Nový poznatek

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nový poznatek

Příspěvek od pepr » 29 lis 2010 11:11

Ondřej píše:Na nabíjení je dobrý kruh z pěti STEJNÝCH kusů. pak 6 a 9. Zkus to.
Stačí na to TB?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Mike.Jt » 29 lis 2010 12:08

pokud máš 6 stejných HHG tak si to udělej z nich :D (ber to jako ano)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Ondřej » 29 lis 2010 17:52

pepr: jasně, ale musí být co nejpřesnější kruh. Jde o symbol.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nový poznatek

Příspěvek od kocour » 27 bře 2011 18:56

Když jsem si dal do auta svůj malý orgonitek loni na podzim, odešla mi baterka a je tam místo ní nová. Vzápětí poté mi začala blbnout elektrika, takže jsem musel vyměnit svíčky, cívku i kábly - sranda za 5 tisíc.
Auto má sice 10 let, ale ve velmi dobrém stavu a spíše málo ježděné - tak nevím, nedávat tam orgonitek, nestalo by se nic? Ta časová shoda je zajímavá...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Mike.Jt » 27 bře 2011 23:54

Orgonit nemá rád některé elektrospotřebiče. Kámošovi vyhozoval doma pojistky. Dokud ho nevynes ven tak ty pojistky prostě nahodit nešli.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Ondřej » 31 bře 2011 20:19

Co máš za kraksnu kocoure? :mrgreen: Co vím, tak takto a podobně se kakaly Italy. Furt elektrika.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nový poznatek

Příspěvek od pepr » 31 bře 2011 22:07

Já myslím, že by to chtělo víc lásky k vozu a nepřipouštět si vibrace jakékoliv poruchy :D

Možná jen orgonit přitáhl myšky hryzalky...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nový poznatek

Příspěvek od kocour » 01 dub 2011 15:59

Ani jedno, pánové.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Stisko » 02 dub 2011 19:54

auto je zrcadlem tebe, když blbne elektrika, baterka, jak jsi na tom s energií v těle ty, jak fungují tvoje energetické baterky? Brala bych to jako upozornění :) Podle mě orgonit vynáší ven to co je skryté, tak bychto i brala, prostě tě jen chtěl upozornit na to co by tě mohlo časem ohrozit. Takovou mám zkušenost s orgonitem já.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nový poznatek

Příspěvek od kocour » 03 dub 2011 08:43

Všechno je mým zrcadlem...
Takže ano, máš pravdu, i auto. Jsme energetické bytosti a s nárůstem vyšších frekvencí (často i skokovým), se dost možná děje i toto - navenek (u mě auto a třeba PC) i uvnitř (vnitřní život, nastavení sebe sama). Čistím a srovnávám se jak to jde, to nejhorší mám za sebou, ale máš pravdu, práce na sobě nemůže mít konce. Díky za inspiraci! :)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový poznatek

Příspěvek od kozma » 03 dub 2011 10:54

Vypadá to, že v továrně Opel dělají autům v motoru speciální krabičku pro TBčko :lol: :

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Druhý den ráno po instalaci, když jsem měl někam jet, tak to nechtělo nastartovat. Tak jsem to vyndal, zandal, párkrát lehce bouchl pěstí do motoru, a při pokusu o startování pořádně "pumpoval" plynovej pedál. Motor po několika sekundách kuckání nastartoval (nemohl jsem si nevzpomenout na videjko kde týpek startoval podobně, když měl JoeCell a motor nastartoval poprvý bez benzínu...) a od tý doby bez problému. Motor šlape skvěle. Rozdílu ve spotřebě jsem si nevšiml, ale nějak extra jsem se tím měřením ještě nezabýval.
Chci říct... něco podobnýho se mi stalo když jsem před 2 lety přinesl do kamarádova auta větší orgonovej konus.
Nechtělo to startovat. Tak jsem konus vyndal a nastartovalo to ( promptně jsem pak orgonit do toho auta zas přinesl). Pak už problémy nebyly. Myslím že to má zase spojitost více s kvantovou fyzikou, než s duchovním aspektem... při trošce experimentování by se dalo možná lépe zaměřit, jaký vliv má poprvé orgonizovaná tekutina baterie. Jaký vliv má orgonizovaný benzín nádrže na zapalování. Co se děje s elektrony... atd. atd... ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Ondřej » 09 dub 2011 14:02

Pokud bych po plechohybu chtěl aby míň žral, TB nedám k baterce, ale do filtru sání a ke vstříkům.
A pokud máš vstřiky, dupání na pedál nepomůže (pouze u karbecu to má smysl).

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Nový poznatek

Příspěvek od kolosjackos » 09 dub 2011 17:19

Ondřej píše:Pokud bych po plechohybu chtěl aby míň žral, TB nedám k baterce, ale do filtru sání a ke vstříkům.
A pokud máš vstřiky, dupání na pedál nepomůže (pouze u karbecu to má smysl).
ale pomuze!
hlavne zamarasit svicky :lol:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový poznatek

Příspěvek od mufin » 28 dub 2011 00:11

:lol: vy jste hráči.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový poznatek

Příspěvek od kozma » 30 dub 2011 13:37

tak fajn -.-
Jestliže se daří zkoncentrovat POR ve vzduchovém filtru, dochází ke snížení spotřeby, ať už chceš, nebo ne.
Až najdu link, páč jsem ho někde zase ztratil neboco, jeden vědeckej přísňák popisuje, jak udělat vzduchovej filtr s akumulačními vrstvami alá Wilhelm Reichův akumulátor. Jestliže je vrstev od 30 výš, koncentrace orgonu je již taková, že benzín není vyžadován. Yep. TBčka působěj 3D a jestliže by se Croftův 3D přístup dokázal vykombinovat s oldskůlovým orgonovým akumulátorem, vznikne.. mazeček. Jo, mám v plánu. První je na řadě moje sekačka ;)

Odpovědět