Jak to změřit? pravítko nebo radar

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od sophia » 09 čer 2009 07:26

Aerosmith píše:Když už je řeč o rozpouštění mraků. Chci si udělat jasno v tom, jestli je správná tato moje teorie po tom co jsem si o "problému" přečetl. Pokud si nainstaluju např. na zahradu CB nebo sestavu TB (HHG), budou rozpouštět oblačnost. Co si myslím tak rozpustí tu "špatnou" vytvořenou chemtrails nebo sítí HAARP a tu přirozenou - přírodní nechá bejt - no a bude třeba pršet atd.(to chceme taky, žejo :-)). No a pokud budu testovat orgonit zrovna ve chvíli, kdy je nade mnou přirozená - čistá oblačnost tak nic nerozeženu či nerozpustím... Je tak ???
1, při normálním provozu třeba CB se to přírodních ani nedotkne ve smyslu ničení jich
2, při testování naopak s umělýma mrakama nepohneš, ale s přírodníma jo

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Aerosmith » 09 čer 2009 13:13

truthseeker píše:Já mám taky dotaz. Pokud jsou opravdu z letadel v chemtrails vypouštěny miliony miniaturních, ale stále částeček (třeba Al) řídících se fyzikálními zákony... jak je orgonit rozpustí? Pokud působí tak, že se chemikálie na obloze neudrží, stejně nemůžou jen tak zmizet. Takže předpokládejme, že nevydrží, a spadnou... ale to by asi moc neřešilo. Takže jak to vlastně funguje?
Tak to mě taky zajímá. Asi záleží na tom jestli je ten hliník, baryum aj. sračky opravdu mechanicky zachytitelný- kousíčky (pak to nerozpustí nic, si myslím), nebo je to na úrovni molekul nebo co, ale i to by byl problém. A to tam mají být ještě bakterie, houby a spory jiných prasečin (viz. morgellons - nová nemoc způsobená rostlinnými houbami na živočichovi - člověkovi :-(

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Hox » 09 čer 2009 14:45

Aerosmith píše:
truthseeker píše:Já mám taky dotaz. Pokud jsou opravdu z letadel v chemtrails vypouštěny miliony miniaturních, ale stále částeček (třeba Al) řídících se fyzikálními zákony... jak je orgonit rozpustí? Pokud působí tak, že se chemikálie na obloze neudrží, stejně nemůžou jen tak zmizet. Takže předpokládejme, že nevydrží, a spadnou... ale to by asi moc neřešilo. Takže jak to vlastně funguje?
Tak to mě taky zajímá. Asi záleží na tom jestli je ten hliník, baryum aj. sračky opravdu mechanicky zachytitelný- kousíčky (pak to nerozpustí nic, si myslím), nebo je to na úrovni molekul nebo co, ale i to by byl problém. A to tam mají být ještě bakterie, houby a spory jiných prasečin (viz. morgellons - nová nemoc způsobená rostlinnými houbami na živočichovi - člověkovi :-(
ok, tohle možná bude znít trochu fantasy, ale jak to mu rozmumím já, tak to funguje tak, že CB dodá do atmosféry dostatek POR, aby Sylphs mohly transmutovat jedovaté elementy v chemtrails, na neškodné.

Rio

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Rio » 09 čer 2009 22:23

dle mého ono už jen třeba polarizace, ke které může docházet vlivem orgonitu, pozmění původní věc natolik, že se změní i její účinky.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od sophia » 14 čer 2009 23:43

tohle je přesně to, o čem se píše o několik řádků nahoře :o

TB > mrak

Sun777
Příspěvky: 15
Registrován: 08 čer 2009 14:05

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Sun777 » 19 čer 2009 22:03

Jde to i bez pravitka ;)
phpBB [video]


Myslim, ze ted budu merit vsechno, co se da :lol: ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od ATA » 19 čer 2009 23:15

Ja to měřim trochu jinak točeni je sice hezky ale žadnej přesnej udaj to použivam jen pri otazce co se deje z nergiji nad timto orgonitem pak mi to podle toceni ukazuje jak moc vyzařuje nebo nasává.

Před merenim je dokry kivadlo zkalibrovat na otazkach tipu ano/ne/nevym a určit si odpovedi a nejakj čas zkoušet at si zvykne ja mam ANO ve vertikalni ose a NE v horizontalni a nevym mezi.Taky použivam čiselny stupnice predstavim si pulkuch z čisly a podle vseče určim hodnotu pripadne pak rozsah zmenim nebo upresnim nebo se patm primo je vetši/menši než..

Zakladni problem u tech čistel je že to chce zvolit nejakou jednotku ja sem jako jednotku na emreni energie použil svuj dlouhodobej prumernej stav energie/100 tu hodnotu sem pak zafixoval a ted v ni merim neni to nejvhodnejši chtelo by to neco lepšiho a stalyho u čeho by si každej mohl svy mereni zkalibrovat.

kvalitu energie z orgoniu sem meril tak že sem jako 100 vzal očistenej,pozitivne naprogramovanej a nabitej křistal
0 je neutralni tyhle jednotky taky nejsou idelani ale na hruby určeni stači.

Posledni tyden mam bohužel problem že mereni nechce fungovat a haže to blbosti asi zrada nekde v nergetickym sitemu ono to mereni ovlivnuje spousta veci chtelo by to mkt prazdnou hlavu a sustredit se jen na otazku taky pročiteny a hazmonizovanej nergetickej sitem hlavne višši čakry.Nekde v tom mam ted aktualne asi problem.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Sun777
Příspěvky: 15
Registrován: 08 čer 2009 14:05

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Sun777 » 21 čer 2009 22:42

Ja s kyvadlem teprve zacinam, ptala jsem se ho, at mi ukaze samo odpoved pro ano, ne a nevim/nemuzu. Cetla jsem, ze kyvadlo muze smery kyvani casem zmenit, pry podle toho, jak se clovek spiritualne vyviji a je nepojeny na kyvadlo.
Hned po tom, co jsem nasla a odeslala ten odkaz, tak jsem si sla zmerit orgonit, co jsem pred casem objednala a byla jsem sokovana, protoze na ten, co se mi hodne libil my kyvadlo "reklo", ze nejen nevysila POR, ale mela bych se ho zbavit. No zeptam se znovu za par dni, ale ten zmineny kousek jsem radsi odklidila z me blizkosti.
Jinak energeticky ani spirtualne bohuzel citliva nejsem, mam harmonicky protector HP od Carol Croft a necitim vubec, ale vubec nic..............asi je slunce777 napul mrtve 8-)
No snad se to casem zlepsi ;)

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Richelieu » 23 čer 2009 12:08

To je navod na vyroby toho italskeho IL ROTORGON zarizeni na mereni vyzarovani orgonu.
Treba to nekdo zkusi postavyt.

http://web.tiscali.it/carlosplendore/ilrotorgon.htm

jk0man
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2009 22:32

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od jk0man » 13 črc 2009 23:23

Ad Atova metoda: Před časem jsem udělal takový malý návod pro představu, jak přibližně probíhá to měření: http://sklad.geomis.cz/mereni-kyvadlem.pdf

Díky :-)
mereni-kyvadlem.pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Hox » 14 črc 2009 07:30

Sun777 píše:Ja s kyvadlem teprve zacinam, ptala jsem se ho, at mi ukaze samo odpoved pro ano, ne a nevim/nemuzu. Cetla jsem, ze kyvadlo muze smery kyvani casem zmenit, pry podle toho, jak se clovek spiritualne vyviji a je nepojeny na kyvadlo.
Hned po tom, co jsem nasla a odeslala ten odkaz, tak jsem si sla zmerit orgonit, co jsem pred casem objednala a byla jsem sokovana, protoze na ten, co se mi hodne libil my kyvadlo "reklo", ze nejen nevysila POR, ale mela bych se ho zbavit. No zeptam se znovu za par dni, ale ten zmineny kousek jsem radsi odklidila z me blizkosti.
Jinak energeticky ani spirtualne bohuzel citliva nejsem, mam harmonicky protector HP od Carol Croft a necitim vubec, ale vubec nic..............asi je slunce777 napul mrtve 8-)
No snad se to casem zlepsi ;)
z toho HP si nic nedělej, z toho necítím nic taky ;) , ale znám pár lidí, které doslova brní ruka, jenom ho do ní vezmou.

Já taky energie spíše necítím, ale občas něco jo, a osvědčila se i následující metoda: postavit se zpříma, jednu ruku umístit zhruba před hrudník do úrovně solaru dlaní nahoru, a na tu dlaň položit testovaný kousek. Pak se duševně zklidnit a zpozornět a počkat tak 10-30 vteřin. Takhle většinou něco začnu cítit. Sranda je, že to necítím v té ruce, ale klidně v úplně jiné části těla, ale to je ok, protože jakmile vezmeš nějaký kousek do dlaně, tak většinou kolem tebe udělá energetický obal a začne působit na celé tělo.

alexis
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2009 15:05

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od alexis » 21 črc 2009 15:09

Je nejaka objektivni metoda? Napriklad to kyvadlo, pokud by se nedrzelo v ruce?

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od mufin » 21 črc 2009 22:47

Jednoduše - když se rostlinám třeba pokojovým v bytě někde vyloženě nedaří a dalsem k nim orgonit a za tři dny se zbráboraly a začaly jít do květu, nebo když se konečně člověk opakovaně vyspí a uleví se mu, to je myslím jedinečná ukázka pro zatvrzelé skeptiky nevěřící třeba kyvadlu.

alexis
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2009 15:05

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od alexis » 22 črc 2009 12:57

Ne, to neni. Nemuzes si byt jist zda to byla prave energie orgonitu co zpusobilo pozorovanou zmenu. Jako priklad uvedu rozhaneni mraku. Lze najit mnoho zprav o tom jak nekdo pomoci CB rozehnal mrak, nasel jsem i navod jak to udelat (mit CB, najit si nejaky maly mracek nebo specifickou cast mraku, a pak s CB ruzne krouzit atd). Tak jsem si dnes pri praci vyhledl venku za oknem jeden mracek, 5 minut se na nej nedival, pak se mrknul znovu - a byl skoro pryc. Za dalsi minutu byl pryc uplne. Kdybych na nej tu dobu maval CBckem, tak uz asi davam na youtube video jak jsem rozehnal mrak pomoci orgonitu. I kdyz, kdo vi, treba ho rozehnal orgonitem nekdo jiny z vedlejsiho domu?

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od truthseeker » 22 črc 2009 13:18

alexis píše:Ne, to neni. Nemuzes si byt jist zda to byla prave energie orgonitu co zpusobilo pozorovanou zmenu. Jako priklad uvedu rozhaneni mraku. Lze najit mnoho zprav o tom jak nekdo pomoci CB rozehnal mrak, nasel jsem i navod jak to udelat (mit CB, najit si nejaky maly mracek nebo specifickou cast mraku, a pak s CB ruzne krouzit atd). Tak jsem si dnes pri praci vyhledl venku za oknem jeden mracek, 5 minut se na nej nedival, pak se mrknul znovu - a byl skoro pryc. Za dalsi minutu byl pryc uplne. Kdybych na nej tu dobu maval CBckem, tak uz asi davam na youtube video jak jsem rozehnal mrak pomoci orgonitu. I kdyz, kdo vi, treba ho rozehnal orgonitem nekdo jiny z vedlejsiho domu?
Pokud chceš jasný vědecký důkaz o existenci orgonové energie, nemůžeš ho v současné době dostat. To je fakt. Jako v minulosti neexistovaly důkazy o dnes všeobecně známých energiích. Pokud jsi ale ochotný dát si tu práci a trochu experimentovat, budeš mít jasno.

To je na každém individuálně a nikdo to za tebe neudělá.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Odpovědět