Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 18 črc 2010 13:53

Zdravím,
Přišel mi Orgonit- 25 ks TB a 1ks HG OD Ondřeje a už jak mi to sousedka nesla tak jsem to cítil i za zdí a to jsem ji ještě ani neviděl.Pocit euforie a dobré nálady. Po rozbalení to byla síla. Nejsilnější je HG- skutečná bomba! Dal jsem si je do kuchyně s tím že si je na druhý den rozmístím. Spal jsem ve vedlejší místnosti od nich tak 3,5m ráno mě bolela silně v čele hlava. Včera jsem jich půlku rozmístil po domě-do internetu,k přívodu el. energie, do pojistek apod. Mimo jiné jsem zjistil ,že před monitor PC je jeden málo, chce to dva a jeden na bedýnku PC. Vzal jsem si jeden TB do kapsy když jsem šel do města a potom do práce na noční.Ze začátku jsem ho cítil pozitivně jak jede energie. Dneska ráno ,když jsem ho měl u sebe, jak jsem končil v práci tak opět tupá bolest v čele a nahoře v hlavě a žádnou energii jsem necítil.Jenom bolest. Když jsem ještě přijel včera odpoledne z města tak jak jsem vešel do chodby domu kde mám prozatimně umístěný HG /než ho zakopu před věží/ tak jsem ucítil silné tupé zabolení v čele. Dnes jsem se ráno probudil a asi 10 TB mám ještě na stole ve vedlejší místnosti nerozmístěných a opět silná tupá bolest hlavy v čele a nad spánky. Nevím co si mám o tom myslet. Nečekal jsem že mě po Orgonitu začne bolet hlava. Jsem z toho zklamaný. Připadne mi že chvilku to jede a pak nic a pak to působí to negativně. Co Vy na to? Tohle to jsem tady nikde nečetl že by měl někdo takové problémy.
Ještě se chci zeptat- včera se u nás zatáhlo, tak do šeda, tak jsem chtěl vyzkoušet co to dělá s počasím tak jsem dal HG ven na zahradu ,byl tam půl hodiny a nic se na obloze nedělo. Je to málo ten HG? Dát k tomu ještě třeba do kruhu TB? Díky Všem za odpovědi.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od cardej » 18 črc 2010 14:20

Cituji z předchozího:
Organismus má schopnost samoregulace a přijme jen tolik energie, kolik potřebuje. Překročení této hranice vyvolává nepříjemné pocity, někdy i nesnesitelné, například tlak v hlavě, točení hlavy, nevolnost a podobně. Stačí pouze přerušit pobyt v akumulátoru, a vyjít ven na čerstvý vzduch.

Poznámka-Přebytek energie v korunní čakře . Pobyt na čerstvé vzduchu a prodýchat všechny čakry a být správně uzemně jako při TAI -CHI.
Je možné že došlo přehlcení těla energií zvláště v dnešním počasí-a než zareaguje samoregulace těla- mohlo dojít k změně krevního tlaku. Je třeba si nechat změřit krevní tlak.

V místě lůžka nedávat Tb k hlavě ale dát Tb pouze na stěnu kam směřují nohy- Prostor hlavy jako když je přeplněn energií..zde zbytečné dávat Tb

Jinak odlehčit "zátěž" ramen a vědomí- ..odpustit sobě i odpustit......

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Mike.Jt » 18 črc 2010 14:25

1) orgonit přímo na PC, nebo na televizi nedávej. Kámošovi vyhodil pojistky. Když už tak ho dávej poblíž, ale hlavně na přímo na to.

2) Pokud si nepřišel s orgonitem do styku, tak dávku kterou si dostal, tak můžeš bejt rád že ještě chodíš.
Orgonit také spouští detoxikaci těla, a vytahává z tebe špatný věci.
Do místnosti tak cca 2 - 3 TB nejvíc, podle mě.

3) Ty u kterých myslíš že působí negativně dej na sluníško. +i ty který máš na compu.

4) Jinak s počasím dokáže zahejbat i pár TB, ( je to HHG je HG). Pokud chceš dobrej efekt tak udělej 6úhelník s HHG veprostřed ( těch 6 musí bejt do kruhu = vzdálensot od středního je stejná )

Jinak všeho s mírou ... přeju hodně štěstí a snad se to u tebe za pár dní ustálí ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od hajcman » 18 črc 2010 18:54

Mě taky bolela první tři dny při styku s orgonitem hlava. Pak už byl klid, ale jak píše Mike...všeho s mírou ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 18 črc 2010 19:15

Mike.Jt píše:1) orgonit přímo na PC, nebo na televizi nedávej. Kámošovi vyhodil pojistky. Když už tak ho dávej poblíž, ale hlavně na přímo na to.

2) Pokud si nepřišel s orgonitem do styku, tak dávku kterou si dostal, tak můžeš bejt rád že ještě chodíš.
Orgonit také spouští detoxikaci těla, a vytahává z tebe špatný věci.
Do místnosti tak cca 2 - 3 TB nejvíc, podle mě.

3) Ty u kterých myslíš že působí negativně dej na sluníško. +i ty který máš na compu.

4) Jinak s počasím dokáže zahejbat i pár TB, ( je to HHG je HG). Pokud chceš dobrej efekt tak udělej 6úhelník s HHG veprostřed ( těch 6 musí bejt do kruhu = vzdálensot od středního je stejná )

Jinak všeho s mírou ... přeju hodně štěstí a snad se to u tebe za pár dní ustálí ....
Ondřej mi psal že ty jeho Orgonity nejsou naprogramované na rozpouštění mraků, ale byl jsem zvědavý a tak jsem zkusil dát HHG do středu a 1 m kolem něj do kruhu 9 TB. Něco přes dvě hodiny.A nic.Měl pravdu.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Mike.Jt » 19 črc 2010 00:57

zkus naprogramovat + dodržuj ten 6 úhelník ( + jedne do středu ). Je to asi nejúčinnější tvar. + taky existuje hodně účiná soustava 18ti. http://www.whale.to/b/108_h.html

Pak by mělo jít vše dobře.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od vlady » 19 črc 2010 07:52

Nejsem žádný odborník na orgonit, taky beru od Ondřeje. Myslím že orgonit nemůže vydávat škodlivou energii už ze svého principu činnosti. Může být slabší nebo silnější, různě programovaný ale funguje vždy stejně. Jiná otázka je reakce člověka na změnu prostředí když zde umístí orgonit. Každý reaguje jinak ale je to vlastně důkaz že orgonit pracuje. Nic se nesmí přehánět ani věci prospěšné.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 19 črc 2010 09:28

Ještě mám dotaz.Když je Orgonit u silného zdroje Elektr. mag. záření nebo rezonančních polí vzniklých kombinací el. energie a železa vyzařuje víc? Protože mám v jednom pokoji u stěny u stropu velice silné rez. pole-je tam vedení el. energie a žel . traverza a nevím co ještě a včera jsem tam dal z půdy seshora co nejblíž k stropu pokoje/strop pokoje seshora z toho rohu sousedí s půdou/ 2ks TB asi 80cm vedle sebe a když vypnu jističem přívod el. energie do pokoje tak bych řekl že to v tom místě cítím méně tlak na levou polovinu hlavy, než když je el. energie zaplá, když si tam do toho místa stoupnu.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Mike.Jt » 19 črc 2010 10:15

spíš to může být silný zdroj DOR, el vedení dělá DOR a ta traverza ho vede a rozptyluje. Platí že výkon orgonitu přibližně odpovídá jak moc intenzivnímu zdroji DOR je vystaven. Takže pokud vypneš proud tak orgonit pojede na volnoběh, pokud ho zapneš "zapne se i orgonite"
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 19 črc 2010 10:32

Mike.Jt píše:spíš to může být silný zdroj DOR, el vedení dělá DOR a ta traverza ho vede a rozptyluje. Platí že výkon orgonitu přibližně odpovídá jak moc intenzivnímu zdroji DOR je vystaven. Takže pokud vypneš proud tak orgonit pojede na volnoběh, pokud ho zapneš "zapne se i orgonite"
Naprostý začátečník Ti děkuje za odpověď.Takže je to tak jak jsem zprvu napsal? :?
Jinak dal jsem ještě před tím 2ks TB do skříně s jističi / budu sem asi muset dát ještě jeden :!: :roll: / a 1 ks do skříňky s třemi keram. pojistkami do které mi vede přívod el. energie jedním tlustým kabelem ze sloupu do domu/víc by se jich tam nevlezlo :cry: /
Myslel jsem že by to na ten DOR z el. energie mělo stačit a teď když vidím že po zapnutí elelktřiny TB jedou na plný výkon tak to asi nestačilo.Elektrika je mrška. Budu si muset u Ondřeje ještě přiobjednat Orgonity :lol: :lol: :idea:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Mike.Jt » 19 črc 2010 10:56

hlavně to nehc pár dní ustálit. Ono 25 TB je fakt hodně. by se s tim dalo ogiftovat menší město ....
Jinak dávej bacha, existuje názor že se nemají dávat dva orgoše přímo vedle sebe. ( tři už jo ) Nevim co je na tom pravdy, nikdy sem to netestoval.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Ondřej » 20 črc 2010 12:21

BANDIDOS píše: Ondřej mi psal že ty jeho Orgonity nejsou naprogramované na rozpouštění mraků,
nevytrhávej prosím věci z kontextu. Jak jsem psal do mailu, "rozpouštění mraků" je nesmysl, nevím proč bych to měl kamkoli programovat...
To bolení hlavy už jsme taky probrali, je to zhruba tak, jak píše cardej. Pokud jsi extra citlivý na EM, chce to mít TB v biopoli a sledovat to dlouhodobě. Anebo HP za 53 USD:)

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 20 črc 2010 20:53

Ondřej píše:
BANDIDOS píše: Ondřej mi psal že ty jeho Orgonity nejsou naprogramované na rozpouštění mraků,
nevytrhávej prosím věci z kontextu. Jak jsem psal do mailu, "rozpouštění mraků" je nesmysl, nevím proč bych to měl kamkoli programovat...
To bolení hlavy už jsme taky probrali, je to zhruba tak, jak píše cardej. Pokud jsi extra citlivý na EM, chce to mít TB v biopoli a sledovat to dlouhodobě. Anebo HP za 53 USD:)
Já jsem to nemyslel špatně.Že nejsou naprogramované na rozpouštění mraků je pravda.Ale tím samozřejmě nemyslím že by se na to měli programovat. Ján osobně bych si s počasím taky radši moc nehrál.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 21 črc 2010 22:02

Teď jsem se vrátil domů sedím u PC a napadlo mě vyzkoušet TB které tu u PC mám. Jeden je před obrazovkou a jeden je na zemi u bedýnky PC.Přiložil jsem si jeden po druhém asi na 10 cm k čelu a zjistil jsem že ten co byl na zemi vzdušnou čarou asi 80cm od toho prvního je výrazně slabší.......... :( :( :( :( Je zahlcený a oslabený? Myslel jsem že když budou dva tak se nezahltí že budou sinější...PC byl dnes vypnutý ze zásuvky a vytažený káblík od internetu z PC kvůli bouřkám.Napájení kablíku internetu je zapnuté a je u sousedů.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Ondřej » 23 črc 2010 10:59

Asi už nefunguje :mrgreen: Já bych ho označil a přemístil a sledoval dál.

Odpovědět