První zkušenosti s orgonitem

Cesta za poznáním...
Ithaka
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2011 08:50

První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Ithaka » 12 kvě 2011 09:45

Založila jsem nové téma, protože nevím, kam to jinam napsat, tak doufám, že to nebude vadit...

Před třemi dny mi přišly orgonity od Ondřeje - 3 HHG a 20 TB. Když jsem se dozvěděla o existenci orgonitu, pár týdnů jsem nad tím přemýšlela, hledala informace, pročítala fóra a celkově jsem se snažila nějak si to přebrat. Až jsem si řekla, že nejlepší bude vyzkoušet to v praxi. Takže už od začátku jsem se k orgošům stavěla stylem "uvidíme, jestli to bude fungovat".
Na první dojem vcelku žádný zázrak, na poště nebyli ani zvlášť milí, ani nijak nepříjemní a hlavní pocit, který převládal, když jsem je nesla domů, byla zvědavost. Nadšení taky, ale nic, co by se nedalo přičítat očekávání nebo sugesci. Žádnou energii jsem necítila, a to ani po vybalení, ačkoliv jinak energie cítím vcelku běžně. Asi to závisí na druhu... Ale s oběma menšíma HHG - lapisovým a tyrkysovým - jsem měla tendenci se pořád "mazlit", přejíždět po nich rukou a hrát si s nima, takže něco tam asi přece jen bylo:-)
První, co jsem udělala doma, bylo podarování ledničky, mikrovlnky a wifi jedním nebo dvěma TB. U mě v pokoji dostal po jednom ještě notebook a mobil. Do kruhu ze šesti TB jsem postavila flašku s vodou, zbytek orgonitů jsem nechala volně v pokoji a čekala, co se bude dít.
K mému zklamání se žádné úžasné řetízkování bublinek ve vodě nekonalo, jen maličko v místě, kde byla láhev zúžená. Voda tam stála nejmíň hodinu, ale spíš dvě. Když jsem ji pila, přišla mi jako obyčejná odstátá voda, ale žádnou na srovnání jsem neměla, takže nemůžu říct jistě, že to s ní nic neudělalo. Každopádně by mě zajímalo, na čem závisí to řetízkování :-)
Když jsem šla spát, měla jsem docela obavy, abych usnula, neb jsem toho v pokoji měla docela dost. Dva menší HHG jsem nakonec spolu se dvěma TB šoupla na parapet k nohám postele (jeden jsem měla původně asi metr od hlavy a nemohla jsem usnout), HHG5 jsem obložila dvanácti TB na zemi u nohou postele. Své asi udělal i TB u mobilu, který mívám v noci asi půl metru od hlavy.
Ačkoliv jsem zrovna měla spánkový dluh, stačilo mi osm hodin (přičemž jsem chvíli nemohla usnout a párkrát jsem se probudila) k tomu, abych byla ráno vyspaná (i když spíš mi to přišlo, jako když si dáte kafe - prostě máte energii, ale mozek úplně odpočatý není). Dokonce jsem přišla do práce s veselou náladou, což se mi v poslední době moc nestává.
Do práce jsem si donesla lapisový HHG a co jsem si všimla, nebyla jsem tak ospalá, unavená a líná něco dělat, jako v práci posledních pár měsíců bývám. Pro představu, pracuju jako programátor v openspace kanceláři zhruba 10x20 metrů, je tu asi 20 počítačů, pár automatů, tiskárna, v těsném sousedství je serverovna, takže je tady toho opravdu hodně. V práci jsem něco málo přes rok a za tu dobu jsem na sobě zaznamenala docela výrazné změny k horšímu (nedostatek energie a z toho pramenící nechuť cokoliv dělat, komunikovat, horší spánek - ani když spím hodně, třeba i 10 - 12 hodin, nebudím se odpočatá, prakticky pořád jsem unavená a ospalá, taky jsem pořád nemocná).
Celkově by se takhle daly shrnout účinky, které jsem zatím zaznamenala. Spím kratší dobu a k ránu se budím - to se mi dřív stávalo, jen když jsem spala dýl, než jsem potřebovala (teď jsem dlouhodobě nevyspaná a málokdy to stihnu dohnat). Budím se odpočatá a po několika měsících zase vstávám s radostí (dokonce jsem včera poděkovala budíčku, že mě vzbudil, což už je síla:-)). Celkově mám přes den víc energie, což přičítám hlavně odstínění počítačů, u kterých trávím prakticky veškerý čas. Dál - tohle se hůř popisuje, ale je to dost podstatné - měla jsem pocit, že se mi jakoby "zamlžilo" myšlení - že mi to prostě několik let zpátky myslelo mnohem jasněji. Váhavě jsem to přičetla věku (je mi 26), ale stejně jsem pořád hledala jinou příčinu. Teď je to pryč. Mám zase dost energie jasně myslet a chovám se zase jako živý člověk a ne jako vyčerpaná troska, žijící svůj život někde mezi spánkem a polospánkem, což jsem naposledy zažila snad někdy v šestnácti.

No, myslím, že jsem se tu vykecala dost :-) Jestli jste to někdo dočetli až sem, zasloužíte si medaili :-)

Ještě by mě zajímalo, jestli ten jeden HHG na tak velký kancl stačí? Je tam toho opravdu dost...
A otázka číslo dvě - závisí nějak funkce orgonitu na tom, jak je otočený? Myslím tím, jestli stojí na té širší základně, nebo třeba leží na boku - jak to ovlivňuje jeho funkci a směrování energie?

Pokud mi někdo odpovíte, budu ráda :-)

Pro Ondřeje: Jestli to budeš číst, ber to jako reakci, se kterou můžeš naložit podle svého uvážení. Chtěla jsem ti napsat na mail později, až budu vědět, jak to působí po delší době. Ale jak se znám, taky se k tomu nemusím dostat, neb jsem kůže líná a zapomnětlivá :-/ A abych nezapomněla, díky :-)

Ithaka
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2011 08:50

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Ithaka » 12 kvě 2011 09:52

Ještě jsem zapomněla napsat, že se mi od té doby, co mám orgoše, zdají dost živé sny (pokud vím, tak pozitivní), po kterých ráno nejsem unavená. Dřív jsem po takovém spánku byla vždycky neodpočinutá a bez energie, i když ty sny byly pozitivní.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od monikag » 12 kvě 2011 18:13

Tieto pocity sú podľa mňa jasný účinok orgonitov, u mňa to s tou únavou pôsobilo a pôsobí dodnes, orgonity vyrábam , hocikedy aj do rána, vážne a sradosťou, nie s únavou, dospím to síce do 10,11 ale to by mi predtým absolútne nestačilo. Čo sa týka toho HHGm, na Ondreja som tu čítala samú chválu, tak sa poraď s ním, ale odľa mňa 1 kúsok do miestnosti kde je 20 počítačov určite nestačí...a ten HHG je zrejme kužel, tak je určite lepšie, keď normálne stojí na základni a špic ide nahor, kôli smeru energie, obzvlášť, ak tam máš aj medenú špirálu pri špičke, alebo na spodku, tá usmerňuje tok energie, ale Ondrej ti určite odpovie tiež.... Všetko dobré prajem...
P.S. Ak sa vyskytnú nejaké negatívne účinky, nezľaknúť sa, orgonit nemôže škodiť, môže spôsobiť tzv. detoxikáciu...
;)

Ithaka
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2011 08:50

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Ithaka » 17 kvě 2011 09:52

Díky za odpověď. S tou polohou jsem myslela hlavně TB, nosím ho v kabelce a tam se naležato nevejde... Tak doufám, že to nevadí. Ondřejovi se právě chystám napsat na mail, až těch zkušeností nasbírám víc a budu moct říct, jak to na mě působí po delší době. Ale znám se a vím, že u mě nic není jisté ani při nejlepší vůli. A taky jsem se chtěla podělit za čerstva i s ostatníma...
O víkendu jsem byla u našich a vzala jsem s sebou 2 HHG a asi 10 TB. Trochu jsem o tom pokecala s maminou a ona, sotva vzala do ruky TB, říkala, že se jí z toho úplně zatočila hlava. A byla celá nadšená, tak jsem jí jich tam pět nechala po bytě. Tak jsem zvědavá, jak na ni budou působit :-)
Jinak jsem teď nemocná, ale ačkoliv kromě MMS a vitamínů neberu žádné léky, vyvíjí se to vcelku rychle a chodím normálně do práce. Přišlo to úplně najednou, asi po týdnu s orgošema, žeby detox?
Akorát se moc nevyspím, je to pořád trochu nezvyk se v noci budit... Tak doufám, že to tělu stačí. Taky normálně pořád spíte v místnosti s orgonitama, nebo si občas dáte pohov?

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od mufin » 14 čer 2011 19:14

:idea: pohov od orgonitů? Ani za prase. Lehnu a spim jak zabitej až do rána, v menší místnosti, obloženej desítkama orgonitů slušné tonáže každej den, a ty sny... :D Nebojte se - pokud jsou to dobré orgonity, dopřejte si jich co unesete.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od antistatic » 14 čer 2011 23:05

Já teď spím s orgonitovým Taj Mahalem pod postelí a do postele chodím jako do kina:)

http://imageshack.us/photo/my-images/13 ... e0141.jpg/
Sny si většinou moc nepamatuju ale od doby co spíme spolu:) tak se mi zdá pořád nějaký dobrodrůžo!!:)
Škaredej sen neměl ani nepamatuju!!

Ithaka
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2011 08:50

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Ithaka » 21 čer 2011 22:08

Tak už jsem si zvykla a teď už bych taky neměnila. Mám pocit, že teprve od doby, kdy jsem si pořídila orgonity, mám dost energie, abych mohla pořádně žít... Nechápu, jak jsem mohla přežívat bez nich, ten rozdíl je fakt propastný... Dokonce je tahám sebou i na víkend, když jedu pryč :-D
Minulý víkend jsme dělali festiválek v Otrokovicích, tak jsem si prvně vyzkoušela, jak s orgošema na chemický blivajs na nebi. Dali jsme čtyři TB a jeden velký HHG pod pět různých stromů, dva z nich byly úplně na břehu vody. No a za chvíli koukáme a po obzoru všude šedobílo, jen nad náma modré nebe s pár mráčkama. Čáry od tryskáčů bledly, jako když je za nima maže gumou, a to se snažili a lítali furt přímo nad náma. Až mi jich bylo skoro líto, jak se pořád snaží a ono nic a zase nic... No, dobře jim tak :-)
Musím teda přiznat, že až na jeden TB jsem je v neděli zase posbírala, neb jich mám málo, sama zatím nevyrábím a na peněz nazbyt teď taky zrovna nemám... Ale tak aspoň ten jeden.
Jinak se mi snad za celou dobu, co je mám, nezdál jediný špatný sen. A i když se mi nějaké zdají, nejsem z nich tak unavená, jako dřív... No, je to paráda.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od monikag » 22 čer 2011 23:06

Tak to je super... Ešte by som dodala, že neni podľa mňa dobré v spálni to preháňať, aspoň mne vadilo, ak tam toho bolo moc...mám tam pár kúskov, ale bez šungitu, bez špirály, pokiaľ tam nie je GPZ...tak stačí slabší....

Marwinova
Příspěvky: 5
Registrován: 14 srp 2011 08:32
Bydliště: Turnov

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Marwinova » 26 srp 2011 07:59

Tak já se taky svěřím.
Nakoupila jsem pryskyřici, sehnala hliníkové špony a doma měla jeden jediný omletý kamínek křišťálu a pár navlečených růženínů. Křišťál jsem rozbila na pár kousků, spolu s růženíny je dala nabít ve vodičce na sluníčko.
Na pryskyřici jsem si netroufla a když tu psali, že stačí sádrové, odlila jsem si 4 kousky.
A nic.....
Byly dlouho mokré, tak jsem je sušila na sluníčku, na noc je dala na stůl, k oknu, kde mám svoje orchie. Nedaří se jim nic moc.....
Když jsem zjistila, že jeden je už úplně suchý, postavila jsem ho mezi orchideje. Ovšem to už se holky probudily, mám jich 5 a jen jedna jediná zatím spí.
Zbytek jsem rozmístila strategicky v pokoji, kde spíme. A nic....
Ale včera přišla dcera, z práce uvařená a že jí bolí hlava. S vševědoucím úsměvem jsem jí na 20 vteřin přiložila ono květinové TB na místo, odkud ta bolest vycházela a.... ona přestala!!!!
Zítra se na to znova vrhnu.

kozma
Příspěvky: 382
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od kozma » 26 srp 2011 08:27

Proboha kdo Ti napsal něco o sádře ? Sádra vůbec nefunguje, celá věc zvaná "plasterit" je prokázaná jako nesmysl. Doufám že jsi udělala aspoň několik z té pryskyřice... ;)

Marwinova
Příspěvky: 5
Registrován: 14 srp 2011 08:32
Bydliště: Turnov

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Marwinova » 26 srp 2011 13:49

kozma píše:Proboha kdo Ti napsal něco o sádře ? Sádra vůbec nefunguje, celá věc zvaná "plasterit" je prokázaná jako nesmysl. Doufám že jsi udělala aspoň několik z té pryskyřice... ;)
Aha
on si někdo všimnul.
Kde jsem na tom byla? tady.... http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t= ... 9+TB#p1941
Ovšem když jsem se ptala, jestli ta pryskyřice je fajn, co ji mám doma, tak nic....
funguje a nikdo mi to nevymluví. Možná míň, ale funguje!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Mike.Jt » 26 srp 2011 14:57

Ono když se tám dá křištál tak naprogramováním toho křištálu se dá "doprogramovat ten orgonit". Ale pokud vím tak sádra toho opravdu moc nenadělá.

U toho sádrového mi vychází že je to o hodně slabší než klasické TB, a to je to vlastně v kategorii HHG.

Co je ověřený je
1) pryskyřice - přirodní i umělá
2) včelí vosk - trošku slabší ale jemnější vibrace (dost záleží na vosku)
3) setkal jsem se s magnetem hozeným do železných pilin, mělo to výkon jako menší HHG. Takže i tak to funguje. Ale to už nebylo moc na bázi orgonitu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Marwinova
Příspěvky: 5
Registrován: 14 srp 2011 08:32
Bydliště: Turnov

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Marwinova » 26 srp 2011 16:16

díky, stejně budu lít pryskyřičné. To byla jen zkouška, něco tam je, ale nemyslím si, že moc. Rozhodně tak dobře nespím, jako ti s pryskyřičnejma! :-P

Stranger
Příspěvky: 46
Registrován: 09 kvě 2011 23:28
Bydliště: holandské hranice

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od Stranger » 02 zář 2011 22:39

Já vcera odlil dva HHG,a mel jsem je sebou ve meste,byly to vlastne prototypy,jsem zacátecník.Presne nademnu oletelo dopravní letadlo,zanechávalo za sebou chemtrail,a pak jsem se díval,co to udelá s tím pruhem.Hned po prúletu se ve stope,ktéré zanechávalo letadlo ,objevila mezera,byl jsem z toho docela udivený,ale ta mezera tam byla jak vygumovaná.presne nademnou.1.orgonit jsem odlil asi pred 10 dny,od te doby jsem aktivnejsí,i spanek je nejak hlubsi,rekl bych.Tot zatím vse,bude se neco dít,vcas Vás budu informovat.
Zdravim vsechny orgonaut(k)y.

poslik
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2012 00:56

Re: První zkušenosti s orgonitem

Příspěvek od poslik » 14 led 2012 00:39

první setkání s orgonity bylo zajímavé,v balíku jich bylo 8 od Lastury,měla jsem v jejich blízkosti mrazení po celém těle a po hlavě ve velkých vlnách,přestalo to až po rozmístění orgonitů po bytě,
manžel trpí na migrény,přiložil si orgonit přímo na čelo a po hodině hlava nebolela,
můj syn když vzal orgonit do ruky,cítil slabost v té ruce a projelo mu to až do nohy,
jinak jsem hodně energetická osůbka a v přítomnosti orgonitu skoro nespím,
některé orgonity jsem dala ke květinám,jsem zvědavá,co se bude dít,
také už se chystám na jejich výrobu,abych si očistila okolí,domeček a zahradu apod.
chci všem poděkovat za předání informací a zkušeností s orgonity,je to supr

Odpovědět