Nový "dech" orgonitů

Cesta za poznáním...
elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od elekta » 20 čer 2010 01:14

Vzhledem k tomu, že v "těchto dnech" se rapidně vše mění a co dříve platilo, pozbývá pomalu a někdy rychle platnosti, je mnohdy složité dojít k nějakým konstruktivním závěrům.

Jestli také vnitřně vnímáte změny (jež se projevují i vně - vše propojeno jest), jistě jste zjistili, že i orgonity se chovají jinak. Posílali jsme známému do Prahy nějaké TB na testování, vzhledem k tomu, že chtěl zkusit TB jen z jantaru a pryskyřice a potom kombinaci jantar-špony-pryskyřice. Ještě před odesláním jsem si automatickou kresbou malovala energie, abych viděla rozdíl našich klasických TB a těch jantarových. Kresba jantarových byla zcela odlišná od našich klasiků. Nejdříve jsem zvažovala, že jantar (zkamenělá pryskyřice) v epoxidu září odlišně, než kov v epoxidu. Nedalo mi to a znovu jsem namalovala klasické TB, vytvořené loni. Zjistila jsem, že kresba energií se zcela změnila i u starších kousků. Malovala jsem pak více a více. Orgonity, ať již vyrobené dříve či v současnosti pracují odlišně, než ještě letos v lednu (kdy jsem naposledy malovala). Došlo mi, že i staré kousky pracují s novými energiemi, které k nám stále proudí.

Kdo znáte nějaké důvěryhodné psychotroniky, nechte si to ověřit, pokud to sami nevnímáte.

Další vysvětlení mi podala pí. Šorfová, jež se zabývá současnou transformací. Od 21.03.2010 se v České republice aktivují stabilizační energie, či jak to nazvat, související s Duchem národa Čechů a prapůvodní silou Slovanů (Dračí silou). Na Moravě a v Čechách budou tyto kvality trochu odlišné. Čechy symbolizují hlavu (rozum) a Morava symbolizuje srdce (emoce). Bude se postupně energeticky sjednocovat. Vím, že někteří zde na fóru to moc neberete, zmiňuji to jen proto, že i orgonity na tyto energie reagují.

Jen ještě podotknu, že jsem procítila fragment Ducha našeho národa...a verbálně nelze podat jeho majestátnost, sílu, formu, rozměr. Což potom Duch naší planety atd...nepředstavitelné, nepojmutelné naším (mým) současným vědomím.

Kdo máte podobné poznatky, podělte se.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od kocour » 20 čer 2010 09:03

Abych se velmi úzce držel tématu a neodbíhal jinam, tak budu jen stručný: Orgonity nedělám dost dlouho na to, abych si mohl dovolit něco srovnávat, moje kyvadélko mi tak akorát ukáže spiralitu a "sílu" daného kousku (a to ještě jen pro mě - dost dobře nevím, jak tato zjištění objektivizovat, nikoho z okolí s podobnými záměry neznám). Můžu ale potvrdit, že Betty Šorfová nekecá - transformace probíhá a hlavní ukotvovací procesy se opravdu staly: to proto, že jsem velmi citlivý na proudění energií v těle, velmi dobře poznám, kdy které centrum mi zrovna "jede" a není to o tom, že bych vědomě aktivoval tu kterou čakru - je to jakoby někdo hrál muziku na kterou tančí - či spíše vibruje - moje tělo. Není to tak, že by to navenek bylo nějak vidět (ano, navenek jsem normální :) ), ale jsou záležitosti naprosto odlišné od čehokoli jiného. Děje se tak zpravidla jen u částí nebo kombinace některých částí energetických center - něco na způsob postupného spouštění atomové elektrány - ta taky nejde uvést do provozu otočením jednoho knoflíku; vše se musí pěkně prozvonit, odzkoušet, zkoušet nouzové režimy a tak :) Takže není otazka zda ano či ne, ale kdy. Vím, že pro mě už velmi brzy, ale každý to bude mít jinak a jindy - jsme přece všichni úplně jiní.
Ze zjištěné teorie vím o tom, že se jedná o přeskok z 3D do 5D režimu. Na netu se toho dá najít mraky, nebudu zatěžovat, natož abych byl hromosvodem pro posměváčky. Jen poznačím, že pokud v orgonitech existuje mřížka (jakože ta je všude), bude se měnit i ona - jak, to přesně nevím, ale napovídá mi to, že bychom se měli (opět) podívat na posvátnou geometrii a zaměřit se na dodekahedron - což je (prý) hmotné zividitelnění pátého elementu - éteru, který přichází do hry.

Elektě docela závidím (ikdyž závist je škaredá, snad mi rozumíte...), má krásné dary.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od elekta » 20 čer 2010 12:02

Opravdu jsi to vzal úzce, kocoure. Od konce loňského roku nabírá „vše“ takový fofr, že tvrdit jednu „pravdu“ o orgonitech a energiích dnes, druhého dne pozbývá platnost, obrazně řečeno. Nechci zde šířit chaos, tudíž jsem začala jen tak na okraj, z vlastních zjištění a snad někdo další přidá střípky do mozaiky.

Pokud chceme nadále rozšiřovat stěžejní téma tohoto fóra (a nejen to), nezbývá nám, než poznávat a přijmout prostředí projevené i neprojevené jiným „pohledem“, než tomu bylo doposud. Vše se mění včetně nás, ať už si to uvědomujeme či ne. Jak píšeš, kocoure, vnímáš to ve svém energetickém systému těl (to je přeci také dar). Všichni tím procházejí, jen někteří se nezabývají čakrami, nezabývají se dimenzemi. Poznávají to např. ve svých vztazích v práci, v rodině, s lidmi…a cítí, že něco je jinak, jen to neumí pojmenovat. Očistou projde každý, aby se těla mohla naladit na „novou dobu“.

Také zde nechci rozepisovat teorie, kterých je na netu spousty. Jen chci podotknout, že mě práce s orgonity od konce loňského roku zavedla hlouběji do mého nitra, k práci se symboly – možná tedy k posvátné geometrii a hlavně k esoterické historii našeho národa, našich dějin, k našim moudrým předkům, k tajemným místům naší země.

Kocoure, tvá konstruktivní závist je docela vpořádku, jde o pohyb vpřed, tedy dynamický.
Každý máme ve vínku nějaký potenciál, každý jej využije svým zvoleným tempem života

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Ondřej » 20 čer 2010 14:44

Když už jsem změny ambientní energie schopen zachytit i já, tak se skutečně něco děje:) jako například středa někdy před 3-4 týdnama.
Jsou i opačné názory na Šorfovou - prý hrozně kecá až oblbuje. Pokud používá termíny jako "dračí energie" zároveň se Slovanama, tak je vedle.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od elekta » 20 čer 2010 15:50

Nu, Ondrášů, máš takové pěkné slovanské jméno. Ty jsi takový cenzurista (cítíš, jak to píši s úsměvem na rtu?). Možná jsem to já, ponořena do subtilních energií, nějak zmotala. Hovořila o prapůvodní síle, v níž je zakódována DNA Slovanů. Možná to k Dračí síle přirovnala.

Pí. Šorfovou jsem viděla poprvé, a to jen proto, že jsem na její přednášku vezla zájemcům ze Slovenska orgonity. Neznám ji, a netvrdím, že jsem se všemi jejími informacemi ztotožněna. Ale takhle to mám skoro u každého, což je zřejmě přirozené.

Jen vím, že do Ostravy nikdy nejezdila. Krátce řečeno, nepřitáhly ji zdější útrpné energie lidí. Nyní se stav mění a bude nás navštěvovat. Někde mezi Ostravou a Olomoucí (u Starého Jičína) objevili při meditaci energetickýc kruh. Dále, uvedla, že s jiným energetickým kruhem pracují na Okoři.

A co jsi teda cítil, před tím zhruba měsícem ve středu? Já si ty vjemy už nedatuji, je toho mnoho.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Ondřej » 20 čer 2010 16:02

Jasně že se smiješ:) Ale nazvat mě cenzuristou, to vypadá na nactiutrhání:) Na Osudu a u Alue je článek o merkabě a mimo jiné se v něm hovoří o AŠ. Nic pochvalného. U mě se rozezněl poplašný zvonec už u jejího pojednání o "chrámu bohyně bla bla nad Prahou". To je fakt výplach.
Ve středu prostě pocit, že se něco změnilo, jakoby posuv ve vědomí, impulz k rozšíření.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Hox » 20 čer 2010 18:32

pokud se chcete opravdu dostat do pravdivého obrazu, co se tady děje a dělo za posledních cca 20.000 let (+útržkové informace cca 110.000 let zpět), přečtětě si Levashova - "Ruská historie přes pokřivená zrcadla" a jeho autobiografii, oba dva díly. Nis lepšího sem nečetl, myšleno vážně.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Aien » 21 čer 2010 10:59

Levašova jsem začala louskat ruština +angličtina, jde to moc pomalu.Neví někdo kde to je česky, jestli vůbec?
Miláčci, dnes je letní slunovrat, to si užijem, já si už dlouho připadám jak ve snu.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od am2 » 21 čer 2010 13:58

česky to tu nikde asi není. po dílech to česky vychází na osudu.cz, ale je to v placené sekci.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Ondřej » 21 čer 2010 17:23

Aien: co si užijem? Já teda zatím čekám na slunko abych si mohl užívat...

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Hox » 21 čer 2010 18:01

am2 píše:česky to tu nikde asi není. po dílech to česky vychází na osudu.cz, ale je to v placené sekci.
na osudu zatím přeložili tak 1-2 procenta knihy, a nedostali se vůbec k hlavním věcem.. sice lepší než drátem do oka :P , ale vydávají to po moc malých kouskách. ta kniha má asi 250 stran, tímhle stylem by to vycházelo asi na 100 částí

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Aien » 22 čer 2010 08:14

Ondřej: Přesně to samozřejmě nevím, cítím to tak, jako když se vyšplháš na kopec , vydechneš a rozhlídneš se po krajině.Čili chvilku odpočinek a uvolnění, užijem si léto, honem nabít baterky , dýl než měsíc to nebude.Když pomyslím na srpen, je po klidu. Citím to tak, intuice.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Stisko » 22 čer 2010 13:05

Cítím to nějak podobně, ne sice takhle časově jako Aien, ale fakt je potřeba využít každého slunečného dne, nebo i hodiny. Ale z druhé strany cítím, jakoby slunce s těmi překážkami počítalo a jakoby šlo i přes ně. Potvrzuje to i příroda, podívejte jak vše zběsile roste. Je pravda, že ovoce které potřebuje slunce aby zesládlo, sladké není (třeba jahůdky).
Mám pocit, že je to je pro to abychom se naučili napojit na slunce i když není vidět, spíš vnitřně než vnějškově. Ale trochu víc tepla by nezaškodilo.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od hajcman » 24 čer 2010 06:17

elekta píše: Někde mezi Ostravou a Olomoucí (u Starého Jičína) objevili při meditaci energetickýc kruh. Dále, uvedla, že s jiným energetickým kruhem pracují na Okoři.

A co jsi teda cítil, před tím zhruba měsícem ve středu? Já si ty vjemy už nedatuji, je toho mnoho.
tak je třeba zjistit kde a šup šup s tím do topicu o významných energetických místech zde http://orgo.cz/viewtopic.php?f=12&t=616 :)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový "dech" orgonitů

Příspěvek od Stisko » 24 čer 2010 11:57

Elekto, děkuju Ti za to co píšeš výše, hodně mi to pomohlo, jakoby to ve mně něco sepnulo, asi to byl poslední puzzlík do skládačky. ;)

Odpovědět