Orgonit a detektor kovů

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od BANDIDOS » 22 črc 2010 15:09

BANDIDOS píše:
kozma píše:howgh, moje řeč. Doporučuji nešířit ,,senzaci,, o nemožnosti detekovat TBčka. Jak jsem již psal, pár lidí se kvůli tomu stalo zbytečně skeptiky.
Pánové, každá obyč. drátěná anténa i bez napájení, má kolem sebe určité pole. To co vyzařuje detík nezměříš přístrojem. Ukazují nám to dráty v rukách. Když omotám kusem měď drátu kov. tyčku detektoru a napojím na nulák zásuvky , dráty neukazují nic. Musí se zemnit i bez baterií. Když jsem ho dal k ledničce co je uzemněná / v zástrčce je + - a nulák, tak záření stáhne nulák a dráty nic neukážou.Když je dál od ledničky musí se zemnit. Na to přístroj není.Např. rádia co mají tzv. eurokabel se musí přepolovat protože nemají zemnění.Doporučuji literaturu: ELEKTROSMOG-ELEKTROSTRES, Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit, autor.: Wulf-Dietrich Rose 8-)
JSTE VEDLE. Mám TB od Ondřeje a zkoušel jsem to KDY TB JSEM POLOŽIL NA ZEM A ZJISTIL JSEM ŽE DETÍK NA JEHO TB NEREAGUJE !!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak já mám TB přilepeno na cívce detektoru.To by mi muselo dělat signál pořád!!!! Mám RUTUS SOLARIS, ALE TO JE JEDNO. :lol:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od am2 » 22 črc 2010 15:20

detektor kovů vs TB:

co se týče nedetekovatelnosti TB, tak se to týká jen práškových TB.
hmotnostní hustota práškového TB je cca 1 až 2 g kovu na jeden TB běžné velikosti.
poměr hmotnosti kovu a vypálené pryskyřice je řádově cca 1:100.
a objemová/prostorová hustota práškového orgonitu je dokonce cca 1:1000, kov je navíc rozptýlen ve velmi drobných částicích po celém objemu TB. Takže detektor kovů má smůlu.

Pokud detektor kovů nenajde obyčejný "šponový" TB, tak je kvůli tomu, že
- detektor není dostatečně citlivý
- detektor není dostatečně citlivý na použitý kov (třeba hliník)
- TB nebo majitel je spojen s tak silnými energiemi (nebo přesvědčením), že v určitých situacích ani citlivý detektor nenajde TB. Toto je však řídká vyjímka a nelze to brát jako pravidlo.


Vypnutý detektor nezáří elmg pole. Max. může chytat okolní vlny (50Hz, gsm, wifi...) a vyzařovat je jako dál. To nepříjemné záření, o kterém tu Banditos píše, je spíše něco ve stylu jako tady třeba Čarděj řekl, že např. pružinové matrace nejsou dobré, protože nepěkně vyzařují (a trifildem by se taky nic nenaměřilo). Spousta "citlivců" říká, že např. TV a elektronika negativně vyzařuje i vypnutá, neboť jsou to technologie obecně používané negativně, vyráběné v nelidských podmínkách (ta stopa tam je) apod. Jen popisuji, co jsem přečetl, nemohu potvrdit ani vyvrátit toto "vyzařování". Ale např. spojitost rakoviny s geopatogenními zónami je známá a zkušenostně ověřená. Navíc záleží na konkrétních lidech, na jejich vnitřním založení. Někomu nevadí vysílače či matrace vůbec, někdo je vnímá velmi silně.

Navíc rád říkám, že zdravá strava, zdravé prostředí jsou velmi dobré, ale přesto sekundární věci. Pokud má člověk vysoké (vesmírná láska) vnitřní vibrace, tak na něj nic pozemského špatného nemůže. Je známo, že mudrce a svaté nebylo např. možno otrávit jedem, prostě to vůbec nereagovalo. Nebo ten ofocený text na http://duchovno.sweb.cz to také ilustruje, co jsem chtěl říci.
Říkám, že je to prvotní/primární věc, a to vnější sekundární, ale neříkám tím, že by si člověk neměl zlepšovat své životní prostředí. Jen ukazuji na tu primárnost a sekundárnost.
Já také osobně nemám vibrace tam, kde bych je chtěl mít či jsem měl dříve. Nemusí to být zrovna snadné, zvlášť v dnešní době.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od BANDIDOS » 22 črc 2010 15:48

am2 píše:detektor kovů vs TB:

co se týče nedetekovatelnosti TB, tak se to týká jen práškových TB.
hmotnostní hustota práškového TB je cca 1 až 2 g kovu na jeden TB běžné velikosti.
poměr hmotnosti kovu a vypálené pryskyřice je řádově cca 1:100.
a objemová/prostorová hustota práškového orgonitu je dokonce cca 1:1000, kov je navíc rozptýlen ve velmi drobných částicích po celém objemu TB. Takže detektor kovů má smůlu.

Pokud detektor kovů nenajde obyčejný "šponový" TB, tak je kvůli tomu, že
- detektor není dostatečně citlivý
- detektor není dostatečně citlivý na použitý kov (třeba hliník)
- TB nebo majitel je spojen s tak silnými energiemi (nebo přesvědčením), že v určitých situacích ani citlivý detektor nenajde TB. Toto je však řídká vyjímka a nelze to brát jako pravidlo.


Vypnutý detektor nezáří elmg pole. Max. může chytat okolní vlny (50Hz, gsm, wifi...) a vyzařovat je jako dál. To nepříjemné záření, o kterém tu Banditos píše, je spíše něco ve stylu jako tady třeba Čarděj řekl, že např. pružinové matrace nejsou dobré, protože nepěkně vyzařují (a trifildem by se taky nic nenaměřilo). Spousta "citlivců" říká, že např. TV a elektronika negativně vyzařuje i vypnutá, neboť jsou to technologie obecně používané negativně, vyráběné v nelidských podmínkách (ta stopa tam je) apod. Jen popisuji, co jsem přečetl, nemohu potvrdit ani vyvrátit toto "vyzařování". Ale např. spojitost rakoviny s geopatogenními zónami je známá a zkušenostně ověřená. Navíc záleží na konkrétních lidech, na jejich vnitřním založení. Někomu nevadí vysílače či matrace vůbec, někdo je vnímá velmi silně.

Navíc rád říkám, že zdravá strava, zdravé prostředí jsou velmi dobré, ale přesto sekundární věci. Pokud má člověk vysoké (vesmírná láska) vnitřní vibrace, tak na něj nic pozemského špatného nemůže. Je známo, že mudrce a svaté nebylo např. možno otrávit jedem, prostě to vůbec nereagovalo. Nebo ten ofocený text na http://duchovno.sweb.cz to také ilustruje, co jsem chtěl říci.
Říkám, že je to prvotní/primární věc, a to vnější sekundární, ale neříkám tím, že by si člověk neměl zlepšovat své životní prostředí. Jen ukazuji na tu primárnost a sekundárnost.
Já také osobně nemám vibrace tam, kde bych je chtěl mít či jsem měl dříve. Nemusí to být zrovna snadné, zvlášť v dnešní době.
S tím bych souhlasil, dráty nám ukazovaly : od detíku směr k PC! Prostě se táhl i bez baterií na PC.
Jinak konkrétně hliník má na každém /i číně /detektoru super signál. Řekl bych že nejlepší.
Nejhorší signál má tenký alobal a zlato.Ale to nám u TB nehrozí. :lol:
A co s toho vyplývá?? Pánové pozor, ať neuvidíte jednou tajemné muže v černém jak pobíhají s detektory kolem věžiček a vybírají ty některá Vaše TB..... :idea: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od Alfa » 22 črc 2010 18:51

TB vyráběné Ondřejem detektor kovů nenajde a basta. Ověřeno několikrát. Takže je to jasné. Na požádání předvedu, ukážu, popíšu, potvrdím místopřísežným prohlášením, dám svoje čestné slovo.
Všude kolem nás je samá elektřina a vyzařování. Stačí vzít stará sluchátka, na zem položit třeba kovovou polévkovou lžíci a jeden banánek zapíchnout do země a druhým šudlit po lžičce - kdo vyzkouší, tak uslyší :D
Tečka

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od kozma » 22 črc 2010 19:39

,,co s toho vyplývá?? Pánové pozor, ať neuvidíte jednou tajemné muže v černém jak pobíhají s detektory kolem věžiček a vybírají ty některá Vaše TB.....,,

to už se děje, jen na strategicky důležitých místech, tam kde vytvářej frontu atd. u nás to ještě moc běžný není

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od vlady » 22 črc 2010 22:32

Tak to čumim, ale na jednu stranu je to důkaz že mají problémy, což je fajn.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od Ondřej » 23 črc 2010 10:56

O tom, že třískový orgonit lze dobře detekovat jsem psal už dávno. Jsou to nějaké bláboly a tuším Croft s tím začal.
Jak píše Vlady, koupeme se v EM záření a bludných proudech. Cívky a vodiče toto chytají a září dál. Zajímavý že nemusí zase EM...

Odpovědět