co víme o orgonitu?

Cesta za poznáním...
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 24 dub 2011 11:53

Držtičky moje ! :) Kocoure podrbal bych Tě za uchem kdybys byl fakt kocour, páč to je přesně otevřený "orgoinženýrský" přístup. Vůbec, líbí se mi, že jste tak otevření a konstruktivní, nezavrhujete hned něco bez důkazů.
Mě teď valchujou na anglickym gifterskym Warriormatrix.com fóru za to, že jsem to vůbec napsal, administrátor mi začal nadávat do idiotů
a tvrdí, že nejsem z Čech a že jsem dezinfo agent :lol: A přitom, NIKDO Z NICH TO NEVYZKOUŠEL. Je to vzdušná
homeopatie. Vůbec jsem to nečekal a musím přiznat, dovedlo mne to k poznání, jak neuvěřitelně citlivá je příroda na
každý náš zásah. Protože u orgonové energie jsem si říkal jojo tuny orgonu tam, tuny sem...
Celá tahle záležitost s octem nabývá nové, zajímavé obrátky, očividně CIA chlápkům a dezinformačnímu oddělení různých služeb tahle informace hrozně vadí, což mne překvapuje nejvíc, čekal bych takovouhle agresivitu už u orgonu.
:shock:
Taky se omlouvám za to že o tom mluvíme v tomhle vlákně, navrhuji založit nové vlákno v jiné sekci, abychom nepletli
eventuelní giftery zelenáče co tu bloudějí v začátečním zmatku a nasávají informace o Orgonu ;)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 24 dub 2011 12:46

Hezky. Teď mi tam smazali účet a vymazali celé vlákno které tomu bylo věnováno. To je ono ! Trefil jsem do černého.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kocour » 24 dub 2011 13:52

Bravo, Kozmo,
to je krásná ukázka, jak pracuje ego: jak ho něco prokukuje, smázne ho, aby mohlo oblbovat někoho jiného...
K té homeopatii: ředění účinné látky v roztoku je v řádech desitek či stovek tisícin množství. Gregg Braden píše, že ke změně povahy původního množství (hmotně či duchovně, což je v podstatě totéž) je třeba druhá odmocnina setiny celku, včera jsem viděl toto video (http://www.youtube.com/user/OnenessCZSK ... Vm9FuR_g2o), kde Sri Bhagavan mluví o potřebě 64000 lidí ke změně lidstva jako celku. Ty počty se možná podle dalších zdrojů budou ještě lišit - ale v podstatě to skutečně znamená (a mám to ověřeno i na sobě), že změna je možná kdykoliv a jakkoliv - status quo je velmi vratké. Ne-Světlo (čili ego - naše nebo světové, to je fuk), to ví velmi dobře a proto je otázka alchymie, homeopatie a vůbec vlivu velmi malého dílku z celku na jeho proměnu tak zatajovaná a zesměšňovaná.
Alchymie už neslouží jednotlivcům, ale lidstvu jako celku. Staré časy končí.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 24 dub 2011 14:04

já někdy pochytávám "z druhé strany" různý informace nebo spíš upozornění že informace která je předemnou je něčím zajímavá nebo klíčová.
Když sem četl o octu hned mi přišlo něco jako - ano víceméně to funguje ale ten princip působení kdyby se objevil by nám dal do ruky obrovskou výhodu. Źe je to věc s obrovským potenciálem.
I z reakcí na zahraničních foórech je jasné, že ilumináti/temnáří/temnáři ví o principu působení toho octa. A źe se toho bojí. Držím nám všem palce at to co nejdřív objevíme.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 24 dub 2011 14:21

Držím palce taky. Přeji Vám krásné svátky v tento požehnaný a slunečný den Paschy a chci vyjádřit ještě jednou svůj nejhlubší respekt vůči všem Vám, na tomto báječném a NAŠEM českém fóru !

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Aien » 26 dub 2011 09:31

:shock: Ahoj Lidi! Došla jsem nechtíc k něčemu podobnému z druhé strany. Týká se to mojí zahrady,hanácká černozem je mimořádně úrodná, ale občas se musí něco přidat. Jednou z chybějících složek je vápník: můj myšlenkový postup: když mi doktoři řezali nohu, doporučovali mi na rehabce babský lektvar na zahojení kosti: vaječné skořápky pomlít a rozpustit v octě. Myslím si, že pro lidi je to blbina (lepší je organický vápník např v maku nebo sezamových semínkách), ale pro kytky je to to pravé. Od podzimka sbírám vaječné skořápky a teď nestává čas akce, a ejhle! taková zpráva o octu.Myslím, že to načasuju tak: až bude počmáraná obloha, budu zalévat zahradu tímto zředěným lektvarem ( vápno ničí mech v trávníku atd., moc kyselá reakce země, ale nechci to použít jako hydrát nebo jiné práškové vápno).Tak budu sledovat , co to dělá s oblohou (a následně se zahradou). Nechci vám rušit vědecké dišputace babskými plky, ale představte si celou plochu zahrady zalitou zředěným octem, jak se to vypařuje! :P

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od pepr » 26 dub 2011 09:57

Ale ocet je kyselý. Takže je to úplně naopak než to vápnění.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Aien » 26 dub 2011 11:25

Možná je to blbost, moje babi dávala skořápky do kompostu za tímto účelem (kyselý deště je rozpustí).S nohou další blbost: byla jsem líná jít, tak jsem běžela asi 4km s kopce ve špatně utažených starých pohorkách a prasklo mi kloubní pouzdro na palci-pakost-plastika.To je škoda:octan vápenatý:žádný hnojení, žádný zapuzování chemky! Bé :cry:

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Hamry » 26 dub 2011 12:53

K tomu octu se skořápkou jsem našla tohle,je to podle mě stejný.Skořápky a citronová šťáva-takže taky kyselá.Náhražky vápníku: Lehce vstřebatelný je citrát vápenatý (calcium citrate) a je to nejlepší náhražka vápníku, jakou si můžeš vzít. Připravuje se z rozmletých vaječných skořápek (na prášek), které v lékárně dostaneme pod názvem Biomin H (může ho předepsat i lékař). Prášek se rozmíchá s citrónovou šťávou a nalačno vypije. Poté je nutno vyčkat aspoň půl hodiny, než budeš něco dalšího jíst nebo pít. V takovéto formě je nejlépe stravitelný a vstřebatelný. Takže to jako obklad musí fungovat, že se vstřebává vlastně vápník v octě rozpuštěný a ocet pokud vím,byl doporučovaný ještě na obklady na otoky. Kůží se to asi vstřebá a zpevňuje kosti, když se může vstřebávat jod kůží po koupelích,nebo po mazání jodisolu na zápěstí,tak proč by ne vápník.Jen s citronem to pijou,tady to je obklad.A ten ocet na zahradě vypařování vyzkouším.Tak co už jsem dělala větší blbosti jako pokusy a tak proč ne.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Aien » 26 dub 2011 15:24

Děkuji Ti , veliteli, že ses mě zastal!
Tak budeme blbé dvě, ale počkám na tu chemku, abych si to mohla užít , kdyby to fungovalo. :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 26 dub 2011 19:40

nejste sami dámy, já jsem pan blbý taky a za Aegis CB si stojím stejně jako za octem. ;)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 26 dub 2011 19:41

A že Sensei je dement, za tím si taky stojím.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od pepr » 26 dub 2011 23:02

"Jsme jedno tělo -- ty i já..." :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 30 dub 2011 13:23

Hele kkámo já Aoliana disuju, takže ať si třeba cestuje stíny pomocí trumfů, jestli chce. Amber nula :lol:
Ale když už někoho disovat, tak s vysvětlením. Sensei je magor, protože zareagoval jako týpek co má definitvně nějakej problém nebo co, začít nadávat lidem do idiotů jen kvůli jinému názoru ? Nízké. Nechápu. Nechci chápat.

A ocet ? Vyzkoušels to aspoň ? Viděls ty hafo videjka anglánů, amíků a hysterickejch holanďanů ? :) Já ti řikám že mě to tady v regionu pomohlo, já tady ještě pořád nemám pořádný CB co by vyhnalo POR do výšky a teď už na něj tak nepospíchám, páč to tu mám sakra dobře wogiftovaný a wocet tomu kurňa pomohl, proč bych si vymejšlel.
Jou, pozdrav jinak ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 30 dub 2011 22:59

Aoliana je složité pochopit protože mluví ve své vlastní řeči, někdy dá práci domyslet si co tím mám na mysli. Ale komu se to postěští tak má velké štěstí. Je to velice zajímavý zdroj informací mimo jakákoli zařazení do současného pohledu na svět. Jinými slovy mluví o věcech o kterých sem zatím nikoho mluvit neslyšel a ty věci jsou velice důležité.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět