zážitky

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: zážitky

Příspěvek od sophia » 14 kvě 2010 19:11

každý gift má význam a potvrzení dřív nebo později dostaneš taky, neboj ;)

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Co to je?

Příspěvek od Alfa » 18 kvě 2010 19:19

Našel jsem toto fórum a jsem NADŠENÝ!
Chci se také podílet na očistě země, oblohy a nás lidí!
Moc prosím o vysvětlení zkratek: TB,CP,CB,PW,HHG,TBS a význam slova "ogiftovat".
Mám Ravo zapper a s tím nějak souvisí i zařízení PW, jak jsem vyčetl. Mohu si to PW od někoho koupit tady v ČR?
Jdu studovat dál a moc se těším na odpovědi.
Mám vás všechny rád!!! :D

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to je?

Příspěvek od Hox » 18 kvě 2010 20:37

Alfa píše:Našel jsem toto fórum a jsem NADŠENÝ!
Chci se také podílet na očistě země, oblohy a nás lidí!
Moc prosím o vysvětlení zkratek: TB,CP,CB,PW,HHG,TBS a význam slova "ogiftovat".
Mám Ravo zapper a s tím nějak souvisí i zařízení PW, jak jsem vyčetl. Mohu si to PW od někoho koupit tady v ČR?
Jdu studovat dál a moc se těším na odpovědi.
Mám vás všechny rád!!! :D
http://orgo.cz/viewtopic.php?f=20&t=174

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: zážitky

Příspěvek od Alfa » 18 kvě 2010 22:39

Hoxi, děkuji moc, hned uložím.
Mohu si to PW od někoho koupit tady v ČR?
Hezký večer přeji.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od Stisko » 20 kvě 2010 10:15

sophia píše:každý gift má význam a potvrzení dřív nebo později dostaneš taky, neboj ;)
K tomu se musím přidat, zpětná vazba tady je. Jen je třeba někdy počkat a taky si hodně všímat. Co se týká toho počasí, někdy je to i na TB moc, že to neprotrhnou, ale časem uvidíš, že makají. Možná by se to dalo vysvětlit i takhle:
ta věž tam DORovala pěkně dlouho okolí je asi pěkně nasáklé DOR, tak má teď TB práce s okolím až až, až si s tímhle poradí, začne pracovat na obloze. A ještě k těm potvrzením, máme tu na věžákách moře vysílačů(na každém min. 4 nasměrované do všech stran, a v okolí cca 500m je těch věžáků 5) jedna dobrá dušička je ogiftovala ještě než jsem začala vyrábět, já jsem přispěla tím, že jsem obdarovala rybníky v blízském okolí (jsou tu 2 velké) a kluci ušatí minulý týden přidali na 2 věžáky další skříň a vysílače. To je taky potvrzení ne?

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: zážitky

Příspěvek od Michael » 20 kvě 2010 17:58

Stisko píše: A ještě k těm potvrzením, máme tu na věžákách moře vysílačů(na každém min. 4 nasměrované do všech stran, a v okolí cca 500m je těch věžáků 5) jedna dobrá dušička je ogiftovala ještě než jsem začala vyrábět, já jsem přispěla tím, že jsem obdarovala rybníky v blízském okolí (jsou tu 2 velké) a kluci ušatí minulý týden přidali na 2 věžáky další skříň a vysílače. To je taky potvrzení ne?
Ano, to je velmi dobré potvrzení! Tady ve městě mám úplně stejnou zkušenost asi už 5x!
Veselá příhoda: Mám tady v lese poblíž 3 rybníky, asi 500 metrů od sebe. Jen jeden ale dostal asi 30 TB (na testování a porovnání s ostatníma). Co se nestalo? Najednou u cesty poblíž, kde skoro široko daleko nic není vyrostl vysílač! :o Je na něm jen jedna malinká směrovka, jinak nic.

Taky je dobré občas hledat nové věže v okolí tady www.gsmweb.cz

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od Stisko » 20 kvě 2010 22:33

Chudáček vysílač, to i kdyby se po.... tak DOR asi do okolí nevyšle :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od kozma » 03 čer 2010 16:04

Tak se to na chvilku protrhlo, pár set metrová modrá díra. Přesně vymezenej koridor na naším barákem... Vydrželo to půlhodky, ale bylo to jasný jak facka :) chjo, jenže pak to prostě převálcovaly další a další a další vlny šedi...
z modrý díry na mě koukaly x-ka sprejařů... prostě na to ty mý hračky nestačej... ale neva... chce ta čas 8-)

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: zážitky

Příspěvek od BANDIDOS » 23 črc 2010 19:00

Tak nevím.Občas tady lítají, ale asi tak rok jsem žádnou neviděl a ,,trošičku" mě zaráží že tato nemá označení.Jinak létala a sedla si kousek od místa kde je HHG pěkně pod zemí. :?:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od vlady » 23 črc 2010 20:44

Asi byla unavená. :lol: Mě tu spíš začali lítat vlaštovky na dvoře. :)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od kozma » 24 črc 2010 00:35

Mil Mi-8, oldskůl hezkej, ale co, amíci maj tak 90procent techniky taky těžký retro. Koukám moc senzorů taky nemá. Většinou posílaj Eurocopter. Nebo lehký gazely. Aby zkalibrovaly akustický uzly. Ale zajímavý zajímavý. Natáčet. Fotografovat. Publikovat.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: zážitky

Příspěvek od Alfa » 24 črc 2010 10:07

Ahoj Bandidos, to jsou fotky jak z akčního filmu. Že jsi měl při focení divný pocity?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: zážitky

Příspěvek od am2 » 24 črc 2010 11:50

škoda že nemáš tu poslední fotku v plném rozlišení, pokud náhodou ano, tak ji sem dej nebo na megaupload.com.
škoda že ses nemrkl, co pak dělali, když ta věc dosedla.
ty máš zakopané hhg pod zemí? a jak hluboko?

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: zážitky

Příspěvek od Michael » 24 črc 2010 12:28

bandidos a kde že to bydlíš? aspoň přibližně? vrtulník pěknej, takovejch a podobnejch tady mám do měsíce několik :o

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: zážitky

Příspěvek od BANDIDOS » 24 črc 2010 13:40

am2 píše:škoda že nemáš tu poslední fotku v plném rozlišení, pokud náhodou ano, tak ji sem dej nebo na megaupload.com.
škoda že ses nemrkl, co pak dělali, když ta věc dosedla.
ty máš zakopané hhg pod zemí? a jak hluboko?
Oni sedli za baráky, vypli motory a nikoho jsem neviděl- a tam se mi nechtělo :? .Na místo HHG v zemi vidím za střechy a tam určitě nebyli. Aspoň ne ten den ve dne. Asi za 15 min odletěli.Ty fotky jsou když odlétali.Při příletu letěli přímo nad mým barákem a já jsem zrovna spravoval tašky na střeše a mazal jsem dolů pro foťák.Byl jsem z toho takový .... :shock: :shock: :shock: :shock: Hlavně když dosedli a vypli motory... ;) To by byly lepší fotky.HHG mám hluboko- od jeho vrcholu po povrch země tak 10 cm.

Odpovědět