Léčitelé & orgonit

Cesta za poznáním...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Léčitelé & orgonit

Příspěvek od Sunny:-) » 02 črc 2009 20:55

Ahoj všichni,
tak jsem si řekl, že by možny stálo za to, založit téma s touto tématikou, protože ..aspoň co mám zatím zkušenost.. to různí léčitelé vnímají po různu a možná by nebylo od věci dát různé jejich názory a pohledy na orgonit trochu do kupy.

Konkrétně mě zaujalo, že někdo tu již dříve na fóru psal, že orgonity je třeba občas energeticky čistit (?!), i když se přitom neustále čistí sami a znovu-nabíjejí (aspoň podle infa co o nich běžně "víme").
Dnes se ke mně dostala zpráva, že údajně fungují a pracují dobře-pozitivně, ale je třeba je sem tam nabíjet nebo se vybijí (?!) a nepracují. Případně, že jim škodí (?!) přímo záření z pc atd. (přitom je to pomalu jádrem funkce orgonitu, čistit el. smog atd) :shock:

Jednoduše když to trochu shnu.. tak nad vícero z těchto různých postřehů mi zůstává lehce rozum stát, protože pokud orgonit šlape "jak má".. vše z tohohle by měly být otázky (či názory) úplně mimo mísu.
Nebo je možné, že různí léčitelé vnímají ještě jiné energie jdoucí z orgonitu? či jsou omezeni svým pohledem na ostatní energetické věcičky (u kterých to jednoduše tak "chodí"), a tak to vztahují i na orgonit? příp. je chybka v infu přecejen u nás a celá věc se má kapku jinak a je to celé ještě poněkud hlubší záležitost?..

Popravdě sám nevím, proto tu teď zakládám tento topic, kde případně můžem dávat do kupy různé jejich postřehy a náhledy na celou věc a vidět poté víc.

.. aneb jaké zkušenosti máte s léčiteli a jejich různým vnímáním orgonitu vy? :)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 10
Registrován: 02 črc 2009 21:41
Bydliště: Pribram
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitelé & orgonit

Příspěvek od blaza » 02 črc 2009 22:33

Tata uz to vidi dokonce pouhym vokem mi rikal. Ted nosi ten Tesluv stit a rikal, ze je tam takova zelena energie smerujici do spiraly. Ten Orgonit je ten samej princip prakticky.
,,Kdo chce pohnout světem, ať hne nejdřív sám sebou.'' Sókratés

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitelé & orgonit

Příspěvek od mufin » 08 črc 2009 22:27

MEDITACE: Ti, co v mém okolí nějak meditují, mi potvrzují, že se v blízkosti orgonitu noří hlouběji, do hlubších rovin, že se lépe uzemňují a nebo v blízkosti přiloženého orgonitu v místnosti vnímají rychle do pár minut najednou jakoby své lepší "uzemnění".
KRANIO: Když se přiloží pod lůžko, nebo kolem těla klienta orgonity, terapeut vnímá mnohem rychlejší ponoření a vystředění do "středové linie", orgonity silně podporují potenciál (v jejich názvosloví potenci a dech života), až tak silně, že se terapeut má skoro problém soustředit a správně cítit rozdíly v hladinách a kam je třeba zacílit podporu. Pro Kraniosakrální terapie jsou tedy orgonity skoro až moc silné, variantou je umístit orgonit alespoň dva metry někde do místnosti od lůžka. Orgonit pak rozhodně skvěle celý proces a jeho intenzitu a potenciál podpoří.
REIKI: orgonit umocňuje a zesiluje potenciál léčivých Reiki energií ať již klasické Usuiho Reiki a nebo silnějších a jiných odnoží (Imara, Kundalini, Golden, Lighterian, co jsem cítil já a vlastně asi všech).
Ve spojení s Reiki by mne docela zajímaly další zkušenosti, i mistrů... ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Léčitelé & orgonit

Příspěvek od sophia » 08 črc 2009 22:50

Já se "nořím hlouběji" v noci ve spánku :lol: Mám kolem postele a v pokoji asi 4 HHG a hodně kamenů a pár TB a do postele chodím jako do kina - třeba 10 snů za noc a velmi, opravdu velmi intenzivních - až mám někdy pocit, že intenzivnějších než realita. Doporučuji zkusit k hlavě a měnit sestavy čas od času. :idea: Je to sranda ty sny ;) :roll:

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitelé & orgonit

Příspěvek od mufin » 08 črc 2009 23:04

:lol: :lol: :lol: já mám pocit že kolikrát když se hodně obložím, tak nemužu ani usnout a ani nepotřebuju a ani nejsem pak ráno unavenej, prostě tělo je odpočinutý, načerpalo energii místo ze spánku z orgonitů asi.. Ale někdy zase naopak často lehnu a hned padnu za vlast pěkně do hloubky, zatim jsem nevypozoroval souvislosti, možná že s TB i několika padám za vlast zatímco s HHG ne a ne padnout :)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitelé & orgonit

Příspěvek od Sunny:-) » 08 črc 2009 23:17

Delší dobu jsem se věnoval "snům" (a jejich vyšším ekvivalentům) a musím říct, že dát si orgonit k posteli někde poblíž hlavy je opravdu velmi dobrá věc. Mám tam jedno osobní TB od jisté doby permanentně :lol: (více kusů jsem netestoval, můžete vůbec usnout? :D ) Celkově orgonit na nás působí hlouběji na vícero úrovních. :-)
Když jsme ale u těch snů, tak mi to lehce energeticky přípomína "dordž" (varja), který měl velmi podobné účinky na hloubku a obsah snů, vskutku fajné věcičky. :-)

Jinak kdokoliv jen trochu meditujete nebo pracujete s energií, velmi doporučuju orgonit pořádně ozkoušet i na tyto aktivity. Když jsem s ním prvně zkoušel meditovat, úplně mě zaskočila ostrost a jasnost zaměření a celkově celý průběh. :-)

To energetické nadupání vnímám po ránu také, ze začátku jsem si říkal, že tímhle tempem nemusím zachvíli ani jíst ani chodit spát. (spal jsem velmi málo hodin a naprosto energeticky nabitý) :D Nakonec se to ale po určité době srovnalo a hodilo "tak akorát".. z vícero orgonitů přímo u postele.. no mám dojem, že bych začal svítit, ale spánek by odletěl asi kamsi (zatím netestováno, raději) :lol:
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Léčitelé & orgonit

Příspěvek od Saila » 18 črc 2009 17:17

no musim rict jakozto osoba ktera donedavna ani nevedela ze neco jako orgonit existuje:-Da pak jsem dostala "malickou":-D pyramidku od aty a dala si ji na nocni stolek primo za hlavou, tak prvnich 14 dni mozna trri tydny bylo fakt zajimavejch:-D prvni dny jsme byla vubec rada ze jsem usnula:-D a a probudila se treba jenom 3x za noc:-D (buzeni po hodine nebylo nic nenormalniho:-D) a i sny byli hodne intenzivni, a castokrat to asi nebyl jenom obycejnej sen ale i cestovani....jiank uz jsem si na nej za ty necely 2 mesice zvykla:-D takze uz spim normalne:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
slovan
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2010 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitelé & orgonit

Příspěvek od slovan » 16 říj 2010 13:37

mam dve skusenosi s mojimi orgonitmi a liecitelmi..
liecitelka v Budapesti...hned ju zaujali, bez toho, aby nieco o tom vedela, povedala, ze cisti geopatogenne zony a ze ho treba cistit na slniecku, idealne, ak sa dotyka aj Zeme
liecitel v Dubnici mal dva postrehy...spirala ma byt na konchoch "odklonena z kruhu" a spony by mali byt co najmenej pokrutene
ale toto vsetko tu uz bolo :)

Odpovědět