orgonit pyramidy

Cesta za poznáním...
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

orgonit pyramidy

Příspěvek od cardej » 02 črc 2010 08:19

Trochu ze své skromné tvorby, ale působí to. Dají se i programovat.
Ale mohou i vysušovat. Takže když stojí v Egyptě mohli mít vliv na vodu v krajině a jelikož se nedají ty v Egyptě zastavit mohli vysušovat dál aniž by to vysušení šlo zastavit... Nebo říkám blábol.. ale u mne ty to malé pyramidy fungují velice dobře a dávám na ně pozor , protože studna na ně reaguje velice rychle..
jinak na mraky působí tak do kilometru a půl.. nad barákem mám vždy kruh tak 1000m modré nebe..
Ale vyžadují dokonalé křištály - střed žádnou partii a okraje pár levnějších..
V podstavci se dá dát informace..
reagují i na změnu místa..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Mike.Jt » 02 črc 2010 22:25

Jakej prosím máte úhel mezi základnou stranou a myslíte že to má na věc něajký vliv ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
slovan
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2010 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od slovan » 14 říj 2010 23:30

Toto som skumal a zistil som, ze sa pouzivaju uhly od 51,5 do 65 stupna (nie len pri vyrobe orgitov, ale aj na liecebne ucely) a funguju vsetky.
51,5 boli stavane v Egypte, 60 je platonove teleso, podla Kepllera je to pre nasu zemepisnu sirku 65 stupnov.
Napr na ornoniseafrica sa uvadza, ze pyramida o zakladni 8,5 cm a vyske 6,5 cm (to je cca 55 stupnov) je rovnako ucinna ako HHG so sirkou 10 cm a vyskou 10 cm (rovnake zlozenie)...
mal som u jednej liecitelky pyramidu so zakladnou 5 cm (uhol cca 62 stupnov) a klasicky TB a pytal som sa jej, co je ucinnejsie. Odpoved bola, ze jednnoznacne pyramida...
Inak cardejov nazor na uhly pri pyramide by ma zaujimal :))

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od kolosjackos » 15 říj 2010 07:28

rozmery by meli mit pomer cisla phi, 1.618. cim bliz tim lip. (zlaty rez)
napr. sirka trouhelnika 21 a vyska 17 nebo 7 x 5.66666 a pod. timhle rozmerem vbzniknou priblizne rozmery pyramid od giseh.
ma to neco spolecneho s fibonacci radou http://webcache.googleusercontent.com/s ... ient=opera
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od kozma » 01 dub 2011 18:24

Moje druhá pyramida. Tahle je... zadarmo. Pryskyřice z lesa, špony z kovošrotu, krystaly křemene z lesa. Jo, křemene, fachá to dobře taky, potvrzeno worldwide ;)
Při výrobě jsem se snažil dodržovat rozměry Drbalova patentu pyramidy na broušení žiletek: http://silesia.wz.cz/drbal.htm
Jo, teda jeden kus surového krystalu křišťálu tam je, a to uprostřed pyramidy, asi tak ve třetině ( zhruba v lokaci, kde má být umístěna žiletka, neboli lokace tzv.,,královy komory" ve skutečný pyramidě).
Pak je tam hodně drceného křemene a v základně je hodně křemenů také.
Konkrétně jsem se snažil držet se těchto rozměrů - v = 10 cm, z = 15,71 cm, h = 14,95 cm a pyramida sežrala kilo a něco pryskyřice...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Saimoneus » 02 dub 2011 11:33

Nicee.. ;) len tak dalej, pošli fotky výsledkou.. :D
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od kozma » 02 dub 2011 12:09

Yo' Saimone, jsem rad ze jsi zivej ! :> Dlouho ses neozval. Mno vysledky... to je tezky pac tady můj rajón už je hodně giftovanej, takže když se začne chemie nad námi sylfovat, tak to dělaj všechny dárečky dohromady....
Zkusím něco vyfotit až určím pro tuhle pyramidu nějakej tučnej, DORem vypasenej cíl :)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Stisko » 02 dub 2011 19:41

wow!!!

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od mufin » 28 dub 2011 00:08

Co jsem zkoušel pyramidové orgonity, neměly extra odlišný efekt.
Podstatné je, že je to z orgonitové hmoty - směsi klasicky odlitý orgonit a jestli má tvar přesně pyramidy egyptské, to už nehraje vpodstatě roli.
Pokud tam dáme záměr a svou myslí orgonit propojíme s morfickým polem tématu Egyptské pyramidy, možná se ukáží nějaké efekty navíc.
Stejně jako když někdo odleje (nedej Bože) orgonitový křesťanský kříž, tak bude jako kříž podle mě taky tak nepěkně tříštit a oslabovat vitální energie. Ikdyž jako orgonit by nemusel, protože orgonit oživuje prostory vitální pránou... že bych vymyslel konečně neškodnej křesťanskej kříž? :evil: Doufám že se toho nikdo nechytne, fláterníky teda podporovat nechci ani náhodou :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Ondřej » 28 dub 2011 19:14

Například žokej Váňa upustil od pyramid a má ve stáji už jen KONUSY. To taky vysvětluje, proč mě orgonit ve tvaru pyramidy tak nějak nezajímá :mrgreen:

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od mufin » 29 dub 2011 21:13

Hej to jsem četl v Enigmě v časáku a mohl jsem se posmát, nejdřív vyzdvihuje pyramidy, a najednou ty jeho kónusy :mrgreen: :D Byly tam dobrý fotky, ono je to i na netu, videa atd, on je vůbec takovej trochu... ten rozhovor s ním (video) moc úroveň teda nemělo.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Ondřej » 30 dub 2011 09:57

Tak teda nevím čemu ses smál. Pokud má podobný výsledky jak s pyramidama... Těžka tam bude dávat něco horšího, když mohl mít něco lepšího.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od am2 » 30 dub 2011 12:39

je možné, že konus je "pyramida" s dokonalejším tvarem a lepšími energetickými vlastnostmi

a je možné, že čtvercové pyramidy se dělaly spíše z konstukčních důvodů (vyrobit pyramidu z tisíců mnohatunových kvádrů tak, aby do sebe přesně zapadaly, je podle mě mnohem jednodušší u čtvercové pyramidy)

i současné technice se mnohé věci (zvukovody, trysky) dělají často se čtverocvým profilem, ačkoli lepší by byl kruhový.
a to z důvodu jednodušší a levnější výroby

možná ano, možná ne; takové věci je možné ověřit asi pouze experimenty

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od pepr » 30 dub 2011 18:51

am2 píše:je možné, že čtvercové pyramidy se dělaly spíše z konstukčních důvodů (vyrobit pyramidu z tisíců mnohatunových kvádrů tak, aby do sebe přesně zapadaly, je podle mě mnohem jednodušší u čtvercové pyramidy
V nějakém kvádru pyramidy se při zkoumání našel (uvnitř materiálu) lidský vlas. Existuje teorie podpořená experimentem, že alespoň některé kvádry mohly být vyrobeny na místě, uplácáním hmoty do formy. Říká se tomu geopolymery. Nějaký článek česky http://hledani.gnosis9.net/view.php?cis ... 2008080010

A video z konkrétního experimentu je tady (anglický komentář)
phpBB [video]


To jen odbočka. Pokud tomu tak bylo, pak tvar pyramid nemusel být limitovaný hranatostí bloků. Problém s pyramidami může spočívat spíše v tom, že fungují lépe, když jsou zorientované vůči světovým stranám, a hůře, když ne. Kužel je v tomto smyslu všesměrový.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od pepr » 30 dub 2011 19:01

Tady ještě jeden (přehlednější) český článek ke geopolymerům http://www.enviweb.cz/clanek/geologie/6 ... -republiky

Odpovědět