co víme o orgonitu?

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

co víme o orgonitu?

Příspěvek od Hox » 17 dub 2011 07:52

podělím se tady o jednu zkušenost, která jde proti většině věcí, co jsem si o orgonitu myslel.

dlouhou dobu jsem měl podobnou věc jako toto - http://www.orgoniseafrica.com/buy-orgon ... ulett.html
(originál už tam nemají, jmenovalo se to "orgonite pendant")
při jedné příležitosti to dostala příležitost prozkoumat určitá důvěryhodná osoba, která uměla
velmi dobře cítít a pracovat s energiemi (a ještě mnohem více, ale to je vedlejší). A tady je, co jsem se
dozvěděl - na tento přívěšek se napojila nějaká astrální "sviňka" (podle její síly tedy spíše "svině") a používala
to jako svého druhu "bránu" přes mojí ochranu.. takže kdykoliv jsem to nosil, škodil jsem si. A teď to nejzajímavější - prozkoumáním věci se zjistilo, že při výrobě byl ten přívěšek v pořádku, tj. neobsahoval nic takového ani špatný záměr tvůrce.. ona "sviňka" se na to napojila až někdy později. Tak si říkám, kde je ona proklamovaná vlastnost orgonitu, že nemůže škodit, když se člověk nemůže spolehnout ani na to, že "osobní ochranný orgonit", který by měl posilovat auru, bio-ochranu atd... ve skutečnosti fungoval naopak? (a nebyl to ani záměr tvůrce)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kocour » 17 dub 2011 08:28

dost možná nejlepší je nespoléhat se na nic vnějšího, ať je to cokoliv. ale vždy a jen sám na sebe.
ten zmíněný příklad mi říká toto: jakmile svěříš svou sílu někomu (něčemu) jinému, najde se vždy nějaká ta parazitující sviňka. je dobré to mít trvale na paměti. energie je v podstatě v neustále labilním stavu - co platí teď, nemusí platit za chvíli. pokud něčemu nevěnuji dostatečnou pozornost, pomine to - je to kvantový stav voleb mezi mnoha stavy a je jen na nás, který si volíme. žádný amulet to za nás neudělá.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 17 dub 2011 14:14

psal sem o tom do topicku http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t= ... =60#p13389
Jde o to že orgonity jsou v současné doby prakticy pod kontinuálním útek. Cílem je křištál který je uvnitř, to je nejcitlivější místo.
Takovýhle svináci se chytají úplně na vše člověk jich má většinou an sobě několik až desítky.

Orgonity se snažíme s Aolianem spojit dohromady do určité sítě. Protože zatím každý jede sám za sebe, takže moc šancí nemají. Pokud by byli v síti mohli by útok odolávat mnohem líp.
Další problém je ten že dost orgošů de skrze programování proti přírodě. Většina lidí do něj vkládá prosby a své přání, které jsou často jiné než by si příroda přála (chci sluníčko, ale příroda by potřebovala déšť).
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kolosjackos » 17 dub 2011 15:03

je to jak se zbrani. zbran sama o sobe nikomu neublizuje, jen ten kdo ji pouziva. (zda se mi ze to tu uz nekde nekdo psal?)
mike jt a jini maji obrovskou vyhodu, ze dokazou videt kdo orgonit po- ci zneuziva. ale presto ( nekde sem to cetl uz ted nevim kde, nejspis nemecke forum) ten orgonit stale meni dor na por?
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

istnr
Příspěvky: 17
Registrován: 21 bře 2011 15:29

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od istnr » 17 dub 2011 16:20

Muze se naka entita napojit i na orgonity ktere nenosim u sebe? Treba na ty co mam rozhazeny venku, nebo v byte?

Zajimalo by me jak zjistim ze je neco napojenyho na muj orgonit? A jak se tomu pripadne branit?
Nosim u sebe po kapsach TB tak bych byl velmi nerad pokud je na tom neco nalepenyho.
Delam si okolo sebe (spis si predstavuju) obranny stit, ale samozrejme to neni vzdy, vetsinu casu na to zapomenu si neco takovyho vytvorit.


Ziju s tim ze orgonit je proti vsem negativnim destruktivnim energiim, ze je primo odpuzuje.. a ono to je mozna i naopak??

Evča
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2011 14:33

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Evča » 17 dub 2011 18:01

Hoši já bych to asi tak nedramatizovala a držela se hesla - STANE SE TI JEN TO,CO SÁM DOVOLÍŠ.Jinak do toho zabřednete tak,že se budete bát i uprdnout.Ahoj a čistou hlavu.

istnr
Příspěvky: 17
Registrován: 21 bře 2011 15:29

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od istnr » 17 dub 2011 19:36

Evča píše:Hoši já bych to asi tak nedramatizovala a držela se hesla - STANE SE TI JEN TO,CO SÁM DOVOLÍŠ.Jinak do toho zabřednete tak,že se budete bát i uprdnout.Ahoj a čistou hlavu.
no ja nevim, ale
Jde o to že orgonity jsou v současné doby prakticy pod kontinuálním útek. Cílem je křištál který je uvnitř, to je nejcitlivější místo.
Takovýhle svináci se chytají úplně na vše člověk jich má většinou an sobě několik až desítky.
aby clovek nezil v sladke nevedomosti ze se mu nemuze nic stat a nakonec ho nevysavaly nejake negativni entity :?

Hox to taky vubec necekal

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od jiřík » 17 dub 2011 23:19

nelze brat na lehkou vahu zneuzitelnost orgonitu.otazka je(jak zaznelo v posledni reakci),jestli entita(v tomto pripade svinak;) se muze napojit primo na orgonit(kristal),nebo k tomu potrebuje, aby tento orgonit byl napr. v prostoru oslabeneho aurickeho pole cloveka,atd..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 09:42

orgonit odpozuje negaci a destrukci, tím na sebe upoutává pozornost. řekl bych že globální orgonity jednou tak na 10 - 15% výkonu co by mohli jet. Řekl bych že většina orgonitů v přírodě je zpacifikovaná, a nemají nějaký větší vliv. ALe stále jsou to orgonity a stále fungujou, jen z věci co udělá díru do oblohy je prostě něco co z lehka přirozpustí chemickou deku.

Problém je že ogonity sabuje několik "civilizací/klutur" zároveň. Jednu jsem už vykydali a hned jsme našli další. Většina parazitických bytostí a tak je totiž alergická na orgonity a křištály. Proto je vyřazujou z činnnosti.

Jen nechci dělat paniku ale v astrál není nebe, to ej spíš džungle, kde obzvlášt v naších urovních je to temno vedle temna. Pokud chcete andělíčky tak to musíte vejš, ale poblíž 3D je to bída a děs. To nemluvím o tom když člověk zkusí jít "dolu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Ondřej » 20 dub 2011 20:17

Hox: Málo detailů... Osobně něco podobnýho čtu prvně. Napsal bych o tom Carol, Dooney a DB. A ještě řek a ukázal marňákovi...

Mike: předpokládám, že k podobným názorům přišels za pomoci Aoliana :lol: Je to tak??

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 20 dub 2011 21:01

Mike, Tvoje tvrzení o redukci účinnosti orgonitu je dezinformace. Jestli chceš dokázat opak, přines důkazy.
Lidi doprdele to nemůžeme bejt na tomhle fóru trochu serioznější ?

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Hox » 20 dub 2011 21:11

Ondřej píše:Hox: Málo detailů... Osobně něco podobnýho čtu prvně. Napsal bych o tom Carol, Dooney a DB. A ještě řek a ukázal marňákovi...

Mike: předpokládám, že k podobným názorům přišels za pomoci Aoliana :lol: Je to tak??
detailů je málo, protože to je zhruba všechno, co vím. předmět byl zneutralizován a zahozen, takže prozkoumání
možné není. Ještě připadá v ůvahu teoretická varianta, že onu osobu někdo zmanipuloval, aby "došla" k závěru ke kterým došla, a tím mě "připravila" o obranu v podobě osobního orgonitu, ale zdá se mi to velmi nepravděpodobné.
a) všechny ostatní věci které jsem se dozvěděl byli velmi přesné a v pořádku
b) mám doma kila orgonitu, takže ta jedna chybějící věc by se nemusela vůbec projevit, a doma trávím většinu času..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 20 dub 2011 21:29

takže pokud chceš důkazy tak např. mluví se o tom tady http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t= ... =60#p13339
o ešte, neviem či máte niekto podobné skúsenosti no pred pár dnami mi prišlo no dajme tomu vnuknutie že krištál v orgonite je zameraný a "zablokovaný"? Ťažko opísať ten pocit, no ked čistím neiekdy odblohu tak mi krištál z neho vyletel už hádam aj 20-30x :x , už nepracuje na 120 % ale skor na 40-30 %. Ako práve teraz!
Já osobně sem už své orgoše taky několikrát musem "zapínat".

JInak orgonit není žádná posvátná věc, takže se na nej vztahujou klasický zákony energetického působení.
Pokud můžu já programovat orgonit, může ho programovat kdokoli kdo umí "přebýt" nebo obejít moje programování.
Navíc se to dá udělat z jakékoli vzdálenosti.
Takhle sem např Levi programoval orgonit na dálku, měl sem ho jen na fotce.
Pokud de tohle, není nic snažšího než ho na dálku vypnout.
Vypnutí používají většinou lidi, co ej vyrábějí ve velkém množství, protože by se doma nevyspali.

Ale laskavě si uvědomte že orgonit je něco užásného ale to neznamená že se na to nemůžou lepit kdejaké temné nánosy nebo že nemůže být na dálku eliminován.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 20 dub 2011 23:57

Za zamyšlení to stojí. Omlouvám se za prdelování ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 21 dub 2011 00:27

nic se nestalo. Dneska je potřeba nezahazovat jakýkoli nápad ač se může zdát absurdní. Viz orgonet a článek s octem.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět