Pracují orgonity pro Matrix?

Hlavní pojmy...
Odpovědět
sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sviccc » 14 pro 2011 16:22

No take by me zajimalo, co navrhujes.Zatim mam o tobe svuj nazor, ktery se mi potvrzuje.My se zabyvame porad jednim, ale stale od tebe slysime zednare.Piseme jak prasata, zatimco ty mas vystredni cestinu.Co se tyka vyssich stavu vedomi, mam s nim prakticke zkusenosti.Temer kazdy den v 3:45 se ocitnu v hlubokem tranzu, kdy vnimam jinou realitu a mam smysly, ktere fyzicke telo postrada.Kazdy vi, ze vedomi exituje, ale zabyva se nekdo jeho podstatou, funkcnosti?Pokud ne, tak proc bych nemohl hledat pravdu zde?Take si uvedom, ze pokud podle tebe neco neexistuje, nemuzes na to ani reagovat.Bylo by to i proti tvym zakonum.Mas opacny nazor?Tak mi schvalne popis toto :
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 14 pro 2011 18:59

cardeji, díky za Tvou reakci i za to, že vnímáš, pomáháš, snažíš se. s tím, že se vše začíná vracet mnohem rychleji, máš naprostou pravdu, myšlenka je skutečným tvůrcem projevené reality. jsi chlapík!

kolosjackosi: psát Ti můžu stovky vět, ale pokud Ty sám nebudeš chtít jít v poznání dál, než za astrální rovinu, kterou stráží dravci (fuk, jestli jim říkáš ilumináti, temní, šediví či jak jinak), budeš pořád narážet na strop. prorazíš ho jen tím, že nabídneš jen sama sebe - otevřením se Vyššímu, který/á/é Tě provede stezkou poznání a dojdeš tam, kde všechny karty, které platí v této 3D a 4D verzi reality, přebíjí karta se jméne Láska. Porozumění, Soucit. Radost. Hojnost. Odpuštění. Hledej tyto ctnosti a poznáš, že jsou v Tobě. Jen musíš jít a nebát se jich.

am2: není koho třeba porážet nebo s někým bojovat, protože vše je Jedním. i my sami jsme součástí Jednoho, stejně jako to, proti čemu bojujeme. a bojujeme jen tehdy, když uvěříme iluzi oddělenosti od Jednoty. která není. prosvítíme-li sebe Světlem, iluze mizí. a s nimi i veškeré boje. a strachy.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od pepr » 15 pro 2011 00:36

kolosjackos píše:ste bohuzel strasne naivni. jak male deti, ktere nechcou dospet. ego pozdravuje ;) , je jednochsi poslouchat blaboli, ktere podporuji iluzi nez se aspon pokusit podivat pravde do oci. [...] 3. svetova a nasledujici NWO je stejne jista jak byl i pad dvojicek [...] kdyby to nebylo tak vazne, urcite by sem se nad vasi naivni ignoranci pousmal.
Jen piš. Pomáhá to tobě i ostatním. Ale zkus se při tom dívat i sám na sebe. Mluvíš o egu ostatních a tvoje je přitom velmi silné. Jsem v tomto směru celkem laik, ale pokud ego je tím, co způsobuje náš pocit oddělenosti od ostatního světa, pak ty se cítíš velmi oddělený. Necítíš se být součástí toho, co se kolem děje. Nechceš se toho cítit součástí.

Kdyby byli všichni jako malé děti, bylo by to fajn. ;)

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 15 pro 2011 15:33

prakticky pisu a opakuju od prihlaseni na toto forum stale jedno a to same a uz me to vazne prestava bavit, jenze objasneni je jedina cesta k dosahnuti vedomosti, ktere nas zachrani. ne nadarmo sou to vsechno tajne spolky o kterych verejnost nic poradne nevi, coz je jediny duvod, ze to dotahli tak daleko. lidicky proste neveri ze zednari existuji a ovladaji cely svet a pritom se dokonce podepsali na nejvic pouzivane bankovce.

do dnes vsechny moje odkazy ignorujete a souvisi to primo s egem. jak rikal morpheus (buch sna) ja vam ty dvere muzu jen ukazat, projit je musite sami, nemuzu to kazdemu jednomu osobne precist a vysvetlit.

este jednou: podvedomi je zodpovedne za 95% naseho konani. je manipulovane tak, ze si to vedomi vubec nepovsimne.

zednari sou skutecnosti, kazdy den svoji pritomnost potvrzuji symbolikou a numerologii, ktera vas ale nezajima protoze ste si nasli vlastni pravdu, coz je ale zednarska iluze vytvorena podvedomim.

vse co vime, vime jen proto, nebo zednari chcou aby sme to vedeli. prectete si fomenko: history: fiction or science.
cele dejiny pod 18. stoleti byli vymysleny podle jednoho a toho sameho modrotisku a vse se toci okolo italie - vesuv a pompeji.

ano domini stil psani roku byl vymyslen kvuli kabale, juliansky kalendar nikdy neexistoval, stejne jako cela antika, jezis (at ho nazyva kazdy jak chce) je fiktivni osoba. stredovek ktery pry zacal 11. stoleti je vymysl (zase 11, ale urcite jen nahoda zejo :roll: ). potvrzuje to architektura. romanika, gotika, renesaince se udela v jednom stoleti. dejiny do dnes pisou mnichove v klastrerech, zfalsovane dokumenti o vlastnictvi, atd.

vymyslene dejiny meli hlavne za cil udelat z cirkve to co je. inkvizice, krizacke vypravy, valky se udeli leda na papire.

lidstvo pred tou Velkou akci (vymysleni dejin, topper) zilo v relativni harmonii, nebyli zadne narodnosti, staty anebo rise. divide et impera nemelo sanci fungovat (rozdeluj a vladni).

stohodle duvodu slovansko arijske vedy, bible, koran atd odhaluji jako sbirku pohadek. osobne mi to taky tvrvalo 3 roky. videl (myslel sem si, ze ji chcu videt) sem pravdu v biblu nebo v korane, chvilku sem dokonce veril i tomu bludu o reptosich, dokonce u ved sem byl presvedcen, ze moje patrani skoncilo. presto sem neprestal hledat dal, zednarska symbolika/numerologie je klicem k odhaleni.

@am2: uz jednou sem ti dekoval za tvoje odkazy, hlavne odkaz na jiddu krishnamurti, ten clovek je jeden z mala co vse pochopil hlavne co se tyka mikromakrokosmos, ego a hodne mi to pomohlo , dik.

bible je pry nejvic ctena kniha, slouzi ale zednarum k pogramovani naseho podvedmi a stejne jako ostatni "new age" blud vede jen k nwo, coz vlastne je "new age".

my sme ti co mame zodpovednost za zivot svuj a za zivot jinych. my sme ti ktery si tu nechaji zednarmi skakat po hlave a nic proti tomu nedelaji, protoze doufaji na "zazraky", pomoc od jinud ktera nepride.

uvedomte si konecne, ze zednari maji vse co se tu deje pod kontrolou. haarp neni jedina hracicka co vlastni a pouzivaji. aspon namatkove se informujte o projektu MK-ULTRA Monarch (mindcontrol).

moc vse ukoncit neustale slabne, uz lisabonska zmluva nam nase moznosti pekne vykastrovala.


k porazeni zednaru staci jen vypnout ego, coz mi uz ale pripada jako utopie, proteze kdyz to nedokazete vy, tady na tomhle foru, ktery maji o mnoho vetsi prehled, nez honza z ulice, ktery zapre tak jednoznacne veci jako chemtrails, tak to vazne nevidim moc ruzove. hlavne proto, ze nam uz moc casu nezbyva. (podnet policejny svet/fasismus).

pokud si nadale budete myslet, ze se nemusite zabyvat se zednari, tak vas nic od toho honzy neodlisuje. budete nadale zit v iluzi.

lidstvo je jeden organ. to, ze sme inteligentni tvorove znamena, ze sme za tenhle celek zodpovedni. musime pomahat slabsim, utlacovanym a ne mlcky prihlizet jak napr umira denne 100 000 lidi jen kvuli toho ze nema co jist nebo pit a my se (zatim) mame dobre, cize se to nas netyka (ego).
cely system funguje jen proto, nebo ho my podporujeme. chovame se jak barbari!

bohuzel to je ale uz tak, ze vetsina z nas uz bez systemu neprezije a potrebuje ho i na ukajeni ega, proto ho bude neustale chranit a chovat se jak loutka.

@sviccc: prosim te, nez zacnes mudrovat precti si knihu "the holographic universe" od michael talbot anebo "zakon rezonance" od pierre franckh. kocour o tom pise vic nez dost ale ma v tom pekny hokej, hlavne proto ze jen opakuje to co nekde cetl a nepouziva vlastni rozum.
uvedom si, ze vedomi se ve vesmiru nenachazi, hmotu/energii pouziva jen k vyvoji. materialismus/ego je hlavne strach ze straty, k cemu patri i vztach k necemu/nekomu. mejlepe to pochopi skrz bolest. uz sem to tu ale kdesi psal v niti od kocoura "pohled vzhuru".

@kocour: promin, ale si nenapravitelny romantik s klapkama na ocich, ktery vidi jen to co videt chce. hodne dava smysl a pak zas uplne placnes a dokonce si protirecis.
nejhorsi je na tom, ze si neuvodomujes, ze vlastne jen podporujes a produkujes iluze i u druhych a tim nahravas jen zednarum, podporujes pasivitu a s tou laskou si to absolutne nepochopil, uz sem ti to ale vysvetloval v niti ohledne 21.12.2012.
neustale tvrdis, ze je kazdy tvurcem vlastni reality. souhlasi to ale jen castene, tahle realita je spolecna v ktere vse interaguje dokupy. energeticke a magneticke pole srdce, ktera tenhle hologram spolutvori, souvisi primo s presvedcenim cloveka. presvedceni zase souvisi z informacema, ktere clovek dostava a tema nas hojne krmi zednari, coz v preklade znamena ze tvorime JEJICH realitu. schvalne si pogugluj co ma helena blavatsky (zakladatelka teozofie) anebo Alice Bailey (zakladatelka reptosu) spolecne se zednarmi :idea: .

@pepr: precti si prosim te znovu co si napsal ty, co sem napsal ja o pouvazuj o tom jestli ti to dava nejaky logicky smysl :roll:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 15 pro 2011 22:59

Kolosjackosi: Dost možná je mi dvakrát tolik, co Tobě, ale raději to nebudu zdůrazňovat, abys to necítil jako podpásovku. Nicméně: právě proto si dovoluji psát sem to, co píšu jako člověk, kteý hodně zkusil a poznal. Neházej mě proto, prosím, do pytle s nezkušenými naivními romantiky; nezasloužím si to ani já a ani Ty.
V podstatě nevím, co už dalšího Ti psát. Ctím Tvou cestu za poznáním a vím, že nemusíš vnímat totéž, co já, stejně jako já sám nemám právo chtít po Tobě, abych pochopil. Jednou ale stejně pochopíš, to vím jistě. Kdy to bude, je jen na Tobě. Nakonec ale stejně všichni naberem jen jeden směr, ke svéu Stvořiteli - jedno kdy, vždyť čas je jen virtuální jednotka, nic víc...

PAMATUJ ale na to, že TY JSI TVŮRCEM! Všeho, co vidíš, vnímáš, citíš. Není se za koho nebo co skrýt. Spoluzodpovídáš za vše projevené. Ne jen za to, co si myslíš, že žiješ, ale i za to, co považuješ, že stvořil někdo jiný. Jednou pochopíš, že ten někdo jiný jsi Ty sám. A začneš podle toho jednat.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sviccc » 16 pro 2011 08:10

To, ze si tvurecem vlastni reality, krasne potvrzujes i ty a kazdy z nas, jen se to chce rozhlednout.Ale co je to realita, a ktera je ta spravna?Jsem toho nazoru, ze v nasem fyzickem tele nejsme schopni rozeznat realitu.Tahle schopnost nam proste chybi.Kdyz mas zivy sen, taky v tu chvili nepoznas, ze je to jen sen.Pokud se ti v nejake realite libi, je nutne zjistovat, jestli je to realita?Kdyby si byl v raji, nedokazu si predstavit, ze by si hledal horsi realitu.Pomalu zacinam nakukovat do jine reality a ver mi, ze je mnohem skutecnejsi, nez tahle.Nereknu ti jak hodne, protoze ty si nikdy nic skutecnejsiho nezazil (zrejme) a proto nedokazes pripustit spravnost meho tvrzeni.Nemam vzdelani na to abych tady mohl "mudrovat".Jen se pokousim vyuzit "svobody" a uplatnuji ji zde ve forme subjektivniho nazoru.Neni to nic proti nikomu, tudiz to nikomu nemuze vadit a prekazet... ;)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sviccc » 16 pro 2011 11:59

Dale bych chtel rict, ze ani jedna teorie o pricine problemu deni ve svete nemusi byt spravna, ale naopak muzou byt i vsechny spravne.Nemame schopnost to rozeznat a proto se tu muzeme hadat do nekonecna.Jednou opravdovou pravdu pozname.Do ty doby ale povazuju za spravne, kdyz se kazdy zabyva jednou teorii a dokaze si ji prosadit, avsak nesmi se to prehanet, aby nepotapel teorii jinou.Vzdycky si ale musite pripustit, ze tu muze byt pokazde jina varianta, nova teorie, ktera se vam zrovna nemusi zamlouvat, ale potencialne muze byt spravna.Zajimalo by me, co si predstavujete po tom, az se problem vyresi, ze se bude dit?Budete svobodni?A co dal?Mam takovy divny pocit, ze i kdybych byl jakkoliv svobodny, tak mi neco bude chybet.Mozna v tom bude neco mnohem vic, nez si my vsichni dohromady dokazem predstavit.Pro skeptiky : Neberte me prispevky vazne.Pouzivam toto forum jako zaznamnik mych myslenek pro moznost budouciho prehrani a nasledne pousmani nad minulosti meho mysleni.A posluhuje vydatne.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 16 pro 2011 22:31

uz buhuzel vazne nevim jak vam to vysvetlit.
existuje teorie nebo lepsi receno hypoteza vzniku ropy z biologickych zivocichu. tahle teorie je ale uplna blbost, co jiz uz v 70 letech bylo potvrzene pokusmy a dokonce pred par letmi potvdili rusky vedci, ze ropy bude vzdy habadej protoze neustale vznika s horniny, co2, pod vysokym tlakem a horkem hluboku pod zemi.

skore cele lidstvo tenhle fakt nezna, a stale si necha zednarmi vypravet pohadku o "oil peak" a necha se i nadale mlcky okradat a manipulovat strachem.

vy mi ted ale tvrdite, at si mysli kazdy kdo chce a ze to nema zadny vplyv, ignorovani faktu je normalni vec.

nedokazu videt/citit to co vy. prosim vas ale, otevrete oci, neustale tvrdite, ze se tu neco meni k lepsimu. ptam se kde?

* kazdodenne davame fasismu vic a vic moci, spolehame se na druhe (ego)
* mezi lidstvem vladne strach, ktery souvisy jen z nevedomim a spusobuje hlavne zastaveni dusevniho vyvoje
* chudoba lidstva neustale stoupa, tim padem strach o existenci
* bohati sou stale bohatsi,
* ignorance (ego)je cim dal vetsi, kazdy mysli jen na sebe (egoismus/materialismus)
* utlacovani, takzvana demokracie je cia a moszadem skrz nato, uno, a jinymi teroristickymi organizacema nasilu instalovana ve vsech zatim relativne svobodnych statech, a slouzi k vzniku 3. svetove
* lidi, kteri chcou udelat neco pro lid sou vavrazdovany (viz gaddafi, ktery byl pravdepodobne probodnut zeleznym kulem, jako dobytek)
* "gender mainstreaming" dokonce i uz ve svycarsku, deti dostavaji sexualni vychovu jiz ve skolce!
* neustale je pouzivano cim dal vic technologie na manipulaci podvedomi viz ssss (silent sound spread spektrum) nebo energybox
* rodinu se jim dari cim dal vic rozbijet, deti vyrustaji prakticky bez rodicu a sou vychovavany debilizatorem
* jedy v potravinach a jejich kvalita, souvisi primo zjednodusenim manipaluce podvedomi (napr € mince maji 240 - 320 krat vetsi obsah niklu nez je povoleno, to se ceske republiky ale netyka zejo
* media, politikove neustale lzou a prekrouceji skutecnosti
* haarp a jine "hracky" manipulace pocasi, vyvolavani strachu skrz "prirodni" katastrofy
atd

mohl bych pokracovat dal, podle vas tyhle skutecnosti existuji jen v moji hlave? zbudte se :!:

@kocour: vzpomenuti tveho veku byl velice zly tah, moje babicka ma 88 let. prisla z ruska za 2. svetove, zabijela, videla krutost valky, zazila trojrocne sucho a hlad doma v rusku jiz pred valkou, v 68 se kni chovali jak k dobytku, protoze prisla z ruska pomoct oslobit ceskoslovensko od fazismu, ktery tu uz zas mame v este horsi verzi.
nejspis zazila omnoho vic nez tady vetsina z nas.
presto nechape co je duse nebo spiritualita a v zadnem pripade si nechce pripustit, ze kominismus je jeden ze zednarskych stupnu stejne a slozil jen k principu "divide et impera". z duvodu jeji sklerozi je velice tezke ji neco vysvetlovat, neustale zapomina a take mi radsi vetsinu co ji vysvetluji neveri a nadale radsi zije v iluzi.

delam chybu v tom, ze by sem nas vsechny chtel zachranit, coz sem ale bohuzel spoznal, je utopie. zednari sou o mnoho dal nez si vetsina z vas mysli. prevlada ignorance/ego. je to program podvedomi ktery nam byl nainstalovan jiz za veku, kde alfavlny cloveka tohle pripousti(viz bruce lipton). pdvedomi pracuje s timhle a jinymi programy potom uz cely zivot a vetsinou se tyhle programy daji zrusit jen pres eft nebo jinymi terapijemi, coz je jeden z duvodu proc napr. mike jt nedokazal jeho ego energeticky odstranit.

vse ukoncit muzeme jen spolecne, uvedomte si to prosim vas konecne, je to nase posledni sance! namisto tohu aby sme nasli spet k celku, tu proti sobe neustale bojujeme a plytvame energii, kterou by sme meli vyuzit na dulezitejsi vec.

tahle vec se menuje sloboda a da se dosahnout jedine pres poznani pravdy. neni v dravcich, anebo jestli vam to pomuze k pochopeni, tihle dravci sme my vsichni, kazdy jeden z nas vcetne me.

dostavam s te ignorance vazne deprese, cas je na strane zednaru. neni to malovani cera na stenu, ale primy pohled skutecnosti do oci, ktera ale nejspis ve vasem svete neexistuje, coz je ale iluze. my sme vsichni otroci zednaru a je doopravdy hloupe si myslet ze sme slobodni a muzem tvorit co chceme. schovavani hlavy do pisku nam nepomuze.

msk
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od am2 » 17 pro 2011 00:43

zase žádný konkrétní nápad,
jen výčet problémů lidstva
a abtrsaktní slova "jedině přes poznání pravdy"

poznat pravdu se tu snaží mraky lidí a nejspíš bys o nich řekl, pokud je slyšel mluvit, že "pravdu nehledají, akorát naivně naletěli nějaké nauce dovežené zednáři"
tedy "poznat pravdu" není řešení, když tedy stejně nevíme, co to znamená, ...
tedy ve smyslu, jaké "hledání je pravdy" je to správné a jaké ne
(jinak souhlasit se s tím dá, "poznej pravdu, a pravda tě osvobodí", ... ale když tedy nevíme, jak pravdu hledat...)

mluvíš o tom, že všechna náboženství jsou uměle vyrobené a že new-age je podvod.
ale hájíš tady EFT a podobné metody, přitom je vyvinutá z východních duchovních systémů (ajurvéda/akupresura) a v příručce/návodu k EFT se tom píše
EFT a jiné podobné metody (kinez.) jsou typickými představiteli new-age
a znám lidi, co by naopak řekli, že EFT apod. je jedním z new-age věcí, které udržují lidi v pohodlné pasivitě, že se nemusí měnit, stačí dělat EFT apod.
(neberte mě za slovo, jen cituji co jsem četl; to není můj názor, nemám ani jak to nezaujatě posoudit)

tedy v tom máš trochu hokej, a připomínáš mi jiné podobné člověky, kteří ostře haní new-age a duchovní nauky, aby o kus dál používali věci z duchovních nauk a new-age principy

a pokud jsi tak na výši, že čistě vidíš pravdu, tak bys to měl využít skutečně v nějakém konkrétním svém díle, ne plýtvat časem na přemlouvání pár lidí tady
nejvyšší zednáři nejspíše pracují tak, že se plně soustředí na jejich dílo (jinak to ani nelze, pokud chce mít člověk úspěch v nějakém extrémně velkém projektu)
proto pokud je člověk chce porazit nebo jim jejich dílo překazit, musí být stejně důsledný
možná něco je na http://jakynarodtakovavlada.angelfire.com , ale možná není, teď to luštit nebudu

i když ta důslednost může silová (magie), ale i jakoby nesilová (Cardej tady pred pár dny dal pěkný příspevěk, jak se snaží být jen kanálem lásky bez myšlenek; tady ta síla nespočívá v nějaké tvrdé síle, ale síla spočívá ve schopnosti co nejčastěji být tím nejčistším kanálem lásky a stavu bez myšlenek)
(stav bez myšlenek není míněn v obvyklém pojmu (duševní pasivita, oblbnutí mysli)

zase jsem se zakecal, to je u mně normální... :roll:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od am2 » 17 pro 2011 00:56

ještě jsem chtěl dodat, že je zajímavé, jak lidé různě vnímají okamžiky poznání pravdy

někdo pozná pravdu, a je šokován a zdrcen z poznání pravdy
jiný pozná pravdu a dostaví se hluboký klid a mír s pocitem, že vše je v dokonalém pořádku
jiný je zdrcen a pak se ten šok postupně vymění za vnitřní mír...

asi záleží, jakou stranou na tu pravdu zrovna šplhá

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 17 pro 2011 01:28

bohuzel si me stejne jako ostatni nepochopil. namisto namisto slovo "pravda" sem mel napsat slovo "skutecnost".
new age znamena nwo (novy svetovy rad) a tim myslim to slovo a ne esoteriku nebo viry vseobecene v kterych je strasne moc skutecnosti. je tam ale i hodne skutecnosti zakrytych skutecnostmi a desinformace a hlavne zapricinuji vyvoj pasivity a ega. clovek se stale spoleha na nekoho/neco jineho. kazda vira pasivitu podporuje. nemam nic proti esoterice a nikde sem to nevyjadril a je mi hadankou jak si na to prisel. zajimave pro me je hlavne to, ze me prave tvoje odkazy dostali tam kde sem.

to ze mne nechapete souvisi i s nasi reci (jazyk) a definicemy jednotlivych slov, ale to sem psal jiz v niti "prapuvod jazyka".
nase reci jako vse ostatni je prace zednaru. uz sem daval odkaz na fomenko, history: fiction or science. ma to ale nekolik svazku a kazdy minimum 500 stran a bohuzel jen v anglictine nebo rustine christopher pfister "die matrix der alte geschichte" je v nemcine (prave ctu) a je to vlastne zbirka vseho podstatneho co pise fomenko + nove poznatky.

mozna sis vsiml, ze stale spominam princip mikromakrokozmos. vsichni ho znaji a mysli si ze ho muze pochopit kazdy jak chce. ten princip se ale neda pochopit vicekrat, proste je to fakt jak funguje a pokud ho lidstvo spravne nepochopi nic se tu nezmeni. hlavne je treba pochopit proc egoismus tenhle princip narusuje.

nejspis sou moje prispevky moc dlouhe a vy je asi jen prelitate a nevnimate co pisu. psal sem konkretne co zadnare zastavi a to ne jen v tehle niti. klidne to ignrujte dal.

at to zni arogantne, ale sem pravde/skutecnosti z vas nejbliz, muzu to posoudit prave pro to, ze mam omnoho vice informaci a hlavne mi znalost symboliky zednaru pomaha tridit informace, omnoho rychleji rozeznam desinformace a lzi.

souvisi to hlavne s tim ze sem vlastne skoro permanentne nezamestnany, coz mi dava moznost se neustale cpat informacema :mrgreen:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kocour » 17 pro 2011 10:16

Kolosjackosi, je úplně fuk, kolik toho víš nebo jsi přečetl - z vlastní zkušenosti můžu říct, že to člověka akorát domotá a shodí k zemi, pokud není opravdu vnitřně silný natolik, aby vše unesl. A to zpravidla ti, kteří se těmito tématy zabývají, nejsou. A ani nemůžou být, je to úplně jiný, zpravidla první, svět, se kterým se mimo tuto běžně prožívanou realitu setkávají. Je-li někdo probuzený náhle, je to často pro něj taková šlupka, že uvěří, že už není nic jiného, jen tato 3D loutková realita a 4D astrální svět dravců loutkařů. Ale Vesmír projeveného i neprojeveného naštěstí skrývá mnohem krásnější světy. Ale i ty jsou projektovanou iluzí, stejně jako je náš svět zde na Zemi. Jsou to hřiště, na kterých se můžeme vyřádit - a to doslova. Ale taky tato hřiště slouží k tomu, abychom se na nich něčemu naučili, abychom poznali pravý smysl her, který je skrytý a je jím cesta zpět k našemu Zdroji, Jehož jsme součástí a skrze niž se prožívá.
Hraješ-li tady hru na loutkaře a loutky, prosím, hrej ji. Nikdo Ti to právo nesmí vzít, je to Tvá hra! Jednou ale stejně dojdeš do posledního levelu a zjistíš, že Tě hra unavila, že už jsi poznal všechny její možnosti, použils všechny možné cheaty, je konec. Poznáš, svým vlastním způsobem, oč tu šlo/jde a toto poznání vrátíš svému Stvořiteli jako dar pro Něj, protože k tomu Tě (nás) stvořil.

A pak začneš zase jinou hru. :)

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od kolosjackos » 17 pro 2011 11:15

stvoritel/buch neexistuje, je to iluze. potvrzuje jen evoluci anebo kreationismus. slouzi jen na vyvoj ega. to co nazyvate stvoritel je inteligence/vedomi ktera se v tomhle hologramu nenachazi. kazda duse je casti "stvoritele".

tvorite si iluzi v hologramu stejne jako zednari. sou presvedceni ze jim jejich buch nakreslil plan na nebi, ktery musi uskutecnit na zemi. clovek je ale slobodny tvor a nikdy by jim dobrovolne v tvoreni nepomohl a proto manipuluji nase podvedomi a vytvorili egoismus. mate radi jen sami sebe, protoze se bojite tu svoji iluzi stratit, co se ale nejpozdeji 21.12.2012 stane. parazit prevezme kontrolu nad hostitelem, kterou uz vlastne dost dlouho ma.

hologram a iluze neni to same. mate v tom pekny hokej a absolutne vas to nezajima.

pochopte konecne co ego vlastne zaviniju, ignorance nam nepomuze, podporuje jen iluze. este jednou: temi dravci sme my a nikdo jiny proto vse muzeme ukoncit jen my.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Pracují orgonity pro Matrix?

Příspěvek od sysel » 17 pro 2011 15:31

Uf to mamé myšlenku týdne.....
Ale zase neni vse tak horké jak vypadá. Když nevyjde termín, tak ho posuneme a když se nekdy nece bude dít, budeme hledat, co by na to pasovalo za predpoved, samozrejme zpetne.
Ale, ja si osobne myslim, že stvořitel je! Evoluce nefunguje...vede vetsinou do slepé uličky.
Když mohl mít pratur(prakráva) prostřelenou hlavu(velmi silná kost) palnou zbraní??..Co myslíte??...700 000 let př.n.l....paelolit??....
Jo podvedomi je prevít, to pekne žije svým životem....je potíž potom neco zmenit.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Příspěvek od kocour » 17 pro 2011 20:00

Deset kroků ke zvýšení osobních vibrací

1. Dávejte si pozor na to, o čem přemýšlíte. Sledujte bděle myšlenky, které se vám přes den honí hlavou, a pokud vám do ní náhodou vstoupí nějaká negativní či kritická, nezavalte se kvůli tomu výčitkami, nýbrž je místo toho podle svých možností nahraďte nějakými pozitivnějšími. Některé z nich, které vás naplňují pocitem štěstí a povznášejí, si můžete předem připravit a sepsat na kartičku, kterou pak budete nosit vždy při sobě. V případě přepadení negativním smýšlením pak na ni nahlédněte a nenásilně se „přeprogramujte". Důležité je, abyste se udržovali v pozitivním smýšlení tak dlouho, jak je to možné, a čas strávený negativními myšlenkami zkrátili na minimum.

2. Mluvte pouze o tom, co chcete, nikoliv o tom, co nechcete. Na co se totiž soustředíte, to posilujete a s největší pravděpodobností se také v životě potkáte. Změňte svůj slovník a používejte pozitivní výrazy. Když třeba chcete přestat kouřit, neříkejte si "nekouřím", protože to ve vás může evokovat pocity, že jste o něco ochuzeni. místo toho prohlaste:
"Odkládám kouření", nebo "Kouření nepatří do mého života" - i když je v poslední větě formální zápor, vyznění prohlášení je pozitivní. vyzkoušejte si, co na vás platí - každý máme své vnitřní nastavení trochu jiné.

3. Naučte se žehnat. Žehnání nepatří jenom kněžím nebo do kostela, ale vyjádřením vděčnosti se rovněž zvyšují vaše vibrace. Soustřeďte se na to málo (nebo nic), co máte a vyjádřete za to vděčnost. Tímto požehnáním si této věci (příležitosti, vlastnosti) do života přitáhnete víc. A také věřte, že se vaše očekávání uskuteční.

4. Vyhýbejte se negativním nebo pesimistickým lidem. Takovíto lidé vyzařují velmi nízké frekvence, což vaše vyzařování může snižovat. Možná jste si sami všimli, že po setkání s určitými lidmi se cítíte jako vyždímaný citron. Je to tím, že si cucli vaší energie a nemusejí to být jenom energetičtí upíři, kteří něco takového dělají vědomě s cílem druhému uškodit. To vy sami, se svým postojem, který vůči těmto lidem zaujímáte, můžete okrádat o svou drahocennou energii. Pokud se s nimi stýkat musíte (v zaměstnání, rodině), pak jim naznačte, jak byste jejich problémy, stres a starosti, kterými se vás snaží zahltit, řešili vy, a pokud v tom budou pokračovat, nekompromisně rozhovor s nimi ukončete.

5. Moc nepřemýšlejte. Ano, čtete správně, nemyslete tolik! K odreagování od neustálých analýz vám může pomoci třeba procházka v parku - pokud to do přírody máte moc daleko - nebo zavření se na určitou dobu ve svém pokoji (třeba s tím, že si musíte odpočinout, aby vás nerozbolela po práci hlava), a pusťte si příjemnou hudbu - nemusí být nutně relaxační, a koncentrujte se na její zvuk a na svůj pravidelný dech. Nedoporučuji vám dělat žádná náročná dechová cvičení, jenom si všímejte toho, jak dýcháte. A hlavně nehodnoťte! To by vám nabyté vibrace zase mohlo snížit. Můžete se také zaměřit na to, že vdechujete klid a lásku, a vydechujete napětí a obavy. Na vycházce či na výletě se kromě prodýchávání soustřeďte na krásu přírody.

6. Stýkejte se s lidmi stejné krevní skupiny. Najděte si skupinu lidí, kteří se zajímají o stejné věci jako vy a současně se od nich učte. Nejenže se tím pravděpodobně vyhnete energetickým upírům popsaným v bodě 4, ale navíc navážete i milá kamarádství. Já jsem například měla hrůzu z masových akcí, ale dneska se velice ráda účastním různých společných meditací a podobných akcí. Mám pak ze sebe dobrý pocit, že jsem společenská a aktivní.

7. Obětujte každý týden něco, co vás nezruinuje - čas, peníze, pomocnou ruku, nebo něco, co již nepotřebujete a druhému ještě dobře poslouží. Rozproudí se tím energie mezi příimy a výdaji: pomozte a bude pomoženo i vám, darujte a budete obdarováni. Ovšem tento bod si nevysvětlujte tak, že musíte víc dávat než brát! Hovoříme o rovnováze, a hlavně ze své oběti musíte mít dobrý pocit, cítit, že k něčemu byla. Samoúčelná oběť vám k osvícení nejenže nenapomůže, ale mohla by vás od něj i pořádně zdržet.

8. Uvědomujte si to, co děláte, a zůstaňte naladěni pozitivně. Každá vyslaná energie se nám jednou nějak vrátí, takže se snažte být za všech okolností vědomi toho, co děláte, jak se k druhým chováte a jak v různých situacích jednáte. Jak se k druhým chováte, tak se budou oni chovat k vám a tím, že se budete chovat poctivě a spravedlivě, si do života přitáhnete lidi stejně smýšlející i výhodné příležitosti. Na všechno, co se vám přihodí, se snažte pohlížet z té lepší stránky - z té, která je pro vás výhodnější. Přestaňte se zaobírat výčitkami typu: "Proč se něco takového muselo stát právě mně?", ale místo toho hledejte odpověď na otázku: "Jaké dveře se přede mnou tímto zdánlivě nemilosrdným zásahem otevírají?" Není to totiž skutečné, nezapomínejte, že jsme duchovní bytosti, které si vybraly určité pozemské prožitky.

9. Zdržte se sledování zpravodajství, které se soustředí výhradně na tragédie a katastrofy. Nebojte, o nic nepřijdete, vždy se najde nějaký ochotník, který vás o zlu, které se kolem nás děje, bude informovat. Nenabádám tím však k lhostejnosti. Pokud můžete zlu nějak zabránit, rozhodně to udělejte. Pokud však vaše kompetence tak daleko nesahají, nemá smysl se v bolesti rýpat. Naprostá většina médií včetně reklam funguje na principu vyvolávání strachu, který se vás může zmocnit natolik, že budete jako očarovaní koukat na obrazovku a chtít o katastrofě vědět čím dál tím víc - čímž se dostanete do smyčky závislosti.

10. Udržujte kontakt se svými pocity. To je ze všech nejdůležitější faktor, který vám pomůže udržovat si vyšší vibrace. Vaše pocity v jemnohmotném světě působí jako lepidlo nebo magnet. Když ze sebe máte dobrý pocit, začnete si do života přitahovat věci, příležitosti a události, které vibrují na téže frekvenci. Vaše vibrační úroveň se odvíjí od vašich pocitů, takže se podle svých schopností a možností snažte za každých okolností zůstat na jejím vrcholu, a co nejméně sklouzávejte do negativna a pesimismu. Čím lepší pocit budete ze sebe a ze svého života mít, tím více se zvýší vibrace vašeho osobního vyzařování.

Odpovědět