Viditelné efekty působení orgonitu

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od hajcman » 26 bře 2010 10:09

am2 píše:Kdesi jsem četl (snad to nebylo tady na fóru :) ), že kdo nemá mikroskop, může dělat experimenty se změnou krystalové struktury po (při) působení energií tak,
že vodu (možná předem vychlazenou v lednici) strčí do mražáku a v pravidelných intervalech sleduje (případně fotografuje).
Voda má prý v určitém stádiu mrznutí (možná těsně pod nulou, možná pár stupňů pod nulou) velmi viditelně reagovat na změnu struktury krystalů, a je to v celém objemu takto viditelné i bez mikroskopu.
(Lze experimentovat s tím, zda-li nastavit mrazák na "-18" nebo naopak jen na mírný mráz.)
viděl jsem video jak dělal Emoto experimenty s vodou a na displayi lednice byla teplota -5, ale měl jen malé kapičky vody na petriho miskách...jsou to ty malé kulaté na vzorky
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od am2 » 26 bře 2010 10:46

podle mně -5 stupnu by mel o byt lepsi, nebot led se bude vytvaret pomaleji a tudiz vzniknou vetsi krystaly a tudiz bude vysledny efekt viditelnejsi (a krystaly by bylo mozne případně pozorovat i obycejnym skolnim mikroskopem)
ale je to o experimentovani jako vsechno v techto oblastech...

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od hajcman » 11 dub 2010 15:57

ObrázekObrázekObrázek

efekt Ondřejova TB toho hnědého
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od levi » 12 dub 2010 15:30

Mooooc hezký :)
TB byl nahoře nebo dole?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od hajcman » 13 dub 2010 06:37

pod... ani mne nenapadlo, že by vlastně mělo mít stejný efekt, když se dá i na nádobku. Určitě vyzkouším jestli budou bublinky stejně směrované
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od ercecko » 14 dub 2010 16:20

to je zvlastni, me ty bublinky smerovaly od orgonitu do stran

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od hajcman » 27 dub 2010 10:45

starý dřevěný kostel na Čeladné a "bublinky" okolo

Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Alfa » 04 čer 2010 19:30

Před třemi dny jsem okolo domu zakopal 7 TB. Dnes jsem je šel hledat detektorem kovů a nenašel jsem je! Detektor jsem hned potom zkoušel a je v pořádku.
TB mám od Ondřeje a tímto vlastní zkušeností potvrzuji, že tyto TB detektor nenajde. :lol:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 06 čer 2010 09:27

ÜBERCOOL 8-)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od junak » 06 čer 2010 20:08

Kedze je orgonit u mna zatial v testovacej faze nemal som moznost este overit jeho ucinok na priamom a silnom slnku v obdoby leta.Z toho dovodu ze som sa s nim zoznamil len nedavno.
Dnes som tu moznost mal a mozem povedat ze je to velmi silne a to doslovne.Podarilo sa mi to ked som sa nad jeden orgonit nahol.Preslo to mnou celym telom.
Nie som si ale isty co potrebuje aby sa takto silno aktivoval.Mnozstvo energie dostava zo slnka.Ale co ho aktivuje mi este nie je celkom zname.Malo by to byt asi velke mnozstvo DOR.Len nechapem preco prave ked je na blizku nejaky chemletec.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od junak » 06 čer 2010 21:11

A este som zabudol napisat ze som zvedavy ako to bude s dazdom v lete.AJ koli tomu som ich neurobil na kila.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od junak » 08 čer 2010 22:41

Orgonit v akcii.Priebeh fotenia od prveho foto odpoveda asi pol hodine. ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Alfa » 08 čer 2010 23:42

Dobrá práce :lol:
Použils CB?

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od junak » 09 čer 2010 00:11

Budete sa cudovat ale to sposobil moj najmensi orgonit.
Obsah nasledovny:
epoxidova zivica"priskirica",na spodku hrubsie hlinikove "spony" premiesane s jemnimi pilinami "od kluciara",na vrchu iba jemne pilini,rozdrveny krystal na prach "vmiesany do zivice" a niekolko celych mini krystalov.
Ak chcete naozaj silny orgonit odporucam tento postup: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=488

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od rastoo » 17 črc 2010 23:01

Asi pred dvoma mesiacmi som splodil jeden z dalsich orgonitov, ale kedze chudak dost smrdel epoxidom nechal som ho vonku nech sa poriadne vysmrdi, nejak som tam aj nanho chudaka zabudol, nechal som ho polozeny na ciernej no uz kor sivej plastovej doske.Dnes ked som si na neho spomenul prisiel som k nemu a skoro mi oci z jamjek vypadli co mi ten orgonitik na tu dosku vykreslil :) Pofotil som to a nechal som ho tam aj ked uz nesmrdi, bol som zvedavy ci to zmizne alebo co sa bude diat dalej a o dalsich par hodin sa obrazok zmenil.Tak a kamen urazu je vtom ze vam tie fotky sem neviem dat :( Ale skusim to.
17072010(002).jpg
17072010(003).jpg
ak su ti fotky tu tak tieto su tie prve a teraz vlozim fotky co som fotil po par hodinach, vkladam to tu klasicky cez prilohy.
17072010(006).jpg
17072010(004).jpg
este chcem povedat ze to nieje voda, ak som nalial na tu dosku vodu tak sa farba niako nemeni. :idea: :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět