Orgonit a patogenní zóny

Cesta za poznáním...
Odpovědět
mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Orgonit a patogenní zóny

Příspěvek od mufin » 08 črc 2009 10:59

Cítíte únavu? Oslabenou imunitu? Nemáte kvalitní spánek? Zásadní vliv na to mají patogenní zóny, ve kterých spíte či pracujete. Ať již geo-patogenní vyzařování z podloží, a nebo ostatní patogenně zhoubně působící zóny a pole jako elektrosmog a další. Mám tu výhodu, že řadu let jsem schopen s klasickou virgulí - pružinou měřit jednotlivé zóny a vlastně cokoliv. Jednoznačně se mi potvrdilo nejen s měřením virgulí, ale i dalšími pozorováními, reakcí lidí, zvířat i rostlin (kde nemůže jít o placebo), že orgonity dokáží skvěle eliminovat patogenní zóny - transformují jejich disharmonicky negativně působící složku na harmonickou a kladnou - toto pole ve svém okolí transformují a kladně posílí o zdravý orgon, což je úžasné a pro dnešní dobu a ozdravení všeho živého (mimo predátorské formy) zásadní. Těchto zkušeností přibývá, těším se i na ty vaše zkušenosti a pozorování. Zatím nebyl čas pozorovat vliv na chemtraily, a jiné, ale v oblasti patogenních zón jednoznačně potvrzuji a zažívám s více lidmi skvělý vliv orgonitů! Geopatogenní zóny to zcela nezruší, to je nesmysl - musel by se řešit jejich zdroj v podloží, ale orgonit velice rozptýlí jejich výskyt a negativní ohniska v domě i kdekoli, takže pak je už téměř virgulí vůbec nevnímám, naopak pole v tom místě do pár minut dostává velmi kladný harmonický charakter a zvedají se vibrace (o tom zase jinde). Zatím jsme zkoušeli především variantu odlitků ze včelího vosku s pilinami a vloženým křišťálem...
Napište, jak se vám s orgonity spí, jak se vylepšilo vaše zdraví...
Těším se na zajímavé zkušenosti, nápady a využití...

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a patogenní zóny

Příspěvek od Sunny:-) » 08 črc 2009 17:20

Ahoj, tak s tímhle mi to nedá nenapsat, protože to je první věc, kterou jsem zaregistroval, když jsem si odlil svůj první kousek.
Doma jsme měli hromadu geopatogenních zón a nějak pořádně nešlo pořešit, abych na nich přímo nespal, takže jsem na nich usínal noc co noc po x let a dvakrát moc dobré spaní z toho nebylo. Nicméně po vyrobení mého prvního kousku (HHG), stačilo aby byl pouze v místnosti a všechny negativní účinky pryč a mně se spalo nejlépe v životě. Opravdu to bylo hrozně moc znát, co to udělalo. :-)

Co se týče zdraví, tak doma jsou až na mě všichni alergici, ale poté co jsem to doma řádně obložil, tak se klasické alergické reakce na jaře.. kvetoucí stromy, květiny atd.. vůbec nedostavily a ani jeden z mé rodiny nezačal kýchat ani mu nezčalo téct z očí, kompletně nic. (a to i při procházení luk a kvetoucích lánů) Dříve (před orgonitem) všichni na jaře (až do léta, okolo 4 měs.) chodili venku vždy s kapesníkem v ruce, kapky denní rutina, červené oči též.. to že jsou nyní zdraví a v pořádku (a mohou si opět po letech znovu užívat jara) je jedna z mnoha dalších velkých potvrzení, že orgonit skutečně funguje a pořádně. :-)

Jinak ..už čistě jeho energetickou funkcí.. zvyšovaní úrovně energie všeho okolo, v podstatě zamezuje nebo alespoň ve velké míře omezuje.. vznik jakkýchkoliv jiných běžných nemocí jako rýma, kašel, chřipka.. protože ty se dostavují spolu se stresy (které jsou orgonitem eliminovány více či méně též) a následném spadnutí energie (což s orgonitem nenastane nebo velmi omezeně), proto mám za to, že teoreticky bychom už nemuseli být nemocní vůbec. Zatím ho tu vyrábím asi 4-5 měsíců a nemoci se zatím vyhýbají obloukem, tak uvidíme dále.

Jinak takovou samostatnou kapitolou je zapper. El. pulser obohacený o orgonit a další léčivé kameny vyvinutý přímo především na léčení. Ten již nějaký pátek doma testuji taky a je to velmi dobrá věcička. Již jeho první zapnutí je velmi znát a s jeho použitím se veškeré virové nemoci (a nejen nemoci, stačí i infekce) okamžitě eliminují a mizí. Taktéž řezné rány se hojí mnohem rychleji než obvykle. Celkově mi přijde, že dává celé tělo do kupy. Je to opravdu hodně dobrá věc zatím na cokoliv. :) Testováno na vlastní kůži. :lol:

P.S. Málem bych zapomněl zmínit, že v poslední době jsem zkoušel využívat osobní TB i na náhlé velké snížení energie či bolesti v těle atd. Pokud není okolo nic lepšího (zapper), stačí vzít i osobní TB, podržet chvíli v rukách a představit si, jak z něj jde léčivá zlatá energie (příp. barva dle vás) a od chodidel stoupá vaším tělem a plní ho až ho po hlavu. (můžete vizualizaci vícekrát opakovat a při každém opakování bude vaše barva čím dál tím zářivější) Všechny špatné (tmavé) energie mizí a vy se stáváte čím dál tím více prozářenější. Toto kombinuji i s dechem.. nádech pozitivní dovnitř - plní vaše tělo .. výdech negativní jde ven a mizí - opuští vaše tělo.
Stačí toto cvičení dělat 1-2 min (příp víc jak budete cítit) a okamžitě zmizí jak bolest tak i nedostatek energie (či nakumulování negativní) a vy budete ještě mnohem více v pohodě než za "normálního" (s orgonitem? :lol: ) stavu. :-)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Orgonit a ZAPPER

Příspěvek od mufin » 08 črc 2009 21:10

Díky za skvělé info a zkušenosti, zapper mám ;) asi dva roky (Ravo zapper) a je to zajímavá věc sama o sobě, přestalo mi s držením elektrod tehdy například bolení zubů či dásní, teď mi ležel někde rok uložený a byl jsem lenošný jej užívat a držet elektrody (spíš nebyl čas) a o to více jsem ted rád, že jej mám, když jsem někde na netu našel info o bifiliárních cívkách na krystalech atd ve spojení se zappery. Chystám se to udělat a přemýšlím, kterou informaci z webů - který kmitočet tam budu pouštět... V jednom popisu bylo 14 - 15 Hz, v jednom videu zase bylo tuším 528 Hz .. někdo zase popisuje že stačí alespoň jakýkoli proud i stejnosměrný bez frekvence... Máte s tím někdo zkušenosti nebo bližší informace? Možná by to zasloužilo tématicky samostatnou diskuzi, ale já na předešlý vzkaz navázal protože bych si v tom taky udělal jasno a zahájil testování vlastnoručně vyrobené cívky na krystalu... Jdu na to založit v této sekci novou diskuzi (Orgonity a Zapper), pište prosím tam a v této diskuzi zde nechejme místo pro téma patogenních zón s orgonity...

Jinak viz Sunny - vizuální meditace a vnitřní práce se světlem a energiemi, to je nádhera a velmi účinná věc, jojo funguje taky skvěle :)

Odpovědět