co víme o orgonitu?

Cesta za poznáním...
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 01 kvě 2011 17:10

Ano, souhlas. Zas té mé unáhlenosti, že.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 01 kvě 2011 20:38

to není nic na tebe :D prostě jen se mi zdá že lidi tady v něj nemají žádnou důvěru a považují ho na blázna ... Já jsem taky odsuzoval věci které sem zjistil že jsou pravda. A určitě jich ještě pěkná řádka čeká nad odhalení.
Hold dneska je taková doba, člověk musí být otevřený všemu. Ty kozmo seš na tom hodně dobře, experimentuješ s orgošema a to ej dobře. Protože druhá strana vyvíjí čím dál lepší zbraně a postupy jak nás obejít. A pokud jim stále chceme zatápět musíme s nima držet krok.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od BANDIDOS » 02 srp 2011 22:39

Hox píše:podělím se tady o jednu zkušenost, která jde proti většině věcí, co jsem si o orgonitu myslel.

dlouhou dobu jsem měl podobnou věc jako toto - http://www.orgoniseafrica.com/buy-orgon ... ulett.html
(originál už tam nemají, jmenovalo se to "orgonite pendant")
při jedné příležitosti to dostala příležitost prozkoumat určitá důvěryhodná osoba, která uměla
velmi dobře cítít a pracovat s energiemi (a ještě mnohem více, ale to je vedlejší). A tady je, co jsem se
dozvěděl - na tento přívěšek se napojila nějaká astrální "sviňka" (podle její síly tedy spíše "svině") a používala
to jako svého druhu "bránu" přes mojí ochranu.. takže kdykoliv jsem to nosil, škodil jsem si. A teď to nejzajímavější - prozkoumáním věci se zjistilo, že při výrobě byl ten přívěšek v pořádku, tj. neobsahoval nic takového ani špatný záměr tvůrce.. ona "sviňka" se na to napojila až někdy později. Tak si říkám, kde je ona proklamovaná vlastnost orgonitu, že nemůže škodit, když se člověk nemůže spolehnout ani na to, že "osobní ochranný orgonit", který by měl posilovat auru, bio-ochranu atd... ve skutečnosti fungoval naopak? (a nebyl to ani záměr tvůrce)
No, mě když přišly orgonity, tak jsem je hezky pocákal silnou svěcenou vodou s příslušným osolovením a dbal jsem na to aby na každém orgonitu byla kapka této vody a nechal ji tam zaschnout. Je taky dobré občas pozvat faráře domů a nechat to tam vyčistit. V pokoji středem postele mi ze spodu od země procházel sloup silné energie takové ne agresivní , ale nic moc dobrého a na radu Levi, za což jí moc děkuji, jsem pozval faráře , ten udělal co uměl a je od té doby pokoj. Já jsem na energie citlivý až moc a řekl bych že čím dál víc, takže vím o čem mluvím. ;)

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od BANDIDOS » 02 srp 2011 22:48

BANDIDOS píše:
Hox píše:podělím se tady o jednu zkušenost, která jde proti většině věcí, co jsem si o orgonitu myslel.

dlouhou dobu jsem měl podobnou věc jako toto - http://www.orgoniseafrica.com/buy-orgon ... ulett.html
(originál už tam nemají, jmenovalo se to "orgonite pendant")
při jedné příležitosti to dostala příležitost prozkoumat určitá důvěryhodná osoba, která uměla
velmi dobře cítít a pracovat s energiemi (a ještě mnohem více, ale to je vedlejší). A tady je, co jsem se
dozvěděl - na tento přívěšek se napojila nějaká astrální "sviňka" (podle její síly tedy spíše "svině") a používala
to jako svého druhu "bránu" přes mojí ochranu.. takže kdykoliv jsem to nosil, škodil jsem si. A teď to nejzajímavější - prozkoumáním věci se zjistilo, že při výrobě byl ten přívěšek v pořádku, tj. neobsahoval nic takového ani špatný záměr tvůrce.. ona "sviňka" se na to napojila až někdy později. Tak si říkám, kde je ona proklamovaná vlastnost orgonitu, že nemůže škodit, když se člověk nemůže spolehnout ani na to, že "osobní ochranný orgonit", který by měl posilovat auru, bio-ochranu atd... ve skutečnosti fungoval naopak? (a nebyl to ani záměr tvůrce)
No, mě když přišly orgonity, tak jsem je hezky pocákal silnou svěcenou vodou s příslušným osolovením a dbal jsem na to aby na každém orgonitu byla kapka této vody a nechal ji tam zaschnout. Je taky dobré občas pozvat faráře domů a nechat to tam vyčistit. V pokoji středem postele mi ze spodu od země procházel sloup silné energie takové ne agresivní , ale nic moc dobrého a na radu Levi, za což jí moc děkuji, jsem pozval faráře , ten udělal co uměl a je od té doby pokoj. Já jsem na energie citlivý až moc a řekl bych že čím dál víc, takže vím o čem mluvím. ;)
A jestli se na tebe nalepil někdo z astrálu, tak si tě ta bytost na základě něčeho vybrala... Je to dost ojedinělé a není to jenom tak. A co Ti to konkrétně dělalo? Jak se Ti to její působení projevovalo? Sny, změna chování, myšlení... k horšímu? Zkus se taky nad sebou zamyslet a nad svým minulým konáním, svým životem, chtěním apod... Záleží taky na tom kdo ten orgonit vyrobil. Jestli taky nějaké ty sviňky nemá taky doma a nejsou u výroby :?

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od cardej » 03 srp 2011 22:01

Zdravím zase po nějakém čase. Někde jsme tady psali o programování orgonitu.
Na OSUDU jsem narazil na článek PSYCHOTRONIKA - myšlenkové objekty a zabíjení na dálku.
je tam hezky popsáno programování fotonů a křištálů.
Zkusím malý výňatek textu. Snad to autor odsouhlasí.
Zaujalo mne totiž přenos informace mezi buňkami na dálku. Vím že to není nic nového, ale je to tam hezky popsáno I to jak to prochází křištálem a jaký vliv má na to světlo.

část textu přikládám.
PSYCHOTRONIKA - myšlenkové objekty a zabíjení na dálku.

V tomto případě jsou vzorce virtuálního stavu (pravděpodobností) přidány přímo ke každému fotonu, mimo všeho, co se dělá v rámci normálního schéma modulace. Tudíž nosič může být elektricky velmi komplexním, nebo velmi jednoduchým. Při jakékoliv míře dosáhne nosič se svými psychotronickými modulacemi cíle a fotony jsou cílem absorbovány a emitovány nepřetržitě. Absorpce fotonů a jejich modulace nepřetržitě vytváří složené jádro prostoročasu M Δ T a zavádí psychotronické modulace virtuálního stavu do elektrického pole hmoty, a modulace jsou nyní neseny virtuálními fotony, které vytvářejí toto pole. Když je foton reemitován, složené jádro se opět rozdělí a Δ T je fotonem odnesena, což po sobě zanechá změněný stav virtuálního fotonu na nečasové hmotě zanechané prostorově mezi kvantovými změnami. atd....

Normální elektromagnetický šum z vesmíru a prostředí, ve kterém se buňka koupe, obsahuje náhodné komponenty, které se z velké části vzájemně ruší nebo vyrovnávají. Modulované náhodné psychotronické modulace běžného pozadí prostředí se chovají podobně, a tím normální pozadí jednoduše představuje příliv slabého šumu, který nenarušuje počáteční fungování života.

V experimentech Kaznačeva a jeho kolegů bylo tlumení fotonů silně omezeno, a psychotronické signály z umírající primární kultury mohly procházet infračervenými a ultrafialovými okny v křišťálu jako vzory virtuálního stavu na mitogenních UV fotonech emitovaných umírajícími buňkami, a být zavedeny do sekundární kultury.
Rozněcovací efekt pak vyvolal vzor nemoci nebo smrti, po patřičném časovém zpoždění. Takže se zdá, že skutečně existuje fundamentální mechanismus, jehož prostřednictvím lze vzor nemoci nebo smrti přenést z jedné buňky do další. Pokud je to pravda, pak se objevují vzrušující vyhlídky pro léčbu doposud neléčitelných nemocí, jako rakovina. Psychotronický vzor rakovinných buněk v těle člověka by mohl být jednoduše přepsán, pak fázově posunut o 180°, remodulován na RF nosiči a vyzářen zpět do těla pacienta, aby zrušil vzory rakovinových signálů. Ozáření těla nemusí být vůbec vážné; dokonce i slabá radiace díky rozněcovacímu efektu postačí. V každém případě se zdá, že tento hypotetický mechanismus stojí za experimenty, a zdá se, že nabízí potvrzení praxe radionické léčby nemocí.

Zdroj exkluzivne
exkluzívně
pro OSUD.cz

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kocour » 03 srp 2011 23:12

Zkusím reagovat stručně a pokud možno jasně a srozumitelně (protože předchozí článek je pro mě napsán tak složitě a nesrozumitelně, že z něj má v hlavě akorát guláš), neboť jsem zastáncem praxí ověřené teorie, že vesmírné zákony jsou neskutečně jednuduché, stručné, srozumitelné i poslednímu slaboduchému,neboť i on je dítětem božím, hodným tyto zákony pochopit, ale (světe div se!) aplikovat!:

- čím větší blbost a kravina, tím složitěji je napsaná (proč asi?)
- každá myšlenka tvoří realitu
- my si tvoříme svou realitu
- každá oběť si volí a přitahuje svého tyrana
- každý milující si volí a přitahuje milující okolí
- a tvoří jej

Ta omáčka kolem fotonů apod. je úplně navíc, stačí vědět, znát a aplikovat jednoduché vesmírné zákony a V TOM OKAMŽIKU jsem tvůrcem nového světa, nové reality. Nemůže být jinak, protože k tvorbě a prožívání reality jsme stvořeni :)

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od cardej » 04 srp 2011 18:10

Kocoure přijímá , že ten článek je složitě napsaný, ale mě tam zaujala ta modulace fotonu
a pronikání modulovaného fotonu křištálem. Foton můžeš modulovat slovy zvukem i myšlenkou. Stačí k tomu svíčka. Proniká pouze složka infra a ultrafialová.
Sklo paranormální kanály nepropouští, ale křišťál, / křemík/ přenáší dobře jak ultrafialové tak infračervené spektrum, zatímco sklo je potlačovatelem paranormálního kanálu.
Takže když vyrábíme orgonit-
zkus vyrábět za denního světla za soumraku a večer. Ve tmě při světle svíčky.
Bud opatrný na myšlenky.
Rozněcovací efekt programu který tam náhodně vznikne může se aktivovat se zpožděním po
osvětlením denním světlem.

text z článku.
Paranormální efekty lze silně modulovat do infračervené a ultrafialové fotonové aktivity, a skutečně existují důkazy o takovém předpokladu. V r. 1950 západní výzkumníci zjistili, že buňky lze zabít ve tmě ultrafialovým zářením, držet odstíněné před viditelným světlem po 24 hodin či déle, a pak po ozáření viditelným světlem se buňky začnou oživovat po stovkách tisíc, i když byly předtím klinicky mrtvé.
To podle programu který se osvětlením aktivoval..

Jinak jsem chtěl reagovavat na příspěvek HOXE o jeho osobním orgonitu který měl negativní modulaci.

Ještě moje poznámka - když vyrábíš orgonit za tmy ve světle svíčky, tak fotony ze světla svíčky jdou velice dobře programovat osobním polem člověka který orgonit vytváří nebo který je v jeho blízkosti při odlévání.
Ve dne to je pod vlivem slunečního světla.

Ještě to zkusím napsat zjednoduše a potom se ozvu.
Hezký den a díky žes mi oponoval a že o otom nepřemýšlím sám..

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kocour » 08 srp 2011 18:23

Čarději,
promiň, že zjednodušuji, ale tak nějak mi vychází, že čím jednodušší věci jsou, resp. čím prostěji se k nim přistupuje, tím více o nich víme, tím méně zastírajícího balastu nám brání v pohledu na jádro pudla. Teď to neber osobně, píšu v obecné rovině, ikdyž přeneseně to platí i na otázku fotonů a jejich modulace.
Došel jsem ke stavu, kdy přestávám řešit tady-tam, včera-zítra, já-oni, dobrý-zlý. Vše je Jediným v nekonečně proměnách. Já jsem tím uprostřed, o koho jde, o toho, kdo volí a tím říká, kým je. Je v reakci na jiné, ale jako tvůrčí, suverénní, svobodná, neoddělitelná součást Jediného Co Jest.
Možná že něco vede informace víc a něco míň (určitě ano!), něco se dá modulovat víc a něco míň. Ale proč to řešit, když vím, že vše projevené je pouze projevem mne samotného? A proč chtít ovlivňovat a tvarovat druhé? Jedno, jak, jestli s těmi nejvyššími nebo jakkoli postranními nebo nízkými úmysly? Každý má svou cestu, co já o někom vím? Mám právo se pak montovat do jeho osudu? Jen za sebe zodpovídám, jen svého života jsem sochařem. Stejně jako každý jiný z nás. Dualita končí, vracíme se k jednotě. Někdo dřív, někdo později, ale směr je jasný.
Možná, že svit svíčky pomáhá vtisknutí mentálního obrazu (programu) do orgonitu, ale tak nějak to přestávám řešit. Nemám potřebu ovlivňovat ve smyslu páchání dobra, snažím se pouze žít nejlíp, jak mi to jde, ikdyž to někdy zaskřípe - stejně jako každý jiný. To neznamená, že mlčím před neprávem, lží, podvody nebo násilím. Znamená to jen, že k tomu nepřistupuji z pozice duality, která nakonec vede k tomu, že vše, proti čemu bojuji, potvrzuji a posiluji, ale z pozice jednoty, kdy vím, že vše je v pořádku, že jsme se vtělili na tuto Zemi právě proto, abychom tyto kontrasty prožívali a svým vlastním způsobem je zažili a zpracovali - až do okamžiku, kdy se naše karmické kolo vrátí na začátek a my poté, kdy se z programu "dualita" poučíme, vrátíme se zpět k Jedinému Co Jest. Toto poznání kontrastů mne osobně vede především k soucitu. Nejen k ostatním, ale i k sobě. Na tohle orgonity, při vší úctě, nikdy nestačí; je to otázka mého srdce.

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od rosa » 08 srp 2011 20:24

Dokonale jsi to Kocoure vyjádřil, cítím to úplně stejně.DĚKUJI.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od am2 » 08 srp 2011 21:12

jé, ahoj Roso, Tebe jsem dlouho neslyšel...

Kocoure, trochu prosím rozveď, jak v praxi vypadá to:
"To neznamená, že mlčím před neprávem, lží, podvody nebo násilím. Znamená to jen, že k tomu nepřistupuji z pozice duality."

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kocour » 08 srp 2011 22:07

am2 píše:jé, ahoj Roso, Tebe jsem dlouho neslyšel...

Kocoure, trochu prosím rozveď, jak v praxi vypadá to:
"To neznamená, že mlčím před neprávem, lží, podvody nebo násilím. Znamená to jen, že k tomu nepřistupuji z pozice duality."
No právě, že se to těžko vysvětluje... Mám-li to co nejvíc zjednodušit, tak je to o tom, že jednám spravedlivě, mluvím pravdu, poctivě, mírumilovně. Ne vždy se mi daří, stále se ale snažím, stále se koriguji, tvořím vědomě, jako suverénní a svobodná bytost; ne jako bytost nesvobodná, následující pokyny a doporučení někoho shůry, kdo si uzurpuje právo mi přikazovat, co mám nebo nemám dělat (což je podstata zdejšího matrixu, která spočívá ve vytvoření otrockého systému). Dost možná že jsme tady právě proto, abchom se této vnitřní svobodě naučili...

Je mi ale jasné, že kdokoli to, co jsem teď napsal, může zkomolit a překroutit jinak, buď ve prospěch své pravdy vnebo v neprospěch můj. Kdysi dřív by mi to vadilo, dnes je mi to jedno. Jsme svobodní a každý je této svobody hoden. Zjistil jsem, že nejvíc soudí ti, kteří tuto vnitřní svobodu nemají. Proto hledají viníky, tvoří je.
Ale to je v pohodě, i oni se jí jednou dočkají :)

Btw. teď se dívám na dokument o vyvraždění sekty davidiánců ve Wacu (CT1) a místo zloby nad tím, co těm lidem provedli, jak překroutili ti, kdo tuto vraždu provedli, pravdu tak, aby sloužila jejich záměru, cítím smutek a lítost. Nad všemi. Oběťmi i vrahy. Protože skutečně a doopravdy jsme všichni Jedním...
Mohl bych se i vztekat - spravedlivě se opájet pocitem, že ti zlí jsou opravdu zlí a že já takový nejsem a že oni skončí kdesi v pekle apod... Ti pachatelé (jak ti, co to připravili, schválili, tak i ti, co to provedli), si své následky ponesou dál: budou se muset zodpovídat a nést následky svých činů (jako každý z nás) - jak je můžu já chtít trestat, když sám nesu tíhů svých skutků? Jen soucit a odpuštění je cestou z bludného kruhu oddělenosti ven...

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od rosa » 08 srp 2011 23:02

Ahoj, ale stále Vás chlapci láskyplně sleduji a tiše si rozjímám. Všem hodně lásky. Život je nádherný.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od am2 » 09 srp 2011 17:15

díky Kocoure, vysvětlení bylo srozumitelné a vyčerpávající

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kolosjackos » 11 zář 2011 20:53

kocour píše:.... kdo tuto vraždu provedli, pravdu tak, aby sloužila jejich záměru, cítím smutek a lítost. Nad všemi. Oběťmi i vrahy. Protože skutečně a doopravdy jsme všichni Jedním...
...
asi si myslel soucit. soucit nema od lasky daleko, ale jinac k tomu neni co dodat.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět