Zkušenost energetická - pocitová

Cesta za poznáním...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Komodor
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2009 09:40

Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od Komodor » 25 kvě 2009 09:51

Zkušenosti s orgonem mohou býti mnohé. V tomto tématu jde však jen o zkušenost pocitu, vnímání energie z orgonitu a jiné podobné nefyzikální nezměřitelné orgonové mystično.
Jestli orgon není, není třeba ho popírat.

S pravdou se musí ven a to nejlépe hned. Je třeba třeba rychle a nekompromisně pochopit, že pravda a konec nevědomosti je jediné východisko jak "zlepšit" Svět.

www.myslichvost.info / www.nwoo.org

Uživatelský avatar
Komodor
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2009 09:40

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od Komodor » 25 kvě 2009 10:03

Na začátek uvedu úryvek z emailu - ze soukromé korespondence s človíčkem jehož jsem obdaroval orgonitem. Popisuje jak svůj pocit tak pocit dalšího přítele, kterému jsem dal táke jeden kousek.
Oba dva jsou to lidé vysoce citliví, energičtí a duchovně založení. Jejich reakce a poznatky ohledně orgonitu jsou, především pro mě, velmi pozitivní a podporující veškeré další orgonové aktivity.

Jo, o Mexiku by se dalo povídat. Teda každý jsme si tam zažili přesně to, co jsme potřebovali. Jako skupina jsme měli i pro šamany nečekaně neuvěřitelně silnou energii. Energie tam byla cítit úplně všude, to jsem nečekala, že něco takového pocítím. A to nás šaman ještě vodil právě na ty nejsilnější místa.
O orgonitu jsem se s Jardou bavila, když jsme letěli tam. Shodli jsme se, že cítíme to samé a docela silně. Netušila jsem, že by ho měl mít s sebou, ale pak už jsem o něm neslyšela, takže nevím, jestli ho měl a ukazoval ho.
Orgonit je silná věc, já vlastně cítím to samé, co jsem cítila v některých místech v Mexiku, rozhodně to není nic špatného.


;) takže, mimo jiné z orgonitu jde prý cítit, komunikace s jistým druhem bytostí-entit, nebo vibrace, které pociťujeme jako šimrání či brnění...pokud držíme orgonit v ruce.

S těmi bytostmi jsem si vzpoměl, že nedávno jsem četl článek z orgonise africa, a oni tam říkali něco ve smyslu že gifteři jsou vedeni jakýmisi bytostmi, a ty nám podvědomě říkají kam orgonity dát, jak je použít.
Jestli orgon není, není třeba ho popírat.

S pravdou se musí ven a to nejlépe hned. Je třeba třeba rychle a nekompromisně pochopit, že pravda a konec nevědomosti je jediné východisko jak "zlepšit" Svět.

www.myslichvost.info / www.nwoo.org

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od ATA » 31 kvě 2009 22:21

Vetšinou citim narist energie keterej se projevy prudkym zlepšenim nalady zmizenim unavy, zlepšenim vnimani okoly
když dam ruku nad nejkej silnejši kousek tak občas citi chlad, teplo -nekdy v impulzech,mrvenčeni ,tlak pocity sou jak kdy nekdy temer neznatelny ale nekdy je to hodne silny ale nejde ani tak o orgonit jak o momnetalni rozpoloženi ketry hodne ovlivnuje to vnimani. Parkarat sem videl i neco jakou modrou auru nad vrškem orgonitu.

Silu orgonitu se pokoušim měrit i kyvadlem neni to sice zrovna vedecká metoda le zatim nic lepšiho nema vytvořil sem si ejdnotky abych to pak mohl porovnávat merim kolik energie vyzařuje a jak kvalitni.Kyvadlo si ze me nejspiš občas dela srandu v tom pripade lepšit počkat z merenim treba do dalšiho dne. Vetsina mej orgonitu vyzřuje v pulzech je tam faze kdy se orgonit nabiji a pak je tam prudkej narust vysilane energie jak dosahne vrcholu tak prudce klesne a začina dalši kolo u u TB je to jeden cyklus v řadu vteřin nekdy sou i tak rychli že se nedaj moc zmerit u vetšich kusku jeden cyklus i 15s a vic
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od visitor » 31 kvě 2009 23:17

Já používám taky kyvadlo a když jsem přidal do orgonitu magnezium(spíš elektron) tak se mi nad ním rozkmital prst směrem nahoru a dolů. Vůbec jsem ho neovládal..musel jsem dát ruku pryč..jinak při kroužení někdy necítím ruku až k lokti,jako bych jí neměl..ale mám a to je dobrý :D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od ATA » 07 čer 2009 00:09

Sem ted zrovna nějak vnimavějši na energie sem citil i energiji z obrazku na netu tak sem hodil do googlu hledat orgonit a prošel si par fotek a zkusil se napojit a kyvadlem změřit orgonit na nich.

Pocitove sem pri tom citil chvilka narust energie a pulzovani čaker byro to ruzny nekdy jemny nekdy dodt hruby zajimavy že v par pripadech sem narazil i na negativni když sem to pak měril kyvadlem tak sem našel par kousku ketery dokonce vyzařovaly negativni energji by mě zajimalo co tam programovaly nektry sem ani nedomeril protože sem musel to okno hned zavřit jak to na me hnusne pusobilo.

Nejlepši co sem našel je tenhle:
hodně kvalitni jemné energie

Obrázek

Tady tenhle podle mej pocitu vyzařuje negativni Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od Hox » 08 čer 2009 20:31

2 ATA: jestli by to šlo, mohl bys pls. proměřit přes kyvadlo tenhle CB?

Obrázek

Dal jsem tam navíc totiž pár hrstí šungitu a teď ve mě trochu hlodá červík, jestli se s těma ostatníma
kamenama snáší dobře... díky :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od ATA » 08 čer 2009 21:51

Tak sem to zkoušel změrit zrovna me boli hlava takže soutedeni nic moc jeste to pak testnu kdyžtak zitra poprvy co merim CB čekal sem od nej ale vic jete pak zkusim pro porovnani nějaky jiny

Vyzřovani energie 61 000
Kvalita energie 35

Moje vlastni jddnotky takže vam to asi moc neřekne u te kvality sem bral jako 100 očitenej a nabitej křištal 0 je neutralni .melo by to ukazovat jak pozitivni vliv to ma.

To vyzařovani tm je to trochu šilenejši puvodne byla 100 moje dlouhdobá prumerná hladina energie pak sem sem si tu hodnotu ukotvyl a použivam jako zaklad pro jednotky

Pro srpvnani třeba tyle http://lh5.ggpht.com/_d1cGBMY0Jjo/Sit2A ... C02532.JPGTB od slurma mi ukazuji

vyzařovani 500
kvalita 50
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od sophia » 08 čer 2009 22:18

a tohle? Obrázek a TB tady Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od Hox » 08 čer 2009 22:38

ATA píše:Tak sem to zkoušel změrit zrovna me boli hlava takže soutedeni nic moc jeste to pak testnu kdyžtak zitra poprvy co merim CB čekal sem od nej ale vic jete pak zkusim pro porovnani nějaky jiny

Vyzřovani energie 61 000
Kvalita energie 35

Moje vlastni jddnotky takže vam to asi moc neřekne u te kvality sem bral jako 100 očitenej a nabitej křištal 0 je neutralni .melo by to ukazovat jak pozitivni vliv to ma.
dik, je fakt ze ty krystaly co jsou v tom nebyly vubec cistene, v te dobe jsem o necem jako nabijeni a cisteni krystalu jeste nemel ani paru :D. Otazka je jestli tomu pomohl ten sungit nebo ne :).

Jinak to se tyce sungitu v orgonitu, nevim jestli vam to nekomu neco rekne, ale kdyz jsem dal TB se sungitem do ruky jedne energeticky hodne citlive osobe, tak to prej udelalo kolem ni ochranny kokon tocici se ale smerem doleva (levotocivy), udajne to neslo vuli zmenit. Coz nevim jestli je ok, protoze jak jsem zase vycetl jinde, tak pravotociva energie = dobra a levotociva = ? (bud spatna nebo opak, kazdopadne mi bylo receno ze cloveku je prirozena pravotociva forma)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od ATA » 08 čer 2009 22:49

Jeste chci upozornit že to mereni nemusi byt moc spohlyvy berte to jen orientačne

CB
v maximu kolem 250 000
vyzařuje asi v 15s cyklech jak energie dosahne maxima prudce klesne pak zas nabyhá
kavalita: 77

TB
energie kolem 200
kvalita 41
cyklus 1s
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od Hox » 12 čer 2009 15:13

ATA píše:Jeste chci upozornit že to mereni nemusi byt moc spohlyvy berte to jen orientačne

CB
v maximu kolem 250 000
vyzařuje asi v 15s cyklech jak energie dosahne maxima prudce klesne pak zas nabyhá
kavalita: 77

TB
energie kolem 200
kvalita 41
cyklus 1s
kdybys mel cas, mohl bys pls promerit jeste nasledujici kousky? jsou to experimetalni recepty, na zjisteni co a jak funguje:


- TB, zleva do prava obsahují 1,2,3 a 4 minihroty
Obrázek


- dva vlevo obsahují 1 a 2 středně velké krystaly, ten vpravo 1 velký krystal
Obrázek


zleva doprava, odzadu dopředu:
*************************************
- etalon (TB od Ondřeje, který psal článek na osud mj.)
- nenabitý krystal hrot + šungitová drť
- nabitý velký krystal hrot
- nabitý velký krystal hrot + granát
- indukční TB se nabitým středně velkým dvouhrotovým krystalem
- (ten válec)3x menší nabitý dlouhý krystal
- poslední je mini kousek se šungitem a citrínem
Obrázek

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od Hox » 12 čer 2009 15:16

btw co tady tohle, jak je to na tom s kvalitou energie?

Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost energetická - pocitová

Příspěvek od ATA » 12 čer 2009 15:57

momentalně mi kyvadlo nějak nechce spolupracovat buhužel se s tim neda moc dělat a budu must počat až se to zlepši
dost mi to prerušilo plany zrovna testuju programovani transformačnich stitu do orgonitu a jejich preprogramovani

pokud to jeste merilo spravne tak se kvalita energie už hotovyho orgonitu povedla zvetšit o 20-50% řekl bych že to puje i vic ale musim počkat na spolehlivejši udaje
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Odpovědět