orgonit v práci

Cesta za poznáním...
Odpovědět
Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

orgonit v práci

Příspěvek od Tarvos » 18 čer 2009 11:23

V práci mám na jednom místě položený tento HHG (nahoře kulička jadeitu a uvnitř pět krystalů křišťálů - jeden míří do jadeitové kuličky a čtyři vytvářejí kříž paralelně se základnou , drobné hliníkové hobliny, odlévací pryskyřice : epoxid).
Obrázek
Za začátku byl schovaný za obrázkem. Velice často se stávalo, že se návštěvy postavily za ten obrázek a moc se jim odsud nechtělo. Potom se hhg objevilo na poličce (asi uklízečka nebo co). Teď každý kdo projde ho bere do ruky a co to jako je. Suše odpovím, že těžítko. Kroutí hlavou a položí. :D . Jakoby přitahoval pozornost. Docela se někdy bavím. Pocitově je v kanclu lepší pohoda. Dokonce asi po třech měsících co tam je, se dělala přestavba a sedím konečně tak, že jsem spokojený (předtím zády ke dveřím a věčné úleky z otevření dveří :lol: ).
Možnosti jsou otevřené dveře.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: orgonit v práci

Příspěvek od cardej » 24 črc 2009 13:20

Ahoj.
Udělat jsem jeden orgonit jako osmibokou deset centimetrů vysokou pyramidku.
Mám ji na stole. Stává se mi ,že mi obchází lidi ,o kterých jsem si myslel , že mají se mnou pozitivní úmysl-které jsem původně ztratit moc nechtěl.
Jeden malý orgonit mám u sebe a projevuje se mi, že i nebližší osoby, o kterých jsem si myslel že mají shodnou polaritu se najednou projevují jinak. jakoby ztráceli "masku".
No ještě to vyzkouším.

Poznámka- pokud jsem citově vázán k tomu DOR člověku a nechci ho ztratit, tak nemohu mít u sebe Orgonit.Nebo ho Orgonit změní na člověka POR?
Něco podobného jsem vyzkoušel u tvar zářiče PA-GUA .Zde jsem tu PA-GUU nakonec musel zrušit.
No uvidím, pokračuji v bádání. :)

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: orgonit v práci

Příspěvek od Tarvos » 27 črc 2009 14:27

No tam, kde jsem dal nějaký orgonit se většinou něco radikálního událo. Např. v práci přestavba celé kanceláře. V jednom případě se urychlila komplet oprava baráku. No a vztahy mezi lidma ... v soukromí proběhlo pár bouří a poté usmíření. Ventilace skrytých nevyslovených křivd apod. Žádná extra idylka spíše více práce na sobě samém, sebereflexe apod. a to i u nejbližších. Nevím do jaké míry to způsobuje orgonit nebo samotná doba. Ale mám pocit , že to alespoň v mém případě funguje jako nějaký katalyzátor věcí kolem. :)
Možnosti jsou otevřené dveře.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: orgonit v práci

Příspěvek od elekta » 27 črc 2009 18:23

Pro cardej:

To, že ses domníval, že jde o lidi s pozitivním úmyslem, bylo třeba tvé chtění. A to, že jsi je nechtěl ztratit mohlo být vědomě, nevědomě zištné či jistý druh lpění. Jen mé úvahy, neznám konkrétní jedince a vaše vzájemné vazby.

Jen mi to vypovídá něco o orgonitu. Jestliže produkuje čistou energii, jež proniká vším a všude, způsobuje obecně harmonizaci. Tudíž lidi (ve tvém případě) dopuje pozitivem a negativa jim odebírá. A to se nutně musí projevit nějakou transfomací. Žádné zrození neproběhne bez předešlé smrti. Berme to jako malá zrození a malé smrti v průběhu jednoho života. Jde o proces zrání (starý stav -čin, událost - prožití - pochopnení - přijetí - smrt - znovuzrození = zrání, moudrost). Z vlastní zkušenosti. A orgonit může býti katalýzátor (urychlovač) přechodu ze starého stavu do vírů událostí...atd. Je jakýmsi nakopnutím, pomocí odnikud někam. To, že lidé ztrácejí "masku" je dobře pro tě i pro ně. Záleží jen na uvědomění. Nepotřebuješ míti kol sebe lidi, jež se přetvařují. K čemu by ti to bylo. Leda zištně. Ale to je krátkozraké.

A pokud jsi citově vázán k člověku a nechceš jej ztratit, tak stačí otevřená, upřímná komunikace. A pokud jej přesto ztratíš, nemáte si vzájemně co nabídnout. Pokud máš někoho rád, můžeš jej mít rád, i když o něj přijdeš. Na tom se nemůže nic změnit. Jen to, že s ním nebudeš fyzicky. A pokud ti jde jen o to, je to láska sobecká. Ta ti nic nedává, a můžeš orgonovat jak chceš a točíš se v kolečku.

Nejsem moc tvrdá? Jen ti ukazuji jiný úhel pohledu, který ty nevidíš, ježto jsi uvnitř. Mě jiné úhly pohledu velmi pomáhájí. A to platí jak v životě, tak při bádání v neprobádaných oblastech. Jsou to jen slova do "pranice".

A propos, dnes jsem "ochutnávala" náhrdelník od Denise (foto vložil myslím sophia). Foto vyzařuje velmi silně, nebo já se na něj takhle napojila. Energie šperku (s nanočásticemi) pracuje do hloubi duše. Neumím jinak napsat. Energie tvoří bubliny, jednotlivé bubliny mají svůj specifický pohyb. Bubliny tvoří celek, jež má zase svůj pohyb (kruhovitý a vlnivý zároveň). Něco jsem i namalovala, neumím to vložit (když tak orwa pomůže). A energie proniká do takové hloubi duše člověka, jak nutno. Takový šamanský proces se vším všady. Tedy s temnem i světlem. Energie mi šla přes srdce do hlavy a dále a dále. Musela jsem ukončit.

To je tak trochu ode mne, a skrze mne odněkud.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: orgonit v práci

Příspěvek od sophia » 27 črc 2009 18:51

pěkně napsáno, je vidět že jsi ona ;)
nano protector pendant nosím na krku ve dne v noci :P

Obrázek
Nano Lemurian Protector Pendant Tapered
An Impressive Advancement in Orgone Pendant Technology.
Constructed with
A whole Lemurian Seed Crystal
24K Gold, Copper,
Blue Kyanite Crystal, Lapis Lazuli,
Nano Metal that has been Magnetically Aligned,
Nano Lemurian Crystals Structured by Lakhovsky Plasma Beam Tube Technology.
Superior Personal EMF Protection, and Psy Enhancement.

To read about the unusual development of this Cutting Edge Technology, Click Here:
http://www.warriormatrix.com/viewtopic.php?t=5400

ke koupi za 95 USD zde: http://www.orgonecrystals.com/catalog/n ... pered.html

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: orgonit v práci

Příspěvek od elekta » 27 črc 2009 19:46

Pro sophia:

Říkáš to hrdě. Co jsem zjistila jsem napsala zkráceně. Původně jsem myslela, že je jej mám pro tě otestovat. Jenže orwa myslel jiný obrázek, ne tento. Testla jsem i tu krabičku (promiň mou neznalost). Domnívám se, že pokud je šperk součástí tvé "kůže", měl bys znáti více. Napojil mě těžce na tebe. Nepochopila jsem hned, nemám ještě dosti zkušeností, jsem učeň.

Chceš více na fóru, či jako soukromý vzkaz?

Odpovědět