Helikopotvory aj. vznášedla.

Cesta za poznáním...
Odpovědět
Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od truthseeker » 18 zář 2010 11:34

Michael: Řekl bych, že Mike není připosraný, pouze konstatoval celkem jasný fakt :) že by ale zmizel či za záhadných okolností zemřel gifter jsem se ještě nedočetl, tak třeba budem první :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Mike.Jt » 18 zář 2010 12:06

myslim že např na srazu jsem poznal docela zajímavou protireakci.
+lidi co dělali free energy jsou prý zastrašováni.
Takže zatím jim těma pár TBčka neškodíme tolik aby jim to stálo za protiopatření. ALe jak sem psal. Kdyby někdo dal po celým ČR např 50 CB tak asi by se dostal na stejnou úroveň nebezpočenosti jako lidé co vytvářejí zdroje free energy, což by protireakce bohlo spustit.

Nejsem připosraný ale realista. Všechno je na základně akce a reakce. Člověk musí s problémama počítat, a ne si naivně myslet že nám to všechno projde a oni si řeknou, no co ČR jsou ogiftovaný tak tam sprejovat nebudeme.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od vlady » 18 zář 2010 13:01

Likvidace jednoho giftaře by nic nevyřešila možná tak vyděsila ty ostatní. U toho free energy tam je to vošajstlich.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 18 zář 2010 19:59

díky moc za odpovědi
s tím strašením se mi to moc nezdá, připadá mi, že kdo odlévá CB, tak už je na tom vnitřně tak, že i kdyby se polekal, tak toho stejně nenechá, naopak ho to povzbudí
ale třeba si to ti strašáci myslí
ale moc se mi to nezdá, připadá mi, že ty vrtulníky skutečně něco zkoumají, než že by přiletěli zahrozit

spíše se přikláním k tomu, že zatím pro ně CB apod. nejsou tak nebezpečné, sice jim dělají paseku, ale mohou přesto pokračovat dál

freeenergy... z tohoto důvodu se mi moc nelíbí projekt camelot. Viděl jsem 2 přednášky a bylo mi divné, že by lidé po desítkách let pusobení v NASA odešli a začali pracovat proti vládě a NASA. Stále spíše jen slibují, ale nic konkrétního. Připadá mi, že naopak chtějí dostat UFO a freeenergy příznivce pod organizovaný dohled. V jedné přednášce dokonce vyzývaly lidi, aby pokud vědí o někom, kdo se zabývá freeenergy, ať jim o něm řeknou. Jako že jim pomůžou vynálezy protlačit na trh. Akorát že se jim to za ty roky zatím nepodařilo...
Možná se mýlím, možná taky ne.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Michael » 18 zář 2010 21:15

am2 píše: ...připadá mi, že ty vrtulníky skutečně něco zkoumají, než že by přiletěli zahrozit...
to si rozhodně nemyslím, že by 30ti munutové kroužení dvou Mi24 po stále stejné elipse a velmi nízko nad sídlištěm mělo za účel něco zkoumat nebo měřit... :lol:

možná je to zvrácenost, ale já to beru jako silnou motivaci, po každé podobné prapodivné návštěvě mám velkou chuť vyrábět :mrgreen:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Mike.Jt » 18 zář 2010 22:35

se stav na příští sraz, to pak budeš trousit destíky CB jen to fikne :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 19 zář 2010 11:57

při myšlence na sraz mě často napadá myšlenka ... na odlití CB přímo na místě ...

akorát nevím, jak to tam vypadá, jestli je to přírodní chráněná oblast a kolik se tam trousí lidí,
mohl by být problém s neekologickou havelpol
(i když pokud by stačilo do 10 litrů,
pokud by to byl jen jeden CB a ne hromadné odlévání dalších mnoha malých věcí,
pokud by to byla ta levná a "málosmrdící" havelpol,
tak by se to dalo v případě problému diplomaticky ukecat; ta pryskyřice je neeokologická jen nevytvrzená)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Ondřej » 19 zář 2010 12:27

truthseeker píše:Michael: Řekl bych, že Mike není připosraný, pouze konstatoval celkem jasný fakt :) že by ale zmizel či za záhadných okolností zemřel gifter jsem se ještě nedočetl, tak třeba budem první :lol:
V Africe byli zavražděni už tři. Pokusy o atentát ve Státech o kterých vím, už pomalu ani nespočítám na prstech. Já jsem měl taky na mále. Kdybych nevěděl, že černomagický útoky jsou na téhle planetě na denním pořádku, skončil bych buď ve cvokhausu nebo pod drnem.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Ondřej » 19 zář 2010 12:29

vlady píše:Likvidace jednoho giftaře by nic nevyřešila možná tak vyděsila ty ostatní. U toho free energy tam je to vošajstlich.
nevyděsila, ale víc nasrala a byli by ještě aktivnější a dávali si víc pozor. Zmetci do dobře ví.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 19 zář 2010 12:48

můžete mi popsat, jak vypadají černomagické útoky?
jak začínají, jaký je průběh, a jak probíhá obrana
často se tady o tom mluví, ale nevím, co si pod tím přesně představit
(pokud by to nešlo veřejně, tak přes SZ)
díky

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Mike.Jt » 19 zář 2010 13:29

mrkni na topci Mentální souboj kterej sem zakládal. Něco tam je.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 19 zář 2010 15:04

vlákno Mentální souboj znám (a zrovna jsem tam zase nakydal...),
ale na tom vláknu je jen o ochraně, nic s popisem vnímání a průběhu černomagických útoků

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Mike.Jt » 19 zář 2010 15:40

za sebe pocit silného chladu, člověk se nemůže zahřát ani když chce.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 19 zář 2010 18:25

to je zajímavá odpověď,takovou bych zrovna nečekal

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Aien » 20 zář 2010 07:55

Ahoj lidičky, ty útoky by mne taky zajímaly.Jeden vám popíšu:chlad a pocit porušené gravitace (jako když necítíta zem pod sebou), pak rána do hlavy za levé ucho tam kde je v lebce dolíček, obrovská bolest jako když člověka střelí kulka (bolestivé místo průměr 1 cm), za pár minut to skoro přešlo, ale na dotak to bolelo ještě týden.Moje kamarádka citlivka -čarodějka říkala, že to jsou energie z nižší reality , kde se bojuje, a občas nějakou dírou proletí k nám.Já si myslím, že nějaká svině na mne nenávistně myslela, až se to projevilo.Vzpomněla jsem si na jednu Pratchetovu knihu, kde se nadávky rektora Neviditelné univerzity zhmotňovaly v škaredé příšerky.Tenhle pán věděl jak funguje svět a krásně to ztvárnil ve svých knihách.

Odpovědět