Helikopotvory aj. vznášedla.

Cesta za poznáním...
Odpovědět
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 20 zář 2010 09:26

nebyla to spíše něco třeba jako spontanní vzpomínka / průnik na minulý život
ono to skutečně vypadá spíše jako průstřel

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Aien » 20 zář 2010 10:22

Zezačátku jsem si to taky myslela, ale ona říkala, že těch případů zná víc, všechny do hlavy a zhruba stejného místa.
Z minulého života mám jinou památku: na noze se mi udělaly nějaké nezhoubné nádorky asi velikosti mince(velikosti mexického dolaru :D )ve stejné výšce jeden zepředu a druhý vzadu, nechala jsem si to odstranit a mám tam dvě jizvy jak po průstřelu šípem, asi jsem byla indián a prostřelenou nohou.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 20 zář 2010 10:48

jizvičku někde u ucha prý mívaly některé oběti únosů ufony
ale toto asi není ten případ, jen jsem to chtěl zmínit

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Aien » 20 zář 2010 11:57

Řešilo se tu jak se bránit útokům černé magie.Těžko, pokud jsme tu.Někdo to ustojí bez větších následků, někdo může umřít nebo se pomátnout.Používám metodu zrcadla-vrátit útok jeho původci, vesmír už se postará, aby ho to pekně zfackovalo.Nebo zvýšit vibrace natolik, aby byl člověk už v jiném pásmu a byl pro útočníka neviditelný, jenomže takový anděl nejsem, ale snažím se. ;) Čtu teď tu knížku od Davida Icke: Jen nekonečná láska je skutečná-pokud je všechno MATRIX a můžeme ho vědomím přepisovat, co si naprogramovat matrix svého života bez černých mágů? Klíčové je to "vědomím přepisovat", tzn.Jak? Meditací, přesvědčením? To je otázka, na kterou bych chtěla najít odpověď.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Ondřej » 20 zář 2010 20:59

am2: už jsem to tu v kostce psal, ale nevím už kde...

Toms
Příspěvky: 2
Registrován: 19 říj 2010 08:57
Bydliště: Vysočina

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Toms » 19 říj 2010 09:33

Zdravím, zde na těchto stránkách sem nový.

podle mého názoru z toho co jsem různě o helikoptérách vyčetl, si naši "kámoši" mapují výskyt CB i jejich tvůrců. Myslím že jim nejde o to dostat nás te´d jednoho po druhém a krást CB, ale všichni víme že se toho teď děje hodně viz například

http://www.demiurg.cz/index.php?option= ... &Itemid=48

A až to dojde na úroveň kdy už naprostá většina lidí bude vnímat tyto velké změny, tak to nebudou chtít nechat jen tak a pak se to pokusí čistit konkrétně a na jistotu, od těch nejvíce probuzených. Taky ale věřím a vím, že na ně nebudeme sami a bezmocní :) takže mít strach se nedoporučuje, valíme dál ;)

A jestli si přijdou pro mě, já to tak nenechám, budu křičet až mě uslyšej po celym baráku :mrgreen:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od kozma » 19 říj 2010 10:32

Dovolím si podotknout, že si nemyslím, že by helikoptéry mapovaly CB... spíš je to taková technická služba a když jim něco posere DORovou matrici tak to prostě jen letěj zmapovat a vnést koordináty. Mě taky přiletěli před půl rokem když jsem tady ,,aktivoval" POR.. od tý doby už je nezajímám

Toms
Příspěvky: 2
Registrován: 19 říj 2010 08:57
Bydliště: Vysočina

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Toms » 19 říj 2010 13:17

Ano, pravděpodobně nelítají za účelem zapichovat barevné špendlíky do mapy, ale působí to na mě dojmem že naznačují že vědí o co jde, od začátku je jim asi jasné, že si je dost lidí natáčí a diskutují o nich. Ale člověk nikdy nemůže vědět jak to je a jak ne a asi v tom je to vzrušení, jediné co dá dělat je pozdravit helikoptéru zdviženým palcem a s novou radostí z toho setkání pokračovat dál. myslím, že kdo ji ještě neviděl (včetně mě), stejně doufá že se mu to alespoň jednou podaří ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od sophia » 19 říj 2010 14:16

taky pochybuju, že ti piloti vůbec vědí proč a za jakým účelem mají lítat 30 minut někde nad panelákem :lol:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 19 říj 2010 16:50

všechno dohromady: Toms, Kozma, Sophia, taky mi to tak nějak vychází
taky mám myšlenky, že nyní pouze mapují probuzené lidi, aby s nimi pak zatočili, až nadejde čas
ale není jisté, zdali tato myšlenka pochází z intuice nebo ze strachu
taky mi někdy připadne, že piloti nemusí znát pravý původ své mise.
spíše mě překvapuje rychlost, s jakou přiletí, připadlo mi, že k někomu přiletí ještě při dodělávání CB...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Aerosmith » 19 říj 2010 18:33

Ano, je zajímavé, že přilétají při tvorbě u začátečníka, co udělá víc kusů TB nebo HHG a nebo CB. Párkrát to zopakují a pak už skoro vůbec. Jen pokud se např. CB přesune tak se někdy objeví. A jinak pokud dojde k tomu, že nastane nějaký "zlom" tak ro ně už bude pozdě někoho eliminovat. Bude nás moc a jich, i když (ne)mocných, málo. Stejně si myslím, že ví, že jejich dnové přicházejí...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od sophia » 19 říj 2010 21:57

přidám taky jedno vznášedlo do tématu :o

pár balonů, gps tracker za pár dolarů třeba odsud http://www.dealextreme.com/search.dx/se ... %20tracker a nějaká kamerka a můžete koukat na chemtrails zvrchu :lol:

phpBB [video]


Sedmiletý chlapec vyslal kameru do vesmíru a natočil povrch Země

Ojedinělé záběry, na kterých je vidět zakřivení Země z vesmíru, natočil pomocí kamery a svého průzkumného meteorologického balónu teprve sedmiletý Američan Max Geissbuhler. Amatérské zařízení, které mu pomáhal sestavit jeho otec, vynesl balón do kosmu. Jednalo se o speciálně izolovaný obal iPhone, kameru a GPS navigaci. Balón vystoupal zhruba za hodinu do výšky přes 30 kilometrů.

Někdo se o víkendech věnuje sportu, další svým koníčkům a jiný třeba relaxuje. Sedmiletý Max z New Yorku většinu svého volného času věnoval sestavování malé „domácí kosmické lodi“, díky které by mohl sledovat Zemi z vesmíru.

Za malé pomoci svého otce Luka se mu to podařilo. Nejdříve dal dohromady pouzdro odolné vůči extrémním podmínkám, které by mělo vydržet vítr o síle 160 kilometrů za hodinu, teplotu více než 60 stupňů pod nulou a ani voda pro něj neměla být problém.
Kamera se snesla k zemi pomocí padáku

Po osmi měsících příprav a zkoušení Max spolu s otcem vyrazili do newyorského parku Newburgh, kde do pouzdra připevnili kromě HD kamery i GPS modul. To vše bylo připevněno k meteorologickému balónu a vysláno do oblak. Po více než hodině vznášení a vystoupání do výšky přes třicet kilometrů balón praskl a kamera se pomalu začala snášet dolů pomocí malého padáku.

Díky GPS navigaci našla dvojice kameru ve stromech 40 kilometrů od místa vypuštění a rodina Geissbuhlerových se nyní může pyšnit vlastním videem z vesmíru.

http://www.novinky.cz/koktejl/214482-se ... -zeme.html

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 19 říj 2010 23:14

dost dobrý!

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od vlady » 19 říj 2010 23:27

je to pěkný, jen aby neměli návštěvu z příslušných míst a záběry jim nezabavili z důvodů prozkoumání.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Zenko.Idane » 20 říj 2010 00:04

Dobrý a zajímavý pokus a v diskuzi jsem našel zajímavý odkaz zřejmě na podobný pokus, http://www.youtube.com/watch?v=nojl3aiYBOw , tak zhruba jsem to zkouknul celkem zajímavé? a v čase 40:37 až 40:40 tam něco prolétlo? nevím v jaké víšce to muže být? Tak jenom tak pro zajímavost? Je to dost rychle tak nejde poznat co to muže být? možná nějaký pták? nevím do jakých víšek až létají? ;)

Odpovědět