ORGONIT terén umístění

Cesta za poznáním...
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

ORGONIT terén umístění

Příspěvek od cardej » 04 lis 2009 19:18

Díky podnětu SOPIA předávám …

Jde o umístění CB v terénu i v místě.

Jak jsem dostal předávám.

Nejdříve je třeba místo obejít malými kroky v kruhu.
Zklidnit se a snažit se splynout s místem- s horou.
Potom je třeba oslovit místo jeho jménem.
Potom je třeba poprosit místo- horu, aby souhlasila s umístěním.
Postupuj pomalu a vnímej.
Je třeba jistá opatrnost a zpomalení, aby nedošlo ke škodě..
CB umístnit na východní stranu, tak aby neseděl přímo na žíle spodní vody
CB dát na Východní stranu po obvodě kruhu.
Východní strana je JANGOVÁ
JANG liché pozici symbolizuje sílu a západ je strana síly -JIN.
Vše umístňuj na pomyslné čáře VÝCHOD – ZÁPAD
Na ZÁPAD stranu kruhu dej „obětiny“, nebo květiny, nebo duální CB nebo oběť v podobě „býka“
Aby se vyrovnaly síly a dráhy energií Východ -západ.
Všechny JANG jsou na lichých , všechny JIN jsou na sudých po obvodě kruhu.
Všechno je jak má být, všechno jako by bylo dokonáno.
Znamení úspěchu a dokonalosti znamená zachování skromnosti mlčenlivosti a pracovitosti.
Úspěch bude zachován.

Díky SOPHIA za podnět....

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od kocour » 04 lis 2009 20:37

Krásný příspěvek, díky za něj !

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od ercecko » 06 lis 2009 00:16

hezky receno.. no chystám se své cb umístit na kopec, kde bude mít dobrý "rozhled" :) ale zatím mi chybí 1,5m nádstavba trubek coz beru jako celkem velký nedostatek :lol: ale uz ted je tu jeho vliv poznat i kdy je v te nejvetsi nizine a jen s kratkymi trubkami...

host
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2009 13:18

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od host » 03 pro 2009 11:10

8-) Ahojki, moc díky za předanou informaci, která tu scházela, ne každý má vypracovanou intuici, tak ,aby věděl, zda to zakopal dobře a tady podle toho návodu je to prima.
Jen tak dál. Díky, díky host

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Stisko » 23 úno 2010 17:28

Ahojky,
žiju ve městě, kde je hodně věžáků a ty jsou plné vysílačů, kde mám orgonit umístit, dostat se nahoru na střechu je dost problematické (a to i vzhledem k mé neoblibě výšek), kolik orgonitů byste takovému věžáku darovali? Bude to fungovat, když je dám venku i když je tam tolik lidiček nad sebou a všichni mají telky, mikrovlnky atd? V jednom bydlí příbuzní (třetí patro od shora) a když tam jsme na návštěvě tak usínáme a jsme úplně bez energie. Když daruji orgonit jim, k čemuž se stejně chystám, pomůže to odrušit ten vysílač? To je blbá otázka, je jasné, že pomůže, spíš nakolik to pomůže? Je teda pravda, že od té doby co s sebou nosím svůj orgonit, už tam tolik neusínám, ale zase posledně tam byla taková hádka, že už se mi tam snad příště ani nechce. Chápu, že to bylo čištění energií, ale nerada bych zase dostala příště znovu. :D Za jak dlouho to vyjiskří? Tak a teď se těším na zajímavou diskuzi :D. Mějte se krásně!

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od sophia » 23 úno 2010 18:28

Malé TB umí ovlivnit (rozpustit) mrak 1 km daleko, tím pádem si nemusíš lámat hlavu, že se nedostaneš na střechu. Každý DOR zdroj si zaslouží nejméně 1 orgonit, na sídlišti kde je koncentrace tisíců lidí to platí úměrně víc.

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Linuxak » 23 úno 2010 21:28

Na to jsem se právě chtěl zeptat, díky. Ale vzhledem k té nepředstavitelné hustotě vysílačů v sídlištích jen doufám, že se mi podaří ogiftovat každý DOR zdroj alespoň 1 orgonitem...
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2010 12:31

U paneláků by měl TB přijít mezi instalaci a lidi, tj. co nejblíž... vrchní patro v poho.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Stisko » 24 úno 2010 13:13

Ondřeji a co stromy u paneláků, pod ně to by možná bylo fajn, jestli si to dobře vysvětluju, TB by si to stáhlo k sobě stranou a strom by jim vracel čistou energii.?

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Linuxak » 24 úno 2010 19:00

Já to právě vetšinou kopu ke stromům, protože mám pocit, že když je ten strom skoro vysoký jako ten panelák, bude to mít ten orgonit k tomu vysílači blíž. Jestli to škodí nebo prospívá těm stromům jsem ještě moc neřešil, snad to nijak neškodí... ale nevím, nechci jim ublížit, tak mě když tak opravte.
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Michael » 24 úno 2010 20:22

Plocha listů na stromě je naprosto nepředstavitalná svojí rozlohou, snad najdu ten odkaz co jsem o tom četl a dám ho sem.
Zkoušel jsem experiment - ogiftovat ke kořenům v lese na ploše 500m2 asi 60 velkých stromů 60 TB. Generuje to zřejmě řádně orgonu, soudě dle častých návštěv ;-)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Ondřej » 25 úno 2010 11:53

Stisko píše:Ondřeji a co stromy u paneláků, pod ně to by možná bylo fajn, jestli si to dobře vysvětluju, TB by si to stáhlo k sobě stranou a strom by jim vracel čistou energii.?
No zakopat to ke stromu je lepší než zakopat to mimo strom... Ideální je dostat to k tomu co nejblíž, ale aby to nikdo nenašel.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Ondřej » 25 úno 2010 11:54

Michael: návštěv koho?:)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od Aerosmith » 18 dub 2010 18:11

Právě jsem se vrátil z...giftingové návštěvy ježatých potvor a byť opožděně, ale přece byl uložen ježíšek u tří věží u Vranovské přehrady a nad Znojmem. Mrchy hučely a z klimatizcí se jim valilo pěkné teplo. Asi musí dost makat. Teď budou aspoň makat v náš prospěch :lol: Možná už tam něco je uloženo - přímo si o to říkají. Jestli jo, tak jsou posílené :D

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: ORGONIT terén umístění

Příspěvek od sophia » 18 dub 2010 20:12

k těm mrchám co jsou nad Znojmem na odbočce na Vranov jsem dával pár měsíců nazpět Ondřejovi elektronity :lol:

Odpovědět