Orgonit a vcely?

Cesta za poznáním...
XYD
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2011 21:29

aktuelni fotky po 4 dnech

Příspěvek od XYD » 17 kvě 2011 10:16


XYD
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2011 21:29

update

Příspěvek od XYD » 20 kvě 2011 11:54

tak vcely odpoledne jeste ten samy den odletely...

Jinak par vcelaru mi rikalo, ze vcely naopak vyhledavaji SPATNE biopole... coz by bylo v rozporu s pozitivnim pusobenim ORGONITU?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: update

Příspěvek od kocour » 20 kvě 2011 16:03

XYD píše:tak vcely odpoledne jeste ten samy den odletely...

Jinak par vcelaru mi rikalo, ze vcely naopak vyhledavaji SPATNE biopole... coz by bylo v rozporu s pozitivnim pusobenim ORGONITU?
Jen tipuju, ale možná šlo o biopole s negativní polaritou (charakteristikou) - což samo o sobě není špatné.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od Ondřej » 20 kvě 2011 21:12

co konkrétně mysleli tím špatné?

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od Stisko » 14 lis 2011 22:59

To je jako s kočkama, říká se, že leží na negativních zónách a včeličkám se taky daří na negativních zónách. Ale je to myšleno na negativních ve smyslu + a -

kiwinr
Příspěvky: 2
Registrován: 18 úno 2012 23:15

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od kiwinr » 20 úno 2012 00:03

Na tomto fore som novy i ked o orgonitoch viem uz o nieco dlhsie. Povodne som planoval zakupit uz hotovy orgonit z jedneho slovenskeho e-shopu,ale toto forum a financna situacia ma prinutila preodnotit svoje rozhodnutie a chcem si vyrobit vlastny :) Ale aby som nebol OT...

S otcom uz dlhsiu dobu premyslame nad chovom vciel. Je to otcov sen snad uz od detstva. Minuly rok uz aj konecne zacal konat, a mal aj vybavene vcelie rodiny, lenze nastal problem (mensie terenne upravy a ulozenie betonovych panelov pod ule) Takze verim,ze tento rok sa to uz snad podari i ked bude o dost vacsi problem zohnat rodiny kedze ziadny vcelar nepreda prezimovane vcely :? Ale treba pozitivne mysliet,no nie? ;)

Otazka na vas: Aky druh orgonitu (TB) je podla vas pre vcely najlepsi? Staci nejaky velkosti hokejoveho puku ?
a druha otazka pre mna snad este dolezitejsia: ake zlozenie? stacia klasicky len hlinikove spony a do stredu nastojato krystal (spicom hore-ak sa mi podari zistit polaritu, tak + hore) pripadne ak nezozeniem taky,moze byt aj obly,pripadne rozdrteny?

Vopred vdaka za odpovede ;)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od anton2 » 20 úno 2012 11:11

kiwinr píše:Na tomto fore som novy i ked o orgonitoch viem uz o nieco dlhsie. Povodne som planoval zakupit uz hotovy orgonit z jedneho slovenskeho e-shopu,ale toto forum a financna situacia ma prinutila preodnotit svoje rozhodnutie a chcem si vyrobit vlastny :) Ale aby som nebol OT...

S otcom uz dlhsiu dobu premyslame nad chovom vciel. Je to otcov sen snad uz od detstva. Minuly rok uz aj konecne zacal konat, a mal aj vybavene vcelie rodiny, lenze nastal problem (mensie terenne upravy a ulozenie betonovych panelov pod ule) Takze verim,ze tento rok sa to uz snad podari i ked bude o dost vacsi problem zohnat rodiny kedze ziadny vcelar nepreda prezimovane vcely :? Ale treba pozitivne mysliet,no nie? ;)

Otazka na vas: Aky druh orgonitu (TB) je podla vas pre vcely najlepsi? Staci nejaky velkosti hokejoveho puku ?
a druha otazka pre mna snad este dolezitejsia: ake zlozenie? stacia klasicky len hlinikove spony a do stredu nastojato krystal (spicom hore-ak sa mi podari zistit polaritu, tak + hore) pripadne ak nezozeniem taky,moze byt aj obly,pripadne rozdrteny?

Vopred vdaka za odpovede ;)
Mas specificku poziadavku. Len raz v zivote som sa stretol s orgonitom, ktory bol vylozene designovany pre podporu vcelstva a zial uz ho nemaju v ponuke (nenasiel som ho tam teraz), ale link ostal http://www.orgoniseafrica.com/english/b ... oster.html

Snad inspiruje :)

kiwinr
Příspěvky: 2
Registrován: 18 úno 2012 23:15

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od kiwinr » 20 úno 2012 14:44

Vdaka, velmi si mi pomohol -ak som to spravne pochopil tak by tam okrem krystalu mal byt ruzenin a levandulovy kvet,to bude asi to na vrchu pieskovej farby,,,i ked na levandulovy kvet sa to moc nepodoba :/ Inak 3 okolo kazdeho ula :?: predpokladam,ze asi do trojuholnika usporiadane a zakopane tesne pod povrchom zeme...

A dalsia otazka,je to sice este moc dopredu,ale ked to bude aktualne tak urcite podam info ako to posobi na vcelicky :)
Lenze ma zaujima ako daleko maju byt od seba ule s a bez orgonitu? aby to nejako neskreslilo vysledky pozorovania :) Predpokladam,ze by som to spravil na vzorke 4+4 ule,,,4 s orgonitom a 4 bez...staci aby tie bez orgonitu boli tak 10 metrov od tych s orgonitom? Snad nebude vadit,ze hned pri nich je studna :/ i ked mozno to trocha ovplyvni..

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od kolosjackos » 20 úno 2012 23:39

nejde o to dat orgonit jen k ulum ale hlavne obdarovat cele okoli. podle me neni potreba vcelkam delat specialni orgnit. par obycejnych tb by melo stacit.

taky uvazuju o chovu vcel. bude asi velmi tezke nekde nejake sehnat. rok co rok jich ubyva, i kdyz muzu s radosti rict, ze v mojem aktivnim okruhu se dari vcelam lip.

vcelam je treba pomoct, bez nich sme straceni. imunni system vcel je v kyblu. zacalo to nejspis strikani monokultur pesticidma. vlny vsech druhu a hlavne chemtrails to jen zhorsuji (insekty nemaji plice).
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od anton2 » 21 úno 2012 02:17

Tu prisadu davali podla mna priamo do orgonitu. Tiez si myslim, ze postaci ak to cele pOriadne ogiftujes klasickym orgonitom.
Daj im aj cloudbuster a earthpipe. Pripadne zopar TW.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Orgonit a vcely?

Příspěvek od anton2 » 21 úno 2012 02:20

Co sa tyka vzdialenosti ulov pre pozorovanie, tak to nemam odskusane. Na kvety staci par metrov. Ked das tb do kvetinaca, rozdiel nastane za par dni.

Odpovědět