Projekt Super Orgonit

Cesta za poznáním...
ormen
Příspěvky: 45
Registrován: 26 srp 2010 12:20

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od ormen » 08 úno 2011 15:12

mne to zobrazuje vpohode. skus tento link http://imghost.sk/image/343068-2701201100.jpeg
mesiac som si nevsimol co s nim je, :D

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od junak » 08 úno 2011 15:33

Tak ja som mesiac pozoroval včera celý večer.A môžem potvrdiť komentare.Tu http://orgo-net.blogspot.com/2011/02/vc ... l#comments

ormen
Příspěvky: 45
Registrován: 26 srp 2010 12:20

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od ormen » 08 úno 2011 19:38

u nas uz zopar dni rovnako suvisle zatiahnuta obloha. no vcera som si spravil pyramidu a dnes som konecne videl peknu oblohu dokonca aj s mesiacom :D

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od junak » 08 úno 2011 20:22

Foto tej pyramídy by nebolo na škodu. :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od kozma » 09 úno 2011 13:11

Saimone, jak jsi prosímtě roztopil tu přírodní pryskyřici ze stromů a dal tam ty špony ? Zajímalo by mě to...

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 09 úno 2011 17:16

kozma píše:Saimone, jak jsi prosímtě roztopil tu přírodní pryskyřici ze stromů a dal tam ty špony ? Zajímalo by mě to...
No slnkom predsa! :lol: písal som o tom niekde na začiatku.. Slnkom rozžhavená živica bola na plechu pre lepšiu vodivosť tepla, ked bola pekne mäkká tak som vmiešaval postupne kovové špony, ako ked robíš doma štrúdel (koláč) a vniešavaš hrozienka.. :D Jo a ruky som od nej mal lepkavé ešte asi týždeň, po čase pojde dole.. ;)
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od kozma » 09 úno 2011 18:39

Saimone, dekuju za hint ! Orgonit uz je hotovy. Nakonec jsem smulu roztopil v plechovce, co byla ponorena trosku do hrnce s varici vodou. Roztopeni trvalo asi tak hodinku, mnozstvi roztapene smuly - asi tak 300g.
Predevsim Ti dekuji za inspiraci.
Vsechno ostatni uz neni tak velky technicky problem.
Orgonit nyni ztuhl a chemtrailove polojasne vlasecnicove nebe se za asi tak hodinku od zacatku procesu tvrdnuti rozcistilo. Ted jsou na zapade hezke cervanky. Budu pokracovat v pozorovani a zverejnim pak nejake fotky, rad bych dosel ke zjisteni, ze lesni orgonit je o hodne silnejsi nez stejny kus zhotoveny z epoxy pryskyrice ! Pozdrav do Slovenska z Chebska !

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 17 úno 2011 13:17

Hey, kam sa podela fotka toho lietadla? A nehovorte že tu žiadny noví príspevok nebol, email vraví niečo iné.. ;)

"Dobrý den Saimoneus,

Obdrželi jste toto upozornění, protože sledujete téma "Projekt Super
Orgonit" na http://WWW.ORGO.CZ. Toto téma zaznamenalo od vaší poslední návštěvy
nový příspěvek. Dokud toto téma nenavštívíte, neobdržíte o něm žádné další
emaily.

Pokud chcete zobrazit nejnovější příspěvek, od doby vaší poslední návštěvy,
klikněte na následující odkaz:
http://orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t=756&p=12227&e=12227

↑Prepojí na uplne inú tému, ktoru som videl prví krát. :lol:

Pokud chcete zobrazit celé téma, použijte následující odkaz:
http://orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t=756

Chcete-li zobrazit fórum, klikněte na následující odkaz:
http://orgo.cz/viewforum.php?f=2 "
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 13 dub 2011 13:41

Zdravíčko priateľia.. :)

Ako to tu tak sledujem tak už nejaký čas táto téma len stagnuje a dalej sa nerozvíja, prečo? :D

Výhodou internetu je že si vymieňame informácie a skusenosti, no popri tom i "publikum naslúcha" preto nebudem pridávať príspevky obsahujúce podnety a nápady ohladom orgonitov. Pokial by niekto niečo odo mňa potreboval tak sa možme stretnuť a pokecať na stretnutí Orgonautou.. :D (moc som tam chcel minulí rok prísť, no nevidalo mi to.. :( )

No teraz už späť k téme.. Stále tu mám jeden lesný orgonit s ktorým mávam na lietadlá ako na prvého mája ´68, to viete stále samá práca, práca, práca, práca.. Transformácia vedomia, silné vetry, nekonečné nálety lietadiel- hlavne v noci, špionážne prelety nad miestom čistenia, "záhadné" blokovanie mi konta na FB,škola, práca, domácnosť, priatelia atd.. Nejako ma tento život v 3D zhltol aj s topánkami.. :D Aspoň že Silfy mi zdvihnú trocha náladu do dalšieho boja o prežitie v tomto prapodivne strašnom svete.. Nevadí, všetko ide tak ako má.. ;)

Kód: Vybrat vše

http://novazeme.ning.com/profiles/blogs/priznaky-transformace-pro
Jo ešte, neviem či máte niekto podobné skúsenosti no pred pár dnami mi prišlo no dajme tomu vnuknutie že krištál v orgonite je zameraný a "zablokovaný"? Ťažko opísať ten pocit, no ked čistím neiekdy odblohu tak mi krištál z neho vyletel už hádam aj 20-30x :x , už nepracuje na 120 % ale skor na 40-30 %. Ako práve teraz! Orgonit namierený na prichádzajúce mračná a leje a leje! Nevadí i dážď je potrebný, no keby nebol tak toxický! Haa! že pre naše dobro to robia, aby ochladili matičku Zem, a to že nám otravujú atmosféru, zabíjajú stromi, ničia prírodu, menia pH pôdy v ktoréj nevyrastie nič okrem geneticky upravených plodín ktoré sa dokážu adaptovať,upchávanie pórou Zeme tými toxickými sra*****, zabíjanie ludí ničivími hurikánmi, cunami.. jj, všetko to je pre naše dobro.. :evil: Ja, ja už fakt nevem, človek čo by mal byť stelesnením inteligencie, súcitu a lásky, zástupcom všetkéj fauny a flory v prírode z ktoréj je stvorený, nehovoriac o spojení s vesmírom sa správa ako úplny idiot bez štipky rozumu. Lesi sa vyrúbajú, mlieko vylieva do potokou, živočíchy zabijajú pre mäso, výrobky a trofeje či kožušiny, atmosféru i nadalej otravuje, vodu nehovoriac a zem toxickejšia a toxickejšia.. Povecte všimli ste si niekde v prírode živočícha tak jeb**** ako je človek? Asi určite nie! Všetci a všetko žije v harmonií a v súlade s prírodou a jej cyklami, iba ten človek je už natolko túpý z masmédií, podprahovích reklám, HAARPU,kontrolou mysle frekvenciami digitálneho vysielania,ved predsa život bez poriadnej telky nieje "IN" a na poriadnu telku treba už aj dobrú kvalitu obrazu!!, všade prítomnéj chamtivosti a negativite kôli tým papierikom s imaginárnou hodnotou! Škoda stromov na tie peniaze..

P.S.: Viete niekto niečo o tom prečo sa neprispieva na

Kód: Vybrat vše

http://orgo-net.blogspot.com/
?[/b]
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od tomas » 14 dub 2011 22:26

S lidma to přestává bejt legrace čim dál víc

P.S. Orgonet je na pracovní cestě, myslím že brzo už by měl zas začít

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 14 dub 2011 23:19

já si "legrace" užívám někdy až moc. Kdo si najde ten má.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od tomas » 15 dub 2011 08:08

Což to bez debat, ale přijde mi že musíš bejt čím dál lepší "lovec" na to stopování :D :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 15 dub 2011 22:33

jinak ten úpadek účinnosti orgonitů je pravděpodobně tím, že existují bytostí které atakují křišťály v orgonitech a zabraňují jejich normální funkci. Řekl bych že většina orgonitů je dneska takhle specifikovaná. Pracujeme s Aolianem aby jsme ty bytosti odeslali na rozklad.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od mufin » 01 kvě 2011 23:46

Podle mě blbost, nemuže snad projít takovej povel do morf.pole nebo kolekt.vědomí aby křišťály v orgonitech zlenivěly; normálně mi šlapou a :arrow: zkuste dát další dobrej křišťál k orgonitu a to je hukot! Chce to vybírat, třeba z deseti budou dobrý 3 a fakt dobrej třeba jeden ale to je pak balada když se najde správnej konkrétní kámen ke konkrétnímu orgonitu, dáte je k sobě třeba v čajce na stůl a zachvíli je čajovna zaplavená krásnou svěží energy, lidičky nechápou a jen se usmívaj ztišení a prostory se vyjasněj, no balada. :geek:

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 26 črc 2011 15:37

Dobré ránko vo spolok prajem.. :) Už tomu je nejaký ten piatok od posledného príspevku, tak pripájam pár fotografií a postrehov z okolia. Orgoš tu už nieje sám, pri splne mesiaca som vyrábal dalšie dva orgonity zo živice smreku po zásahu bleskom, kryštále očistené v lesných prameňoch potokov, kovové spony som použil z bronzu, nástrojovéj ocele a bežnéj ocele, od jemnych - veľmi ostrých až po "velké" logaritmické špiráli, očistené v ohni, viď obr.:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ako si vaše skúsené oči orgonautou určite všimli, z jednej strany sú hladké a z druhéj ostré s jemními no o to ostrejšími výstupkami..


a výsledky? :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Sylf :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

phpBB [video]



s krásneho dňa zááááhadne sa búrka stala (10 min trocha popršalo a večer hviezdna obloha.. :D )

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

phpBB [video]

phpBB [video]


úbohosť v akcií.. :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek



a hele Oskar.. ♥♥♥

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dve dúhy pred domom :)

Obrázek
Obrázek

Dvojitá dúha nad domom :D

Obrázek



So začiatkom jary to tu faakt žije! kto by to bol povedal že životná energia to tu oživí... :lol:
Prileteli sem húfy chrústov, bociany doniesli kopu zdravích detí, vtáky mi div neklopu na okno a vidlochvosta feniklového som tu už pekne dávno nevidel, atď atď.. Vyzerá to že projekt super orgonit je na dobrej ceste. :)


Obrázek
Obrázek
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Odpovědět