Orgonit a vcely?

Cesta za poznáním...
XYD
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2011 21:29

Orgonit a vcely?

Příspěvek od XYD » 13 kvě 2011 21:37

Zdravim vespolek.
Orgonity si vyrabim teprve par tydnu.

Dnes rano okolo 9hod pred odchodem do prace jsem jeden velky darovany orgonit ktery jsem mel v loznici vynesl ven pred dum a polozil ho pod stromek (mala vrba?). Vecer cca. v 18:30 pri prichodu z prace jdu k baraku a najednou slysim takovy divny hukot kdyz kolem toho stromku prochazim.. to co jsem videl mne az skoro vydesilo tak jsem to rovnou vyfotil mobilem. Jsem si 100% jisty ze jeste rano na strome nic NEBYLO.
Obavam se navic ze to roste kazdou hodinou cim dal vic.

http://www.uloz.to/8992948/orgovcely-zip

Mam 4 hlavni otazky:
1. Proc vlastne? (za celych 10 roku jsme nemeli na zahrade vubec zadne vcely
2. jakto je vubec mozne takhle rychle?
3. Co ted stim mam udelat?
4. mame na zahrade asi 9 stromku, muze nejaky statistik ci matematik spocitat jaka je pravdepodobnost ze neco takoveho nastane zrovna v den kdy dam pod stromek velky orgonit ?

predem diky

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od kozma » 13 kvě 2011 22:17

Včelstva umírají po celém světě díky ohromnému množství DOR zdrojů, díky chemtrails ( Colony Disorder), a díky všem těm NWO sračkám. Není divu, že jeden roj, jsa veden instinkty, se usadil na místě, které jim skýtá největší ochranu a je zdroj transformace blahodárné Pozitivního ORgonu. Vůbec to není náhoda, kkámo. Je to skoro i očekávané, zvláště
jestliže v oblasti okolo není žádný orgonit. Zítra čekej pod stromem frontu srnek, lišek a v jezírku rodinku krokodýlů. :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od kozma » 13 kvě 2011 22:19

Určitě zavolej včelaře, a jestli máš nějaké TBčko nazbyt, řekni mu ať si včely vezme s podmínkou, že tenhle "puk" dá pod úl.

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od Hamry » 14 kvě 2011 08:47

Já jsem zkoušela když začalo všechno kvést dávat postupně pod stromky jak nakvétaly TB, je fakt, že stromky podle mě odkvetly líp a hlavně bylo obsypáno včelama. Říkala jsem si , že když vyzařuje orgonit POR tak i těm včelám to udělá dobře a budou se tam cítit líp a asi to tak i bylo. Teď mám pořád na zahradě HHG s TB a pozoruju , že je u nás plno ptáčků,různejch druhů a snad 4 hnizda v okrasnejch keřích, takže se tady líbí i jim.:-)

XYD
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2011 21:29

zadny vcelar z okoli ty vcely nechce :-(

Příspěvek od XYD » 14 kvě 2011 09:19

Taxem se poptaval, vcelari maji asi strach z nejake nakazy a nemaji o roj ciziho neznameho puvodu vubec zadny zajem.
Obavam se ze kdybych zavolal hasice jak mi take nekdo doporucoval, tak by by to s nimi dopadlo spatne kdyz by je zadny vcelar nechtel....

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od kozma » 14 kvě 2011 10:00

A tak si je tam nechzejo no. ;) Jestli Ti teda neprekazej... heh.

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od Hamry » 14 kvě 2011 10:02

Bohužel by je asi zlikvidovali, taky jsem si dřív myslela , že odchycený roj je buď sledovaný včelařem a když sedne ten si ho odveze zpátky,nebo je hasičema někomu odchycený daný, bohužel jsem měla představy hodně naivní. Tak jedině úl a dát se na chov včel, medu je málo. :lol: Nákazu já nevím , vždyť tu maj včely stejně kolikrát i ty co jsou v úlech, spíš by to byla práce navíc. Ale včelek ubejvá a jsou nemocný čím dál víc a loni nebyl med skoro žádnej,co vím po známejch co maj včelstva. Tak buduj včelín.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od Ondřej » 14 kvě 2011 10:38

XYD: jo, zrovna jsem ti chtěl navrhnout, ať to napíšeš i sem ;) Nechal bych je tam...

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od truthseeker » 14 kvě 2011 20:15

Brutální fotky, včeličkám se asi orgonit zamlouvá :lol:

Zajímavý článek:
http://inhabitat.com/its-official-cell- ... ling-bees/
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

XYD
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2011 21:29

včelařem z donucení ?

Příspěvek od XYD » 15 kvě 2011 10:18

Včelařem z donucení ? :roll: :mrgreen: :D
Mne odchov vcel pripadal vzdycky hodne narocne a ani jsem se o nej nezajimal.. vcely mne zajimaly spis z hlediska lecivych ucinku vcelich produktu.. a potom z hlediska "vceli inteligence" a taky v souvislosti s antigravitacni platformou urciteho druhu cmelaku kterou objevil Viktor GREBENNIKOV..... :mrgreen:

Ale o chovu vcel jsem fakt nikdy nepremyslel.
Vceli roj zatim stale neodletel, mozna sezenu nejaky duty kmen a prevychovam ty vcelky na vcely nezavisle, prirodni a divoke ktere nepotrebuji zadnou peci :D :D

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od am2 » 15 kvě 2011 12:59

pokud to tam akutně nevadí, nechal bych je tam ze 3 týdny být,
je určitá šance, že toto není jejich nový domov, ale jen mezi-zastávka (i když spíš ne)

v prodejnách pro včelaře se prodávají různé plásty, na které by bylo možné včely nalákat a pak odvézt jinam

lze také mentálně poprosit přírodu nebo ty včely, aby odletěli, alespoň to zkusit, jako podpůrnou věc; někdy je nejúčinnější to nejjednodušší

XYD
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2011 21:29

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od XYD » 15 kvě 2011 13:51

no jestli mi budou vyrabet med a nebudou mne stipat, tak mi tam vadit nebudou :mrgreen:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od Mike.Jt » 15 kvě 2011 15:57

rád ybch si předobjednal včelí vosk od těhle včel. Kdyby tu tak byl nějaký pořádný včelař orgoniťák. Většina včelího vosku na energeticky dost zdebtaná.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od am2 » 15 kvě 2011 18:07

med ti vyrabet nebudou
vcela stipe, jen kdyz se citi ohrožena, obrana je zůstat stát naprosto nehnutě,
včela po čase odletí (a pak raději zdrhnout)

říká se, že včelstva vyzařují hodně pozitivní energie, takže pod tím stromem bude asi ještě lépe než nyní

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od kolosjackos » 16 kvě 2011 00:30

deda zaziva pestoval vcely. muzu tvrdit ze roj na vrbe je neco zvlastniho. mel by ten prispevek jit primo do viditelnych priznaku orgonitu. nikdy sem nevidel roj na nekvitnucim nebo aspon ovocnem strome.
ten roj je mimoradne velky. je divne ze se zadny vcelar k tem vcelam nehlasi. jestli zdrhne vic nez pulka ulina s novou mladou matkou, neda se to prehlednout. mozna sou dokonce z jineho okresu.

zajdi na vcelarsky svaz, mozna ti s tim pomuzou. jestli nahodou pridou este mrazy nedopadnou dobre. nejsou to vcely divoke, potrebuji na preziti ul.
ukazal si tem vcelarum ty fotky? ty vcelare co poznam ja by se o takovy roj poprali ;)

ten roj bude branit matku a stipat okamzite kdyz prekrocis urcitou zonu, pred ulem nebo u roje v zadnem pripade nezustat stat, nepude po tobe jen jedna, ale hned cela armada ktere te prvni pude na pomoc. je to neco jineho nez kdyz je ta vcela nekde na louce.
mam s tim skusenosti :lol:
ca 30 stichu najednou, jako spunt sem raz tuknul kotrbou do ulu a asi sem pomalu utikal, mozna najdu tu fotku, este vim jak se mamka zlekla a okamzite me tahla na polikliniku :mrgreen:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět