Projekt Super Orgonit

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 11 led 2011 23:53

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o spoluprácu na vytvorení super orgonitu, teda TB, HHG, pyramídy, CB, atd.. ide mi o to vytvoriť čo možno najvíkonejší orgonit pod slnkom! :) Svoje námety, podnety, nápady postrehy, skusenosti, vízie, poznámky, technologické postupy, najlepšie výrobné materiali, všetko sem prosím pošlite aby aj ostatný môhli potom postaviť titána :) .. Zatial to vidím na nejakú veeelku pyramídu, vyrobenú podla posvätnéj geometrie o pôdoryse min. 89x89 v strede velký krásny krištál s fenakitom pre zosílenie jeho vibrácií, spony samozrejme z koloidného striebra a železa, rôznych velkostí a hustoty, živicu pravdepodobne od HAVEL-a, no priamo z lesa by mohla byť lepšia, čo vy nato? :D
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od kozma » 12 led 2011 01:23

Za ty prachy si radši kup chatku v Polynézii :)

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od petra » 12 led 2011 01:44

kozma píše:Za ty prachy si radši kup chatku v Polynézii :)
I Ty pesimisto !
Už to tu někde je http://www.orgonix23.com/obelisks.html , nevím nakolik jsou výkonné, ale ty dole jsou překrásné, některé.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 12 led 2011 11:43

nejsilnější orgonit je ten mentální. Jinak o orognitu chystám další článek. Nestíhám ted, ale objevil sem pár zajímavých věcí. Doufám že na začátku února už by to mělo bejt hotové
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od sophia » 12 led 2011 17:47

menší CB kdesi ve světě

Obrázek
Obrázek

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 12 led 2011 17:53

lidi to beru jako výzvu :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 12 led 2011 20:13

kozma píše:Za ty prachy si radši kup chatku v Polynézii :)
Nooo tak na Bora Bora by to bolo veelmi fajn.. :) :D
petra píše:I Ty pesimisto !
Už to tu někde je http://www.orgonix23.com/obelisks.html , nevím nakolik jsou výkonné, ale ty dole jsou překrásné, některé.

Jeeeee to je nááádhera! :)) Dakujem Petra za odkaz! určite pár vyrobím, na peniaze nehladte, su to len papieriky ktoré so skutočnou hodnotou nemaju takmer nič spoločné, všetko je tu predsa z prírody a príroda od nás nepýta 5€ za mrkvu alebo čo... je tu pre všetkých a zadarmo! Dnešný svet je nahlavu, mnoho ludí prírode ubližuje a gifting jej určite dodá silu na regeneráciu. Pomožme preto matičke Zemi ktorá nas na sebe nosí už od nepamäti, ktorá nám dala druhu šancu na život a obetovala kus svojej vnutornéj energie v Tunguske, pomožme ostatným bytostiam na svete i ľuďom v tranformačnom veku, "spojme hlavy do hromady" a vytvorme čo možno najmaximalnejšie výkonné CB, HHG, TB, Obelisky, Pyramídy alebo čo, umiestnené na správnych miestach pre ešte vačší vykon. Možno sa vám zdá, že idem do krajností alebo až do extrému, no popravde tomu tak i je.. :D :D :D Koniec koncou gifting a výroba je koníček ktorý dodá mnoho radosti, energie, orgonu atď. do dalšieho stavania keď uvidíte výsledky! Krasne čistá obloha bez jediného mráčika obklopená mračnami so zaobleními krajmi z poza ktorých sa každu chvílu vynorí ďalšie lietadlo a okamžite začne sprejovať nad "oknom do nebies".. :D :D Nevadí.., aj tak ich milujme! ♥

Obrázek

PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 12 led 2011 20:36

ty seš pěkně ulítlej :D Nejseš někdy v Praze ? Že by jsem dali řeč.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 12 led 2011 21:26

Kamarát ma tam zrovna nedávno volal... možno prídem s ním.. :D Aaach tá Praha! Krásne mesto, nádherné Madony a ešte užastnejší Orloj! :)
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 12 led 2011 21:43

JJ ach ta praha, plná smogu, pravotočivá stresu, negativních emocí ... jak bych byl rád doma na Šumavě.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 12 led 2011 22:22

:D tak to je pekný kusok od Moravy :D... nevadí! ako je na tom teraz Praha fakt neviem, bol som tam pár krát a vždy celkom v pohode.. ;) hold mestá su mestá, králikarne..
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od michala13 » 13 led 2011 16:41

čítam tvoje príspevky druhý krát a druhý krát sa usmievam... :) ešte ten superorgonit nemáš a už pôsobí.. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 14 led 2011 00:03

Mne teraz teču slzy prudom z precitunia do reality ktoré vivolalo zdrcujuce buracanie mojich predošlích ideí, myšlienok spôsobu pohladu na svet, prírodu, medziludské vzťahy v medzivojnovom obdobý, troch postáv ktoré si nerozumejú nie z charaktérnej stránky, ale kôli rôznym politickým názorom a jazykovým barieram... je to ako sen ktorý som doposial prežíval deň za dňom, no po vzliadnutí filmu "Kukuška (2002)" (na ktorý som musel čakať asi 3-4 dni kým sa mi načítal... :D :D ) sedím tu a teraz s otvoreními ústami so slzami stekajúcimi po tváry pri pohlade do minulosti kedy svet nebol tak moc informaticky spletitý, pre technologizovaný do morku kosti ale prostý, oslobodený od ideí , v čo možno najvačšom súľade s okolitou prírodou, skutočnými hodnotami za ktoré naše predošlé generácie bojovali vo vojnách o pravdu, mier a pokoj na matičke Zemi. Je velmi smútné ako sa takmer zabili bývalí fínsky nacistický odstrelovač z ktorého sa stal demokrat - pacifista a bývalí kapitán sovietskéj armády ktorého taktiež odsúdila vláda štádu za neskrotnú silu v ich srdciach a nezlomnú vieru v mier za ktorý paradoxne každí svojim spôsobom bojuje... Nestranná príroda im nakoniec ukázala hodnoty miesto iluzií z ktorých už nemali inú možnosť než si konečne otvoriť oči a hladieť na svet očami nezastreními nenávisťou a vísť do svetla sveta z Platónovéj jaskyne utrpenia, kde sa stala tieňom realita a realita iba tieňom skutočnosti...
Na prahu téjto priepasti sa teraz ocitá celé ľudstvo ktoré svojvoľne a bezostišne ničí, plieni, páli a rúti sa do záhuby...
Slovami nemožno opísať hlbku toho čo vám chcem vyjadriť, iba podať akýsi matný opis pohľadu na skutočnosť, no môj doterajší sposob prežívania sa veľmi zmenil.. Možno i vy už pocituje vo svojom vnútri silu na zmenu a sebaintrospekčne prehodnocujete svoj doterajší život. Nepozerajte však už viac na Zem ako na kus zeme na skale letiacéj vesmírom okolo hviezdy, ale ako na bytosť, veeľkú, zložitu no o to krasnejšiú plnu rozmanitosti tvarou, farieb a pestrosti rôznorodého života ktorý pokrýva všetky jej oceany a moria, atmosféru,pod povrchom i na povrchu pevny, pohoria, púšte a ktorý je tak dokonale komplexný že donúti pozorovateľovi padnúť na kolená v pokore a eufórickom užase hladieť... Stačí sa len na chvíľu zastaviť.
;)
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 15 led 2011 17:07

Zdravím priatelia..dnes som testoval orgonit a výsledky ma viac než prekvapili.. :D
Suroviny: Živica nazbieraná z lesa zo stromov smreku a jedľe (v množstve plnéj formy z masla Flora)
Špony z ocele pravdepodobne 11 600 no určite tam bude i iná kvalita + jemné mosadzné (v množstve plnéj formy z masla Flora)
Krištál jednohrotový očistený v prude potoka z hôr
Živicu som cez leto roztopil na plechu pomocou slnka a ručne viešaval špony. Dal do formy na vytvrdnutie a pridal krištál.. žiadna chémia.. ;)
Nad územím čisteným orgonitom vyšla i dúha.. :D :D Tak krásnu duhu som asi ešte nevidel.. :P
Pridávam videá no posuďte sami.. P.S.: mieril som na mraky ktoré sem dovial vietor zo severu a lietadlá ktoré mi samozrejme ihned začnu sprejovať nad hlavou.. :D vypadá to tak že krásavec pracuje ako CB-čko, pretože jeho velkosť je asi 2,5 x TB..


phpBB [video]


part 2
phpBB [video]


dúha
phpBB [video]
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od kozma » 15 led 2011 18:52

Wow.. krása krása Orgonaute ! Jestli je to první orgonit v té oblasti tak se tak spektakulární efekty dějí hodně často. Zajímavá evidence toho jak dobře takovej přírodní kousek funguje. Nebo už v té oblasti nějaké orgonity jsou ? V každým případě parádní videjka :D

Odpovědět