Nový poznatek

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nový poznatek

Příspěvek od orwa » 14 zář 2009 21:50

Dnes jsme se s Elektou vrátili z okružní jízdy po republice (Ostrava-Žatec-Mikulov-Brno-Blansko-Ostrava 1250km) a poslední noc jsme přespali u Punkevních jeskyní v Moravském krasu.Jelikož jsme sebou vezli ještě fůru orgonitů, tak mně napadlo, že nějaké kousky vezmu sebou do jeskyní a na dno Macochy. A taky, že je okoupu v Punkvě.Nakonec jsem se toho úmyslu vzdal, neboť ráno jsem jen tak letmě nastavil ruku nad můj autoorgonit, který mám lepnutý na palubce a schytal jsem takové pulsační dávky energie, co jsem ještě nikdy nezažil. Taktéž tři kousky , které jsme dostali od Aerosmithe měli dávky energie opravdu "za tři"! Takže jsme buď nocovali na nějakém energetickém bodě, anebo blízká přítomnost řeky Punkvy a krasových jeskyní nabíjí orgonity na max. výkon.
Ještě jeden můj poznatek : energie krystalů "voní"! Na toto zjištění jsem přišel v expozici Minas Gerais v Trnovanech u Žatce. V místnosti s těmi obludnými krystaly mně málem vyvrátilo a vydržel jsem tam zhruba tak tři minuty, abych udělal nějaký fotky.Doporučuji navštívit.
P9110033.JPG
P9110034.JPG
P9110035.JPG
P9110039.JPG
Podrobnější poznatky z cesty a další fůru fotek umístím během pár dnů na naších stránkách http://www.orwa.wbs.cz
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Aerosmith » 14 zář 2009 22:34

Jsem rád, že jste v pořádku dojeli ;) . Jinak ono asi obecně v jeskyních, hlavně kde je voda, bude dost v prostoru záponých iontů - léčí se v nich také nemocní. Ale spíš to bude asi ten energetický bod (vír).

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nový poznatek

Příspěvek od sophia » 14 zář 2009 22:35

samozřejmě v Macoše, Punkvě i Blansku a celkově tady v okolí proběhlo spoooousta vánoc ;)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Zenko.Idane » 14 zář 2009 23:36

V létě jsem byl z rodinou na Macoše na výletě a je to tam fakt super. Je tam tolik jeskyní že nemají ještě všechny probádané. přístupné veřejnosti jich je myslím 6, a dalších asi 1100 jich je zmapovaných? a pořád jich tam je prý dost neprozkoumaných? takže je možné že tam proudí energie přímo na povrch já a moje rodina se tam vždy cítíme dobře. :D

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový poznatek

Příspěvek od orwa » 15 zář 2009 09:21

sophia píše:samozřejmě v Macoše, Punkvě i Blansku a celkově tady v okolí proběhlo spoooousta vánoc ;)
Co tě vedlo k ogiftování Macochy a Punkvy??? :?:
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nový poznatek

Příspěvek od sophia » 15 zář 2009 09:45

třeba tohle http://www.punkevni-jeskyne.cz/naruc-sebevrahu.php

Hloubka sto třicet sedm metrů propasti Macocha je častým důvodem, proč někteří lidé dobrovolně ukončí svůj život právě zde. Podle policistů to jsou tak dva až tři sebevrazi ročně, za uplynulých 70 let skočilo do propasti přes sto lidí. Ke skoku si většinou vybírají Horní můstek.

http://zpravy.idnes.cz/policie-uz-ma-ja ... 8_brno_krc

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Nový poznatek

Příspěvek od ercecko » 15 zář 2009 22:48

v tech jeskynich a celkove v okoli jsem se uz jako malej citil vzdycky paradne :) nadherne misto

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový poznatek

Příspěvek od orwa » 18 zář 2009 17:30

Ještě jsem zde zapoměl přiložit jeden takový malý postřeh. On se mi vybavil až teď s odstupem času. Na naší cestě s Elektou po republice - znovu uvádím, že jsme projeli 1250km- místy za silného provozu, se mi nestal ani jeden případ nějaké krizovky (po celou cestu mě nikdo neohrozil nedáním přednosti,blbým předjížděním apod.), což mi připadá až nenormální. Ani já jsem nikde "nezadrbal" , až na nějaké malé bloudění, jelikož nevlastním tu lokalizační krabičku GPS.
Může to být samozřejmě náhoda, ale jelikož na ty nevěřím, tak mi nezbývá než ten hladký průběh cesty přičíst orgonitům nalepeným na palubce našeho veterána Ford Transit.
P9180007.JPG
Taktéž spotřeba nafty se pohybovala pod 6l/100km, což se mi zdálo až neuvěřitelné, vzhledem k tomu, že motor má už silně najeto a občas vydává strašidelné zvuky. Samozřejmě jsem to nesypal 150km/h .
P9180009.JPG
Dejte vědět, jaké máte zkušenosti s orgonity v autě. Teda pokud je tam máte :lol: .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

danaboro
Příspěvky: 24
Registrován: 11 zář 2009 06:06

Re: Nový poznatek

Příspěvek od danaboro » 22 říj 2009 21:18

Manžel má taky orgonit v autě a říkal, že se snížila spotřeba benzínu. Vysvětluje si to klidnější jízdou díky vlivu orgonitu. Takže mohu potvrdit pozitivní vliv při umístění v autě.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Nový poznatek-auto

Příspěvek od cardej » 23 říj 2009 09:24

Mohu potvrdit mám jeden malý TB na palubní desce. Již delší dobu pozoruji- motor jde klidněji jako když se jeho zvuk harmonizoval. Spotřebu jsem zatím přesně nesledoval.
Jiný poznatek- když s tím autem někam přijedu, tak se za chvíli nad tím místem udělá kruh modrého nebe. Ne veliký, ale jako když si děláte meditaci a nad Vámi s udělá OKNo modrého nebe.Jako když to jde vždy se mnou. Díky Bohu. Hezký den.

ORWO máš ty foto krásný.. Jsou to krásné krystal . je v nich krása stvoření...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Ondřej » 23 říj 2009 11:42

jo ano, tím jste mi připoměli, že bych měl nasypat pár TB do filtru sání. Sice mě spotřeba mocka nebere (7,4l/100 LPG :mrgreen: ), ale může hrát roli ionizace vzduchu do sání. někde jsem už o tom psal, asi upramene.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Nový poznatek

Příspěvek od elekta » 25 říj 2009 00:04

Orwa ještě nenapsal jeden poznatek. Při zpáteční cestě už byla zima, a tak jsme cestou topili ventilátorem. Orgonity byly více na stranu spolujezdce. A jak na mě ten teplý vzduch společně s orgonem foukal, začlo mi vadit světlo, i když nebylo slunečno, oči se staly světloplaché, musela jsem si nasadit sluneční brýle. Pak jsem začala být hodně unavená a čím dál víc mě pálily líce. Orwa - co s tebou je, že jsi tak červená? Buď na mě něco leze nebo to způsobily orgonity. Po příjezdu domů, po několika hodinách zmíněný stav odezněl. Extrémní rychlá (teplá) dávka orgonu vyřadila můj systém z provozu.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Ondřej » 25 říj 2009 16:14

To podle mě bylo pouze proudem vzduchu do očí, který to vysušovalo a stali se citlivýma. Sám to znám dobře a žádný orgonit se blízko nemotá.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Nový poznatek

Příspěvek od elekta » 25 říj 2009 19:38

Ty oči beru, mohly se podráždit proudem vzduchu. Ovšem tu rudou barvu a to horko, jež šlo zevnitř, z lící a rozlévalo se dále přes obličej až na krk. To se mi nezdá. Ale vážně nevím...

Jedna zkušenost, když rozestavím orgonity do nějakého tvaru na zem a sednu si doprostřed, cítím kolem sebe proudící chlad, ve vytopené místnosti. Z jednoho to nevnímám, až ze souboru orgonitů. Orwa cítil chlad dlaní i z jednotlivce.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový poznatek

Příspěvek od Ondřej » 27 říj 2009 15:06

To horko je řek bych taky normální reakce kůže, když před tím bylas v chladu. Mě se to taky stává. A orgon se nechová jako plyn, že by mohl být foukán palubním větrákem;)

Jo to je známo. Na nabíjení je dobrý kruh z pěti STEJNÝCH kusů. pak 6 a 9. Zkus to.

Odpovědět