Orgonitový gombík na telefón

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
SomEthinG
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2010 12:27
Bydliště: SR, Trenčín

Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od SomEthinG » 17 říj 2010 12:38

Takže kúpil som si dva orgonitové gombíky a aplikoval som ich na moje dva mobilné telefóny. Necítil som žiadne niake účinky ktoré by som na sebe pociťoval, tak som spravil menší pokus. Je známe že telefóny keď príjimajú hovor resp. zvonia tak rušia rádiové signáli alebo hocičo iné čo funguje na určitých vlnách. Tak som zobral telefón bez orgonitu priložil ho k rádiu a zavolal som na číslo toho telefónu, výsledok bol jasný rádio začalo rušiť v momente keď začal telefón zvoniť, tak som zobral tenistý telefón a aplikoval som naň orgonit a opäť som ho dal pri rádio a zavolal som naňho. Výsledok bol prekvapujúci, žiadne rušenie, rádio išlo akoby sa nič nedialo a telefón zvonil.
Potom som spravil ešte jeden pokus. Mám doma ovládač od TV ktorý má určité tlačidlá s podsvietením a tie tak isto reagujú na telefón keď prijíma hovor, takým spôsobom že začnú blikať až do kým neprestane telefón zvoniť. tak som zobral telefón bez orgonitu, aby som overil či je to naozaj tak, a priložil ho na ovládač, tlačidlá začali bllikať ako som očakával. Následne som vymenil krit na telefóne a dal tam orgonit..hádajte čo sa stalo..tlačidlá neblikali nesvietili proste nič sa nedialo aj keď telefón zvonil.
Takže, z toho plinie že aj taký malí orgonit ako je ten čo nosím na telefóne dokáže transformovať energiu a ochráni vás pred škodlivými vlnami :)

Ak máte podobné skúsenosti budem rád ak prispejete ;)

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od slurm » 17 říj 2010 13:11

odkud mas ten orgonit?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od Aerosmith » 17 říj 2010 13:52

No kurňa, to je dost divné.Že by orgonit ovlivňoval fyzikální vlastnosti (veličiny)? POR , DOR resp. orgon jsou poněkud dnešní vědou neuchopitelné záležitosti na rozdíl od dnes měřitelných. Zkuste to i vy co máte na tlf."gombík". :)
Opravuji: POR a DOR jsou do určité míry měřitelné (EM pole atd.)

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od vlady » 17 říj 2010 14:06

No abychom si ujasnili to rušení které je slyšet je modulace signálu v podstatě nízkofrekvenční a ruší i třeba nf zesilovač. Viz třeba ten ovladač. Takového rušení je mnoho od síťového napětí až po měniče různých domácích spotřebičů. U telefónu myslím že daleko škodlivější je vlastní vysilač telefónu jehož anténu máme přímo u hlavy a ten orgonit nezruší, to by telefón nefungoval. Takže jako ověření dobré, praktický význam, lepší než nic.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od Mike.Jt » 17 říj 2010 14:37

Tak pnové a dámy, vzal sem mobil a dal ho na rádio. Pěkně to pípalo. Pak sem ho dal s orgonitem a kdybych pozorně neposlouchal tak byhc si toho kratoučkého a jemného tichého pípnutí ani nevšim. Dost silná změna.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
SomEthinG
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2010 12:27
Bydliště: SR, Trenčín

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od SomEthinG » 17 říj 2010 15:58

Objednával som ho z http://shop.taraezoterika.com/ , a neni to klasický orgonit ale je v ňom vsadená ešte nejaká keltská pružina či čo to je

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od Mike.Jt » 17 říj 2010 16:12

pěkné ale 1) už se několikrát probíralo že tak malej orgonit nikdy nemůže záření z mobilu odrušit, pouze ztlumit.
2) jsou tam šílené ceny.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od Aerosmith » 17 říj 2010 16:25

A hlavně. Ruší to, byť jen částečně, důsledky vyzařování telefonu resp. antény na živý organismus.. Tzn. že "vyzařovaný" orgon (abychom si připomněli, životní síla) nám zlepšuje životní podmínky (zdravější). Ale to víme, že? ;)

Uživatelský avatar
SomEthinG
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2010 12:27
Bydliště: SR, Trenčín

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od SomEthinG » 17 říj 2010 17:09

ešte taká zaujímavosť k tomu. keď som orgonit resp. krit z telefónu na ktorom je nalepený dal preč a po chvíli som ho tam zas dal. A zopakoval som experiment tak sa rušenie vrátilo, tak som orgonit nehal na telefóne asi po hodinu len tak ležať a zopakoval som to, a po pol hodine to rušenie bolo zas preč...hh ako keby si musel na ten telefón zviknúť alebo čo zaujmavé :) 8-)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od Mike.Jt » 17 říj 2010 17:49

jj mě to dělalo taky. Akorát se t ozvykání podle mě pohybuje v řádu sekund.

sem dal mobil s rogonitem an rádio. A dělalo to rámos. Po chvilce sme to zkusil znovu a už to nedělalo. ( i po opakovaných testech )

Oni ty pecky asi tak beze smyslu nebudou.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
SomEthinG
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2010 12:27
Bydliště: SR, Trenčín

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od SomEthinG » 17 říj 2010 17:51

no ja enviem mne to teda trvalo dlho..asi máš vymakanejší orgonit :D
Asi nie..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od Mike.Jt » 17 říj 2010 19:49

použil sem klasický TBčko. To mě přivádí k myšlence. Źe by se tim mohl měřit výkon orgonitu. Jako čas za který se nabije nějaký elektrický přístroj aby nepípal.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od vlady » 17 říj 2010 21:11

Zamysleme se trochu nad tím. Orgonit likviduje DOR které vyvolává elmg. rušení které produkuje telefon při vyzvánění. Radio s tím nemá nic společného je jen přijimač toho rušení. Pokud vyzvánění a tedy vznik DOR trvá několik vteřin nemá asi cenu vzhledem k stejně zarušenému okolí to brát jako přínos.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od Ondřej » 18 říj 2010 21:54

SomEthinG: ok, tak ještě natoč video.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonitový gombík na telefón

Příspěvek od BANDIDOS » 10 pro 2010 23:08

Já si dovolím vzhledem k mé citlivosti malou poznámečku k mobilům a orgonitu. Podle mého pozorování: když telefonujete a máte třeba v náprsní kapse TB tak Vás to moc před záření mobilu neochrání. Cítím to , bolí mě hlava. Jediné co tak na 90 % funguje je to že když telefonuju tak si v ruce pod mobil , pod jeho horní částí /pod displejem/ přidržím TB, a to tak , aby půlkou vyčuhoval zpod mobilu.Je to o dost lepší. Orgonit hned napravuje škody , které mobil způsobuje. Jinak mobil je pěkné svinstvo. :twisted:

Odpovědět