Viditelné efekty působení orgonitu

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sysel » 12 čer 2012 09:58

Orgonit má dalšího kamaráda :-)
Že by instinkt a přijemný pocit ?
Obrázek
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Tosky » 08 říj 2012 10:36

Tak to mě pls poraďte :) . Udělal jsem orgonit v polyester Laminol, AL špony a cca 2cm krystal. Dal jsem nad něho zmrazit vodu v mističce a vůbec nic, ted je v mrazáku druhej pokus, kdy jsem orgonit otočil. Četl jsem tu hodně témat o tom jak pracuje, anionty vs kationty, fyzika atd. Je nezbytně nutné aby se nějak projevoval u zmrzlé vody anebo dá se to nějak vůbec 100% poznat? Hodně se tu taky píše že to prostě takto stačí vyrobit a funguje (bez programu atd). Nevim proč ale fotky mi sem nedou vložit. Zkusim to přes nějaký server. Jak jsem už někde psal, vygomovali jsme venku stopu za letadlem, řekl bych že chemtrail. Podotýkám, že stopa zmizela nejříve nad námí a potom až mizela zadní část, čili se nerozpustila od zadu ale od prostřed. Díky za reakce.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 09 říj 2012 08:39

Tosky píše:Tak to mě pls poraďte :) . Udělal jsem orgonit v polyester Laminol, AL špony a cca 2cm krystal. Dal jsem nad něho zmrazit vodu v mističce a vůbec nic, ted je v mrazáku druhej pokus, kdy jsem orgonit otočil. Četl jsem tu hodně témat o tom jak pracuje, anionty vs kationty, fyzika atd. Je nezbytně nutné aby se nějak projevoval u zmrzlé vody anebo dá se to nějak vůbec 100% poznat? Hodně se tu taky píše že to prostě takto stačí vyrobit a funguje (bez programu atd). Nevim proč ale fotky mi sem nedou vložit. Zkusim to přes nějaký server. Jak jsem už někde psal, vygomovali jsme venku stopu za letadlem, řekl bych že chemtrail. Podotýkám, že stopa zmizela nejříve nad námí a potom až mizela zadní část, čili se nerozpustila od zadu ale od prostřed. Díky za reakce.
...v zmrznutej vode by mali byť usporiadané bublinky...ak sú jemné špony...tak veľa jemných bubliniek, ak sú hrubšie špony, tak menej väčších bubliniek...tú stopu za lietadlom sa ti podarilo vymazať s malým TB-čkom? to znie až neuveriteľne...mne teda vod mrzne krásne, no toto sa mi zatiaľ nepodarilo..nie som si celkom istá, čki to malé TB dokáže....skúste reagoať ostatní....Pekný deň a veľa úspe ;) chov....

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Tosky » 09 říj 2012 13:45

Měl jsem hned u kmene stromu položené dvě. Jsou trochu větší, protože jsem neměl formu na mufiny, task jsou odlité v mističkách. Jsou tamřekl bych asi větší špony než drobné. A krystaly jsou koupil od pana Bláhy. Jsou to úlomky - křišťál surový drcený. http://www.mineral-blaha.com/surovy-drc ... -orgonitu/. Taky bych rád věděl, jestli fungujou ....

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Alfa » 09 říj 2012 14:34

Ahoj Tosky, poradím ti, jak zjistíš, jestli funguje.
Dej si na noc na zem pod hlavou jeden svůj výtvor (nebo oba dva). Jestli neusneš, tak je to jasné :lol:
Je to jeden ze způsobů kontroly :P
U mne fachčil stoprocentně, akorát jsem zapomněl, že ho mám pod hlavou. Trápil jsem se dvě noci :D
Konkrétně se jednalo o HHG od Ondřeje z tohoto fóra. Je to svým způsobem podobné většímu TB.
Pokud jsi ale bezproblémový spáč, tak to nepoznáš. Strč to pod hlavu třeba své partnerce :lol:
Já všechny tyhle věci testuji na manželce :mrgreen:
Držím palce, Alfa

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Tosky » 09 říj 2012 15:39

Byl jsem v noci v práci a manželce jsem včera řekl, at si ho dá pod postel. Říkala že nemohla usnout, měla ho pod nahoma, jak jsem tu vypozoroval. Ale nedával jsem to tam pro ověření, ale protože se to tak asi dělá :D

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Alfa » 09 říj 2012 16:39

No vidíš a máš to vyřešeno, test potvrdil tvůj výrobek, gratuluji :lol:
Opět se potvrzuje, že manželky jsou výborný testovací materiál :lol:

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 11 říj 2012 00:13

Tosky píše:Byl jsem v noci v práci a manželce jsem včera řekl, at si ho dá pod postel. Říkala že nemohla usnout, měla ho pod nahoma, jak jsem tu vypozoroval. Ale nedával jsem to tam pro ověření, ale protože se to tak asi dělá :D
...toto presne bol môj prvý dôkaz účinku môjho prvého orgonitu, nemohla som spať celú noc , zobudila som sa tak 15 krát....inak spím ako zarezaná...mama zase trpela nespavosťou....potom začala spávať.. a to som jej o účinkoch na nespavosť nič nepovedala....

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Tosky » 11 říj 2012 08:32

Dneska jsme spal doma a dal jsem ho zase pod postel na stejné místo. Ve 2 hod ráno ho manželka musela odnýst, protože nemohla usnout a převalovala se :lol: No ráno tvrdila, že to je tím, že byla večer cvičit, že její kámoška co chodí taky nemůže usnout. Já spím dobře stále. No to je jedno... Tak jak to děláte? Četl jsem tu že dáváte až 4 do každé místnosti i pod postel, to snad už nejde usnout vůbc ne? :o

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od monikag » 11 říj 2012 08:40

Tosky píše:Dneska jsme spal doma a dal jsem ho zase pod postel na stejné místo. Ve 2 hod ráno ho manželka musela odnýst, protože nemohla usnout a převalovala se :lol: No ráno tvrdila, že to je tím, že byla večer cvičit, že její kámoška co chodí taky nemůže usnout. Já spím dobře stále. No to je jedno... Tak jak to děláte? Četl jsem tu že dáváte až 4 do každé místnosti i pod postel, to snad už nejde usnout vůbc ne? :o
..časom si na tu energiu zvykneš a nerozhodí ťa to....ja som mal ana začiatku aj psychické problémy, bola som extrémne nervózna....ale som všeobecne precitlivelá....tak možno preto....

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od juhele2009 » 23 bře 2013 17:50

Teda Sysle :lol: Ty máš ty orgonity nějak silný ... :lol: Neříkej, že nepřipravuješ přistávací plochu pro ufouny a dáváš jim tímto znamení. Hele, co sem našel. ObrázekJe to nedaleko Kamýka, stačí se podívat do Google Earth. Našel sem to přes tento http://www.vesmir.cz/clanek/archeologic ... ke-krajiny článek, a hned sem si 3D snímek vložil do programu a zobrazil v krajině. Vypadá to takto: Obrázek :idea: Pokrok nezastavíš, v tomto případě skanování povrchu Země slouží k vědeckým účelům a archeologové mají o "hračku" víc. Prostě, když ti nebudou věřit, že orgonit funguje, tak jim ukaž tu spirálu a bude klid. :) Nevěřící Tomášové sklapnou a začnou shánět pryskyřici a křišťál ... 8-) 8-)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sysel » 23 bře 2013 19:04

Juhele tiše....ppssstt....hahaha
Tím smerem jsem natočil novoroční UFO :-)
Mej se :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Aerosmith » 27 bře 2013 00:03

juhele2009 píše:Teda Sysle :lol: Ty máš ty orgonity nějak silný ... :lol: Neříkej, že nepřipravuješ přistávací plochu pro ufouny a dáváš jim tímto znamení. Hele, co sem našel. ObrázekJe to nedaleko Kamýka, stačí se podívat do Google Earth. Našel sem to přes tento http://www.vesmir.cz/clanek/archeologic ... ke-krajiny článek, a hned sem si 3D snímek vložil do programu a zobrazil v krajině. Vypadá to takto: Obrázek :idea: Pokrok nezastavíš, v tomto případě skanování povrchu Země slouží k vědeckým účelům a archeologové mají o "hračku" víc. Prostě, když ti nebudou věřit, že orgonit funguje, tak jim ukaž tu spirálu a bude klid. :) Nevěřící Tomášové sklapnou a začnou shánět pryskyřici a křišťál ... 8-) 8-)
Tak náhodou sem jezdím a je to motokrosová trať: kuken tu:
http://www.bezinka.cz/

Odpovědět