namáhavé :D narozdíl od skutečné duchovní praxe).


Levi: Nech to týden uležet. A pokud nad tím budeš meditovat, tak radeji nekde v prirode, at to neni ovlivněné rezonancemi města.
A pak hlavně napiš výsledné dojmy. Těším se na ně. A nemusí znít jednoznačně - ano/ne, mohou být smíšené.
Ale nech tomu aspon ten týden...

A zkus popřemýšlet, jak moc je je tvé cítění ovlivněné nebo neovlivněné názory jiných lidí.
Já to mám ted treba tak, že se velmi snadno nechám ovlivnit názory druhých lidí, a a přitom si myslím, že ten dojem pochází ode mě, z mého nitra či z mé mysli. Pak přitom později (často i pozdě) přijdu na to, že vlastně vůbec není můj názor, že jsem se nechal ovlivnit. Tímto neříkám, že to tak máš, jen to nadhazuji.
Ja si spise myslim, ze to tak nemáš, že tvé citeni je skutečné a mimořádně vyladěné.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Alfa » 19 čer 2010 16:42

Am2, to bylo krásný psaní - skoro jako kdybych to psal já sám!
Tomu se říká "otevřená mysl" a jedině tak se dají posouvat a překračovat hranice.
Hra, která se tu na planetě s námi hraje se jmenuje Stav mysli.
Srdečně zdravím.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od Ondřej » 19 čer 2010 19:06

Levi: proč mícháš ten testovací TB z palmáče se zalíváním do pryskyřice???
kocour: nevím proč se snažíš nějak spojovat Oranun experiment s orgonitem. Jde přece o dvě úplně odlišný věci. Kdyby měl Reich v akumulátorů orgonit, žádný Oranur by se nekonal. Orgonit snižuje radioaktivitu a dokonce je dle mých zjištění schopen zastavit i řízený štěpení. Croft o tom vlastně psal už dávno.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sophia » 19 čer 2010 22:20

kocour píše: V každém případě mě "těší", že se tu našlo tolik skvělých diskutérů, kteří když se někdo ptá, zalezou do děr a mlčí jak zařezaní. Čím to?
Neboj, chroustáme to, ale co na to napsat? :idea:
Jednak ne všechno jde napsat sem, pak taky si už takto dost lidí z okolí myslí něco o magorech... :lol:

Člověk se pořád učí, ale pozorováním a skládáním mozaiky se může každý posunout a otevřít oči pokud jen trochu chce...

To že výroba orgonitů někomu silně vadí o tom nepochybujte ani na minutu, teď je otázka proč? Ti kterým to vadí, mají taky naprosto perfektní přehled co kde a jak... Netřeba to démonizovat, ale je to tak. Taky spolu velmi úzce souvisí několik věcí, o většině z nich se na fóru pravidelně píše...

doporučuji přečíst tento článek (hlavně od poloviny dál), ale raději několikrát a pozorně a s odstupem času :shock:
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=6969

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 20 čer 2010 09:24

levi píše:Kocoure, se zahanbením přiznávám, že možná máš s tím Matrixem pravdu. Každopádně něco kolem orgonitů není úplně v pořádku, alespoň pro mě ne. Je to ještě velice čerstvé a velice silné, napojila jsem se na jeden křišťál v orgonitu a on tam NEBYL DOBROVOLNĚ, byl tam uzavřený, smutný a chtěl ven. Podnítilo mě to k dalšímu zkoumání a musím říct, že se pro mě stalo osobně nepřijatelné zalít křišťál do pryskyřice.
Přišlo mi to původně jako dobrá cesta, teď už mi to nepřijde jako dobrá cesta.
Neříkám, že je tohle rozhodnutí definitivní, jen je to teď prostě tak.
Hodně jsem váhala, zda to sem mám napsat, asi tři hodiny už tady (docela smutně) sedím před monitorem...
Vzhledem k mojí náladě se mi teď ani nechce psát o tom víc, zkusím si to v hlavě sesumírovat a dát to sem později.
Dobrou noc všem.
Levi, dost jsi mě zaskočila - nerad bych, aby to bylo tím, že já zaskočil Tebe. Fakt, že kamínky jsou v orgonitech uvězněny, je asi tak pravdivý, jako to, že v tomto 3D matrixu jsme uvezněni i my, lidé. Nevím, jestli je tahle odpověď správná - v úplné prapodstatě nemá smysl vůbec nic, ten smysl vše projevenému dáváme až my. Ale pokud bych se měl vžít do pocitu kamínků, docela jim rozumím - jsou krásné a nejlíp jim asi bude, pokud mohou samy vibrovat a šířit své vibrace dál, svobodně, radostně, na odiv všem. Včera jsem pekl a byť jsem se svých kamínků ptal, žádnou odpověď jsem nedostal. Vyřešil jsem to tak, že se jich snažil dávat do orgonitů míň - ony pracují samy o sobě, kamínky jsou něco navíc. Do budoucna jsem chtěl dělat osobní orgonity s kamínky na určitý účel pro každou osobu zvlášť, ale když nad tím tak teď přemýšlím, tak to, jak já vidím, co druhý potřebuje, nemusí být vůbec tím pravým - jde o jen můj náhled, nic víc. Kdo ví, zda bych tím toho druhého spíše nesvazoval - či spíše nesměřoval - tam, kde on nejspíš možná ani nechce? Obecně mi programování krystalů (á la Atlantida) zavání magií a ta jak víme bývá ošemetná. Mnohem bližší je mi stanovisko, že každý má svou svobodu a ať on si z milionu možností vybere tu správnou - já nikomu to pravé vnucovat (a to ani v dobrém úmyslu) nebudu. Koukal jsem včera na Aukru, Minasgerais dělá výprodej krásných kamenů - zrovna tam byly nádherné kousky ametystových geod - od 20 do 50 kilo každá - tohleto porozbíjet a po kousíčkách naládovat do orgonitů by byla totální prasárna! A v podstatě to děláme - akorát to není tak vidět, v balíčku z ebaye nebo od Bláhy nám dojdou už jen malé kamínky, často omleté do kuliček k nepoznání. Nevím, ale já bych tromlovaný být nechtěl...
Napadlo mě, že pokud někdo chce kamínky používat, ať tak dělá - a možná i bez obav - pokud koná s čistým úmyslem. Nejspíš tím nic nepokazí. Možná se ale pomalu nadchází doba, kdy bude mít svobodu vše - nejen my, lidé, ale i ty kamínky... :)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 20 čer 2010 09:33

Ondřej píše: kocour: nevím proč se snažíš nějak spojovat Oranun experiment s orgonitem. Jde přece o dvě úplně odlišný věci. Kdyby měl Reich v akumulátorů orgonit, žádný Oranur by se nekonal. Orgonit snižuje radioaktivitu a dokonce je dle mých zjištění schopen zastavit i řízený štěpení. Croft o tom vlastně psal už dávno.
Otázka je, co jsou Reichovy akumulátory a co je orgonit? Podle mě v podstatě totéž, jen aplikace jiná. Tvrdit, že orgonit je schopen zastavit jaderné štěpení, je velmi smělé - veřím ale, že víš, co říkáš; zcela jistě toho víš víc než já.
Můj dojem vyznívá z celkového popisu - tedy článku, odkud jsem vzal info, v jednotlivostech se opravdu dají najít sporné - diskutabilní - věci.
sophia píše: Neboj, chroustáme to, ale co na to napsat? :idea:
No jasně, asi jsem příliš ofenzivní a moc tlačím na pilu - omlouvám se. Faktem ale je, že se tu nachází víc lidí, co ví, a přitom jsou zticha. Je to podle mě velká škoda...

Odpovědět