Viditelné efekty působení orgonitu

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od junak » 04 říj 2010 13:30

Možno na orgonit reaguju pozitívne iba prirodzene divorastuce rastliny.Mam pozitivnu skusenost s rastom izbovych kvetov, pálm a dobrou klicivost semien.
Chcel som tym povedat ze je rozdiel vyslachtena alebo geneticky upravena rastlina a obycajna aku boh stvoril.
Viete preco smrdi clovek viac ako tchor a jeho domace zvierata tiez?Narozdiel od divo zijucich?
Ludia preto lebo konzumuju chemicku a kadejako upravenu(varenie) stravu.A domace zvierata preto lebo konzumuju zvysky tejto upravenej stravy co nespotrebuju ludia.
To moze byt pricina zleho reagovania zeleniny na orgonit.Lebo mozu byt umelo modifikovane.
Ak si semena kupim ako viem ci nie su nejako geneticky alebo chemicky upravene?Jedine pestovat zo semien rastlin co vypestujete.Robite to tak ci si kupujete semena?
Samozrejme je to len uvaha nic viac.

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ainan » 04 říj 2010 13:39

Taktiež to môže byť tým umiestnením.. to by sa zišlo preskúmať. Už to vidím, že tohto roku budeme robiť pokusy :mrgreen: .

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 04 říj 2010 14:32

Květiny se většinou jen kříží aby hybridy byly hezčí a pěkně kvetly. Zelenina také ale může být i geneticky upravena kvůli škůdcům. Vliv může mít i to programování. Takže máme co zkoumat.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 05 říj 2010 12:52

velmi zajímavý postřehy k rostlinkám!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 05 říj 2010 18:08

To s tou zeleninou. Jestli je něčím poškozená a orgonit je vylaďen na harmonizaci tak podle mě může detoxikace tu zeleninu skoro zabít. Stejně tak genetická manipulace. Chtělo by to dělat evidenci kdy orgonit pracoval proti.
Podle mě to msuí mít nějaký učel. Něco čemu nerozumíme ale je to pro naše dobro. Třeba je to jen aby jsem se zamysleli co si to za sajrajty pěstujeme na zahrádce.

možná také orgonite přejímá z nás mnohem víc než si myslíme. Třeba taková nechuť výrobce k okurkám by se z aurčitých okolností mohla přejít do orgonitu. ALe to už jsou spekulace.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 05 říj 2010 18:52

Pokusy by asi bylo nejlepší dělat na zelenině, té bývá více a ta vzdálenost účinku t.j. 1,5 m se dá dobře poznat. U kytek je to problém většinou nikdo nemá zahradnictví. :)
Ovšem chce to dokumentovat : odkud a jaký druh i výrobce semen nebo sazenic. Je to docela možné že orgonit pozná že je něco špatné a likviduje to. Trávě, myslím té normální orgonit evidentně nevadí.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sophia » 05 říj 2010 20:06

vlady píše:S těma fazolema je to pěkný. Ovšem můj soused má zcela opačné zkušenosti. Dal orgonit do řádky petržele a mrkve. Další do skleníku k rajčatům. V okruhu 1,5 m okolo orgonitů vše zakrnělo a nerostlo, ostatní rostlo normálně. Ale i když zde zrovna negativní, důkaz že orgonit pracuje to je. Bůh ví jak to s těma kytkama je.
těžko říct co to bylo za orgonity, on není orgonit jako orgonit jak se píše třeba tady :D http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t= ... ko+orgonit

obecně letos bylo výrazně chladněji jako loni, méně sluníčka a šílené výkyvy teplot a když už pršelo tak to stálo taky za to...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sophia » 05 říj 2010 20:13

Kdo si myslí, že si vypěstuje nejzdravější zeleninu doma na zahrádce, z komerčně prodávaných sazenic nebo semínek, tak je taky vedle. Většina z těchto komerčních sazenic nebo semínek je geneticky upravená a chemicky ošetřená. Je to i napsáno na obalu. Vyjímka jsou sazenice nebo semínka v BIO kvalitě, což když jsem od prodejce v čr chtěl certifikát, že to není GMO nebo chemicky ošetřeno nemohl doložit. V Hornbachu v Rakousku prodávají sazenice a semínka v BIO kvalitě a garantují, že to není GMO nebo chemicky ošetřeno. Cena je stejná a někdy i lepší jako tady kupované komerční sazenice - semínka.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 05 říj 2010 20:28

GMO? F1 není GMO, ale hybrid, tj. poněkud přešlechtěný mrzák, neschopný reprodukce. Ale hlavně že okurečky jsou rovnější a vyhoví normám EU a dají se dobře naskládat do bedýnek s rozměry dle normy EU.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sophia » 05 říj 2010 21:41

nemyslel jsem přímo F1, ale ošetřeno proti chorobám = chemie
ještě se prý dá z kódu na zadní straně obalu (nemyslím EAN) vyčíst jestli je to GMO nebo není GMO

Obrázek

Obrázek
Obrázek

clona
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2010 00:23

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od clona » 06 říj 2010 12:30

sophia píše:nemyslel jsem přímo F1, ale ošetřeno proti chorobám = chemie
ještě se prý dá z kódu na zadní straně obalu (nemyslím EAN) vyčíst jestli je to GMO nebo není GMO

Obrázek

Obrázek
Obrázek
To "chemické ošetření proti škůdcům nebo chorobám" ještě IMHO neznamená, že se jedná o GMO. Slupka semene může být napuštěna nějakou látkou, která neničí klíčivost ale semeno chrání proti škůdcům nebo chorobám. Nejsem rozhodně fanda GMO, natož abych to hájil, ale takhle si vysvětluju ten text na obrázku.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sophia » 06 říj 2010 17:07

To "chemické ošetření proti škůdcům nebo chorobám" ještě IMHO neznamená, že se jedná o GMO.

to ani nikde netvrdím :idea:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 07 říj 2010 17:48

Sophio, my jen reagujeme na tvoje "GMO". Tyhle semínka jako GMO jsou nesmysl.

Stisko: použil bych minimálně desetinásobek fazolí, aby to mělo nějakou hodnotu.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Stisko » 08 říj 2010 11:06

Ondřeji tak to zkus :D, já na to nemám čas. pro mě to má dost jinou hodnotu, než pro Tebe (je to výtvor mých dětí ;) )
a já Tím nechci nic dokazovat, dala jsem to sem jen pro zajímavost a inspiraci.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 19 lis 2010 09:53

Tak je konec vegetačního období a nikdo ze zahrádkářů se neozývá jaké měl výsledky při pěstování. Za sebe tedy mohu říci že soused to zkoušel na zelenině a v blízkosti orgonitů zelenina nerostla. Ta oblast působení byla v radiusu 1,5 m. Mám tedy potvrzeno že orgonity fungují i když mém případě to nebyl přínos. Bylo použito běžné osivo - petržel, mrkev a sazenice salát, kedluben, rajčata. Na ostatní ploše záhonů byly výnosy běžné jako každý rok.

Odpovědět