orgonit pyramidy

Cesta za poznáním...
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Mike.Jt » 30 dub 2011 22:51

Jako použití pyramid je rozporuplný, obzvláště ty egyptné nebyli použity k zrovna dobrým účelům. Celý období egypta a atlantidy je z větší části průser lidstva. A v obou dvou civilizacích se pyramidy používaly. Takže bych byl při jejich používání opatrnej. Pochybuju že v současné době jsou pyramidy na 100% energetiky OK. Takže pokud děláme formy orgonitů podle pyramid v Gíze může být ty orgonity na to napojené a a dělat to nepředvídatelné efekty.
Na druhé straně tím můžeme přispívat k jejich očistění, ale tohle je podle mě oblast kterou se zatím nikdo moc nezabývá.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od mufin » 01 kvě 2011 23:37

Někdo si taky občas spojuje pyramidy se Sionistama a zednářema a iluminátama no takže mě spíš občas někdo pochválí že nedělám pravý pyramidy. Ten tvar je už stejně podružná záležitost navíc; podstatnej je obsah tj orgonit.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Ondřej » 04 kvě 2011 20:53

že kvádry pyramid jsou odlívaný na místě podobně jako beton, psal podrobně WM mag někdy před pěti rokama.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od pepr » 04 kvě 2011 23:18

Ondřej píše:že kvádry pyramid jsou odlívaný na místě podobně jako beton, psal podrobně WM mag někdy před pěti rokama.
Léta běží. Poprvé jsem o něčem podobném slyšel v souvislosti se sumerskými cihlami. Tady je odkaz z roku 2004 a je tam napsáno, že to je převzato z WM http://www.zahady.cz/index.php?strw=rd&id=321

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od kolosjackos » 06 kvě 2011 01:28

@mike jt
pristi weekend du na slovacko mam tam odlozenou uz jednu "polni" pyramidu (66 cm medi okolo kristalu) upecu tu vetsi dle originalu (5 hrotu do kazdeho rohu+par kousku ca ve strede).
teoreticky by si mel videt co se v nich deje?

mimochodem wilhelm reich ma spojeni s aleister crowley. orgon znamena "orgasmus energy" http://webcache.googleusercontent.com/s ... .google.at velmi zjimavy clanek.

zalezi na tom kdo ty pyramidy pouziva, geometrie sama o sobe nema vyznam.
121(11x11) je pyramidove cislo, 1234321 (1111x1111) napr taky, 101 viz "matrix" je taky pyramidove cislo jenze u pyramidy smerem dolu napr louvre paris co ma mimochodem jen tak nahodou 666 sklenenych castic (jaka "nahoda" :roll: ) to vypad uplne jinac.

ciste o geometrii by sem si nedelal starosti.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

tvselektro
Příspěvky: 6
Registrován: 18 úno 2011 10:26

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od tvselektro » 29 čer 2011 07:28

pokud má pyramida správně fungovat je nutné její přesné nasměrování , u kuželu tato nutnost odpadá, proto p. Váňa používá kužely.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od kolosjackos » 15 črc 2011 02:39

pri kuzelu v zadnem pripade nutnost neodpada! optimalne hhg funguje pri nastaveni se svetovymi stranami!

pyramidy ci hhg by meli byt nasmerovane podle magnetickeho pole, nejlepe osa kristalu se severu na jih, pri pyramide bez 5ti kristalu by mela byt jedna strana presne kolmo k vychodu slunce.

pri "polnim" kuzelu s jednou spicy v hrote to samo nema zadny vyznam ;)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od Ondřej » 09 zář 2011 12:27

Je úplně jedno jak se HHG natočí...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od monikag » 19 zář 2011 19:34

Ja som tiež nikdy nič nesmerovala pri HHG a krásne "fachčí"...
Ani pani s virgulou, ktorá mi meria, nikdy nič nepovedala o smerovaní kuželu,
takže toto by som fakt neriešila, funguje dobre aj bez toho...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od cardej » 16 led 2012 16:07

Zdravím. Jedna zajímavost kterou jsem zachytil.
Vliv komolého jehlanu . Má to vliv na vyzařování orgonit pyramidy.
Doporučuji vyzkoušet.

Obrázek

Zdroj
Vladimir Babanin v knize
PYRAMIDY.
Stražci tajemnych symbolů
Co pyramidy syrnbolizuji a jak působi
jejich energie. Vydalo ji nakladatelstvi
Eugenika, distribuce v CR: Jifina Vankova,
Eugenika, Svetovd 249/14,
180 OOPraha 8, tel.: 731 478 311,
jirina. vankovatatiscali. cz, www. eugenika. cz
a Medium č.1.2012

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od jedenTT » 10 úno 2012 21:54

Dovolím si po dlhšom váhaní reagovať. Od jedného skutočne znalého človeka som pred rokmi o pyramídach počul asi toto. Je zbytočné aby sa ľudia snažili pozemskými technológiami analyzovať/napodobňovať, alebo prísť na spôsob ako boli postavené. V krátkosti. Pred tisíckami rokov tu s planétou zem bol určitý zámer. Civilizácia(e) putujúce vesmírom podobne ako aj ľudská rasa hľadali svojich bohov. Mali určité technologicky konštruované detektory na sondovanie určitého presne charakterizujúceho žiarenia ktoré im pomáhalo detekovať bytosti vo vesmíre s obrovskou duchovnou hĺbkou-pochopením.Zaregistrovali, že z planety Zem sa šíri takéto dačo. Už si presne nepamätám, lebo je to viac než 10rokov či najprv k tomu vyhľadávaniu použili intuíciu starších a skúsenejších zo svojich radov a následne tú technológiu , alebo opačne. Aby som to zostručnil. Nešlo im "do hláv", že z tak primitívnej planéty ako bola Zem (bytosti pozemské) mohlo vychádzať takéto nepomýliteľné žiarenie. Nakoniec pristáli v Egypte. Našli tam v chráme bytosť zvanú foneticky v slovenčine sa volal "Chalandachyka"-čistič duší. V tých dobách bol vďaka nemu v Egypte neskutočný rozmach poznania-v chrámoch prebiehalo vyučovanie na brutálne vysokej úrovni o akom sa nám môže iba snívať. Vyučovalo-napaľovalo sa do vedomia hromada informácií ale nie každý mohol mať tú česť a nie každý by to okrem iného aj fyzicky zniesol. (Od vtedy sa traduje žezlo, kráľovský trón,hlava pomazaná a kráľovská koruna-elektródy). Rozmach genetiky bol nevídaný-preto sa zachovali informácie o ľudom podobných bytostiach ako kôň s ľudskou hlavou, alebo lev, rôzne podobe geneticky krížené vtáky a tak pod.. Aj tieto bytosti boli brutálne vzdelané. Ich úlohou bolo zvyčajne strážiť hranice Egypta aby sa tam nedostal hoci aký primitívny chmuľo. Keď píšem primitív mám tým na mysli človeka hrubého, bezcharakterného, bezohľadného a pod. Proste nejaké hovädo čo si nedovidí ďalej od vlastného nosa. Nemyslím tým človeka ako sa súčasne označuje niekto kto je "nevzdelaný". Do egypta sa chcelo dostať kvôli vzdelávaniu veľa ľudí. Takže bytosti dali záujemcovi o vstup do Egypta otázky na ktoré musel vedieť odpovedať (z toho sú aj legendy o Sfinge). Chalandachyka mal takú prirodzenú autoritu aj u mimozemských návštevníkov, že napr. faraón pri stretnutí s nim pociťoval bázeň sa mu čo i len do očí pozrieť. Faraón bol vyslovene niečo ako správca chodu krajiny. Povedal nám, že bol niečo ako keď by si správca autoservisu dal na krk francúzsky kľúč. Tak porovnal (náš prednášajúci) faraóna čo nosil na krku nílsky kríž. Proste faraó dostal svetskú moc a výsady ale len kvôli spravovaniu krajiny a jej ekonomiky aby veľkňazi mohli nerušene a bez starostí pracovať a učiť vo vtedajších chrámoch. Vraj faraón bol vlastne tiež len taký obyčajný chmuľo. Nílsky kríž bol v skutočnosti paralyzér (mal viac stupňov-náboja a mohol nielen omráčiť ale aj zabiť), ktorý v rukách obyčajných ľudí nefungoval. Ale to iba preto,lebo keď sa veľkňazmi prezentovala jeho "sila" tak sa šikovne odobral akoby zásobník a podali ho niekomu a tomu nefungoval. Takže fungoval len "v božích" rukách :D Kua, k tým pyramidám aby som sa dostal. Takže tí návštevníci z vesmíru chceli si toto miesto označiť aby pomocou obrovských energetických majákov toto miesto ľahko neskôr našli. Lenže Chalandachyka im v tom zabránil a povedal, že to by pozemský život ohrozilo,lebo by to prilákalo civilizácie nie moc naklonené pozemšťanom. Myslím,že v tedy bolo dohodnuté aj embargo pre návštevu Zeme, ktoré sa teraz končí. Takže skleník v ktorom sme si tu ako také slabučké chránené rastlinky žili otvára už svoje brány.Takže nakoniec stihli postaviť iba pyramídy. Sú to nedokončené stavby. Je to ako keď niekto stavia cez rieku most, postaví piliere ale stavbu už nedokončí. Stavebné technológie zobrali teda pri svojom odchode so sebou,lebo aj tak by s nimi pozemštania nevedeli narábať. Pyramídy mali mať okrem iného na svojich stenách neutrínové žiariče. Niektorý nedokázali od Chalandachyku odísť a tak sa tu s "čiernohlavcami" asimilovali. Tým by som toto už konečne ukončil, lebo históriu zeme takto poznám podstatne inak, než sa kdekoľvek píše a je toho podstatne viac čo by vysvetľovalo rôzne udalosti ,ktoré tu prebehli,prebiehajú a prebehnú.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od anton2 » 10 úno 2012 23:02

No ja som velmi zvedavy co prebehne. Co prebehne? :)

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od jedenTT » 10 úno 2012 23:25

...vraj k tomu dochádza "raz za čas" a vraj sa oplatí si na to počkať a vychutnať si to. Ale ako človiečik duchom malinký som mal pocit, keď som to počúval, že by som si mal dať vedľa seba kýbel na prípadné zvratky a posadiť sa na preventívne porcelánovu misu.Proste je to tu tak neskutočne všetko prekrútené a sprofanované za tie tisícročia, že až.....
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od anton2 » 11 úno 2012 00:22

Ale k comu dochadza raz za cas? A kedy k tomu ma dojst?
Je to pre nas nieco pozitivne, alebo negativne?
Mame teraz robit nieco specialne, aby sme si to vychutnali?

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od kolosjackos » 11 úno 2012 01:20

ot
@jedentt: precti si prosim te nejdriv tohle: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=932
k tvojim "genetickym experimentum": kazdy saman nebo yogi, anebo treba nekdo kdo bere halucinogenni drogy ti ty geneticke experimenty popise jako prenaseni lidskych vlastnosti do formy (lidskeho) tela, nekdo napriklad kdo je chytri jak "liska" bude mit v te halucinaci treba hlavu lisky anebo treba telo hada a pod. souvisi to ciste s hologramem, kterym nazyvame vesmir. je to projekce naseho (pod)vedomi a nic jineho nez iluze.

sfinx je zobrazeni staroegyptskeho roku ktery zacinal v souhvezdi panny a koncil v souhvezdi leva. neni na tom nic mystickeho i kdyz tam toho plno lidi vidi.

pokud by byli uz tehdy tak inteligentni, nemuseli by nedavno natacet pristani apollo 11 v holywoode ;)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět