Sylfy

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fortepsai
Příspěvky: 32
Registrován: 04 srp 2009 02:02

Re: Sylfy

Příspěvek od Fortepsai » 08 srp 2009 14:38

No a co třeba Kvantová fyzika ta je dneska už tak daleko že běžná věda je už oproti ní ve středověku ..

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Sylfy

Příspěvek od Saila » 08 srp 2009 15:35

no ale nejlepsi "fizikalni jev" na obloze byl kdyz byl jeden "mrak" v podobe neceho jako pirani s otevrenou tlamou do ktery sel chemtrail od konce...:-D takze to vypadalo jako by ta pirana ten chemtrail zrala od ocasu:-D

a nechapu proc se to tak resi proste to tam na tom nebi je a bud veris ze to jsou sylfi a nebo ne... odpurci to tem co na to verej nevyvratej a naopak.. na na co o tom takhle diskutovat:-)
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sylfy

Příspěvek od lydka » 09 srp 2009 20:23

ja verim ze nic v prirode nieje mrtve , vsetko zije . sylfy su prirodne bytosti vzduchu. o stromy sa staraju bytosti kt. sa volaju devi , o kvety vily a elfovia, kamene aj ohen maju bytosti , aj planety aj vesmir( ludia ich kedysi pokladali za bohov ) existuju obri, skriatkovia vodnici.atd. niesu to len rospravkove bytosti . vetsina ludi ich nevidi ale niektory ich mozu vidiet aj pocut , maju jemnejsie tela lebo pracuju s jemnejsimi energiami....ne nete si o tom moste najst plno literatury, ked si to prestudujete tak vam to uz mozno nebude zniet tak "rozpravkovo" alebo neuveritelne ... ja som bola dost prekvapena kolko ludi dokaze vidiet bytosti prirody ;) ... preco je asi v prirode tolko veci kt. pripominaju ludsku tvar?

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sylfy

Příspěvek od lydka » 10 srp 2009 12:51

http://www.vodasvetla.cz/Texty/O_prirod ... stech.html ...prednaska o prirodnych bytostiach

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Sylfy

Příspěvek od potravina » 11 srp 2009 13:03

Obrázek
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Sylfy

Příspěvek od sophia » 11 srp 2009 13:50

potravina píše:Obrázek
není to spíš umělej haarp mrak? není to moc poznat z té velikosti :?

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Sylfy

Příspěvek od Saila » 11 srp 2009 18:56

rekla bych ze ten spodni je harpovej a ten nad nim je prdelka:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Sylfy

Příspěvek od ercecko » 11 srp 2009 23:07

je to proste chemie, i ty sylfy jsou chemie, ale je to nekdy pekny kdyz to dela takovy utvary...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Sylfy

Příspěvek od sophia » 11 srp 2009 23:29

ercecko píše:je to proste chemie, i ty sylfy jsou chemie, ale je to nekdy pekny kdyz to dela takovy utvary...
no nevím, jsem spíše skeptik, ale sylfy se mnou komunikují a ukážou vždy co po nich chci a mám mraky fotek jako důkazy... je to stejné, jako intuice co mě vede když dělám vánoce :arrow: příklad: 5 možností jak se dostat k nějaké skryté co to potřebuje a vždy mě to vede to jedinou správnou! neuvěřitelně přesně to funguje a ne náhodně, ale prostě vždy!!! :o

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Sylfy

Příspěvek od ercecko » 12 srp 2009 12:40

ukaz nejaky fotky co jsi po nich chtel to me zajima :) to delas pomoci cb treba jako ze na ne tak pusobis? ja prave nevim, protoze kdyz se mi udelaji sylfy primo nad domem tak je to z toho co nastrikali chvili predtim, to vim protoze to vidim jak se to do te sylfy spoji... a kdyz se divu na satelitni snimky, hodne jich byva nad oceany

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Sylfy

Příspěvek od potravina » 12 srp 2009 12:46

tohle byl sylph v podobě vlaštovky požírající ten malinkatej chemtrajlík v levo. nebyla to jen obyč hárplá chemka, to se cítí:) v poslední době jich je tu celá kupa, většinou tu práškujou kolem desátý ráno a to je pak radosti pozorovat syplhy jak to krásně zneškodní, pak většinou, pokud není chemka zvláště hustá, zůstanou jen krásné bílé bochánky, jako za starých časů;)
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Sylfy

Příspěvek od truthseeker » 12 srp 2009 15:46

ercecko píše:kdyz se mi udelaji sylfy primo nad domem tak je to z toho co nastrikali chvili predtim, to vim protoze to vidim jak se to do te sylfy spoji...
To proto, že jak říkají, díky té chemii se sylfy "zhmotní", takže jsou viditelné...

Sám nevím, co si o tom myslet, neřeším :)
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Sylfy

Příspěvek od Saila » 12 srp 2009 20:17

ercecko:jak uz jsem nekde psala mohl by chemickej mrak udelat defakto skoro presnou podobu zvirete ktery pozira trail?
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Sylfy

Příspěvek od Galliano » 15 zář 2009 20:10

truthseeker píše:
ercecko píše:kdyz se mi udelaji sylfy primo nad domem tak je to z toho co nastrikali chvili predtim, to vim protoze to vidim jak se to do te sylfy spoji...
To proto, že jak říkají, díky té chemii se sylfy "zhmotní", takže jsou viditelné...

Sám nevím, co si o tom myslet, neřeším :)
Nápodobně. Sylfám nerozumím a jde to mimo mě... pro mě je to až příliš "éterické".
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Sylfy

Příspěvek od sophia » 28 kvě 2010 20:21

loni v létě jsem potřeboval ověřit funkčnost nového CB v neogiftovaných končinách a taky jsem chtěl mít u moře sluníčko takže jsem vezl CB v kufru :lol:

tohle to kreslilo na obloze
IMG_2468.jpg
IMG_2467.jpg
IMG_2466.jpg
IMG_2327.jpg
IMG_2324.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět