ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od BANDIDOS » 18 črc 2010 13:43

cardej píše:Alfa- k tomu domečku ve tvaru L. Najdi si zrcadlovou pozici to tvaru l a v tom rohu L zatlučzemnící tyči nebo dej dobrý TB . Udělej to tak , aby celkový pohled ze shora na půdorys vytvářel uzavřený obdélník nebo čtvrec. Potom to budou ty síly ve vzájemné harmonii. Pokud ten L domek necháš tak jak je, potom ten L tvar bude působit rušivě na struktury a obyvatele toho domu.
Já mám taky domeček ve tvaru L ale mám TB umístěny jen v domě , musím taky TB rozmistovat tak aby to bylo ve čtverci? A kam můžu umístit HG? Neruší se HG a TB? Jedno HG od Ondřeje chci dát v přímé linii asi 70m / blíž se nedostanu/ před voj. věžičku kterou mám od domu kolem 230m.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od cardej » 18 črc 2010 14:02

Alfa. Vede tě to správně o metr a půl uhlopříčně už můžeš. Je to i pro Tvoji pohodu a vyrovnání sil CHI.Hezký den.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od cardej » 18 črc 2010 18:51

bandios- ano - naproti tomu rohu L uhlopříčně pokud možno zrcadlově, nebo co možná neblíže tomu tvaru umístnit ten velký a vedle něj dej dva 6TB , které se spojí s těmi v domě a vytvoří pomyslný uzavřený geometrický tvar uzavřeného obrazce- asi takhle, náčrt se moc nepovedl , ale spolupracují Tb v domě i mimo dům.
Mnoho úspěchů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od Alfa » 18 črc 2010 22:32

cardej píše:Alfa. Vede tě to správně o metr a půl uhlopříčně už můžeš. Je to i pro Tvoji pohodu a vyrovnání sil CHI.Hezký den.
Díky Cardeji a hezké sny.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od Aien » 19 črc 2010 09:02

Mně se to nějak nezdá (feng šuej).Udělala bych to jinak- dům ve tvaru L je na prd, je potřeba doplnit chybějící část nějakou hmotou, třeba tam postavit pergolu s krbem s nějakou stříškou, nechat to porůst plazivou rostlinou.kolem toho bych nasázela 6 TB, podobně jak u sestavy, dalších šest v domě, do těžiště HHG a vyletíte do vesmíru jak raketa. :idea: :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od BANDIDOS » 19 črc 2010 17:08

Tak teď jsem z toho jelen.Tady je náčrtek a kdo ví tak prosím poraďte. To rozmístění TB v domě je velmi nepřesné jsou i ve sklepě na vodárně, ve slučovací bedýnce na anténě internetu - 1ks,která vyčnívá nad střechu v prvním patře v ložnici u stropu- 2ks kde jsou z druhé strany ty antény na zdi apod. 1 ks TBje v pojistkách přívodu el. do domu a 2ks TBjsou u jističů. Jde mi o to uzavření tvaru a kam dát HHG....VE SPOJITOSTI S TB.. V tom výměnku je TB jenom jeden u televize-- TO JE TEN NEJSPODNĚJŠÍ.
A JEDEN HHG JE U VĚŽE ASI 230M VZDÁLENÉ VE SMĚRU K DOMU.
Díky.
Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od Ondřej » 20 črc 2010 12:07

šupem bych se vrátil k intuici a pocitům...

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od BANDIDOS » 29 črc 2010 12:21

Má někdo zkušenost jestli TB v pojistkách a u přívodu el. do domu dokáže zcela eliminovat elektromagnetické záření elektroinstalace-vedení ve zdi? Já jsem to dnes ráno zkoušel tak že jsem dal hlavu přímo na zeď kde jsou dráty mezi dvěma zásuvkami a bolí mě na levé staně /zajímavé že jen na levé/ hlava. :? A to mám 2ks TB v pojistkách u el. hodin hl. s vypínačem proudu a 1 ks u přívodního kabelu do domu. Pod tím pokojem je sklep kde je u této zdi blíž k podlaze pokoje 1ks TB protože je u něj další vedení el. energie. :?:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od Mike.Jt » 29 črc 2010 12:47

neřekl bych že to dokáže zcela, pokud dejme tomu máme 100 bodů elektrosmogu tak orgonity ho např. sníží na 50%. Ale at jich tam dáš kolik chceš furt tam nějaký zbytkový elektrosmog bude ... ( 100, 50, 25, 12, 6, 3 .... )
Tak to vidím já.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od vlady » 29 črc 2010 14:12

Nemyslím že orgonit je ve svém principu likvidátor elektrosmogu. To by nefungovaly mobily a radia. Eletrosmog je směs radiových vln různých kmitočtů které vznikají činností činností elektrických zařízení. Každý třeba radiový vysílač produkuje kromě základní frekvence další násobky této frekvence sice slabší ale zjistitelné. No a každý vodič je vlastně anténa pro určitý kmitočet a jeho násobky které dokáže přijímat a zase vysílat. Takže vznikne takový mišmaš kterému se říká elektrosmog. Já jsem radioamatér vysílač, tak jsem se tím trochu zabýval.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od BANDIDOS » 29 črc 2010 15:42

vlady píše:Nemyslím že orgonit je ve svém principu likvidátor elektrosmogu. To by nefungovaly mobily a radia. Eletrosmog je směs radiových vln různých kmitočtů které vznikají činností činností elektrických zařízení. Každý třeba radiový vysílač produkuje kromě základní frekvence další násobky této frekvence sice slabší ale zjistitelné. No a každý vodič je vlastně anténa pro určitý kmitočet a jeho násobky které dokáže přijímat a zase vysílat. Takže vznikne takový mišmaš kterému se říká elektrosmog. Já jsem radioamatér vysílač, tak jsem se tím trochu zabýval.
No, elektrosmog Orgonit asi nezruší , když jsem se na to ptal Ondřeje a ještě na rezonanční pole tak mi napsal že :
EM smog naměříte i s orgonitem (možná o kapku menší), ale on zneutralizuje jeho škodlivý účinky. Jak orgonit působí na Rezeny nevím, ale předpokládám že velmi podobně, poněvadž neutralizuje účinky jak EM tak GPZ.
Jak si to mám prakticky představit? Mám na střeše ložnice ke zdi zvenku přidělanou anténu přijímače internetu. Tam na ní na trubce je krabice s plošným spojem a rozvodem na dva počítače. Dal jsem do ní 1 TB a další 2 ks Tb jsem dal do ložnice ke zdi výš ke stropu na obložení do míst kde mám na té venkovní straně tuto anténu a satelit. Co se teda konkrétně děje? Vím že je tam asi stojatý elelktrosmog od napájení antény internetu. Když tam nebyly TB tak mě tam jenom jsem tam přišel začala bolet hlava a dole v přízemí to bylo už o něco lepší. Teď cítím jak jedou TB až cítím tlak na hlavě.
Naposledy upravil(a) BANDIDOS dne 29 črc 2010 15:52, celkem upraveno 1 x.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od Mike.Jt » 29 črc 2010 15:49

když posloucháš mozarta a zvuk nehtů které škrábou do tabule, tak je v tom velký rozdíl. Orgonite umí vyrušit to ty negativní vzory ve frekvencích. ( tohle není z mé hlavy, někdo to tu předtím psal, a připadá mi to moc chytrý )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ORGONIT- TEORIE - zkušenost.

Příspěvek od cardej » 29 črc 2010 20:49

d Aien » 19 črc 2010 09:02
Mně se to nějak nezdá (feng šuej).Udělala bych to jinak- dům ve tvaru L je na prd, je potřeba doplnit chybějící část nějakou hmotou, třeba tam postavit pergolu s krbem s nějakou stříškou, nechat to porůst plazivou rostlinou.kolem toho bych nasázela 6 TB, podobně jak u sestavy, dalších šest v domě, do těžiště HHG a vyletíte do vesmíru jak raketa.


Aien dle feng suej máš pravdu Dům ve tvaru L není vůbec dobrý. Disharmonie působí na vztahy.
Podle Feng shuej to řešíš správně. Někteří mistři feng šuej staví do toho bodu stožár se světlem a nebo jak v tomto případě zatloukají do země zemnící tyč, aby vytvořil pomocný bod pomyslného obrazce. Potom to působí i když ne tak silně jak by mělo, aby se zrušilo působení sil na vztahy uvnitř domu L.

Ten náčrt toho je dle předloženého mentálního přenosu a tak to zakreslilo v půdorysu nejdůležitější body kam by se měly dát zářiče, aby se harmonizovaly síly .
Pokud jde o umístění dalších Orgonitů ,tak to již není tak rozhodující. Působí jen místní odrušení, nebo se
párují s těmi nejsilnějšími- dominatními a potom působí hromadně.

Ještě se nato podívám.

Odpovědět