Orgonit a migréna

Cesta za poznáním...
Odpovědět
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Orgonit a migréna

Příspěvek od monikag » 18 dub 2011 15:11

darovala som kamoške orgonit, spomínala, že má problémy s hlavou,
časté migrény, keď ani lieky nepomáhali...
Po pár dňoch mi napísala, : "Napiš mi ako sa to volá, ono to n atu hlavu pomohlo, nebolí!!!"
Tak ma to hreje na duši...
Okrem toho zmizla nespavosť u mojej mamy, moje deti sú ako z divých vajec :lol:
Ja som prvý mesiac bola zrelá na psychiatra, nepokoj, nervozita, všetko mi vadilo,děs a hruza :o
Tak to sú moje stručné skúsenosti s mojimi orgonitmi... :P

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a migréna

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 20:14

to napiš do topicku o těch negativních účincích. At si každej prečtě co jsou orgonity zač.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonit a migréna

Příspěvek od monikag » 19 dub 2011 00:45

Prepáč, ale nerozumiem. Kam to mám napísať? Alebo mi to nemyslí, alebo je to slang ktorý ja nepoznám. :oops:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Orgonit a migréna

Příspěvek od pepr » 19 dub 2011 12:07

monikag píše:Prepáč, ale nerozumiem. Kam to mám napísať?
Mike.Jt myslel asi do tohodle vlákna, které je o něco starší, než tvoje vlákno

http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t=831#p13368

smurfo tam popisuje svoji negativní zkušenost a ptá se, co s tím.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a migréna

Příspěvek od mufin » 28 dub 2011 00:20

Koukám že tu je nějakej milovník orgonitů? Prej "co jsou orgonity zač" :D
Je pravda že záleží kdo, jak a hlavně na jaké osobní úrovni orgonity vyrábí. Ale že by až tak působily negativně, to asi ne. za tři roky takovou zkušenost výrazně negativní nemám. Pokud je někdo velmi hodně citlivý, může na něj být působení orgonitu silnější ve smyslu přívalu vitální energie a takový člověk nemusí třeba poblíž orgonitu usnout. To ale neznamená že orgonit je špatnej. Je potřeba pochopit souvislosti!!!
Něco odsoudit, to umí každej.

V souvislosti s migrénama je potřeba zjistit objektivní příčiny. Často jsou migrény způsobeny elektrosmogem silným.
Orgonit není lék na migrény, ale elektrosmog umí celkem neutralizovat, takže přeneseně pomáhá i od těch migrén.
Jděte pod povrch věci než něco odsoudíte.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonit a migréna

Příspěvek od monikag » 04 kvě 2011 15:40

Prepáč mufin, ale prečítaj si celú tému, keď to vytrhneš z kontextu, tak to znie ako negatívne. Naopak aj ja aj Mike jt to popisujeme ako pozitívne, kto tu odsudzje orgonit???? Čítaj celú tému, alebo nereaguj, sorry...

alfomilka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2011 23:10

Re: Orgonit a migréna

Příspěvek od alfomilka » 01 črc 2011 11:28

Mna prave zacala bolievat hlava, ked sa u nas nakopilo zrazu asi tak 4 kg orgonitov. Do 2 kg este v poho. Vzdy, ked som sa k nim priblizila, nech si ich povyberam z formy alebo dalej vylestim, tak uz za par minut som musela prec, lebo som citila, ako prijimam ohromne mnozstvo energie. Takto to trvalo asi 2 mesiace, kym to preslo.

Merkaba
Příspěvky: 5
Registrován: 07 srp 2011 22:35

Re: Orgonit a migréna

Příspěvek od Merkaba » 07 srp 2011 23:14

Viem zo skúsenosti mojej priateľky, keď som začal s výrobou orgonitov, že to boli úplne prvé príznaky účinku orgonitu na ňu, po pár týždňoch si spomenula, že už nemala migrénu práve tých pár týždňov...je to už viac ako 2,5 roka a tie jej hrozné migrény sa nevrátili...našťastie.

Odpovědět